Galaktyczna Federacja kosmicznych kłamstw

 

Zródło: Fallenalien, tłumaczenie i opracowanie: Radtrap

Hiob wyzywa Boga a Bóg na to wyzwanie odpowiada – czy Hiob będzie w stanie wykonać listę prac które są dziełem Boga? Bóg wspomina o Plejadach oraz ich „słodkich wpływach/podszeptach”/”sweet influences”(KJV).

Hioba 38:30

„Canst thou bind the sweet influences of Pleiades, or loose the bands of Orion?” (Czy potrafisz uwiązać słodkie wpływy Plejad lub rozluźnić sznury Oriona?)

Żadne znane mi polskie tłumaczenie nie sprostało temu zwrotowi. Wszystkie pominęły niezrozumiałe dla nich słowo o „wpływach/podszeptach” Plejad, w przeciwieństwie do przekładów angielskich (KJV, Biblia Webstera, Tłumaczenie Younga).

Ci którzy podają się dzisiaj za przybyszów z Plejad, za członków tzw. „galaktycznej federacji światła” i komunikują się z ludzmi za pomocą tzw. channelingów obiecują ludzkości prawdziwie świetlaną i „słodką” przyszłość.

Bóg powiedział Hiobowi że je „uwiązał” – dlaczego?

„Strażnicy” (ojcowie Nephilim) również zostali uwięzieni przez Boga, lecz tu na Ziemi, gdyż to na nią zostali posłani. Strażnicy byli upadłymi aniołami ukaranymi za zepsucie ludzkości i wyjawienie im zakazanej wiedzy.

Jeśli więc Plejadianie zostali uwięzieni przez Boga w Niebiosach, możemy uznać że oni też są aniołami ponieważ:

Galactic Federation of Light

 • Bóg był w stanie „uwiązać je”, co znaczy że są istotami znajdującymi się pod nim
 • Ich „wpływ” roztacza się na ludzkość
 • Plejady są gwiazdami – w Biblii anioły są porównywane do gwiazd. Oto Bóg przemawiający do Lucyfera:
  Jakże to spadłeś z niebios, Jaśniejący, Synu Jutrzenki? Jakże runąłeś na ziemię, ty, który podbijałeś narody? Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy. Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego. – Izajasza 14: 12-14
 • Ich zbrodnie i kara są porównywalne do występku Strażników

Możemy ustalić ich prawdziwą naturę przy pomocy Biblii i logiki, możemy zobaczyć że ich celem nie jest przyniesienie nam „oświecenia” a skoro Bóg już raz ich kiedyś „uwiązał”, wiemy też że są oni Upadłymi, czyli istotami bardzo niebezpiecznymi.

Mateusza 7:15

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.

 

Ich agenda jest podobna do planów Strażników – chcą przekonać ludzkość że są istotami pozaziemskimi, że kosmici istnieją naprawdę a podróże kosmiczne są jak najbardziej możliwe. Federacja przedstawia się jako „kosmiczni bogowie”.

Hybrid Nephilim Łączy się to perfekcyjnie z agendą NASA – czyli przekonaniem świata że teoria ewolucji jest prawdziwa, że powstaliśmy dzięki Wielkiemu Wybuchowi, Ziemia i wszechświat mają miliardy lat, kosmos jest szeroki na miliardy lat świetlnych i ciągle się poszerza (jak oni to udowodnili?) a przede wszystkim – wyrzucenia z naszego życia Boga  i zastąpienia tej wyrwy szatańską i fałszywą rzeczywistością. Tak, NASA posiada własną duchową agendę, nie tylko tą pseudo-naukową. Skąd to wiemy? NASA została założona przez specjalnie do tego celu „przechwyconych” nazistowskich naukowców (operacja Paperclip). Naukowcy ci działali już wcześniej dla agendy Upadłych, którzy nie tylko dyrygowali Hitlerem ale również pchali jego naukowców do najohydniejszych eksperymentów medycznych przeprowadzanych na ludziach. Większość tych eksperymentów skupiała się na genetyce a ich „misją” było ulepszenie genów czystej krwi Germanów, według nich potomków rasy aryjskiej – białego bractwa – nordyckich bogów. Demony dyrygujące tymi ludzmi miały też inne cele. Szatan i jego poplecznicy potrzebowali własnej armii na czas Bitwy Armagedonu. Musieli wzmocnić swoje siły gdyż nie mogą się duplikować. Potrzebowali ludzkich hybryd, dlatego nazistowscy naukowcy pomagali im znalezć geny ludzi „najczystszych”; najsilniejszych spośród ludzi, po to by stworzyć najlepszych z możliwych żołnierzy gotowych na ostatnią bitwę.

Ich eksperymenty kontynuowano w USA w takich miejscach jak Area 51 i w innych „DUMBs” gdzie Upadli pracują wśród kolejnych generacji psychopatów.  Teraz mogli zacząć porywać ludzi w celu poddawania ich eksperymentom i tworzenia kolejnych hybryd (jak na ilustracji powyżej). Patrz: porwania.

Ich Nowi Nephilim, Czwartej Rzeszy ubermensch są już gotowi do akcji – Nordycy – wysokie, silne hybrydy posiadające moce parapsychiczne takie jak telepatia itd.

Od początku istnienia NASA ich agendą było przygotowanie świata dla planu objawienia się upadłych aniołów jako „kosmitów”. Gdy już sprzedano nam idee bezkresności i wielkości kosmosu, Ziemia stała się malutka, nieważna , a życie na niej stało się wynikiem przypadku. NASA wysyła w przestrzeń rakiety kosmiczne i wmawia nam że odpowiedzi trzeba szukać w mrocznym i pustym wszechświecie. Stworzyli już narzędzia i instrumenty którymi mogą spoglądać w przestrzeń i tworzyć „wirtualne” obrazy cudów wszechświata – wszystko to, tak piękne i niezbadane, w połączeniu z kilkudziesięcioletnią propagandą że „nie jesteśmy sami” przygotować nas miało na kontakt z naszymi „kosmicznymi braćmi”.

Przybędą w całym swoim splendorze by dać nam nowy cel w życiu oraz opisać historię naszego stworzenia.

12 sierpnia 2011, MSNBC:

 

Ty, który mówiłeś w swym sercu: Wstąpię na niebiosa; powyżej gwiazd Bożych (3 Niebo) postawię mój tron. Zasiądę na Górze Obrad, na krańcach północy (patrz: Korzenie Antychrysta). Wstąpię na szczyty obłoków, podobny będę do Najwyższego – Izajasza 14: 13-14

Galaktyczna Federacja twierdzi że:

 • Zbiór wszystkich systemów gwiezdnych wokół naszej galaktyki kierowany jest przez Plejadian [zwanych też… Wielkim Białym Bractwem]
 • Organizacja istot z wyższego poziomu wibracji (wymiaru) skupia  teraz swoją pracę wyłącznie na planecie Ziemia
 • Powstali 4,5 miliona lat temu w celu powstrzymania mrocznych sił przed zdominowaniem i wyeksploatowaniem tej galaktyki
 • Posiada ponad 200.000 członków-narodów, konfederacji i unii. Ok. 40% z nich to humanoidzi, reszta to szeroki wachlarz istot innego typu posiadających uczucia i inteligencję
 • Są w stałym kontakcie z naszymi przywódcami już od wielu lat
 • Są w kontakcie z ludzkimi „lightworkerami” którzy przekazują nam informacje i wiadomości od federacji, narodów gwiezdnych, galaktycznych konsuli kierowanych przez komandor Ashtar [z Alpha Centauri] i galaktyczne bractwo
 • Skupia w swoich szeregach konsuli kosmicznej świadomości chrystusowej, białego bractwa i innych organizacji z wielu galaktyk

Powyższe historie dla oszołomów są wspierane i finansowane przez ONZ. Nie wierzysz? Wstukaj w Google: Benjamin Creme. Zobacz: Agenda New Age. Stworzone przez Illuminati ONZ koordynuje i finansuje masę organizacji New Age i grupy channelerów twierdzących że ich kosmiczni bracia przybywają… wyzwolić nas od Illuminati. Tylko totalni głupcy lub tchórze nabierają się na tak ordynarne kłamstwa.

 

Intergalaktyczni członkowie Federacji Galaktycznej:
sirianie, antarianie, altairians, bellatricianie, andromedianie, arturianie, mieszkańcy alpha centauri [w tym Ashtar],  mintakianie, fomalhautenianie, pegazianie, tau cetijczycy i plejadianie [główni gubernatorzy]. A nawet więcej. Każdy kontyngent z każdego systemu gwiezdnego ma liczyć tysiące członków.

Wszyscy członkowie plejadian których „poznaliśmy” do tej pory, mają imiona pogańskich bogów, np. thor, atena, dagon – komandor Ashtar jest wariacją imienia Isztar/Astoreth/Asztarte.

OK, tak więc lecą w naszym kierunku w celu przyniesienia nam „oświecenia”, tak byśmy osiągnęli ich poziom – oświeconych – będących w kontakcie ze swym „wewnętrznym bogiem”. Mają nam nawet zmienić nasze DNA, tak by przypominało ich „gwiezdne” DNA.

„Każdy człowiek, mężczyzna i kobieta, jest gwiazdą” – Aleister Crowley

 

Kim są naprawdę?

 

2 Królewska 17:16, Izajasza 24:21, Efezjan 6:12

Są upadłymi aniołami, archonami i pomniejszymi aniołami, które podążyły za Lucyferem i próbowały pociągnąć całą ludzkość za sobą [dzięki śmierci na krzyżu otrzymaliśmy szansę zbawienia – nie zważając na to Upadli chcą wykorzystać „królów ziemskich” i resztę ludzkości do walki z Bogiem i jego prawdziwymi Aniołami – Objawienie 7].

Stoczą walkę z aniołami Boga lecz im nie podołają. Mimo wiedzy że są za słabi, wciąż próbują oszukać ludzkośc i zniewolić ją pod rządami Antychrysta. Chcą pociągnąć ze sobą znienawidzonych  ludzi w dół.

Illuminati oddają im cześć i określają ich jako „tysiące punktów światła”. (…)

Poza tą rozpadliną ujrzałem miejsce, które nie miało nad sobą ani firmamentu nieba, ani pod sobą fundamentu ziemi. Nie było tam ani wody, ani ptaków. Była to pustynia.
Ujrzałem tam straszną rzecz – siedem gwiazd podobnych do wielkich płonących gór. Kiedy o nie zapytałem,
anioł powiedział mi: „To jest miejsce krańca nieba i ziemi. To jest więzienie gwiazd nieba i zastępów niebieskich.
Gwiazdy, które cwałują na ogniu to te, które przekroczyły przykazanie Pana od początku ich powstania, albowiem nie wyszły w swoich czasach.
[Pan] rozgniewał się na nie, związał je aż do czasu dopełnienia się ich grzechu w określonym czasie- Księga Henocha 18: 12-16

Następnie udałem się na miejsce, w którym nie było nic.
Ujrzałem tam rzecz straszną- nie było tam ani wysokiego nieba, ani utwierdzonej ziemi, ale przygotowane pustynne i straszne miejsce.
Ujrzałem tam siedem gwiazd nieba związanych razem jak wielkie góry, które płonęły jak ogień.
Następnie powiedziałem: „Za jaki grzech związano je i dlaczego je tam wrzucono?”
Uriel, jeden ze świętych aniołów, który był ze mną i mnie prowadził i który był wśród nich przywódcą, zwracając się do mnie rzekł: „Henochu! O kogo pytasz? O kogo tak troskliwie rozpytujesz?
Są to gwiazdy, które przekroczyły przykazanie Pana Najwyższego. Zostały związane [ do czasu] , aż spełni się dziesięć tysięcy wieków liczby, [ czyli liczba] dni ich grzechu”.
Stamtąd poszedłem na inne, okropniejsze miejsce. Ujrzałem rzecz straszną: wielki ogień, który się palił i wydawał płomienie, a miejsce to miało szczelinę sięgającą otchłani, pełną wielkich kolumn ognia, które tam wpadały. Nie mogłem dojrzeć ani ich wymiarów, ani rozmiarów, ani też nie mogłem dojrzeć ich źródła.
Wtedy powiedziałem: „Jak straszne jest to miejsce i jak bolesny to widok!”
Następnie Uriel, jeden ze świętych aniołów, który był ze mną, odpowiadając rzekł do mnie: „Henochu! Dlaczego tak się boisz i lękasz z powodu tego strasznego miejsca, z powodu tego cierpienia?”
powiedział do mnie: „Miejsce to jest więzieniem aniołów. Będą tu trzymani na wieki – Księga Henocha 19: 1-10

Gdzieś był, gdy zakładałem ziemię? Powiedz, jeżeli znasz mądrość. Kto wybadał jej przestworza? Wiesz, kto ją sznurem wymierzył? Na czym się słupy wspierają? Kto założył jej kamień węgielny ku uciesze porannych gwiazd, ku radości wszystkich synów Bożych? – Hioba 38: 4-7

Gdy objawią się triumfalnie całemu światu (wielu uważa że zrobią to podczas Olimpiady 2012) powiedzą że przynoszą ze sobą oświecenie i że wszyscy jesteśmy częścią „świadomości chrystusowej” – musimy wkroczyć na kolejny poziom ewolucji, musimy osiągnąć wyższy stopień duchowych wibracji, stać się istotami „3 typu” takimi jak oni (transhumanizm duchowy). Już teraz, wielu młodych ludzi w internecie, na kanałach YouTube i licznych forach rozmawia ze sobą o potrzebie „przebudzenia się”, „odnalezienia swego wewnętrznego światła” i „stania się bogami”. W rzeczywistości powtarzane jest wciąż jedno i to samo kłamstwo co zawsze – od zarania dziejów, od czasu ogrodu Eden.

„Ministrowie Sprawiedliwości”

 

Ci fałszywi apostołowie to podstępni działacze, udający apostołów Chrystusa. I nic dziwnego. Sam bowiem szatan podaje się za anioła światłości. Nic przeto wielkiego, że i jego słudzy podszywają się pod sprawiedliwość. Ale skończą według swoich uczynków – 2 Koryntian 11: 13-15

Federacja udaje tych dobrych, aniołów światła, które wraz z Lucyferem [typ 3] są tutaj po to by uratować ludzkość przed kosmitami typu 2, czyli tymi mniej zaawansowanymi technologicznie „szarakami” (Strażnicy) i „reptilianami” (hinduskie Naga)… ORAZ obcymi typu 4 czyli… Bogiem i jego aniołami, które przybędą tu po to by uratować wiernych i wymierzyć karę tym którzy zaczęli niszczyć Boskie Stworzenie.

Ulubiony naukowiec zachodnich mediów, pupilek Illuminati, Micho Kaku wyjaśnia czym są 3 główne typy obcych:

 

Sanada Federacja upozoruje wojnę z szarakami którzy tak naprawdę są po tej samej stronie, po to by oszukać ludzkość – pózniej wstawią się w miejsce Boga i stwierdzą że to oni pomogli w naszej ewolucji. Oświeceni mistrzowie którzy pojawiali się na Ziemi na przestrzeni wieków po to by nas nauczać byli kosmitami typu 3 (jak Budda czy Chrystus).

Przedstawią nam „prawdziwego Chrystusa” – Sanande.

Znany jest pod wieloma imionami: pełne jego imię to Sanat Kumura Jesus Sananda Maitreya [tak twierdzą kontakty komandor Ashtar i „Ateny”].

Benjamin Creme, znany bardzo dobrze prorok New Age, twierdzi że jest w kontakcie z „maitreyą” od wielu lat. Według niego jest on manifestacją wszystkich oświeconych mistrzów takich jak Budda i Chrystus, i wciąż czeka na swój debiut jako „nauczyciel świata”. Channelerzy (medium) również twierdzą że kontaktują się z Maitreya/Sanandą.

Te „kosmiczne stworzenia” napisały już wiele książek za pośrednictwem swoich ludzkich kanałów. Ci z kolei twierdzą że istoty te „wchodzą w ich ciała” – dawniej nazwalibyśmy to po prostu opętaniem przez demona.

Przykładowe książki napisane dzięki tzw. ‚automatic-writing’:

Sanada

 • New World Order
 • The Christian Rapture
 • Strong Delusion

Jeden z członków Federacji, Tuella, dyktująca przekazy dla komandor Ashtar, przejęła ciało kobiety imieniem Thelma – bardzo płodnej pisarki promującej ich agendę. Gdy Thelma zmarła, Tuella próbowała przejąć ciało jej córki która jednak oparła się jej wpływowi. Wtedy Tuella weszła w ich przyjaciółkę Debbie Wright którą kontroluje prawdopodobnie po dziś dzień.

Debbie Wright twierdzi że Jezus powróci na „statku kosmicznym” i próbuje na swoje przekazy zwrócić uwagę licznych pastorów.

Wszystko to daje nam pobieżny wgląd w to co wydarzyć się może w  trakcie wielkiego zwiedzenia.

Gdy część chrześcijan zostanie „porwana” (wzięta z Ziemi tuż przed nastaniem Wielkiego Ucisku), Federacja będzie mogła wyjaśnić to w następujący sposób:

 • Zli obcy 4 typu (Bóg i Jego Aniołowie) wzięli ich ponieważ ci wierzyli ślepo w ich kłamstwa i teraz są uwięzieni tak jak więzieni byli Adam i Ewa w Edenie, do czasu gdy pojawił się miły Lucyfer i jego oświecenie… pózniej pojawi się „Chrystus” (sananda), być może nawet w „statku kosmicznym”

LUB

 • Sami nas stąd zabrali, ponieważ z powodu naszej natury i wiary nie chcieliśmy przyjąć ich duchowych darów, uznać władzy Maitreyi oraz uczestniczyć w ewolucji ludzkości… wtedy na scenie pojawia się ich „Chrystus” (sananda).
 • Muszą ewakuować Ziemię zanim ta zostanie zniszczona przez katastrofy naturalne,  reptilian/dracos (typ 2) lub anioły Boga (typ 4). Ewakuacja przebiega w etapach a to były właśnie pierwsze miliony ewakuowanych ludzi.

 

galactic federation of light            galactic federation of light            galactic federation of light

galactic federation of light    galactic federation of light

Przykłady przekazów od galaktycznego bractwa:

„Przybywamy od najwyższej prawdy, nigdy nie opuściliśmy bożego serca”

Ten przekaz ich ujawnia – są aniołami, B’nai Elhoim, synami i gwiazdami porannymi które OPUŚCIŁY „Boże Serce” – dlaczego chcą byśmy byli jak oni, niczym bogowie, dlaczego nie powiedzą nam by zwrócić się w kierunku Boga i Jemu zaufać – taki powinien być przekaz prawdziwych aniołów.

Przekaz z 1 czerwca 2010:

„Uważajcie na chrześcijan którzy dają wam inną interpretację słów Jezusa”

OK …. inaczej mówiąc: nie słuchaj się chrześcijan. Teraz pokazują swoje prawdziwe kolory, przylecieli tu tylko po to by przekręcać Jezusa.

„Powrót Jezusa Chrystusa jest bardzo bliski”

Oczywiście ICH Jezus jest new agowym kosmitą – ‚jesus maitreya sananda sanat kumarem’.

[Wiedzą że gdy prawdziwy Jezus wezmie swoją Oblubienicę, swoich wybranych ludzi, stanie się to w oka mgnieniu a świat nie zarejestruje Go tego dnia. To daje im 7 lat na przygotowanie i nauczanie ludzi („oświecanie”) swoich zwodniczych medytacji i sztuczek, dając im fałszywy wewnętrzny spokój przez pierwszą połowę 7 lat rządów Antychrysta. Ich fałszywy prorok poprze Antychrysta i poradzi ludzkości by ta się go słuchała.

Zauważyliście że ciągle mówią o „ŚWIADOMOŚCI CHRYSTUSOWEJ”? Nigdy nie usłyszeliśmy od nich świadomość buddyjska czy świadomość mahometańska – dlaczego?

Ponieważ oni muszą zastąpić CHRYSTUSA – jedyną osobę która może pokrzyżować ich plany i wyratować Cię z ich pułapki. Szatan naśladuje, próbuje naśladować wszystko to co robi Bóg, po to byś zwrócił uwagę na niego, byś polegał tylko na nim a nie na Bogu i Chrystusie.

Gwiazdy Szatana w kosmosie są tak samo fałszywe jak gwiazdki które widzisz w swoim telewizorze. Jego światło jest fałszywe. Jego aniołowie są fałszywi. Federacja jest fałszywa.

(…)

„…nasza flota ustawiona jest w trzech pierścieniach. Pierwszy pierścień otacza Matkę Ziemię i jej sztucznego towarzysza, księżyc. Flota ta składa się z ponad miliona, w większości małych statków, nieuzbrojonych zwiadowców i transportowców. Ich zadaniem jest obserwacja ciebie i twojego świata (…) Nasze bazy, ulokowane pod ziemią na wszystkich twoich kontynentach, pod oceanami i morzami, połączone są z szerokim wachlarzem kryształowych miast i społeczności żyjących w Wewnętrznej Ziemi. Kolejne bazy znajdują się na twoim księżycu, skupiającym dużą sieć placówek badawczych i decyzyjnych. Te placówki pozwalają nam na monitorowanie kosmicznych sił twojego tajnego rządu oraz ich uzbrojenia międzywymiarowego. Nie stanowią dla nas żadnego zagrożenia.”

Ashtar Zgadnij co: Federacja Galaktyczna posiada konta na wszystkich liczących się stronach w internecie (Facebook, YouTube itd.), mają własną strone internetową (plus wiele innych im poświęconych). Wykorzystują te strony do przekazywania wiadomości od swoich liderów:

Komandor Ashtar – biblijnej Astoret/Asztarte (na prawo: zauważ znak piramidy), bogini Sydończyków, której Izrael oddawał cześć pod koniec rządów króla Salomona  (1 Królewska 11: 33), Strażnika Złotej Gwiazdy, „archanioła Michała” i innych.

Przykładowy przekaz Federacji online:

„Jestem Kuthumi Agrippa i przybywam niesiony promieniami miłości i mądrości aby pozdrowić każdego z was i przynieść błogosławieństwo transformacji, transmutacji, oświecenia i błogiej przyszłości. Pozdrowienia kochani.”

Zawsze stosują ten sam, kwiecisty i przesłodzony język. Ich misja zastąpienia religijnych systemów i retoryki językiem który skupia uwagę ludzi z całego świata brzmi zachęcająco… lecz nie dajcie się nabrać na ich bełkot i dwumowę, w rozmowie między sobą i z naszymi przywódcami używają zupełnie innej języka.

Mateusza 7:15

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami.

(…)

____________________________________________________________________________________

 

Chuck Missler jest absolwentem Amerykańskiej Akademii Morskiej w Annapolis. Posiada wykształcenie technologiczne. Pracował w Amerykańskim Departamencie Obrony i w zarządach wielu firm związanych z przemysłem zbrojeniowym (TRW Incorporated, Ford Motor Company, Western Digital, Helionetics inc. i innych). Otrzymał stopień mistrza inżynierii na Uniwersytecie w Los Angeles, w Kalifornii). Uczestniczył w projekcie budowy bombowca B-2(…)

____________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Agenda New Age

Maskarada UFO

Co stoi za propagandą UFO?

Prawdziwe demony nazizmu

Czarownice Vril

Projekt Blue Beam

Kabała i teoria Wielkiego Wybuchu

 

Reklamy

18 comments on “Galaktyczna Federacja kosmicznych kłamstw

 1. Ja pleiadian nie widziałem widziałem natomiast małych z czarnymi oczami czterech różnych może pięciu tak chyba pięciu Wyobraźcie sobie taką sytuacje a było to zanim ich zobaczyłem Leże sobie w Amsterdamie wieczorem w łóżku ze swoją kobietą i świadomy już tego że zaczęła się przeciwko mnie gra myśle o tym co widziałem a zauważyłem że powoli z dnia na dzień zaczynają otaczać mnie ludzie i zaciskają pierścień wokół mnie. Leże sobie i mysle kto mi to zaczyna kręcić i w końcu na głos mówię Mędrcy Syjonu i co się dzieje w tej samej minucie gdy wymówiłem te słowa włącza mi się skype w laptopie wychodzę z łożka żeby to sprawdzić pojawia mi się kontakt jirme.jahu w skype moja kobieta wyskakuje z łożka i zaczyna coś nerwowo krzyczeć że mną sterują Ja mówie dobra idziemy spać rano sprawdze co to rano przeczytałem informację kontakt był z Jordanii nazywal się jak wyżej a przesłanie sprowadzalo się do prostego cytatu z Biblii JR 29 11 kontakt mam do dziś jako dowód Jeremiasz A i jak możecie sprawdzić to co jest za płaszcz może to symbol religijny nigdzie go nie mogę znaleźć w necie niebieski płaszcz wełniany z kapturem renomowanej firmy C.P Company dół tego płaszcza zdobią jasnoniebieskie pasy wąski takiej samej szerokości jak on przerwa potem szeroki potem przerwa jak wcześniej szerokości wąskiego potem niebieska przerwa szerokości trzech wąskich i znow jasnoniebieski wąski Co ciekawe gdy jeźdxiłem w tym płaszczu po Amsterdamie krzyczono za mną hej Żydzie kilka razy I przynbyl kiedyś do mnie jakieś czas przed wydarzeniami wyżej opisanym nie wiemż Żyd Libańczyk w takim samym płaszczu a ja nie podjąłem z nim dialogu to było tak że zamieszkał w sąsiednim budynku i jakoś nigdy nie porozmawialiśmy dłużej niż kilka zdan choć wiem że chciał ze mną poruszyć temat postrzegania Boga Jak macie taką wiedzę sprawdźcie kto nosi takie płaszcze z czterema błękitnymi pasami na dole płaszcza wąskim szerokim wąskim i wąskim

  Może przybliży nas to do prawdy kiedy będziemy wiedzieć kto takie płaszcze nosi ja sój znalazłem koło więzienia w Amsterdamie leżał sobie na chodniku A pasuje jak znalazł

  A całe to UFO i potop to jest u Henocha opisane dokładnie z przebiegiem apokalipsy i przyjśiem Mesjasza w tej apokalipsie w tygodniu szóstym i ósmym a ósmy jest prawdopodobnie teraz i jest jego koniec a reszta to pierdoły

 2. APOKALIPSA IZAJASZA1

  Powszechny sąd Boży nad światem

  24
  1 Oto Pan pustoszy ziemię,
  niszczy ją i przewraca jej powierzchnię,
  a mieszkańców jej rozprasza.
  2 I będzie [dotknięty] jak lud, tak kapłan,
  jak sługa, tak jego pan, jak służąca, tak jej pani,
  jak nabywca, tak sprzedawca, jak pożyczkę dający, tak biorący ją,
  jak wierzyciel, tak jego dłużnik.
  3 Okropnie spustoszona będzie ziemia
  i bezgranicznie rozdrapana,
  bo Pan wydał taki wyrok.
  4 Żałośnie wygląda ziemia, zmarniała;
  świat opadł z sił, niszczeje,
  niebo wraz z ziemią się wyczerpały.
  5 Ziemia została splugawiona przez swoich mieszkańców,
  bo pogwałcili prawa,
  przestąpili przykazania,
  złamali wieczyste przymierze.
  6 Dlatego ziemię pochłania przekleństwo,
  a jej mieszkańcy odpokutowują;
  dlatego się przerzedzają mieszkańcy ziemi
  i mało ludzi zostało.

  Niech się objawią podczas Olimpiady w 2012 może ograją Ruskich w siatkę jak Polacy nie dadzą rady Ostatnio nad głową widziałem fajną rzecz widzielismy w dwóch z moim kumplem wieczorem gdzieś około godziny ósmej na zachodnim niebie na małej wyskości nagle pojawiła się kula światła i leciała nad naszymi głowami bardzo wolno powiedzmy jak zwykła awionetka przelaciała jakiś kolometr po minieciu nas i znikła powoli gasnąc na wschodzie było to ciekawe nie był to samolot chyba że szpiegowski ale w jakim celu by świecił ni byl to meteoryt wsystko trwało jakieś dwie minuty Bóg jest bogiem dekalog dekalogiem a ludzkie serce które rodzi sie pierwsze jest człowiekiem a nie móżg mózg to mizerny dodatek do serca

  List do Kościoła w Smyrnie

  8 Aniołowi Kościoła w Smyrnie5 napisz:
  To mówi Pierwszy i Ostatni5,
  który był martwy, a ożył:
  9 Znam twój ucisk i ubóstwo –
  ale ty jesteś bogaty –
  i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
  a nie są nimi, lecz synagogą szatana6.
  10 Przestań się lękać tego, co będziesz cierpiał.
  Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia,
  abyście próbie zostali poddani,
  a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni7.
  Bądź wierny aż do śmierci,
  a dam ci wieniec życia.
  11 Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.
  Zwycięzcy śmierć druga8 na pewno nie wyrządzi szkody.

  Aniołowi Kościoła w Filadelfii5 napisz:
  To mówi Święty, Prawdomówny,
  Ten, co ma klucz Dawida,
  Ten, co otwiera, a nikt nie zamknie,
  i Ten, co zamyka, a nikt nie otwiera6.
  8 Znam twoje czyny.
  Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte7,
  których nikt nie może zamknąć,
  bo ty chociaż moc masz znikomą,
  zachowałeś moje słowo
  i nie zaparłeś się mego imienia.
  9 Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana8,
  spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
  a nie są nimi, lecz kłamią.
  Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami,
  a poznają, że Ja cię umiłowałem9.
  10 Skoro zachowałeś nakaz mojej wytrwałości
  i Ja cię zachowam od próby,
  która ma nadejść na cały obszar zamieszkany,
  by wypróbować mieszkańców ziemi10.
  11 Przyjdę niebawem:
  Trzymaj, co masz,
  by nikt twego wieńca nie zabrał!
  12 Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni11 Boga mojego
  i już nie wyjdzie na zewnątrz.
  I na nim imię Boga mojego napiszę
  i imię miasta Boga mojego,
  Nowego Jeruzalem12, co z nieba zstępuje od mego Boga,
  i moje nowe imię.
  13 Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.

  to się dzieje wokół nas mnie zaproponowano proponowali chłopaki co się herbarzują odwróconym pentagramem czyli synagoga szatana Londyn za zdradę Polski a Polska jej historia jest jak historia Izraela skoro Bóg opuścil przybytek w Jeruzalem podczas śmierci Chrystusa to teraz Bóg spokojnie spoczywa sobie na Wawelu a wraz z nim historia narodu wybranego czyli Polaków nowego Izraela bo historia biblią narodów jest tak jak i nauczycielką życia 666 ten człowiek istnieje i być może nawet znałem go osobiśie ale napewno ludzi którzy mu służą to nie system bo to ludzie tworzą systemy a nie systemy ludzi

 3. Jak należy ODCZYTAĆ przykładowy Przekaz Federacji Cośtam Cośtam – Przekrętu Legionu Upadłych:
  Fałszywe słowa brzmią, cytuję

  „Jestem Kuthumi Agrippa i przybywam niesiony promieniami miłości i mądrości aby pozdrowić każdego z was i przynieść błogosławieństwo transformacji, transmutacji, oświecenia i błogiej przyszłości. Pozdrowienia kochani.”

  Prawdziwe słowa brzmią, odczytuję

  „Jestem Księciem Antychrysta [Kutafonem Agryppą] – i materializuję się dzięki egoEnergii nienawiści i pozorów aby zdradzić każdego z was
  i zapewnić okrucieństwo transDeformacji, transWynaturzenia, ociemnienia i przerażającego cofania się aż do zagłady. Przeklinam znienawidzeni.”

  Fałszywych ludzi i ich słowa Odczytuj Odwrotnie… podobnie z demonami – ich Intencje są Na Odwrót, na Wspak – chociaż „Słodki-E”…
  __________________

  Jak Porozumiewają się Między Sobą – a jawnie przed nami – Oświeceni Sataniści [iluminaci, syjoniści]
  na przykładzie apelu papieża ze strony

  http://zbawieni.com/showthread.php?tid=142&pid=154#pid154 Czytaj CAŁOŚĆ artykułu

  ODCZYTAJ SŁOWA sługi szatana

  Fałszywe słowa brzmią, [jawne i „prawdziwe” dla „bydła”] cytuję

  „Pilnie potrzebna jest prawdziwa światowa władza polityczna — o której mówił już mój poprzednik, błogosławiony Jan XXIII — aby zarządzać ekonomią światową; uzdrowić gospodarki dotknięte kryzysem; zapobiec pogłębieniu się kryzysu i związanego z nim zachwiania równowagi; przeprowadzić właściwe, pełne rozbrojenie oraz zagwarantować bezpieczeństwo żywieniowe i pokój”

  Prawdziwe słowa brzmią, odczytuję

  „Pilnie potrzebna jest Materialna demoniczna władza Lucyfera pseudo polityczna – o którą zabiegał już mój poprzednik, bestia ludzka J-23 –
  aby zniszczyć ekonomię światową, pogrążyć gospodarki przez nas niszczone, pogłębiać szybciej kryzys wyprowadzając go całkowicie
  z równowagi; doprowadzić do końca totalne zniewolenie i uzbrojenie oraz zapewnić głód i wojnę”

  To Jest Realizowane – pomimo Obłudnych, rozdwojonych jak u węża, słów Aktora, baphometa Nr 16 w ludzkiej postaci.
  …widać, słychać i czuć
  ohydę spustoszenia – jak na dłoni – na całej już Ziemi. Takim rozdwojonym językiem posługują się bogowie tego świata,
  dla niezorientowanych niewinne apele o pokój, dla SWOICH polecenie i rozkaz składania ofiar lucyferowi.

  Przytłoczyć ludzkość chcą jeszcze Legionem demonów, o miłej dla ucha nazwie „Galaktyczna Federacja Światła”
  albo jeszcze lepiej – „Wielkie Białe Bractwo” stąd też biały papież, przygotowujący im ludzi na pożarcie…
  Wilki w Owczej Skórze Odczytujcie [ich prawdziwą wolę] Odwrotnie – to jest nasza Tarcza.

  Piramidalne Zniewolenie Owiec przez Synagogę Szatana

 4. Pojawił się Nowy film Anonimowych, ukazujący Dwoistość Języka Syjonistów wszelkiej Maści,
  oświeconych [iluminatów] z synagogi szatana [kłamców i oprawców], z plemienia Żmijowego
  i teraz
  albo jest to Tylko Uświadamianie
  albo Prowokacja do protestów Ulicznych
  albo przygotowanie do Ujawnienia się „zbawców kosmitów” czyli zmaterializowanych Demonów

  Polska http://www.youtube.com/watch?v=cnBGy8ghoNY&feature=player_embedded od ?A?

  ze strony http://www.globalnaswiadomosc.com/apps/videos/videos/show/15494458-anonimowi-polska-wiadomosc-do-lobbystow-z-322-odziei-i-zdrajcow-

  Papież ma Wolę Ochrzcić kosmitów…
  https://radtrap.wordpress.com/2011/12/03/papiez-jest-za-ochrzczeniem-kosmitow/
  Pozdrowienia

  Watykan Głównym Narzędziem Antychrysta i Globalistów
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/11/07/stworzyc-bank-centralny-bankow-centralnych-watykan-glownym-narzedziem-antychrysta-i-globalistow/#more-14827

  Fałsz u ludzi i demonów Odczytuj Odwrotnie – Fałszywa wola, lub myśli, lub słowa [Metody], lub czyny.
  Piramidalna Świątyna Fałszu budowana od wieków runie z łomotem.
  Odbuduje ją Jezus – w ciągu trzech dni…

  • …to jedno z religijnych narzędzi [metod] synagogi szatana – Stolica Aktorów, królów wynaturzenia, przewodników zwiedzionego stada. Watykan – dyrygenci Oprawców.

 5. IHS = Isis Horus Set = Parodia Imienia Jezusa Chrystusa = IHS

  obrazy strona 8 http://www.google.pl/search?q=eucharystia&hl=pl&biw=1280&bih=664&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=WqTsTsfBNMXY8APj3ujIBw&ved=0CEQQsAQ

  Monstrancja i Eucharystia = Kult Słońca z Okiem IHS = Okultyzm, bluźnierstwo przeciw Ofierze Mesjasza
  Nieświęta euchArystia
  http://www.bereanie.private.pl/tekst.php-numer=26491.htm

  czytaj również https://radtrap.wordpress.com/2011/11/28/co-laczy-katolicyzm-z-hinduizmem/
  Ostatnia Wieczerza wg Chrześcijan [komentarz selera]

 6. Powinnismy sluchac intuicji a nie opini innych i 1000 teorii spiskowych. Powyzszy artykul niczego nie udowadnia ani nczego nie obala, wyraza tylko waski punkt widzenia autora. Pozdrawiam i zachecam do wlasnych poszukiwan prawdy.

  • Bellissa-o-belisza
   „można ignorować Rzeczywistość, ale nie da się ignorować Konsekwencji Ignorowania rzeczywistości” [nie pamietam autora]

   Intuicja jeszcze lepszą jest, gdy poparta nieskażonym Sumieniem… [a to moje]

 7. Poszukiwania Prawdy? Na ile można polegać na naszym ograniczonym umyśle?
  Im dłużej żyję, tym więcej utwierdzam się w przekonaniu, że jedyną deską ratunku jest czyste ZAUFANIE – często wbrew wątpliwościom, które mnożą się w nieskończoność.

  Kiedy wszystkie ukryte rzeczy wyjdą na wierzch, tak jak mówi Chuck Missler – naszą jedyną bronią będzie wiara i osobista relacja z Chrystusem, bo opierając się jedynie na intuicji i rozumie, nie będziesz wstanie oprzeć się wymyślnym kłamstwom, konstruowanym przez tysiąclecia w umyśle znacznie przewyższającym nasz potencjał intelektualny.

  Oczywiście ktoś może poddać w wątpliwość takie postępowanie, wskazując, że czyste zaufanie bez oparcia w dowodach jest nieuczciwe. Pomijając nawet kwestię tego, czy dowody są wystarczające – śmiem twierdzić, że nikt, kto szczerze kocha swoją żonę nie będzie domagał się dowodów, na to czy jest wierna.

  Może przykład nie jest zbyt precyzyjny, ale ukazuje on zupełnie inny wymiar podejścia do rzeczywistości – ewolucjoniści mają swoje „dowody” i wymachują nimi przed nosem każdego chrześcijanina – i co im przyjdzie z tych wszystkich dowodów i całej elokwencji?

  Kiedy staną przed Bogiem, On wskaże im te chwile, w których poprzez Ducha Świętego podpowiadał im Prawdę, ale oni ją zignorowali, przedkładając Boży autorytet nad własne intelektualne ego.

  Dlatego kluczem, centralnym punktem historii i probierzem szczerości jest Jezus Chrystus i stanowisko, które ludzie przyjmują wobec Niego.

  Zdaję sobie sprawę, że taka mowa, jest czystym szaleństwem dla ludzi tego świata, ale tak jak mówi Pismo – Bóg celowo zsyła na ludzi zaślepienie – aby osądzić wybór, którego dokonali wcześniej – w swoich sercach.

  Oczywiście cała ta wypowiedź koncentruje się na zaufaniu wobec Boga, a nie jakichkolwiek ludzi, czy proroków.

 8. Prawda jest jedna ale jak ją odnaleźć z pośród tylu nieprawdziwych i sprzecznych informacji tyle jest dezinformacji obłudy
  -świadomego kłamstwa
  -nieświadomego.
  Wszyscy szukamy prawdy „Wojownicy światła” do boju hehe
  pozdrawiam :)

 9. Bardzo dobry i ciekawy artykuł. Tylko jedno pytanie:
  czy wg Biblii porwanie do nieba Świętych nie nastąpi PO wielkim ucisku?
  Mateusza 24:29-31

Możliwość komentowania jest wyłączona.