Australijski adept: Trzymaj swoją kasę w ukryciu

 

Dla waszej wiadomości – będzie historyjka o zjadliwym wirusie komputerowym który zmusi banki z całego świata do zamknięcia kont (na 3 dni?). Gdy znów je otworzą będzie jak w latach 30-tych, klienci będą musieli mówić na co potrzebne są im pieniądze które podejmują. Im bardziej świat się zmienia tym bardziej pozostaje taki sam. Żeby nie było że was nie ostrzegałem.” (13.06.2010)

[Uwaga: Ta „porada” pochodzi z emaila otrzymanego od – podobno- wysoko postawionego satanisty. Po raz pierwszy ujawnił się tym artykułem zawierającym wyznania jego umierającego mentora.]

 

Aloysius Fozdyke (Henrymakow.com), tłumaczenie: Radtrap


Właśnie wróciłem do Australii z Londynu i Tokio. Pomyślałem sobie że udzielę ci pewnej porady – ponieważ podoba mi się to że twoi czytelnicy jej nie zrozumieją, a nawet jeśli, nie będą mogli zbyt wiele zrobić. Pan jest ich pasterzem. Czasami pasterz prowadzi swoją owczarnię na rzez.

Krótkie śledztwo na Google pokazuje że te informacje rozprzestrzeniły się po całej sieci i nikt ich nie zrozumiał. Myślę że Petor miał jednak rację. Nawet Aquino nic o tym nie powiedział!

Materiał który przesłałem wcześniej, instrukcje od Petora Narsagonana, zostały odrzucone i określone oszustwem. [„Australian Adept Unveiled Satanic World Control”]

Oszustwo? Na jakiej podstawie tak wnioskują? Gdy zacznie się ekonomiczny chaos, owczarnia dalej będzie wątpić? Dla waszej wiadomości – wymyśli się historyjkę o zjadliwym wirusie komputerowym który zmusi banki z całego świata do zamknięcia kont (na 3 dni?). Gdy znów je otworzą będzie jak w latach 30-tych, klienci będą musieli mówić na co potrzebne są im pieniądze które podejmują. Im bardziej świat się zmienia tym bardziej pozostaje taki sam. Żeby nie było że was nie ostrzegałem.

Gdy byłem w Wielkiej Brytanii spotkałem się z Grahamem Nicholsonem [Główny radca prawny Banku Anglii]. Wspaniały człowiek. Podobnie Martin Daunton [profesor historii, rektor Trinity Hall, Cambridge University] Gdyby ludzie tylko wiedzieli do jakiej Trójcy (Trinity) to się odnosi. Europa upadnie. Ameryka jest skończona, lub będzie po wojnie z Iranem. No i ten biedny Alex Lebed! Nikt mu nie uwierzył.

Gdy recesja zostanie zastąpiona przez ekonomiczną depresję a Obama i Cameron będą musieli podjąć trudne decyzje, Demokraci i Konserwatyści będą skończeni jako partie polityczne. Loża Alpha zajmuje się teraz fuzją różnych ruchów religijnych i politycznych, i chcą to zakończyć przed przybyciem Mistrza Profanacji i Vindexa.

Podczas mojego pobytu w Tokio miałem zaszczyt spotkać Kazuhiko Saitou (na lewo). Skończy 27 lat we wrześniu a już ma zapewnioną polityczną karierę. Jego wpływ na seksualność Japończyków, ich kulturę, przekroczyła nasze wszelkie oczekiwania, dlatego musieliśmy się z nim skontaktować i go pozyskać. Jego rodzice mają problemy zdrowotne dlatego zaoferowaliśmy naszą pomoc. Miejcie go na oku. Jak na tak młodą osobę jego umiejętności w zakresie magii są naprawdę imponujące. Zakon będzie w dobrych rękach. Oko Horusa jest lepsze niż Usta Izydy (odnosi się do słów Aleistera Crowleya). Kazuhiko-san dobrze o tym wie – powinniście zobaczyć jego horoskop, prawdziwa bomba!


SATANIZM (JAK POSTRZEGAJĄ ŚWIAT PRAWDZIWI SATANIŚCI)

Satanizm jest tajemnicą ponieważ w samym środku jego mrocznego serca znajduje się Bóg Tajemnicy, znany pod wieloma imionami, czczony przez całą historię świata, znajdujący się na każdym kontynencie a mimo to dalej jest nieznany i niepoznawalny. Satanizm jako [współczesna] tradycja rozpoczął się w Australii w czasach federacji. Jeszcze przed początkiem XX wieku istnieli australijscy praktykanci, lecz nie była to tradycja sensu stricte.

Istnieją odnośniki do magii satanistycznej w architekturze i lokalizacji ulic w najstarszych miastach Australii. Dobrymi przykładami są Sydney i Hobart. Wiele z tej symboliki pozostaje jednak ukryte w innych miastach.

Każdy system filozoficzny wywodzi się z podstawowych idei i sposobów myślenia o wszechświecie i jego relacjach z człowiekiem. Te pomysły i założenia tworzą paradygmat lub też dominujący sposób postrzegania świata, poprzez który dana kultura lub pojedyńcza jednostka postrzega swój świat.

Eony określane są przez wielkie paradygmaty myślenia metafizycznego, nie przez daty i wydarzenia historyczne. W każdym wielkim paradygmacie znajdują się paradygmaty pomniejsze łączące wszystko w jedną całość.

Dla przykładu, w dominującej w Ameryce i w części Europy kulturze białych, anglosaskich protestantów, głównymi paradygmatami są protestantyzm-ateizm. Podległymi paradygmatami ateizmu są liberalny, humanistyczny indywidualizm, etyka pracy i nauka z podległymi jej paradygmatami kauzalizmu i materializmu.

Inne kultury posiadały i dalej posiadają inne sposoby postrzegania świata, trudne do zrozumienia przez obcych. Wszechświat będzie dążył do potwierdzenia każdego paradygmatu, który dana osoba wybrała sobie do życia.


WIADOMOŚĆ NA ZAKOŃCZENIE


Oto kolejny sekret którego nie docenisz: w naszej złowieszczej tradycji Numer Jeden (Bóg?) jest zawsze marionetką. Władzę posiada zastępca. Król znajduje się poniżej Księcia.


With heroic pride we praise the God who is our God.

For there have been other ages and another evil and good.

With ecstasy and sacrifice, sex and death we praise our God.

We love what a person has written in and with blood.

Writers in blood do not want to be read, but learned.

We love life not because we live but because we love.


Avé Satanas. Satanas Dominus Terra.

—–

Uwaga H. Makowa:  Zapytałem Aloysiusa dlaczego zdradził kim naprawdę są Nicholson i Daunton. Przecież oni też go znają. Oto jego odpowiedz:

Loża Alpha ma swoje powody dla rzeczy które robi, mimo iż moje powiazania z Lożą są dzisiaj ograniczone z powodu mojej rangi, wieku i problemów zdrowotnych. Jestem dzisiaj autonomiczny. Ci ludzie których „zdradziłem” są bezpieczni. (…)

Materiały Narsagonana dalej nie zostały w pełni rozpowszechnione. Dla twojej informacji, Billy Brown jest odnośnikiem do Billego Mackie Sneddena, KCMG, QC. (…)

Królowa Elżbieta będzie na naszym walnym zgromadzeniu w przyszłym miesiącu. Ustaliliśmy już że nie powie nic o konstytucyjnych problemach Kanady, Australii i Nowej Zelandii i o tym że się przedawniają. To powstrzyma Japonię od połowów wielorybów na „australijskich” wodach arktycznych – choć to oczywiście nie będzie wszystko. Loża Alpha będzie chronić swoich ludzi i inwestycje. Szkoda Hatoyamy [były premier Japonii, rezygnacja]-  zwłaszcza że jego żona pracuje dla nas.

W każdym razie, dałem ci więcej niż potrzeba do rozpracowania. Nie bój się nic, nikt nie połączy kropek.

___________________________________________________________________________

Zobacz także:

Fozdyke ujawnia sławnych satanistów

 

Reklamy

11 comments on “Australijski adept: Trzymaj swoją kasę w ukryciu

 1. „porada” czyli Zdrada wszystkiego a na końcu Siebie jest pogardą – paszcza Węża z Okiem pożera Własny Ogon – patrz tutaj

  Przewrotność Żmij mnie nie dziwi, tudzież ich Odwrotność.
  Wysoko postawiony satanista jest nisko upadłą, samo pożerającą się S ludzką satanką – czyli Samicą.
  Ale wydaje mu się, że jest Samcem, „która złapała” kozła za róg Obfitości.
  Próżność Samouwielbienia jest Pełnią Samounicestwienia. Taka obfitość Inaczej. To jest dopiero Pułapka.
  Samica Kozła nie wie, że I róg Samouwielbienia ma do pary II róg – Samounicestwienie.
  Stąd te Paradygmaty, o których wspomina ten Idiota… jak mu było ? – aaa, …Iluminat Fozdyke.

  „Czasami pasterz [kozioł] prowadzi swoją owczarnię [koźlęta] na rzeź” – i tutaj ma rację,
  trzeba tylko wstawić jeden szczegół, jedno słówko, jeden Róg – na literkę K – dużo jest wyrazów na „k”.

  fozdyKe miał zaszczyt spotkać kazuhiKo na S – z Japan James AloySius. Może napiszę to prościej,
  to znaczy – qrwa Spotkała qrwę – też na „k”, …i byli pod SamouwielbieńczymSamowrażeniem,
  ale wyglądało to tak, jakby Jeden był pod wrażeniem Drugiego. Róg pod wrażeniem Roga – dlatego Dwa,
  bo jak patrzymy w Lustro lewej Ręki, to wydaję się że występują Dwie osobistości,
  i ta z Lustra jest „boska”… Nie pamiętam, w której to Bajce było, …a, nieważne. Ważne aby bajka była.

  Samczy Kozioł z Loży Alpha – to ten Lepszy, Niższy Król – II Róg, co oświeca i…
  Samica Kozła pseudo samcza – to ten Gorszy, Wyższy Książe – I Róg z Lustra, co się oświecił… Marionetka.
  Książe samica rządzi [uwodzi] Królem samcem i stanowią Paradygmat.
  Partnerstwo Pozornej Pary stanowiące Jedno – jedno Gie.

  „Oto kolejny sekret którego nie docenisz: w naszej złowieszczej tradycji Numer Jeden (Bóg?) jest zawsze marionetką. Władzę posiada zastępca. Król znajduje się poniżej Księcia.”

  …Fuj, nie Sekret – w pierwszym wyrazie pomyliłem pierwszą Literkę. Specjalnie.

  „W każdym razie, dałem ci więcej niż potrzeba do rozpracowania. Nie bój się nic, nikt nie połączy kropek.”

  …Czyżby ?

  Z racji tego, że nie chcę Rozwijać tematu, aby nie powstał Obszerniejszy koment Od artykułu,
  niniejszym wpis zakończę….
  Jako ciekawostkę dodam, iż Przewrotność Trójkąta Piramidalnego, który stanie się Duchowym
  oraz Przewrotność Trójkąta Paradoksalnego, który stanie się Materialnym,
  te Dwa, wynaturzając się do końca, staną się Jednym pseudo Heksagramem – Lucy-Felerem.

  Dwa Trójkąty [seler] https://radtrap.wordpress.com/2011/11/24/nasza-banka-mydlana-zwana-rzeczywistoscia/

 2. a jednak króciutki mój dopisek – dosłownie Trzy Literki – jak Eon… [meGapsychiczny]

  „Eony określane są przez wielkie paradygmaty myślenia metafizycznego…”

  Jeżeli Oświecony Okiem Odbytu Oprawca wszędzie widzi Gnojowisko, bo ma „zaSzczyt”
  być Globalistą, i dla niego wszelkie Ofiary to prymitywna Owczarnia, która tylko Sra,
  to właśnie To jest Obraz Satanisty odbity w Lustrze Pozorów Lewej Kończymy.
  Dno Dna ma wyolbrzymione wyobrażenie mniemania o Sobie, że jest
  Wierzchołkiem Góry Mądrości na Szczycie Onanizmu, przez E.
  Samogwałt egoistycznego Onanizmu duchowego Szkodzi,
  bowiem może zdrętwieć Ręka, a dokładnie Lewa,
  wiem co mówię, bo gdy byłem młody i Otwór
  zobaczyłem w płocie, to Masturbancję
  uprawiałem bez opamiętania,
  bo dostępu nie miałem
  do Otworu Natury
  nieWynaturzo-
  Nego.
  ;-)
  Chełpliwość Pyszałka, którego Okiem mądrości jest Otwór otchłani, jest Zgubą
  bo nie wie taki, że w Gównie siedzi po uszy, a nawet po Trzy Rogi Eonu.
  Pożąda widzieć i kontrolować wszystko i Wszystkich,
  a nie widzi Siebie nawet w Lustrze iluzji-Aluzji.
  Ba, taki Nic nie widzi, ani Boga,
  ani Człowieka – bo Lustro
  nie widzi, nie słyszy,
  nie rozumie i
  nie czuje.
  Cap L
  kozi
  róg
  A
  Loża Alfa-Lustra myśli, że jest Omegą. Ta Loża Lustra jest Materią Ludzką bez Duszy.
  Dusza żyjąca, jaką jest Człowiek, nie pożąda i nie pogardza swym Odbiciem
  w lustereczku życia, i nie chce zgładzić ani lustra, ani w nim obrazu.
  Lustro lewej Dłoni wręcz Odwrotnie. Nienawidzi duszy,
  której „nie ma”, którą zatraciło, której nie Odzyska,
  więc ma Pragnienie Zabić Duszę Ofiar, i swoją
  z nienawiści i zawiści Egoizmu,
  bo Obrazem Lewego
  Lustra jest brak
  Obrazu.
  Nic
  ?
  Owoc Obrazem Owczarni. – Jaki jest owoc Braku obrazu u Kozła ? Zgnilizna Nicości.
  Jeżeli zgnilizna chce zabić Owoc duszy – bo o Nasze Dusze toczy się Bój,
  i zgnilizna pożąda zatracić duszę Owiec, bo sama się „pozbyła jej”,
  i Zagładą „straszy” z własnej lub bożej Ręki osaczone owce,
  podobną Zap-G-łatę otrzyma od Stworzyciela dusz.
  Uschnięte drzewo, które Owocu nie Daje
  wycina się i w Ogień wrzuca, bo
  tylko do Tego się nadaje,
  na Opał w Ogniu to
  „oświecone” ego
  Od-Bytu jego
  oKa ślepca
  widząc-
  ego
  S
  Wola – Myśl – Metoda – Owoc – Kwadratura Koła Wyników Trójkąta.
  Taki dom budowany na Skale, świątynia Wzajemności lub Wynaturzenia, bo
  na twardych, nierozerwalnych więzach między Wolą-Myślą-Metodą-Wynikiem
  pozwala na istnienie Królestwa i jeżeli będzie to Egoistyczne królestwo Skalne
  stanie się świątynią samozagłady – Synagogą Szatana Biorcy o Kamiennym Sercu, zaś
  Świątynia na Skale oparta jest na Wzajemności – nasienie, owoc, pokarm, życie,
  i nie obumrze, bo Daje i Przyjmuje – jak Bóg. Wolą bożą było Słowo i stało się Ciałem.
  Kiedy inna jest Wola, a sprzeczna z nią Myśl, lub fałszywe Metody sprzeczne z Wolą,
  takie Królestwo się Rozpadnie w Wyniku tego, bo na „piasku” budowane. Rozchwiane.
  I na To liczy Szatan – wie że zginie, jest Piramidą Egoizmu nie dającą żywych owoców,
  wie, że bezbożne królestwa ziemskie Rozsypią się, bo Przewrotne na Piasku,
  gdyż zaufały bezowocnemu Egoizmowi, „dającemu” tylko Materię i Władzę ziemską,
  zaufały przeciwnikowi Boga, – mało tego – ziemskie kurestwa budowane wciąż
  są na Piasku [pseudo piotrze] a nie na Skale [prawdziwym Piotrze].
  Jak się mogą Ostać takie Owczarnie ? – i bez szatana się rozpadną, i dlatego
  tak osłabione królestwa ziemskie i świątynie duchowe w ciele człowieka zagubionego
  postanowił Ostro zaatakować Wąż Wróg, który skutecznie Osłabiał – jak kropla Skałę,
  mówiąc że Oświeca – tak oświecał, że aż Oślepił swą Ciemnością „oświecenia”.
  Sobie pozostawił jedno Bezwolne Oko w Trójkącie Złej Myśli, Metody i Czynów,
  aby mógł patrzeć do końca na Ogrom zniszczenia, na jego Owoc zagłady Totalnej.
  Pęknie Nienasycona Pycha – szpileczką ukłuje ją Jezus, …Mieczem swego Słowa.

  Tylko nadchodzące Królestwo Boże jest na tyle Mocne, aby uratować zabijane Dusze,
  zabijany Świat, jest tym kamieniem – tą Skałą, co uderzy w bezbożny Rodzaj eL,
  i zmiażdży Pychę Pożądliwych Padalców, bo w przeciwnym razie
  Nikt by nie przeżył – nawet Noe, gdyż Człowiek w tej sytuacji nie może już Nic
  uratować co otrzymał od Stwórcy – tak działa Wyniszczająca Potęga Wynaturzenia.
  Walka przeciw owczym Duszom trwała wieki i trwa Nadal – tylko Duszę uratujemy,
  nie wszyscy, bo wielkie Spustoszenie uczynił Eon Egoizmu –[noE …jak Noe – No E]

  Noe kontra Eon – eoN kontra noE. Egoistyczne ON [ja] nazywa siebie Eon… Spryt S.
  Zaklęte Koło Wynaturzenia zamyka się. Potop Fałszu gorszy od Potopu Wody.
  Po potopie z Wody jeszcze życie mogło się odrodzić. Po potopie Fałszu – woda Zatruta.

  Noe zbudował Arkę – „usłużni” ludzie zbudowali bArkę ArcyKsięciowi. Kto się Ostanie ?
  Rodzina Noe – którą uratuje z Pożogi ognia bez Żywej wody, dawca Życia – Jezus.
  Zostanie Palący Egoizm, którego nie ugasi żaden Potop Wzajemności. Tak kończą Sataniści.
  Ave Satan ? – raczej Eva, którą Sprzedał… za jedno jabłko, a pestki dodatkowo Zatruł.
  Syn Zatracenia – Idioci, oddajcie mu cześć, Iluminaci bez pestek. I co tacy mogą dać ?

  Papier wszystko przyjmie. Człowiek przyjmuje Prześladowania. Bóg Dziękczynienie.
  Ojciec przyjmie prześladowane i wierne Mu owieczki. Szatan musi „przyjąć” swój Egoizm,
  „na klatę” – i zobaczy czy udźwignie ten piramidalny Ciężar, który „budował” dla innych.

  Bliskie Jest Twoje Królestwo Jezu. To Prawdziwe.
  Szatan Zaoferuje Fałszywe na Moment,
  I wtedy nastąpi Koniec obecnej
  Cywilizacji Fałszu,
  bezOwocnie.
  Zapłata.
  $ąd.
  J.

  miało być króciutko, i …jest króciutko ;-)) Ale zawsze tak nie będzie… ;-)

  EON – rzeczownik, znaczy – bardzo długo, wieczność, …[u satanistów ? – mają Tupet]
  za http://pl.wiktionary.org/wiki/eon

 3. Wesołe Okultystyczne Wyrazy – wow !?! – nowomowa Baphometa starego jak świat:

  1/ DogMat – psi Szach Mat duchowego króla materii

  2/ ParaDygmat – Pomieszanie z Poplątaniem

  3/ Dogmat Paradygmatu – bełkot papieża miły dla ucha Ogłupionej owcy

  4/ Eon Metafizyczny – nieskończoność materialnej duchowości [wieczna Głupota]

  5/ Paradygmat Eonu Dogmatycznie Metafizyczny – wg mnie – Odbyt Filozoficzny

  6/ Głębia Filozofii Dogmatycznego Eonu Metafizycznie Paradygmatyczna – 69 ?!?

  Głupota Okultyzmu polega na Pokrętnej Zawiłości Wymyślnych Nazw, w celu
  nie nazwania, tak po prostu, …Gówna Gównem. ;-)))
  no, …żeby nie było tak całkiem poważnie i pseudo filozoficznie. Co ma być to będzie.

 4. Panie Seler ma pan jakiś ciekawe tytuły książek które by mnie zbogaciły o rzeczach o których pan nam wyjaśnia.Bo trochę pojmuje ale nie wszystko.

 5. Ojejciuuuuu sataniści, ojejciuuuuuuuuu „Łen?WuO”, o jejqqqqqqq strach, pożoga,UFO, Kunic Świata bedzie…..dobrze….. bo Przyjdzie On….

Możliwość komentowania jest wyłączona.