Czy zachowanie gejów jest chore?

 

Henry Makow (2008), tłumaczenie Radtrap

W zeszłym tygodniu Kalifornia zalegalizowała małżeństwa homoseksualne. Czy sądzicie że bankierzy chcą przymilić się mniej niż jednemu procentowi społeczeństwa, gejom myślącym o małżeństwie, tak bardzo że postanowili przedefiniować znaczenie głównego rytuału 96% populacji która jest heteroseksualna? Małżeństwo jest związkiem heteroseksualnym, nastawionym na reprodukcję. Małżeństwa homoseksualne – to tak jakby powiedzieć że muzułmanie mają „równe prawa” do obchodzenia Paschy.

Międzynarodowi bankierzy chcą by heteroseksualiści cierpieli na tą samą dezorientację w myśleniu o  własnej płci co homoseksualiści, co powoduje że nie potrafią trwale związać się z przedstawicielem/lką płci przeciwnej.

W rezultacie coraz większa część populacji zastępuje rozwiązłością miłosć, małżeństwo i rodzinę. Efektem końcowym ma być kontrola reprodukcji i indoktrynacja dzieci przeprowadzana przez rząd. Oto mój artykuł z listopada 2001 ukazujący prawdę o tzw. stylu życia homoseksualistów który prezentują jako atrakcyjny. (znacznie więcej na ten temat znajduje się w książce cruel hoax)

———————-

Wyobrazcie sobie chory organizm. Wyobrazcie sobie że chore komórki przekonują cały organizm że są zdrowe, podczas gdy to prawdziwie zdrowe komórki są chore. Organizm który by uwierzył, pogrążał by się w tej chorobie coraz bardziej i bardziej.

Tak wyglądają dzisiejsze relacje między społeczeństwem a homoseksualistami. Geje przekonują że homoseksualizm nie rózni się niczym od np. bycia mańkutem. Z drugiej strony twierdzą że to zachowanie heteroseksualistów jest czymś nienormalnym i że jest ono wynikiem uwarunkowania społecznego. Określają je terminami „prześladowcze” i opresyjne. Społeczeństwo heteroseksualne i rodzina jest pod ciągłym atakiem. Nasi tępi, oportunistyczni i tchórzliwi przywódcy zdradzili nas, a my nawet nie wiemy że jesteśmy na wojnie.

Sprawdzmy kto tak naprawdę jest chory.

Przyjrzyjmy się zachowaniom gejów opisanym przez innych gejów – Marshalla Kirka i prof. Huntera Madsena, autorów książki: After the Ball: How America will Conquer its Fear and Hatred of Gays in the 90’s„(1989).

Książka na Amazon.com

W rozdziale szóstym wyszczególniają „10 kategorii złego zachowania”. Opierają się na swoich własnych doświadczeniach, szerokiej literaturze i tysiącach godzin konwersacji z setkami innych gejów. Wyciągają wniosek że styl życia gejów (nie ich seksualność) „to dno”. Chcą by geje poprawili swój wizerunek pokazując im „co jest nie tak z tak dużą liczbą geji.” (str. 276)

Opisane są tutaj niektóre z ciekawszych fragmentów. Gdy będziesz to czytał zapytaj sam siebie czy istnieje jakaś inna grupa społeczna, wliczając w to mafię, która mogłaby opisać samą siebie w ten sposób. Zapytaj sam siebie czy przypadkiem nie złapaliśmy tej infekcji, a w każdym razie czy się nie przeziębiliśmy.

 • Autorzy stwierdzili że „zaskakująco wysoki procent” patologicznych kłamców i notorycznych oszustów to geje. Jest to wynikiem ich naturalnego habitu wyparcia i prowadzi do oślego uporu w okłamywaniu samego siebie jeśli chodzi o własny homoseksualizm i jego implikacje
 • Piszą że geje mają skłonność do odrzucania wszelkich norm moralnych i ocen wartości. Moralność geja ogranicza się do stwierdzenia „mogę robić co tylko mi się podoba a ty możesz iść do diabła. (jeśli to jest przyjemne, zrobię to!)” Jeśli gej zapragnie uwieść partnera swojego przyjaciela, zrobi to i usprawiedliwi to jako przykład „wyzwolenia seksualnego” nie zwracając uwagi na przyjazń
 • Piszą że geje cierpią na narcystyczne zaburzenia osobowości i podają kliniczny opis tej przypadłości: „Patologiczne myślenie tylko o sobie, potrzeba ciągłego zwracania uwagi i admiracji, problemy z empatią i troską o innych, szybkie nudzenie się, płytkość, zainteresowanie modą, uwodzenie, nadmierne przejmowanie się własnym wyglądem, pozorne bycie uroczym, brak większych celów, wyzyskiwanie, obsesja na punkcie zachowania młodości, wchodzenie w związki „ekstremalne” – nadmierna idealizacja partnera lub przeciwnie – dewaluacja”.
 • Jako przykład tego narcyzmu autorzy podają to: „Ogromna część gejów których zdiagnozowano jako HIV pozytywnych, kontynuuje seks bez zabezpieczeń”
 • Piszą że większość gejów jest ekstremalnie „bezładna”, pobłażliwa względem siebie, pozbawiona większych celów. Muszą bez ustanku podnosić stawkę, szukać nowych wrażeń aby osiągnąć podniecenie. Zaczyna się od alkoholu i narkotyków po czym przychodzi eksperymentowanie z seksem perwersyjnym (fetyszyzm, koprofilia), sadomasochizmem, używaniem przemocy.
 • Piszą że wielu gejów uprawia seks w miejscach publicznych (np. publicznych toaletach) i próby jego przerywania traktują jako przejaw dyskryminacji. Wielu z nich uważa że ma prawo nagabywać mężczyzn heteroseksualnych oraz dzieci.
 • Wielu gejów to „prostolinijni seks drapieżcy” z obsesją na punkcie młodości i atrakcyjności fizycznej. Kiedy chodzi o starych i brzydkich geje potrafią być naprawdę „nietolerancyjni”. Gdy przestają mieć złudzenia co do siebie, są cyniczni w temacie miłości.
 • „Związki gejów raczej nie trwają zbyt długo. Szybko nudzą się swoimi partnerami i padają ofiarą nowego zauroczenia. Jeśli da się im odpowiednią ilość czasu, procent zdrad wśród żonatych gejów sięga 100%.
 • Nawet ich przyjaznie oparte są na seksie i są trudne w utrzymaniu. Nieatrakcyjny gej ma duże problemy w znalezieniu geja-przyjaciela, nie mówiąc już o kochanku.
 • Według autorów geje mają skłonność do zaprzeczania rzeczywistości na wiele sposobów: pobożne życzenia, paranoja, brak logicznego myślenia, emocjonalne przeżywanie problemów i chwytanie się głupich pomysłów.

Czy są jakieś wątpliwości co do tego że takie zachowanie jest chore? Zapewne nie odnosi się to do wszystkich homoseksualistów. Nie czuję nienawiści wobec gejów. Myśle o nich tak samo jak o ludziach chorych na grypę. Chcę by wyzdrowieli i nikogo nie zarażali.

Niestety, nawet autorzy tej książki oszukują samych siebie. Twierdzą że „dnem” jest styl życia gejów a nie ich seksualność. Kogo oni chcą oszukać? Te dwie rzeczy są ze sobą nierozerwalne.

Autorzy są ekspertami od public relations wierzącymi że „naszym problemem jest przede wszystkim wizerunek jaki mamy u heteroseksualistów”.

Książka opisuje ze szczegółami „wszechstronną kampanię public-relations która przejdzie długą drogę dla „dezynfekcji” naszego niezdrowego obrazu.”

„Dezynfekcja”: Zasypanie heteroseksualnej Ameryki reklamami prezentującymi gejów w [jak najlepszym świetle]

„Zagłuszanie”: Ciągłe porównywanie strachu przed gejami do nienawiści rasowej (Żydzi, czarni) i seksizmu

„Konwersja”: Ukazywanie gejów na zdjęciach jako zwykłych, normalnych ludzi. „Obraz musi być ikoną normalności”

Autorzy piszą: „Nie ma znaczenia że te reklamy są kłamstwami” ponieważ „używamy ich do… zwalczania złych stereotypów które są takimi samymi kłamstwami.”

Ta książka została napisana w 1989 i kampania podobna do tej opisanej rzeczywiscie miała miejsce. Oto co autorzy mają do powiedzenia na ten temat:

„Przez Konwersję mamy na myśli coś o wiele bardziej zagrażającego Amerykańskiego Sposobowi Życia [niż przewrót]… Mamy na myśli przemianę uczuć typowego Amerykanina, jego umysłu i woli, poprzez zaplanowany atak psychologiczny w formie propagandy serwowanej narodowi przez media. Mamy na myśli… zamienić ich nienawiść w szacunek, czy się im to podoba czy nie.” (str. 153)

Ci geje chcą by Amerykanie uznali za normalne to, co oni sami określają jako chore. Amerykanie mają być bezbronni i słuchać ich jęków w parkach, barakach wojskowych, łazienkach i salach klasowych.

Prawdziwym wyznacznikiem cynizmu i oszukiwania samych siebie jest to że ci ludzie cytują M. Scotta Pecka, który w „People of the Lie” określa ludzi cierpiących na ekstremalny narcyzm jako „złych ludzi”.

Zli ludzie, jak pisał Peck, mają „niewzruszone przeświadczenie że to oni mają rację i nie wezmą pod uwagę tego że się mylą… Ich główną bronią jest kłamstwo którym naginają rzeczywistość tak by postrzegać siebie jako tych dobrych, oraz by zdezorientować innych.” (str. 297)

Publikacje związane z małżeństwami wśród gejów nie odzwierciedlają prawdy. Geje nie chcą się żenić. W Kanadzie małżeństwa gejów są dozwolone od ponad roku, mimo to tylko jedno na tysiąc wszystkich nowych małżeństw zawieranych jest przez homoseksualistów. Dla porównania, szacuje się geje i lesbijki stanowią 4% populacji (40 osób na każdy 1000).

Małżeństwa gejowskie zostały stworzone z myślą przekonania heteroseksualistów że zachowanie homoseksualistów jest czymś normalnym.

Geje mogą dalej oszukiwać samych siebie. Lecz my przestańmy. Ich zachowanie jest chore – i zaraźliwe.

—-

Banker Sponsored Activists Plan to Roll Out Gay Marriage Nationwide in US

 „Few Gays Opt to Marry”

________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Jak zdeprawowano naszą kulturę?

 

Reklamy

13 comments on “Czy zachowanie gejów jest chore?

 1. No tak… jeszcze trochę, a Gojów „przerobią” na Gejów,
  już nie mogę, …znów ta pomyłka przy Otworach.

  Boże ! – Dlaczego Ty się tak strasznie Omyliłeś ! Dlaczego Ty nie
  stworzyłeś Adama i Zbigniewa ! Porozmnażali by się i byłby spokój !
  Z Ewą zawsze były problemy, nie pamiętasz Boże ?!
  Jabłka i Te rzeczy… Ach, Boże !!! Dlaczego od razu Jajka nie stworzyłeś ?!
  Po co ta kura, po co ten kogut ? – Jajko by się samo wysiedziało,
  samo wylęgło, wyskoczyłyby Dwa Kogutki, albo Dwie Kurki, i od Nowa !
  Stworzyłbyś kolejne Jajko, i kolejne jajko, i kolejne…
  Kogutki ciupciałyby się ze sobą, Kurki miziały ze sobą… A Ty Boże
  stwarzałbyś te Jaja, te Nasiona, te Zarodki,
  bo przecież nie masz NIC innego do roboty, nieprawdaż ?!

  Adam miał Jaja, czy nie ? – to jedno Zbigniew by wysiedział,
  w wolnej chwili, jeśli chodzi na upartego, jakby Ci się Boże
  stwarzanie znudziło…
  Gorzej z Ewą – ona ma tylko Jajniki, …trudne do wysiadywania.

  Ideologia Homoseksualizmu wśród Drzew, Ptaszków i Ludzi
  jest tak Chora, jak ci, co ją propagują… Wynaturzone poucza Naturę.
  Jak myślicie, długo jeszcze ten chory świat „Pociągnie” ???

  Song o Jaju – Alosza Awdiejew

  a może już pora „Wysiadać” z tej cywilizacji fałszu ???
  Adopcja Jaj wśród bezdzietnych Kurzych Par – no, to jeszcze zrozumiem,
  i dzieję się tak wtedy, gdy Jaja są zagrożone…
  Obecnie zagrożona jest Cała Natura – i to już nie są „jaja”…

  p.s. – mimochodem „zniosłem” muzykę… Zamiast jaja ;-))

 2. A co to za roznica jak tak dalej bedzie to przez GMO, metale ciezkie w glebie i wodzie, promieniowanie z Focushimy i tak nikt nie bedzie mogl miec dzieci poza probowka.
  Malzenstwo powinno byc miedzy mezczyzna i kobieta a nie mezczyzna i kobieta i rzadem. Trojkaty tez nie za biblijne.

 3. Moda na pseudo niezależność – też Homoseksualizm między innymi,
  który nie tylko jest obecnie [a może od dawna] Trendy, ale ma podwójne dno –
  upokorzyć rodzaj ludzki, zdziesiątkować, wypatroszyć i wytrzebić,
  cieleśnie i duchowo – pozostawić przy życiu zdrowe Pary niewolników,
  ewentualnie je klonować, aby mieć dzieci ku uciesze i dla Zboków,
  lub nowe „mięso niewolnicze” przeznaczone i tak na Żer [żerowisko].
  Gdyby tak zniewolony rodzaj ludzki „niechcący” jednak wyginął,
  byłby to Sukces satanistów i ich boga – Szatana, bo to Główny Cel
  zgnilizny zatracenia. Drzewo Żywota – albo wybór – Bezowocna Otchłań
  Śmierci, nazywana „drzewem kabały”… Uschnięte drzewo idzie do Ognia.

  Kolejny ciekawy film o Architektach Kontroli Ducha [i gejów]

  ze strony
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/04/architekci-kontroli-niewidzialna-reka/

 4. http://www.nytimes.com/2011/12/29/us/for-bishops-a-battle-over-whose-rights-prevail.html?_r=1&scp=3&sq=%20gay%20adoption&st=cse

  dla tych ktorzy nie znaja angielskiego : organizacje charytatywne w usa w tym koscielne maja obowiazek oddawania dzieci do adopcji do rodzin homoseksualnych , takie jest nowe prawo w USA , naszczescie katolickie org. wola sie zamknac niz brac w tym udzial.
  na rzecz „freedom of religion” homoseksulanego ktore stanowi 5% populacji jest lamana wolnosc religii katolikow ktora stanowi 22%(cos malo :) )

 5. Seler nic dodać nic ująć.
  Ehh niestety każdy kto uzna geja za chorego wg.Opini publicznej sam jest chory,pojebany i homofob, a do tego rasista,seksista.
  Kiedyś szedłem ulicą z dziewczyną za ręke i dwóch gejów zaczęło się z nas śmiać.
  Pojechałem im dość ostro to motłoch wkoło mało co nas nie ukamienował.
  A to wszystko przez zaraze zepsucia Masonerii USA i UE.

 6. No tak homoseksualiści to źródło wszelkiego zła i wszystkiego co tylko najgorsze…
  Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego wora, ale prawda jest taka że nie wszyscy geje są tacy jak ci promowani przez media, parady równości itp.
  Niestety sam taki jestem, i nie czuje się z tego dumny żeby wychodzić na ulice i ogłaszać to całemu światu. Nie wybrałem sobie takiego życia, jest takie a nie inne i staram się jakoś z tym żyć. Oczywiście łatwo oceniać, łatwo powiedzieć: „Idź się leczyć pedale !!!” ale to wszystko nie jest takie łatwe jak się wydaje, osoba bez takich problemów nie jest w stanie tego zrozumieć.
  Nie chcę tutaj ani nikogo bronić, ani oceniać, ocenę pozostawmy Bogu.
  Może trudno w to uwierzyć ale gej może być wierzącym, może być Chrześcijaninem.
  Sam staram się trwać w wierze. Nie ma wcale łatwo i nie zostałem w cudowny jakiś sposób uzdrowiony z tego, ale to daje mi siłę do walki z własnymi „demonami” .

  • Kazuki – Nikt Cię Tutaj nie potępia, i Nikt nie pisze, że wszelki
   homoseksualizm [męski i damski] jest źródłem wszelkiego zła.
   Nie rób z Siebie Męczennika i Ofiary ataków heteroseksualnych.
   Czy zachowanie gejów jest chore ? – tytuł artykułu.
   Czy chcesz, abym napisał To Co Chcesz Usłyszeć ? – ależ Mogę.
   Ale nie napiszę… Albowiem współżycie tych samych płci jest…
   wyjściem Awaryjnym ?!? – gdy ochota i pies kota wyłomota.
   Ale to nie jest Naturalny Seks, to odwrotność, to wynaturzenie
   tegoż seksu – lub chory seks, ale jakże „niewinny”, kuszący…
   No dobra, a gdy w Grę wchodzą Uczucia ? – rada, Odrzuć Je !
   Chore uczucie [ślepe], które popycha Cię Do Seksu z Psem
   rodzi Chory seks ze zwierzętami – Czy są już Parady Zoofilów ?
   W Sodomie też nie było Parad – było jednak PARZENIE SIĘ
   wszystkich ze wszystkimi… taaa, to „zdrowe” i „naturalne” bo
   chuć należy zaspokoić, kosztem Natury i Duchowości. Niech
   żądzą Żądze, seks i pieniądze, i co tam jeszcze – aa, POZORY.

   ”Nauka” zmierza w kierunku legalizacji pedofilii – artykuł
   http://marucha.wordpress.com/2012/01/06/nauka-zmierza-w-kierunku-legalizacji-pedofilii/

   Gdy zaangażujemy się w chore uczucia, które dalej
   angażują nas w chory seks [nie Ty jesteś z gruntu chory,
   ale „zaraziłeś się” tym], a potem Tworzymy chore Związki,
   to jest to niebezpieczne dla naszej Duszy, oraz dla Ciała.
   Pozdrawiam, i chcę Ci pomóc – a nie potępić. Jezus Też.

   • Mnie w ogóle nie chodziło o robienie z siebie męczennika, to była po porostu ironia z tym źródłem wszelkiego zła itd.
    Czy jest chore? mnie trudno jest odpowiedzieć… ale na pewno to nie jest normalne.
    Jedno jest pewne… oni wszyscy są wykorzystywani w walce przeciwko ludzkości i Bogu.

 7. Homoseksualizm jest jak uzaleznienie od narkotykow czy alkoholizm, jest to choroba i homoseksualistow nie powinno sie tepic, oceniac, ani usprawiedliwiac ich nalogu, a powinno tak jak narkomanow i alkoholikow otoczyc specjalnym wsparciem i opieka, i przede wszystkim leczyc. W niektorych panstwach tzw. sekularyzowanych, heroinistom podaje sie „humanitarnie” czyste strzykawki z heroina, zeby dluzej pozyli jako ponizeni pozbawieni swego czlowieczenstwa ludzie marginesu, tak samo robi sie z gejami. Pozwala im sie ponizac samych siebie mimo iz tego nie wybrali. Jesli nie wybiera sie homoseksualizmu, to znaczy homoseksualisci nie chca tego i sa homoseksualistami wbrew swojej woli. Tak jak narkomani i alkoholicy musza zazyc narkotyki lub wypic alkohol,czy tego chca czy nie, tak homoseksualista musi wspolzyc z ta sama placia czy tego chce czy nie. Osoba podajaca alkoholikowi wodke jest swinia tak jak osoba wspierajaca sklonnosci homoseksualne u osob z tym problem, bo to jest problem. Jesli ja jako, homoseksualistka chcialabym byc homoseksualistka, to tam nic, ale jezeli ja tego nie chce a i tak to robie, to jestem jak alkoholik ktory nie chce pic a i tak siega po alkohol.

  Czemu homoseksualizm jest zly? Coz, porownanie do pedofili jest nietrafione, bardzo nietrafione, bo jednak krzywdzenie innych, gwalt na dziecku itp, to zupelnie co innego niz dwie osoby zgadzajace sie na wspolne wspolzycie. Jesli ktos porownuje pedofilie do homoseksualizmu to nie dziwie sie ze zaden homoseksualista nie czuje sie przekonany a co gorsze nawet nie chce sluchac i czuje sie urazony. To zrozumiale. Homoseksualizm swoja problematyka przypomina kazirodztwo. To jest zboczone,szkodliwe dla gatunku ludzkiego zachowanie tak jak spanie z rodzenstwem czy rodzicami. Jezeli jako argument ktos podaje ze „przeciez my sie kochamy” albo „kazda milosc jest dobra” no to czemu homoseksualistow brzydzi kazirodctwo? A no przeciez kochasz swoje rodzenstwo, no czemu nie chcesz sie przespac ze swoja siostra, przeciez to milosc.

  • Świetne porównanie.
   Od siebie dodam, że literalnie wszyscy homoseksualiści, jakich w swoim życiu spotkałem, nie byli normalnymi ludźmi, jak chciałaby ich przedstawiać dzisiejsza propaganda. Wszystkich cechowała obsesyjna wręcz perwersja i wyuazdanie, nie było tematu, którego nie dałoby się sprowadzić do seksu i „pieprzenia” tego albo owego.

  • Liu – [„…to jestem jak alkoholik ktory nie chce pic a i tak siega po alkohol…”]

   …skąd ja to znam, Liu… skąd ja to znam ;-) — dobre porównanie !

   Nie porównywałem pedofilii do homoseksualizmu [oba są nienormalne], lecz
   podałem LINK, aby uzmysłowić pseudo Legalność tego procederu, który chcą
   nam Wpoić, że jest jak najbardziej „zdrowy i legalny” – przewrotność „oświeconych”.

 8. Szczerze mówiąc To mam wyjebane na gejów Lesbijki.
  Ale po chuj się z tym afiszują!
  Niech nie robią swoich posranych manifestacji i wyzywają ludzi od jakiś Homofobów, bo pokazują tylko, że mało im Już Izraelskiej tolerancji, ale na siłe chcą już chuj wie czego od społeczeństwa!
  Chcą się gejić to niech się geją w czterech ścianach, ale nie Obrażają normalnych ludzi i Pierdzielą, że to „Normalne”
  Hehehe ciekawe co ci „Tolerancyjni” Powiedzą jak ich dziecko przyjdzie z przedszkola i Powie, że pan Biedroń był i mówił:
  Drogie dzieci w szczególności chłopcy Dwóch pingwinków to lepsi rodzice niż pingwin i pingwinka.
  Oceniajcie jak chcecie, ale wiem, że Jak ktoś taki jest to trudno ale na tak dużą skale jest to propagowane, że martwie się jakie będą przyszłe Polskie Pokolenia

Możliwość komentowania jest wyłączona.