Kreml wie o nadchodzącej katastrofie światowej

 

Zródło: Stop Syjonizmowi

3rmf.info, Tłum. RX

22 grudnia Miedwiediew ostatni raz jako prezydent Federacji Rosyjskiej wystąpił przed Zgromadzeniem Federalnym Federacji Rosyjskiej. Nie ma co się zajmować jego, jak zawsze u Miedwieputów, populistyczną przemową, przepełnioną łgarstwami i życzeniami, po prostu byłoby to bezsensem. Ale uwagę można zwrócić na to, że kremlowski reżim okupacyjny świetnie wie o tym, że nadchodzi globalne załamanie gospodarcze, wszechświatowy chaos i panika. Nie ma wątpliwości, że Rosja i jej mieszkańcy znajdą się w bardzo ciężkiej sytuacji ponieważ oligarchiczny reżim przez ostatnie 20 lat wycisnął z kraju wszystkie soki i zniszczył wszystko co tylko mógł. Dlatego najprawdopodobniej ze wszystkiego Putin, w przypadku zwycięstwa w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku, będzie coraz bardziej przekształcał się w bezwzględnego Putlera, bo w przeciwnym wypadku „obudzony” lud Rosji zmiecie go razem z jego żydowsko-zbójecką bandą oligarchiczną jak okruchy ze stołu.

Ale to chyba „pluskwom” nie pomoże a raczej przyspieszy ich haniebny koniec.

Rosja w warunkach nadchodzącego światowego kryzysu ekonomicznego powinna żyć z własnych środków ale nie rezygnując z nowych programów społecznych i nie ograniczając podjętych przez państwo obowiązków, powiedział prezydent.

„Musimy kontynuować życie z własnych środków bez rozprzedawania własnych bogactw, zwłaszcza w warunkach nadchodzącej globalnej recesji”- powiedział Miedwiediew.

„Jednakże determinacja życia z własnych środków nie oznacza, że powinniśmy porzucić nowe programy społeczne, a zwłaszcza nie pomniejszanie istniejących zobowiązań. Wszystkie te zobowiązania zostaną spełnione w całości”– jak zwykle nałgał.

Źródło: http://3rm.info/18889-kreml-znaet-o-nadvigayushhejsya-na-mir-katastrofe.html

zródło zdjęcia: Vladimir Rodionov, AP

 

Reklamy