Izrael i USA gotowe do wojny – Pentagon potwierdził gotowość uderzenia na irańskie obiekty jądrowe

 

Zródło: Stop Syjonizmowi

http://3rm.info/18808-izrail-i-ssha-prigotovilis-k-vojne-pentagon.html, Tłum. RX

USA nie zawaha się przed podjęciem każdych środków, włącznie z militarnymi, żeby nie dopuścić do przekształcenia się Iranu w państwo atomowe. Takie oświadczenie złożył szef Pentagonu, Leon Panetta. Według niego w celu wyeliminowania irańskiego zagrożenia USA będą współpracować razem z Izraelem. Eksperci uważają, że zaostrzenie retoryki administracji Baracka Obamy jest związane z kampanią prezydencką w USA, jednakże operacja przeciwko Iranowi będzie bardziej prawdopodobna po wyborach 2012 roku, pisze gazeta „Kommiersant”. Pełna wersja wywiadu Sekretarza Obrony USA udzielona stacji CBS będzie wyemitowana w przyszłym tygodniu, chociaż fragmenty z niego pokazane we wtorek, były sensacją. To ciekawe, że zapis wywiadu został dokonany na pokładzie samolotu „Dnia Sądnego”, który wyposażony jest w sprzęt pozwalający prezydentowi USA i szefowi Pentagonu na dowodzenie operacjami wojskowymi z zastosowaniem broni jądrowej.

Odpowiadając na pytanie jakie będą działania USA w przypadku rozpoczęcia przez Izrael operacji wojskowej przeciwko Iranowi, Leon Panetta nie zaczął jak wcześniej, ostrzegać Benjamina Netanyahu przed jednostronnymi krokami. Wręcz przeciwnie, po raz pierwszy dał jasno do zrozumienia, że w tej sytuacji USA będą współpracować z Izraelem bo „USA nie chce żeby Iran produkował broń jądrową. Istnieje dla nas czerwona linia i dla Izraela, oczywiście, też. Jeśli trzeba to będzie zrobić to zrobimy.”, powiedział Leon Panetta, dodając, że czasu na rozwiązanie irańskiego problemu jądrowego zostaje coraz mniej ponieważ „Teheran może wyprodukować bombę w ciągu roku lub wcześniej.”

Oświadczenie szefa Pentagonu ostro kontrastowało z jego wypowiedziami sprzed dwóch tygodni w sprawie problemu irańskiego. Występując przed zgromadzeniem ekspertów w Brookings Institution, Leon Panetta przyznał wtedy, że operacja wojskowa w Iranie nie rozwiąże problemu i będzie miała skrajnie negatywne następstwa tak dla ekonomii światowej jak i bezpieczeństwa w świecie i regionie. Nagła zmiana tonu wypowiedzi Sekretarza Obrony zaszła natychmiast po tym jak w miniony weekend niezwykle ostre oświadczenie w stosunku do Iranu złożył prezydent Barack Obama.

„Zamierzamy zwiększyć nacisk i wszyscy powinni wiedzieć, że my nie odrzucamy żadnych wariantów.”ostrzegł prezydent USA na zjeździe wpływowej żydowskiej organizacji „Union for Reformed Judaizm”. „Będziemy trzymać się razem z naszymi izraelskimi przyjaciółmi i sojusznikami”– dodał.

W kuluarach zjazdu szef Białego Domu odbył spotkanie z Ministrem Obrony Izraela Ehudem Barakiem. W Waszyngtonie pojawia się coraz więcej przecieków o tym, że administracja Obamy demonstruje gotowość poparcia operacji wojskowej w Iranie. Występując w ubiegłym tygodniu w „Washington Institute for Near East Policy”, były kluczowy doradca prezydenta Obamy ds. Bliskiego Wschodu, Dennis Ross, powiedział: „Kiedy Obama mówi, że gotów jest rozważyć wszystkie możliwości, to znaczy, że nie chce stosować siły”.

Jednak były doradca wygadał się, że ostatecznej decyzji prezydent nie podjął. Jak stwierdził dyrektor Fundacji Badawczej USA im. F.D. Roosevelta, Juri Rogul, zaostrzenie antyirańskiej retoryki administracji Obamy w dużej mierze można wyjaśnić logiką i tempem rozwijającej się kampanii prezydenckiej w USA.

„Republikanie tradycyjnie obwiniają Demokratów o niezdecydowanie kiedy sprawa dotyczy interesów bezpieczeństwa narodowego. A w pełni kampanii wyborczej to ciśnienie gwałtownie wzrasta”– wyjaśnił ekspert. Uważa on, że „do wyborów listopadowych w przyszłym roku Barack Obama nie podejmie żadnych drastycznych kroków, jednakże w wypadku zwycięstwa, żadnego scenariusza nie będzie można wykluczyć.”

LEON PANETTA – szlachetna uroda gentlemana koncłagru demonokratycznego. Oczywiście zastanawia cel posiadania tak okazałego organu powonienia, typowo „amerykańskiego” z korzeniami „irlandzko-szkockimi”. Czy służy on do wywąchiwania spisków antysemickich czy przestępstw antydemokratycznych (chociaż to na jedno wychodzi) ?

Reklamy

5 comments on “Izrael i USA gotowe do wojny – Pentagon potwierdził gotowość uderzenia na irańskie obiekty jądrowe

 1. Ja – seler – też potwierdzam Gotowość Ojca do uderzenia Pasem lub Kijem
  w dupę, a nawet w duszę tych, którym się otwory pomyliły… i żeby tylko otwory…
  Jezu, przyjdź, proszę…

 2. To jest dopiero poczatek bolesci,wszyscy mosimy zadac sobie pytanie czy jestesmy
  uwiazani kajdanami do tego padolu lez, ktory niebawem zostanie kompletnie zni-
  szczony przez Pana Wszechmocnego Boga !!!
  Kajdanami moga okazac sie w godzinie proby np: ( wasze domy badz mieszkania,
  wasze dobra osobiste,pokarm + woda, rodzina ).
  Historia niejednokrotnie pokazywala bestialstwo mordu poparte blogoslawienstwem
  kosciola na wiernych Bogu Jezusowi Chrystusowi, owieczkach !!!
  Czas pokaze kto miluje swiat a kto miluje Boga, nadchodzi godzina proby !!!
  Zatem modlcie sie i nie zostawiajcie blizniego w potrzebie !!!
  Chwala Panu Naszemu Jezusowi Chrystusowi, Amen !!!

 3. Przewrotność Narodu Wynaturzonego, który nazywa siebie wybranym,
  polega na tym, że wybrali szatana zamiast Stworzyciela i Jezusa, ale
  maskując się terroryzują Gojów, i zmuszają do Teorii, że Bóg ich wybrał.

  „zbrodnia nienawiści zwana antysemityzmem” jest Perfidnym Zakazem
  demaskowania Ich Własnych Zbrodni na nieizraelskich Narodach !

  Mądre zeznania red. S.Michałkiewicza w procesie o „antysemityzm”
  [seler: komun-nizm, fasz-yzm, naz-izm, juda-izm, i antysemit-yzm]

  Satanistyczna Parodia 7-ramiennej Menory [7 – cyfra Boga] w postaci
  9-ramiennego Wieszaka Chanuka [9 odwrotnością 6 – cyfra człowieka upadłego]
  jest dobitnym dowodem-symbolem, kogo Wybrali tak naprawdę…

  Ojciec wybiera tych, którzy się nie wynaturzą, ponieważ wybrali Ojca. Proste.
  ==============
  Potwierdzeniem jest komentarz Oli Gordon do artykułu na stronie

  http://marucha.wordpress.com/2011/12/28/teorie-konspiracji-bp-richard-williamson-fsspx/

  w którym ksiądz katolicki broni i usprawiedliwia żydowski syjonizm

  cytat Oli Gordon:

  „Część 3
  Synagoga szatana

  Rozdział II
  Żydowska żądza władzy

  Lud hebrajski został wybrany przez Boga jako strażnik prawdziwej religii, powierzono mu to spośród bałwochwalczych ludów, aż do przybycia obiecanego Mesjasza, przez którego spełnią się proroctwa Starego Testamentu.
  Ale jeszcze przed przyjściem Chrystusa, Żydzi zaczęli zniekształcać wypowiedziane proroctwa, dając im fałszywe, rasowe i ambitne interpretacje.
  Obietnica królestwa prawdziwego Boga na ziemi, czyli duchowe królestwo prawdziwej religii, Żydzi zinterpretowali jako materialne królestwo ich rasy, jako obietnicę Boga dominacji Izraelitów nad światem, i za ich pośrednictwem zniewolenie wszystkich ludzi na ziemi. Jako przykłady tych fałszywych interpretacji można podać następujące fragmenty: W Rdz. 22:17-18, Anioł Pański mówi do Abrahama: […]”

  …Wynaturzony Naród żądny Władzy – nie mylić z wybranym [przewrotność ich słów].
  Takie ludzkie bestie powinny być KARANE za zbrodnie nienawiści, fałszu i zbrodni.

  komentarz selera do artykułu na stronie
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/29/judeje-otrzymali-grozny-znak-w-zwiazku-z-aktywizacja-narodu-rosyjskiego-kreml-zaczal-obawiac-sie-przyjazni-z-nimi/

Możliwość komentowania jest wyłączona.