Seks, romantyczność i kontrola umysłu

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Prawdziwa miłość jest miłością do perfekcji (Boga). Ludzie nie są perfekcyjni. Ich mózgi są wyprane tak by zamienić ich miłość do Boga na kult człowieka, romansu i seksu. To jest bałwochwalstwo.

Whopperjest terminem który nie odnosi się już do hamburgerów, lecz do konferencji prasowych Białego Domu. Masy zjedzą wszystko co się im zaserwuje, są jak psy uszczęśliwione na widok smyczy.

Kabalistyczni Żydzi i masoni, bankierzy Illuminati zniewalają ludzkość pod przykrywką „rządu światowego”, tyranii dedykowanej Lucyferowi.

Przez całą historię łamali nas poprzez wzniecanie wojen, kryzysów, katastrof i korupcji. Zdestabilizowali nas przez promocje fałszywych i dysfunkcyjnych wierzeń.

Protokoły Mędrców Syjonu: „Musimy wprowadzić do ich edukacji wszystkie te zasady które tak wspaniale rozbiły ich porządek.” (16)

Skoro bankierzy Illuminati dyktują co jest modne za pośrednictwem mediów, nietrudnym jest dla nich kształtować osobowość mas i destabilizować społeczeństwo.

Po prostu przedstawili zachowania takie jak seks przedmałżeński, cudzołóstwo, rozwiązłość, homoseksualizm i nieprzyzwoitość jako coś jak najbardziej normalnego i zdrowego. Małpy widzą, małpy robią.

Promują też dysfunkcje w bardziej subtelny sposób. Czy zauważyłeś kiedykolwiek że w serialach telewizyjnych i filmach istnieje nierealna korelacja między atrakcyjnością postaci a jej moralnością?

„Dobrzy” są piękni/przystojni a „zli” brzydcy. Rzadko przedstawia się piękne kobiety jako czarne charaktery. Jesteśmy nieświadomie indoktrynowani w myśleniu że czyjeś piękno i boskość są identyczne.

Większość mężczyzn (i kobiet) podąża za kobiecym pięknem tak jakby była to ich religia.

Jest to celowe działanie. Illuminati są satanistami – chcą byśmy czcili fałszywych bogów: seks, pieniądze, sławę i władzę. Chcą byśmy czcili piękne kobiety – boginie. Mężczyzni są indoktrynowani w myśleniu że miłość pięknej kobiety (Boga) jest najważniejsza.

Jednym z pionierów „humanizmu” był masoński filozof August Comte (1798-1857.) Bronił on idei idealizowania kobiet jako drogi do „sekularyzacji” społeczeństwa:

„Kobiety muszą stać się Boginiami”, pisał w „System of Positive Polity” (1854). „Przez zamianę bogów na boginie, usankcjonujemy uzasadnioną wyższość kobiet.” (cz. 4, str. 446.)

Przez zawyżanie znaczenia kobiet, Illuminati osłabiają i destabilizują społeczeństwo.

Mężczyzni i kobiety mieli czcić Boga. Kobiety miały podążać za przywództwem mężczyzny. Wpychając piękne kobiety na samą górę, cała piramida zostaje odwrócona a społeczeństwo zdestabilizowane.

Mówiąc „Bóg” mam na myśli duchowe ideały takie jak prawda, piękno, sprawiedliwość i miłość.

WIĘCEJ O SPOSOBIE MYŚLENIA OPARTYM NA SEKSIE/MIŁOŚCI

W zachodnim społeczeństwie istnieje ogólna zgoda co do postrzegania romantycznej miłości jako drogi do szczęścia. Ideę tą wbija nam do głowy jakieś 80% tekstów piosenek i filmów.

Wezmy dla przykładu film „Igraszki Losu”. Postać grana przez Johna Cusacka zakochuje się w Kate Beckinsale, lecz pózniej traci z nią kontakt. Przez cały film widzimy jego oszalałe poszukiwania za ukochaną, a gdy już ją znajduje, ukazywane jest to nam jako niemal drugie przyjście Chrystusa.

Kobieta staje się substytutem jego własnej duszy. Traci ją na rzecz miłości i myśli że ona ją odwzajemni.

Powodem dla którego tak bardzo czepiam się tego tematu jest to że sam byłem ofiarą mass mediów. Przeceniałem znaczenie seksu/miłości/kobiet. Esencją męskości jest siła. To jej kobiety szukają w mężczyznach.

Dzięki sztucznej rzeczywistości propagowanej przez media, mężczyzni robią się zbyt strachliwi by się o nie starać, kobiety zaś wpadają w samozachwyt i nie chcą poddawać się mężczyznom. Żadne z nich nie jest w stanie się związać. Żadne nie jest wystarczająco dojrzałe na małżeństwo i rodzicielstwo. Rezultat: zatrzymany rozwój i obsesja na punkcie seksu.

Oczywiście atrakcyjność seksualna (żądza) jest często mylona z seksem. Illuminati przypisali związkom seksualnym niedorzeczne religijne i psychologiczne oczekiwania. Seks stał się świętym sakramentem fałszywej religii. To zaowocowało pojawieniem się ludzi którzy próbują zastąpić swój głód miłości przelotnym seksem.

Akceptacja związków na jedną noc zdegradowała wszystkie ludzkie związki do poziomu taniej błahostki. Dla mnie nie ma lepszego dowodu na to że ludzkość znajduje się w potrzasku satanistów.

Seks nie ma żadnego znaczenia jeśli nie jest wyrażeniem miłości. Jest fizycznym apetytem, jak głód.

Pary nie powinny opierać się na romantycznym obrazie kreowanym przez media. Długie, udane małżeństwo oparte jest na obopólnym wsparciu, towarzystwie, zaangażowaniu, respekcie i zaufaniu. Atrakcyjność seksualna jest tylko jednym z czynników.

Dwoje ludzi deklaruje sobie oddanie niezależnie od ich wszystkich wad. Kochają prawdziwą osobę z krwi i kości, osobę nieidealną. Ideały rezydują wewnątrz każdej duszy ludzkiej. Tam wszyscy jesteśmy piękni.

Nie szukaj szczęścia/perfekcji poza sobą. Nie oczekuj że ktokolwiek da ci ciebie samego. Czcij Boga przez odkrywanie prawdy znajdującej się w twojej duszy.

Prawdziwa miłość jest miłością do perfekcji (Boga). Ludzie nie są perfekcyjni. Ich mózgi są wyprane tak by zamienić ich miłość do Boga na kult człowieka, romansu i seksu. To jest bałwochwalstwo.

Ludzie nie powinni kochać się wzajemnie w sensie religijnego kultu. Takie mylenie pojęcia miłości sabotowało i niszczyło życie nieprzebranej ilości ludzi.

KONKLUZJA

Ludzkość została zniewolona przez satanistyczny kult znany nam jako Illuminati – kabalistów i lucyferian. Nasza cywilizacja opiera się na zaprzeczaniu istnieniu Boga i jego projektu (Kreacji). W efekcie odrzuca się Inteligentny Projekt (który powinien być czymś oczywistym) oraz istnienie moralności i prawdy.

Bóg jest Świadomością, jedyną Rzeczywistością: Prawdą, Boskością, Miłością, Pięknem i Sprawiedliwością. Dlatego wszyscy kochamy i pożądamy tych ideałów – wszyscy szukamy Boga.

Posłuszeństwo Bogu (wierze, prawdziwej religii) jest wkroczeniem w jego świadomość i odpowiednim zachowywaniem się. To jest nasza prawdziwa tożsamość.

Illuminati chcą zastąpić tą rzeczywistość swoją własną, zdeprawowaną i egoistyczną pseudorzeczywistością. Dlatego pchają nas ku samodestrukcyjnemu poszukiwaniu fałszywych bogów takich jak romantyzm i seks. Prawdziwy motyw tego wszystkiego ma podłoże okultystyczne, nie komercyjne. Chcą zatrzymać nasz biologiczny i duchowy rozwój w celu udomowienia  nas, jak zwierzęta. Gdybyś należał do satanistycznego kultu, robiłbyś dokładnie to samo.

*  *  *

Przykład propagandy w serialach:

 

Reklamy

12 comments on “Seks, romantyczność i kontrola umysłu

 1. Generalnie – to słusznie pisze Henry Makow na temat poddawania nas presji do oddawania kultu bożkom (w domyśle sobie). Widzę jednak pewne braki w przedstawieniu historii powstawania tego prania mózgu. Jeśli stoją za tym „regularni” illuminati – to wszak ich dzieje datujemy przecież dopiero od XVIII stulecia po Chrystusie, jeśli kabaliści, lucyferianie, talmudyści – to korzenie tych działań sięgają daleko głębiej w czas i przestrzeń. Czy „Romeo i Julia” były przez nich inspirowane? Może tak a może nie… Czy stali za truwerami i trubadurami? To jest pole do dyskusji o tym, czy nie jesteśmy przypadkiem sterowani od czasów o wiele dawniejszych niż się nam wydaje. To, że teraz (a w zasadzie od osiemnastego wieku) się cała nasza cywilizacja zawala i niewiele już z niej tak naprawdę zostało jest nie początkiem a DOKOŃCZENIEM dzieła zniszczenia (dokładniej – podmiany) cywilizacji chrześcijańskiej na talmudyczną – podmiany realizowanej STOPNIOWO od wielu pokoleń. Pytanie: czemu „zaistniał” Luter? Kto propagował jego pisma? Kto na to łożył? Jakimi one rozchodziły się kanałami? Co było konsekwencją tego? Pogrążenie kontynentu (i całego ówczesnego świata białego człowieka) w kilkuwiekowych wojnach. Zniszczenie na płaszczyźnie materialnej i moralnej. A poprzedzało ją tak zwane Odrodzenie. A czym ono tak naprawdę było? Otwarciem na destrukcyjne idee, nie tylko starożytne, pogańskie, ale przede wszystkim orientalne – stricte satanistyczne (ot na przykład okultyzm). Zepsucie nie jest kwestią naszych czasów. Ono się teraz po prostu nasila tak bardzo, do obrzydzenia, że już nas zewsząd zalewa. A my sami siedząc w tym szambie czujemy je teraz tylko dlatego, że dotarło do poziomu naszych nosów.

  • błędne założeni że iluminaci (sataniści) stoją za wszystkim, jasne propagują zło ale go nie stworzyli. Ludzie grzeszą sami z siebie, bo chcą grzeszyć albo nie wiedzą że grzeszą, bo szatan skrzętnie zakrywa granicę miedzy dobrem a złem.
   P.S.
   ta historia że niby grzechem pierworodnym był seks to chyba jakaś kabalistyczna mitologia, ludzie zerwali owoc z drzewa poznani dobra i zła nie z drzewa bara-bara,
   a co do mieszania się chrześcijan z innym wyznaniami to nie osądzam, zresztą w Nowym Testamencie ta kwestia jest wyjaśniona z tego co pamiętam

   • Ignorant – masz rację, już sama nazwa Wskazuje – drzEWO Poznania Dobra i ZŁA,

    Ewa pod namową Węża, zignorowała Ostrzeżenie Ojca, zapragnęła w swej Próżności
    poznać również Zło, …widać miała za Dobrze, i zapomniała że od zła przychodzi śmierć.
    Czy seks jest zły ? – naturalny nie, wynaturzony tak. To temat rzeka.
    Owoc Poznania dobra i zła był – stał się Możliwością poznania i Popełniania Zła,
    którego wcześniej nasi prarodzice nie znali i nie popełniali. Pierworodny Początek
    wszelkiego zła, Nieposłuszeństwa, fałszu i Odstępstwa od praw natury.
    W ogrodzie Eden niczego nie brakowało do szczęścia i nie istniało Zło jako takie.
    W chwili Nieposłuszeństwa [posłuszeństwo było Ochroną przed Pułapką] zaistniał
    tzw. Grzech Pierworodny. No i się zaczęło. Po zapoznaniu się ze Złem,
    można było już Wszystko Wynaturzyć. Teraz mamy już Grzech Globalnego
    Wynaturzenia – który przyniesie śmierć i Ciałom i Duszom. Przeżyje Owczarnia.
    Nie stado głupich, próżnych, zwiedzionych i służących szatanowi – ale owczarnia.
    Wiarę zastąpiono Religią. Pokorę zastąpiono Pogardą. Miłość zastąpiono Nienawiścią.
    Nadzieję zastąpiono Beznadzieją – albowiem Boga zastąpiono Szatanem,
    i ten Ostatni pożąda Adoracji… Hmmm. I to wszystko przez Jedno Jabłko… ?!?
    Polecam ciekawy zestaw Filmów:

    Uniwersalne Prawo Wszechświata – prawo boże, prawo natury
    a
    RELIGIA [ideologia] – czyli Wypaczenie Prawdy Uniwersalnej 5/5 napisy PL

    1/5 http://www.youtube.com/watch?v=r2j_ivDQmRI&feature=related [Dhamma]
    2/5 http://www.youtube.com/watch?v=_gfPcv-iCDM&feature=related [pokój i współżycie
    ze wszystkimi istotami]
    3/5 http://www.youtube.com/watch?v=0DHKO0iJYDg&feature=related [lucyferianizm]
    4/5 http://www.youtube.com/watch?v=cMv7QQnVEz8&feature=related [szaleństwo w chorym świecie – Świecie zarówno Szatana (Anomalii) jak i Ducha miłości]
    5/5 http://www.youtube.com/watch?v=1An0IO_J-0w&feature=related [„Biblia nauką jazdy na rowerze” …nieee, no ten film koniecznie trzeba obejrzeć]
    ——-
    „Film składa się z pięciu niezależnych części, każda z nich dotyczy pewnego etapu toku myślenia autora. Jest to, faktycznie rozbudowana prezentacja n/t wielu aspektów dotyczących religii, systemów wierzeń, kultów i satanizmu. Film nie jest łatwy w odbiorze, a tym bardziej w tłumaczeniu. Jest to taka pigułka wiedzy, skondensowana i podana, w jak sądzę, najbardziej zwięzłej formie. Jak mniemam film odpowie Wam też na wiele pytań, dotyczących stanu w jakim ten Świat znajduje się dziś, stanu ludzkich umysłów zaplątanych w sieć kontroli, odpowie też na kilka kwestii historycznych.”
    ——-
    oraz podsumowanie:
    Religia, największy Rak świadomości [pełny ekran]

    ze strony
    http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/15612374-rak-swiadomo-347-ci-

    Pozdrawiam ;-) [dzisiaj nie będzie muzyki i takich tam…]

    • dopisek – Nie Zgadzam się ze Wszystkimi tezami autora filmu, bo autor widzi
     zbawienie w sobie samym, a nie w Chrystusie, i to jest też podstępna teoria,
     dlatego dopisuję, aby nie było niedomówień, że przemycam New Age…

 2. Ignorant: Hahaha ;D To ci dopiero. Zabawne, jednak zarty na bok. Ateisci i chrzescijanie, lub chrzescijanie plus muzulmanie czy zydzi, coz taka kombinacja nie ma prawa bytu, niestety.

 3. Zaczęło się od „eritis sicut dii” wypowiedzianego do Adama i Ewy w raju. No i zachciało im się. I zredukowali się w tej sferze do poziomu popędliwych zwierząt. Jasno jest napisane w Genesis – Księdze Rodzaju, po spozyciu tego zakazanego owocy Adam i Ewa odkryli, że sa nadzy. Dla mnie to oznacza, że po prostu odkryli seks, jaki znamy obecnie. Wcześniej nawet, jeśli to robili, to nawet nie mieli pojęcia, że coś może być „nie teges” – bo nie było. Diabłu udało sie wcisnąć w tą sferę człowieka pożądanie. Ja jak na razie programowo i z definicji nie tykam tej sfery. Jestem kawalerem a napisane jest „nie cudzołóż”.
  Ostatecznie jedyne, co może zrobic masoneria, to zniszczyć nam ciała. Ale nie na tym jej zależy, oczywiście, co komu po rozkładającym sie truchle? Ona chce użyć naszych ciał i gróźb względem nich oraz wykorzystując jego popędy – żebyśmy diabłu oddali własne dusze ze strachu o ciało. Dlatego Pan nasz i Bóg nasz – Jezus zechciał nas pouczyć w Ewangelii, żebyśmy nie bali się tych, co tylko ciało mogą zniszczyć, ale obawiali sie tych, co i ciało, i duszę w piekle mogą zatracić oraz mówił, żebyśmy żyli według ducha, nie według ciała. Kto zyje według ducha – poskramia popędy i nie kieruje się nimi, a co za tym idzie – jest odporny na zakusy masonerii. Mogą go zabić, ale duszy nie dostaną. Nic im z tej smierci nie przyjdzie.
  I nauczał też, że cóż czlowiekowi z tego, jesliby cały świat zyskał za cenę szkody na duszy? Dusza ludzka jest cenniejsza nic bogactwa całego świata! To od każdego z nas zależy, czy się poddamy, czy nie. A sługusy diabła nie mogą nic nam zrobić bez naszego przyzwolenia, bo zostaliśmy odkupieni z przekleństwa grzechu pierworodnego przez Pana Jezusa i jesteśmy pod Jego ochroną.
  Laus Tibi Christe, Redemptor et Salvator Hominis!

  • Pokręć – przeczytaj mój komentarz do słów Ignoranta… chyba „tu leży pies pogrzebany”, i nie masz racji, że sataniści Nie Mogą Zatracić ludzkich Dusz – ależ Mogą .
   Albowiem o Dusze głównie chodzi, nie o ciała. Podobnie było w Edenie. Jeżeli pozwolimy – tu masz rację.

 4. Łatwo jest stwierdzić, że ze wszelkie zło na świecie, wojny, kryzysy itd. odpowiada szatan i parę elitarnych stowarzyszeń mu uległych. Uważam, że prawda jest zupełnie inna.

  Oczywiście, loże masońskie istnieją, lobby żydowskie też ma się dobrze (chociaż nie podejrzewam ich o chęć zniszczenia świata, ale Iran to już inna bajka). Spiski, intrygi i fałszowanie historii były i będą (wybuch wojny wietnamskiej dla przykładu) i nie można nie doceniać ich roli w historii. Ale przypisywanie im zbytniej roli jest równie groźne.

  Nie całe zło na świecie wzięło się z powodu złowrogiego planu złowrogich iluminatów. Za większość tego bajzlu odpowiada zwykła ułomność natury zwykłych ludzi.

  Prosty przykład: Aborcja i antykoncepcja? Ludzie zawsze chcieli uprawiać seks i nie narażać się na ryzyko urodzin dziecka. Pierwsze środki antykoncepcyjne stosowano już w starożytnym Egipcie! Ponieważ nasza epoka jest czasem kultu pieniądza (który zawsze rządził światem, ale nie aż w takim stopniu jak teraz), to postanowiono na tym zarobić. Proste.
  (oczywiście, temat ten jest znacznie bardziej rozbudowany, ale wyczerpujące omówienie go… wiecie, parę książek można by napisać).

  Przemyślcie to, bo żal mi serce ściska, gdy widzę ludzi pełnych zapału zajmujących się zagrożeniami wyolbrzymionymi bądź dalekimi, podczas gdy problemy bliskie pozostają niedostrzeżone i nierozwiązane.

  Co do treści wpisu, to mam mieszane uczucia. Z częścią się zgadzam, np.
  „Długie, udane małżeństwo oparte jest na obopólnym wsparciu, towarzystwie, zaangażowaniu, respekcie i zaufaniu. Atrakcyjność seksualna jest tylko jednym z czynników.”- po prostu nic dodać nic ująć.

  Ale z kolei na takie „Kobiety miały podążać za przywództwem mężczyzny.” otwiera mi się scyzoryk w dłoni.
  W zestawieniu z pierwszym zdaniem linijki „Mężczyzni i kobiety mieli czcić Boga.” powstaje manipulacja! Pierwsze zdanie zawiera właściwie banał, wiadomy dla każdego wierzącego, wynikający z wiary i Pisma Świętego. Każdy przyjmie to jako stwierdzenie stuprocentowo prawdziwe. Kolejne zdanie jest podane jako kontynuacja, uzupełnienie pierwszego. Ich treść zlewa się tworząc jedno twierdzenie, co sprawia że rzekome ‚przywództwo’ mężczyzn wydaję się wynikać z Boskiego prawa i być niemal równie istotne jak wiara w Boga, choć nie ma to nic wspólnego z chrześcijaństwem. W Biblii nie ma NIC takiego napisane.
  Dodatkowo w oparciu o to i parę innych fragmentów tekstu wykluwa się pewien wniosek, którego tu nie podam.

  Się rozpisałem, mam nadzieję że ktoś to przeczytał w ogóle. (napisałbym trzy razy więcej, nawet nie skomentowałem głównej treści artykułu, ale spać mi się chce).

  Pozdrawiam

  • Pleciesz waść głupstwa. O nas się nie martw, dbaj o serce, obserwuj kolejne wydarzenia a może w końcu zobaczysz głębszy obraz.

   Pisma też chyba nie znasz a próbujesz grać autorytet.

   Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.