Australijski adept ujawnia sławnych satanistów


Edward Heath (powyżej) był najwyższym rangą satanistą jaki kiedykolwiek objął urząd premiera Wielkiej Brytanii (1970-74).

Zarówno premier Harold Wilson jak i Ted Heath składali w ofierze dzieci, tak jak zresztą dalej robią to członkowie rodziny królewskiej. Ted Heath  (1916-2005) naprawdę lubił to robić… Przedstawiciele rodziny królewskiej posiadają podwójne, publiczne i prywatne życie. Książę William jest przygotowywany do wielkich rzeczy. Zwracajcie na niego baczną uwagę! Karol nie jest jego prawdziwym ojcem, zdecydowanie… to samo tyczy się księcia Harrego, jednak jego poczęcie było wynikiem działania na złość oraz chwilowego zauroczenia.

[Uwaga H.Makowa: ta strona nie podziela ideologii oraz agendy Fozdyka, docenia jednak informacje które przekazuje]

Są to wyznania satanisty (znanego niektórym z tego artykułu), proszę o tym pamiętać podczas czytania.


„Istnieje Tajemny Bóg, Ukryty Bóg, który czai się w wysokiej wieży i który prowadzi i nadzoruje nasz rozwój od niepamiętnych czasów – pozostawał w ukryciu lecz zawsze był blisko nas, czekając na nadchodzący czas przebudzenia. Czas przebudzenia jest blisko. Już słyszymy odgłosy odległych błyskawic sygnalizujących zbliżający się sztorm. – prof. S. E. Flowers

 

Aloysius Fozdyke (henrymakow.com), tłumaczenie radtrap

30 lipca 2011

Na przekór wierze niektórych ludzi, opartej na książkach, domysłach i kłamstwach, satanizm jest przypisywany szerokiej gamie ścieżek duchowych i praktyk, od zagubionych dzieciaków zabijających małe zwierzęta na cmentarzach do prawdziwie słusznej i rygorystycznej metodologii i rytualizmu Loży Alpha.

Historia Loży sięga wstecz do czasów Sumeru i Egiptu oraz miast Babilonu i Ur. Nasze metody aktywnie wpływają na to życie, ten świat, plan fizyczny i to ciało dla potrzeb illuminacji i przebudzenia. Ścieżka lewej ręki nie jest ścieżką ucieczki od rzeczywistości, lecz rodzajem konfrontacji z absolutem fizycznej i psychicznej egzystencji, obejmującej przyjemności i rozkosz tak samo jako strach, ból i śmiertelność. Staniesz się rozmyślnym wyrzutkiem!

Każdy stopień jest zdobywany, a nie przyznawany jako prezent. Czasami powodzenie wymaga wielu lat – lecz tak naprawdę nikt nie jest w stanie opuścić szeregów Loży. Nie ma możliwości powrotu. W rzeczy samej, każdy rytuał związuje uczestników coraz bardziej, przybliża ich do siebie oraz snu i koszmaru Tajemnicy Naszych Bóstw. Koordynujemy działania ścieżki lewej ręki i jej sprzymierzeńców.

Droga lewej ręki w swojej najczystszej postaci zawsze charakteryzowana jest przez radykalną opozycję, bunt. Jej metody inicjacji oparte są na odsunięciu od siebie i umyślnym odrzuceniu boskiej, naturalnej i ludzkiej władzy. Poprzez aktywną i uświęconą gloryfikacje radykalnego Drugiego (Drugoy), adept ścieżki lewej ręki wykracza poza obowiązujące go wcześniej ograniczenia, zaczyna samemu stanowić o kreacji swej własnej niezależnej woli! Uświęca to separacje od ustanowionego prawa i zwyczajów, głównie ograniczeń seksualnych, nie można jednak mylić tego z pustymi przykładami rewolucji społecznej – jest to pogarda istoty podobnej bogu dla ograniczeń które obowiązują osoby niezainicjowane, i przyjęcie pełnej odpowiedzialności za swoje czyny.

My nie czcimy Szatana – my Go naśladujemy! Chcemy stać się własnym Bogiem lub Boginią. W tym sensie nasza ścieżka jest ścieżką samotnika. Pierwsze zerwanie [ograniczeń] – czy to ceremonialne czy nie – jest zawsze ważnym wydarzeniem. Jest to [uczucie] którego nie można opisać. Po zerwaniu staramy się jak najszybciej zaangażować w seks, gdyż nasze Misteria oparte są na seksie i śmierci. Seks analny jest jednym z naszych najwyższych sakramentów. Poprawnie wykonany sakrament wyzwala a jednocześnie uwiązuje. „Berło musi być umazane…”

TROCHE HISTORII

Według Zapisków Wiedzy, Loża Alpha operowała głównie w Anglii do XIX wieku, kiedy jej baza operacyjna przeniesiona została do australijskiej kolonii w Nowej Południowej Walii. Pózniej wstąpiła do niej część najwyższych władz lokalnego establishmentu. Osoby takie jak Alfred Deakin i pózniej King O’Malley sprawiły nam nieco kłopotów, lecz jeszcze zanim William Morris Hughes został premierem, te przeciwności losu zostały w większości pokonane dzięki skupieniu się na biurokracji. My działamy zza sceny.

Ci którzy nie mają celu lub szacunku dla samych siebie wykorzystują te okruchy władzy które mają, w sposób całkowicie przewidywalny. Tylko nieliczni dostrzegają co naprawdę stało się po zburzeniu blizniaczych wież w Nowym Jorku, widzą jak policja, urzędnicy, tajniacy i reszta żałosnych biurokratów stworzyła swego rodzaju bezosobową, bezimienną i pozbawioną uczuć sprawiedliwość, fundamentalną dla zbliżającej się hierarchicznej przyszłości. Przez skupianie się na systemie, wszyscy i wszystko wpadają w jego pułapkę (są tam gdzie powinni być). Jak mawiał często mój mentor Petor Narsagonan, ‚Szatan jest doskonałym człowiekiem systemu!”. Loża Alpha zrozumiała to bardzo wcześnie.

W tamtym czasie a także pózniej w XX wieku, wewnątrz Loży istniała frakcja wolnościowa. Ponieważ Szatan poszukując wolności wyzwolił się od tyranii niebios, wolność była ideą wspieraną przez samą Lożę. Jednakże coraz widoczniejsze było iż masy nie chcą wolności. Gdy świat zachodni – oraz Australia – bez szemrania poszedł w kierunku masowego zniewolenia, zwolennicy ścieżki prawej ręki mogli zacząć świętować. Kamery na dzisiejszych ulicach, w sklepach, na dworcach i nad drogami, rozmowy telefoniczne nagrywane w celach „treningowych”, mnożenie się rządowych regulacji, dyrektyw, inicjatyw społecznych, wykrywacze i skanery, wymagane posiadanie dowodów osobistych i wszechobecne dokumenty w trzech egzemplarzach – konformistyczne stado w końcu zostało zaspokojone!

W przyszłości sataniści będą złotym czubkiem na szczycie społecznej piramidy.

[Australijski premier] Billy Hughes przysporzył dużych kłopotów podczas swego udziału w Versailles Peace Conference. Istniało duże prawdopodobieństwo w roku 1920 że zjednoczone kolonie Commonwealth Australii mogą stać się prawdziwie niepodległym krajem. To samo tyczyło się Nowej Zelandii i Kanady. Dzięki sporemu wysiłkowi członków Loży Alpha z całego świata, tylko brytyjska kolonia w Afryce (Republika Południowej Afryki) uzyskała pełną niepodległość. Wpływy i potęga ścieżki lewej dłoni oraz jej sprzymierzeńców pozostały nienaruszone po dziś dzień.

ŚRODKI KONTROLI

Ścieżka prawej ręki oddala odpowiedzialność od człowieka poprzez tworzenie formalnej dogmy, kodu etycznego i etykiety zachowania, oraz członkostwo w zorganizowanych grupach. W ten sposób osobowość jednostki zostaje zastąpiona przez system wierzeń grupy który jednostka musi zaakceptować, łącznie z autorytetem poszczególnych osób z tej grupy lub ideologii. Loża Alpha przejmuje kontrolę nad tymi autorytetami – partiami politycznymi, wojskiem, organizacjami publicznymi, instytucjami finansowymi, kościołami, organizacjami charytatywnymi – robi to w najróżniejszy sposób, najważniejsze jest jednak jedno: w ten sposób osiąga swoje cele.

Kościół Szatana i jego potomstwo, Świątynia Seta są publicznymi fasadami ścieżki lewej ręki. Są magnesami dla ludzi których część uzyskuje możliwość podążania bardziej poważnymi i tradycyjnymi ścieżkami naszej bardzo starej tradycji. Zakon Dziewięciu Kątów w Anglii jest siostrzaną lożą dla wielu lóż Alpha znajdujących się na całym świecie, i ciągle rozwijających się w Ameryce.

W tym przyziemnym świecie uniwersytety w Oxfordzie i Cambridge oraz uniwersytet Teksasu pozostają jednymi z ważniejszych miejsc rekrutacji nowych członków Loży Alpha. Tak jak wszystkie współczesne uniwersytety, te centra edukacji przygotowują studentów na poświęcenie swojego życia dla pracy w jakichś ponurych instytucjach, zamykając ich w systemie emerytalnym i więzieniu które tworzy System. Jednak w przeciwieństwie do współczesnych uniwersytetów te trzy, plus uniwersytet w Osace, są fasadą prawdziwego lucyferianizmu. Uniwersytet w Osace, Japonia, stał się ważny w połowie lat 80-tych ze względu na swoje związki z I.R.A. Niewielu zdaje sobie sprawę że irlandzcy republikanie posiadają długą i głęboką historię współpracy z Uniwersytetem w Osace, i że uniwersytet ten współpracuje dziś również ze ścieżką lewej ręki w Azji.

Północna Irlandia posiada wielu satanistów wysokiej rangi. Irlandzcy sataniści „specjalizują” się głównie w porwaniach dzieci i składaniu ofiar. Istnieje tam stary, mroczny kult pogański naszpikowany okresami świątecznymi. Pokrewni Zakonowi Dziewięciu Kątów (Order of Nine Angles) Irlandczycy zachowali jednak swoje własne rytuały i tajemnice. Część z ich najpotężniejszych członków przynależy też do Loży Alpha. Clonegal Castle i okolice są bardzo dobrze znane irlandzkim adeptom.

ANTON LAVEY I NORMAN LINDSAY

Howard Stanton Levey (na lewo) był kiedyś związany z amerykańskim oddziałem O.T.O. i to od nich nauczył się arkan magii. Carl Kellner, Dr. Gérard Encausse, Theodor Reuss, John Yarker, Generalmajor (Wehrmacht) K.E. Haushofer i Dietrich Eckart to czołowe osoby odpowiedzialne za ustanowienie tego co dziś znamy jako Loża Alpha. Pracowali głównie w Europie lecz znalezli też podatny grunt w Ameryce, głównie za sprawą pózniejszych dokonań Edwarda Alexandra Crowleya i jego kontaktów z wywiadem brytyjskim. To dzięki tym naukom – naukom Crowleya i osobie Whiteside Parsonsa (wspomina się o nim w:  Tajne misje NASA), rozwinęła się pózniejsza działalność  H.S. Leveya.

Oficjalnie Kościół Szatana jest organizacją ateistyczną, lecz jego założyciel z pewnością nim nie był. Zanim stał się Antonem LaVey, Howard Levey uczestniczył w różnych wydarzeniach które nie wyszły jeszcze na światło dzienne – i nie wiadomo czy kiedykolwiek wyjdą. Dla przykładu… kiedyś był wspólnikiem słynnego Zabójcy „Zodiaka” –  Dicka Gaikowskiego.

W latach 1964-5 Loża Alpha skontaktowała się z nim po raz pierwszy a dalsza współpraca okazała się być bardzo owocna.  Jego największym osiągnięciem było stworzenie Ordo Cave Lupam (w kilka lat po Aferze Profumo), i wpływ na działalność Czarnego Zakonu (oryginalnie działającego w Australii – Black Order of Typhon). Wielka szkoda że nigdy nie spotkał się z czołowym artystą Australii, Normanem Lindsay odpowiedzialnym za wiele sukcesów Czarnego Zakonu.

Crowley bez ustanku przyciągał do okultyzmu i satanizmu ludzi z sukcesami i pozycją. Przed rokiem 1960-tym przyjęto wielu masonów z całego świata. Te dobrze ulokowane kontakty przynoszą korzyści po dziś dzień, głównie w Irlandii, ale również w Australii. Arystokraci (głównie ci z silną normańską krwią), politycy, biurokraci, gwiazdki medialne, pracownicy społeczni a nawet chrześcijańscy duchowni – wielu z nich przebywa teraz w ołtarzach oddając hołd Szatanowi.

Norman Lindsay (na lewo) nie był homoseksualistą, lecz lubił od czasu do czasu towarzystwo młodych dziewcząt. Zajmował się zgłębianiem tajemnic, głównie waginy – rytuałom Kaula magii tantrycznej. Powiedziano mi że jest wiele pogrzebanych ciał w pobliżu jego posiadłości w Faulconbridge. W pobliżu znajdują się również grobowce ukryte w ruinach opustoszałej posiadłości, spalonej dekady temu. Zgodnie z tym co wiem te podziemne komnaty nie były otwierane od lat 30-tych gdy posiadłość sprzedano.

Norman Lindsay odkrył że przy pomocy pewnych rytuałów i seksu tworzy się inny świat w którym zapomina się o moralności. Dzieci zainicjowane w takich rytuałach mają pózniej różnego rodzaju problemy psychiczne i często stają się uczniami osób które je wykorzystywały. Norman utrzymywał że okrucieństwo i przemoc są czymś naturalnym a negowanie tego przez społeczeństwo jest zwykłą chrześcijańską hipokryzją. Dzięki niemu Loża Alpha w Australii zaczęła organizować spotkania w których seksualnie eksploatowano swoje ofiary, wzmiacniając przy tym lojalność uczestników tych rytuałów.

Dzieci były zdezorientowane szatami uczestników, kadzidłami, inktonacjami i miejscami rytuałów. kto uwierzy małemu dziecku pełnemu strachu i wstydu, opowiadającemu o wykorzystywaniu seksualnym i torturach oraz tych wszystkich dziwnych rekwizytach? Norman utrzymywał że sekretność i milczenie były pierwszą i najlepszą linią obrony, oczywiście w połączeniu z brakiem wiarygodności ofiary. Dekady po jego śmierci adepci Loży Alpha zaproponowali idee „podświadomie sfabrykowanych wspomnień” jako wyjaśnienie niektórych niepokojących historii które zaczęły wychodzić na światło dzienne. Powinniśmy jednak pamiętać że wczesne przemyślenia Lindsaya były kluczowe w akceptacji wyjaśnienia przeróżnych historii negowanych dzisiaj przez naszych profesjonalistów – zbywanych przy pomocy haseł „panika”, „histeria” i „polowanie na czarownice”.

(obraz autorstwa Lindsaya)

Jeśli dziecko powie co się wydarzyło, staje się ofiarą odrzucającego jej historię konformistycznego społeczeństwa i samonapędzającego się medialnego cyrku. Spychane są na margines społecznej świadomości i sumienia a pózniej zapominane (…)

Emocjonalnie wyjałowione, zmęczone i zainicjowane dzieci potrafią wejść w stan w którym stają się obojętne na wszystko wokół nich a jednocześnie zaczynają wierzyć w pełną władzę [nietykalność] swoich oprawców.  Powiedziano mi że część z tych dzieci rozpoczyna pózniej pełne luksusu życie – zarówno w jak i poza strukturami Loży Alpha – pozostałe zaś stają się prywatnymi prostytutkami dla Loży Alpha i umierają młodo.

W dzisiejszej Ameryce Norman Lindsay czczony jest przez zainicjowanych jako Bóg którym Jest (…) Jego festiwal obchodzony jest 21 dni po wigilii wszystkich świętych. Do świątyni sprowadza się młodą dziewczynę (dziewicę), która jest przygotowywana do rytuału przez inne kobiety. Następnie jest inicjowana seksualnie przez najwyższych rangą mężczyzn w obrębie kultu, tych którzy są tym zainteresowani. Pozostali mogą dołączyć pózniej. Jej wydzieliny są zbierane i używane w następnych rytuałach, głównie przy namaszczeniach i jako składniki maści.

BRYTYJSKI SATANIZM

W międzyczasie w W.Brytanii, Bob Boothby i Tom Driberg, (na lewo z Haroldem Wilsonem) oprócz tego że byli homoseksualistami zajmowali się również aktywnie satanizmem. Anglo-katolicka przykrywka Toma oszczędziła mu wielu kłopotów. Obaj  uczestniczyli w torowaniu drogi Haroldowi Wilsonowi i Edwardowi Heathowi do fotela premiera UK – Wilson był wysokiej rangi adeptem ścieżki lewej ręki i razem z Natem Rotschildem wywarli wielki wpływ na dzisiejszą Wielką Brytanię. Natomiast Edward Heath był najwyższym rangą satanistą jaki kiedykolwiek objął urząd premiera Wielkiej Brytanii (1970-74).

[Winston Churchill mówił o Tomie Dribergu że jest to „ktoś kto przyprawia sodomii złą sławę”]

Nawet okultyści wiedzą niewiele o tym czy Bob lub Ted odwiedzali las w Clapham, Sussex (znane od starożytności miejsce składanie ofiar) i czy znali ludzi z jego okolic. Las skrywa wiele tajemnic sięgających jeszcze czasów sprzed przybycia Rzymian. Mówili mi że któregoś dnia część z tych przerażających historii wyjdzie na jaw, ale do tego czasu ludzie którzy w nich uczestniczyli będą już od dawna martwi.

Tak jak w Australii, istnieją podziemne tunele i pieczary pod rezydencją angielskich premierów w Chequers i wiem że Heath z nich korzystał. Podobne lokacje znajdują się pod Balmoral Castle. Dalej – pod Londynem znajdują się sekretne tunele prowadzące wgłąb Ziemi. Jeśli wiesz gdzie szukać… kilka z podziemnych, nieużywanych tuneli metra i dziwne piwnice kilku pubów są dobrymi miejscami do rozpoczęcia poszukiwań. Niektóre z tych miejsc są przejściami naturalnymi,inne zostały wydrążone. Zanim Londyn stał się miastem Rzymian, były tam kopalnie i tunele które pózniej odkryto i zaczęto uzywać.  W rzeczy samej można by powiedzieć że w tych podziemiach Londynu żyją tysiące ludzi korzystający z dużej ilości zródeł wody. Zuchwałe koronowane głowy Brytanii nazwały bunkier znajdujący się pod ministerstwem obrony od imienia greckiego poety, Pindara.

Zarówno premier Harold Wilson jak i Ted Heath składali w ofierze dzieci, tak jak zresztą dalej robią to członkowie rodziny królewskiej. Ted Heath  (1916-2005) naprawdę lubił to zajęcie. Uczestniczył w rytuałach odprawianych poza Londynem często w towarzystwie Francias Dashwooda. Podobnie przedstawiciele rodziny królewskiej posiadają podwójne, publiczne i prywatne życie – pełne ezoteryzmu którego korzenie sięgają tysiące lat wstecz. Książę William jest przygotowywany do wielkich rzeczy.  Zwracajcie na niego baczną uwagę!

„Mroczny Lord”, Peter Mandelson, (na lewo) oprócz tego że publicznie przyznaje się do bycia gejem, jest jednym z najwyżej wtajemniczonych ludzi w Wielkiej Brytanii. Był trenowany w hebdomadryckim(?) systemie magii, tym samym systemie używanym zarówno przez Lożę Alpha jak i Zakon Dziewięciu Kątów. Jego bliskie powiązania z biznesmenami z całego świata i grupą Bildberger stanowią wielką wartość dla ścieżki lewej ręki. Jego marzeniem jest globalny system więzienny. Uwielbia kontrolować. „Mandy”, jak mówią o nim bliscy znajomi, jest ostry i niebezpieczny jak sztylet.

To Mandelson pomógł zamienić Europejczyków w chłopów pańszczyznianych europejskich banków. Europa zmierza w kierunku neo-feudalnej struktury gdzie bankierzy będą odgrywać rolę władców lenna. W.Brytania i Ameryka zmierza w tym samym kierunku. Politycy, współczesne Kleopatry, są tylko kukiełkami. Gdyby wymazać wszystkie długi z ksiąg, jedynym tego następstwem byłby upadek „zbyt dużych by upaść” banków. Podczas gdy politycy nazywają to potencjalną katastrofą, w rzeczywistości oznaczałoby to wyzwolenie milionów niewolników długu. Dlatego nigdy do tego nie dojdzie!

Płace będą ciągle zmniejszane a podatki zwiększane w celu spłacania długów zaciągniętych w bankach. Politycy wszędzie na świecie kłaniają się i upodlają przed swymi Panami, obiecując im większe cięcia wydatków i podatki. Tak właśnie powinno być, to jest efektywne niszczenie światowej gospodarki. Pod pozorami ochrony handlu, zaraz po krachu ekonomii Ameryki wprowadzony zostanie protekcjonizm. To jest to czego chcą śmiecie, i właśnie to dostaną – podatki, biedę i wojnę.

Kolejna wojna zacznie się w Iranie i popchnie wszystkie kraje islamskie ku konfrontacji z krajami chrześcijańskimi. Podążający ścieżką prawej ręki nadają się tylko do wojen i zabijania. Na długo zanim ja się urodziłem, Loża Alpha dbała o to by przynieść im to czego chcieli. Po wojnie będziemy mogli przejąć wszystko co się tylko ostanie. „gdyż ci głupcy ludzcy nie dbają o nic! Czują się mali,a  to co jest, jest równoważone przez błahe przyjemności; lecz wy jesteście moimi wybrańcami… Dlatego też królowie ziemi będą Królami na zawsze: niewolnicy będą służyć.”

Przez większość swego życia żył jako represjonowany homoseksualista, nauczono go ostrożności: Mandy stał się niebezpiecznym i efektywnym politykiem, dyplomacja stała się jego znakiem rozpoznawczym. Nie wchodzcie mu w drogę. Żyje według kodeksu honorowego ścieżki lewej ręki, kodeksu lojalności i zemsty. Mandelson odegrał kluczową rolę w morderstwie Jamesa Rusbridgera, i w zaaranżowaniu jego „samobójstwa”.

KSIĘŻNA DIANA

Hekate i Diana były boginiami nocy a tunel Point de’Alma znajduje się pod skrzyżowaniem. Gdy spojrzymy na wystawę ku pamięci Diany w Harrodsie – kompletnej z rybymi pęcherzami i kielichem – wszystko wydaje się być jasne. I ta pochodnia , jest wszędzie, nawet na jej grobie. Jednym ze znaczeń pochodni – oprócz Berła – jest złote nasienie 13 rodzin królewskich Europy. Diana była trzymana z dala od potajemnych działań swej rodziny z powodu jej braku chęci podporządkowania się. Gdy urodziła Williama nie była już potrzebna, zresztą słusznie. Wypełniła swoje zadanie. Jej śmierć była wisienką na torcie.

Księżna Diana była owieczką wśród wilków. Została wybrana ze względu na krew Stuartów. Jej ojczym, Peter Shand Kydd w koloniach zajmował się nie tylko hodowlą owiec. Został zainicjowany w szeregi Loży Alpha na kilka lat przed śmiercią Normana Lindsaya, tak mi powiedziano. Nie wiem czy kiedykolwiek się spotkali, lecz nie zdziwiłoby mnie to. Obaj lubili łatwy seks i monogamia w ich wypadku nie była możliwa.

Jego misją było zniszczenie i tak już osłabionego małżeństwa rodziców Diany, i spowodowanie u niej problemów emocjonalnych. I udało mu się! Biedna, piękna, głupia Diana o niewinnych oczach nigdy nie osiągnęła wyżyn intelektualnych, dlatego też była idealna na potrzeby swego zadania. Książe William? Karol nie jest jego prawdziwym ojcem, zdecydowanie… to samo tyczy się księcia Harrego, jednak jego poczęcie było wynikiem działania na złość oraz chwilowego zauroczenia. Ojciec Williama jest obywatelem świata, rezyduje we Francji. Nigdy go nie spotkałem, lecz ci którzy mieli tą przyjemność byli pod wrażeniem i przerażeni jednocześnie. Jeśli Szatan posiada swojego zastępce na Ziemi – z pewnością jest nim ten człowiek.

Michael Wynn’s Occult Reference Library

More on British Elite Decadence

Gil Norman „The Satanic Epistles of Aloysius Fozdyke”


Reklamy

5 comments on “Australijski adept ujawnia sławnych satanistów

 1. pozwolę sobie zjeść jedną Literkę – R jak rewers – i nazwę takich po imieniu,

  Rodzina K_ólewska… Resztę dopowiedzcie sobie sami, gdzie wstawić R, gdzie usunąć L,
  a gdzie U… zamiast O.
  To tak, jak Przecinek zapragnął być królem. Ten przecinek nad literką O.

 2. wlaśnie chciałam umieścić swoją muzykę „Cicha Noc”, ale jakoś mi przeszkodziły słowa pana autora tekstu „Misteria oparte są na seksie i śmierci. Seks analny jest jednym z naszych najwyższych sakramentów. Poprawnie wykonany sakrament wyzwala a jednocześnie uwiązuje. „Berło musi być umazane…”
  Czasami autorzy powinni zastanowić się czy ich interpretacje nie są ich własnymi projekcjami. Myślę, ze powinni pomyśleć.

 3. Czas się wypełnia stare zastępuje nowe cywilizacja smierci zabija w człowieku boski pierwiastek miłośći Koniec czasów otacza nas apokalipsa koniec tygodnia ósmego apokalipsy Henocha

 4. „Poprzez aktywną i uświęconą gloryfikacje radykalnego Drugiego (Drugoy), adept ścieżki lewej ręki wykracza poza obowiązujące go wcześniej ograniczenia” – Drugi to nie Szatan po rosyjsku?

  Rad:

  A nie wiem nawet… drug? chyba nie

 5. ONI dotarli do Polski, działają, i wcale się z tym nie kryją!! Jak to możliwe?? Proszę zobaczyć: sisnexion.wordpress.com
  Co gorsza, publikują teksty nawołujące do mordowania ludzi (składania ludzi w ofierze) i autor nawet nie ukrywa swojego nazwiska (we właściwościach pliku pdf) – musi czuć się bardzo pewnie? Ma „plecy”? I tak „g… mu zrobimy”??

Możliwość komentowania jest wyłączona.