Śmiercionośny twór naukowców

 

Zródło: wp

Jak informuje dziennik „The Independent”, holenderscy naukowcy opracowali nową odmianę ptasiej grypy, który jest wyjątkowo łatwo zaraźliwa i zabójcza. Potencjalnie wirus może zabić miliony ludzi. Teraz naukowcy chcą opublikować raport na ten temat. Amerykańscy eksperci od bio-bezpieczeństwa obawiają się jednak, że takie informacje mogłyby wpaść w niepowołane ręce.

Wirus H5N1 już od połowy lat 90. wzbudza strach na świecie. Teraz naukowcy z uniwersyteckiego centrum medycznego w Rotterdamie opracowali jeszcze bardziej śmiertelny szczep wywołujący ptasią grypę. Zamierzają oni również upublicznić informacje o super-wirusie. Te doniesienia wzbudziły obawy w Stanach Zjednoczonych.

Amerykańskie władze alarmują, że raport europejskich badaczy mógłby zostać wykorzystany np. przez terrorystów, a wirus posłużyć jako broń biologiczna.

– Obawiamy się, że jeśli stworzy się coś tak zabójczego i dojdzie do globalnej pandemii, śmiertelność i koszty będą dla świata ogromne – powiedział brytyjskiej gazecie doradca amerykańskiego rządu, dodając, że „w tym wypadku najgorszy scenariusz jest gorszy od tego, co możemy sobie wyobrazić”.

Holenderscy naukowcy stworzyli nową odmianę zabójczej grypy poddając mutacji genowej H5N1. Jak pisze „The Independent”, uważali, że dzięki zdobytej wiedzy będzie łatwiej opracować szczepionki i leki. Część badaczy krytykuje jednak holenderskich akademików, podkreślając, że takie eksperymenty powinny być przeprowadzane w lepiej zabezpieczonych placówkach.
(mp, tbe)

___________________________________________________________________________________

Gdybym mógł w drugim wcieleniu przyjść na Ziemię ponownie, chciałbym aby moją reinkarnacją był idealny wirus śmiertelny, który zredukowałby ludzką populacjęksiążę Edynburga Filip, dziadek księcia Williama

Akcja filmu osadzona jest w Wielkiej Brytanii, zawiera jednak liczne wiadomości od Illuminati przyznających się do przeprowadzenia ataków terrorystycznych w USA i Anglii, wliczając w to WTC i zamachy bombowe w Londynie. Film zawiera też ich oświadczenie co do przyszłych planów. Wśród nich mamy wojnę domową w USA oraz wypuszczenie wirusa. To epidemia a nie wojna atomowa ma być ich narzędziem do redukcji populacji. Parafrazując: „Wojna atomowa jest zbyteczna w świecie gdzie wirus może zniszczyć całą populację jednocześnie zostawiając ich bogactwa nietknięte – Aspen, Propaganda Illuminati i hollywodzkie kino

 

Reklamy

3 comments on “Śmiercionośny twór naukowców

 1. Ajwaj, wtedy liczba ludności faktycznie zmalałaby o 90%, i pozostałoby 10%, ale czy to byłoby „te” 10%? No, nic, nieupublicznienie tych informacji może posłużyć do tego, że iluminaci znajdą mozliwość jak sie ustrzec przed danym wirusem (zaszczepią się szczepionka wyhodowaną z wirusa, którego mają rozpylić) i wuala!

 2. dobra ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi Skoro Iluminaci to Sataniści to muszą wypełniac plany Szatna Szatan notomiast ma tyle wolności na ile pozwoli mu Bóg to sprawdzone choćby z Hiobem i prawdziwa gra nie jest o to żeby ludzi zabijać ale o to żeby zabijac ich wtedy gdy się wie że nie mają sznasy na zmartwychwstanie najpierw trzeba odebrać im ducha a potem dopiero można ich zabić bo nie dostąpią zbawienia i zasilą czaluśc staną się demonami gra jest o to żeby stać się aniołem i prowadzi do tego prosty stary kodeks który wygląda tak a Watykan łami jego dwa ważne przykazania drugie i trzecie

  «Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli. 7 Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie2. 8 Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi. 9 Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu – tych, którzy Mnie nienawidzą, 10 a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.
  11 Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, bo nie dozwoli Pan, by pozostał bezkarny ten, kto bierze Jego imię do czczych rzeczy.
  12 Będziesz zważał na szabat, aby go święcić, jak ci nakazał Pan, Bóg twój. 13 Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką twą pracę, 14 lecz w siódmym dniu jest szabat Pana, Boga twego. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój wół, ani twój osioł, ani żadne twoje zwierzę, ani obcy, który przebywa w twoich bramach; aby wypoczął twój niewolnik i twoja niewolnica, jak i ty. 15 Pamiętaj, że byłeś niewolnikiem w ziemi egipskiej i wyprowadził cię stamtąd Pan, Bóg twój, ręką mocną i wyciągniętym ramieniem: przeto ci nakazał Pan, Bóg twój, strzec dnia szabatu.
  16 Czcij swego ojca i swoją matkę, jak ci nakazał Pan, Bóg twój, abyś długo żył i aby ci się dobrze powodziło na ziemi, którą ci daje Pan, Bóg twój.
  17 Nie będziesz zabijał.
  18 Nie będziesz cudzołożył.
  19 Nie będziesz kradł.
  20 Jako świadek nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa3. 21 Nie będziesz pożądał żony swojego bliźniego. Nie będziesz pragnął domu swojego bliźniego ani jego pola, ani jego niewolnika, ani jego niewolnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do twojego bliźniego».

  Drugie przykazanie łamie krzyż i wszystkie rzeżby i obrazy kościoła bałwany Jezus na krzyzu dlaczego watykan pokazuje go w najmroczniejzym etapie jego życia w chwili agonii Jest to jak przestroga nie postępuj jak Jezus bo cię tak samo załatwią tak zgineli przecież Piotr i Andrzej za to że nauczali prawdy a prawda to synagoga z chrztem a nie watykański Babilon który karmi się krwią maluczkich świetych w jego szeregach a głowe ma zgnitą bo ta głowa służy potajemnie Szatanowi nie może się dłuzej ostać bo to królestwo wewnątrz skłocone dlatego niszczy objawinia maluczkich i sprowadza w ten sposób na siebie zagłade bo stoi za tym Szatan

  Niech wyludniają ziemię Bóg ja na nowo zaludni i odnowi bo ludzi coraz więcej a człowieka coraz mniej a co o tym mówi Izajasz ano mówi tak i pasuje do do sytuacji jak znalazł a jka znalazł to najlepsza rekomendacja

  APOKALIPSA IZAJASZA1

  Powszechny sąd Boży nad światem

  24
  1 Oto Pan pustoszy ziemię,
  niszczy ją i przewraca jej powierzchnię,
  a mieszkańców jej rozprasza.
  2 I będzie [dotknięty] jak lud, tak kapłan,
  jak sługa, tak jego pan, jak służąca, tak jej pani,
  jak nabywca, tak sprzedawca, jak pożyczkę dający, tak biorący ją,
  jak wierzyciel, tak jego dłużnik.
  3 Okropnie spustoszona będzie ziemia
  i bezgranicznie rozdrapana,
  bo Pan wydał taki wyrok.
  4 Żałośnie wygląda ziemia, zmarniała;
  świat opadł z sił, niszczeje,
  niebo wraz z ziemią się wyczerpały.
  5 Ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców,
  bo pogwałcili prawa,
  przestąpili przykazania,
  złamali wieczyste przymierze.
  6 Dlatego ziemię pochłania przekleństwo,
  a jej mieszkańcy odpokutowują;
  dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi
  i mało ludzi zostało.

  I to się dzieje o Japonii po Haiti trzęsienia ziemi i to nie żaden HARP tylko Bóg

Możliwość komentowania jest wyłączona.