Zwłoki na terenie królewskiej posiadłości

 

Zródło: interia

W Anmer, na terenie posiadłości królewskiej we wschodniej Anglii, znaleziono ludzkie zwłoki – poinformowały brytyjskie media. Policja ustaliła, że jest to ciało zamordowanej kobiety i wszczęła dochodzenie.

Policję zaalarmował w niedzielę po południu mężczyzna, którego pies odkrył podczas spaceru zwłoki kobiety w lasku położonym około 1,6 km od głównego wejścia do pałacu Sandringham, znajdującego się na terenie liczącej 8 tys. hektarów posiadłości Elżbiety II. Rodzina królewska, zgodnie z tradycją, spędzała tam Boże Narodzenie i Nowy Rok.

We wtorek wszczęto śledztwo w sprawie morderstwa – powiedział podczas konferencji prasowej inspektor Jes Fry, który dodał, że policja stara się ustalić, czy zbrodnia ma jakiś związek z nierozwiązanymi sprawami kryminalnymi i czy ofiara znajduje się na listach osób zaginionych.

Tożsamości kobiety jeszcze nie ustalono. Nie wiadomo, w jakim była wieku, ani jak długo jej szczątki leżały w tym miejscu, gdzie je znaleziono.

Rzecznik Pałacu Buckingham odmówił komentarza na temat znalezionych zwłok ponieważ – jak powiedział – sprawa jest w rękach policji.

Sandringham jest ulubioną posiadłością królowej Elżbiety II. Połowę tych włości dzierżawią rolnicy.

W marcu ubiegłego roku na dzikiej wysepce w londyńskim parku St. James’s w odległości niespełna kilkudziesięciu metrów od Pałacu Buckingham znaleziono zwłoki 69-letniego Amerykanina Roberta Moore’a, który bombardował Elżbietę II listami. Na wysepce mieszkał w prymitywnych warunkach niezauważony przez trzy lata.

pap

 

Reklamy

5 comments on “Zwłoki na terenie królewskiej posiadłości

 1. Ja też tak myślę. Był kiedyś na tym blogu podany kalendarz rytuałów iluminatów. Kiedy katolicy i inni chrześcijańskie obchodzą Boże Narodzenie, oni mają te swoje chore rytuały. Wszystko wskazuje na to, że ta biedna kobieta jest ich ofiarą.

 2. Odkrycie kolejnej zbrodni

  „…Istnieją taśmy filmowe oraz naoczni świadkowie, którzy widzieli w roku 1964 Elżbietę II Windsor, która odwiedzała szkołę i wybrała 10-cioro dzieci, które całowały jej stopy. Świadkowie twierdzą, że po tym wydarzeniu dzieci te zostały zabrane na piknik i potem już ich nikt nigdy nie widział.

  Znaleziono także na terenie byłej szkoły narzędzia tortur. Oskarżonymi są obecny Papież Benedykt XVI oraz królowa Elżbieta II Windsor…”

  czytaj całość http://www.proroctwa.com/odkrycie-kolejnej-zbrodni.htm

  Kiedy wypuszczane są gołębie w Watykanie… prawdopodobnie będą kolejne
  …Ofiary [dla] pogańskich bogów – jednostkowe lub Masowe zbrodnie.

  https://radtrap.wordpress.com/2012/01/09/ofiary-poganskich-bogow/

 3. Konkretny Materiał.
  Cały czas Podejrzewałem, że z Rodziną Królewską w Anglii jest coś nie tak.
  W końcu To czysta Masoneria, A Benedykt 16 to mnie zupełnie nie dziwi on wygląda jak Antychryst albo coś w tym rodzaju a jego decyzje o powołaniu Globalnego Rządu same mówią o sobie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.