Satanistyczna i nazistowska symbolika na nowych niemieckich dowodach osobistych

 

(na lewo, symbolika „damsko-męska” na nowych niemieckich dowodach osobistych)

Nowe dowody osobiste w Niemczech są de facto potwierdzeniem narodzin Czwartej Rzeszy przeprowadzanych pod auspicjami Illuminati.

 

Edgar Th. Portisch (henrymakow.com)

Tłumaczenie Radtrap

Większość ludzi w Niemczech zdaje sobie sprawę z tego że ich nowe ID zawierają chip RFID pozwalający identyfikować ich dowody na odległość, prawdopodobnie również przy użyciu satelitów.

Część niemieckich badaczy postanowiła zbadać całą sprawę bliżej czego efektem jest odnalezienie na ID kilku dziwnych symboli i znaków wodnych.

Jeśli Baphomet Templariuszy XII-XIV wieku był kiedykolwiek przedstawiany w bardziej abstrakcyjnych formach, to możemy zaliczyć do nich również i ten demoniczny wizerunek. W każdym razie dzisiejsze „Nowe Zakony Templariuszy” rozpoznają w tym obrazku głowę demonicznego Baphometa.

To spostrzeżenie pochodzi od Jana Udo Holeya (a.k.a. Jan van Helsing) który opublikował szereg wywiadów z „Wielkimi Mistrzami Templariuszy”.

———————————————————————————————————–

Ten obrazek, odwrócony do góry nogami, pokazuje masońską pochodnię.

———————————————————————————————————-

 

Zniekształcony niemiecki orzełek z tylko trzema „piórami” z każdej strony – razem 6, naprzeciwko chipu RFID.

Zawsze istniały silne powiązania między masonerią a Templariuszami, w rzeczywistości niektóre stopnie w masonerii nawiązują swymi nazwami i znaczeniem do zakonu Templariuszy. Gdy Templariusze zostali pojmani we Francji w XIV wieku, część z nich uciekła do Szkocji.

Jedną z najstarszych lóż masońskich jest loża Kilkenny (XIV wiek), zarówno ona jak i kilka innych znajdowała się w Szkocji. Dzięki Templariuszom oraz ich wielkiemu doświadczeniu i koneksjom na Bliskim Wschodzie, masoni zostali wtajemniczeni do misji Wielkiej Loży Kairu – której historię możemy prześledzić aż do czasów egipskich.

Kiedy Królewskie Stowarzyszenie Wielkiego Smoka z antycznego Egiptu (satanistyczna spuścizna po kaście kapłańskiej starożytnego Egiptu) przekształciło się w Wielką Lożę Kairu, w Szkocji i Anglii nagle pojawiło się mnóstwo motywów ze smokiem – wliczając to smocze ogony, historie o pogromcach smoków itd.

To również dzięki Templariuszom antyczny symbolizm Indii i Dalekiego Wschodu przedostał się do Europy. Nowe dowody osobiste w Niemczech są konsekwencją tej historii.

Żeby dziś znalezć podobne symbole na niemieckich dokumentach… to naprawdę może zadziwiać. Tak jakby era nazizmu minęła bez śladu i wszyscy o niej zapomnieli!

Oczywiście okultyści którzy włożyli chipy w te dowody (oraz inne symbole) nie myślą o nazistowskich Niemczech. Dla nich jest to w pełni kompatybilne z filozofią Illuminati, sekretnymi lożami „Świątyni Słońca”, Wielkim Wschodem itd. Jest to przyznanie się do istnienia Czwartej Rzeszy i tworzenia NWO, a wszystko to przeprowadza się pod auspicjami tego co ja nazywam „globalnym konsorcjum”.

(…)

Dlaczego ujawniają się w tak otwarty sposób- trudno mi powiedzieć. Chcą zrobić wrażenie na ludziach, spowodować by się bali? A może, gdzieś w ich czarnych sercach, jest wiedza o tym że zło jest co najwyżej katalizatorem, i występuje tylko w krótkich, cyklicznych odstępach czasowych i manifestuje się tylko wtedy gdy mu się na to pozwoli? W takim wypadku, ich obecne działania są wyrazem ich strachu.

Strona Edgara  – http://www.tarot-rota.net

___________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Templariusze, Szkocja i McDonald

Jezuicki mag i Baphomet

 

Reklamy

22 comments on “Satanistyczna i nazistowska symbolika na nowych niemieckich dowodach osobistych

  • Akurat nie pierwszą, ale na ziemiach Polski jest to znak często spotykany, nie mówiąc już że przed wojną był używany w różnych dziedzinach:
   – wojskowość
   – architektura świecka i kościelna
   – nauka (oprawa graficzna książek)
   – znaczenie zawsze pozytywne

   Po prostu symbol szczęścia i wiele osób z dumą nosiło ten symbol.
   Do dzisiaj można spotkać jej wariacje, które nie zostały skrzywdzone przez nazistów.

 1. Gdzieś ty się tam Bafometa doszukał? Przecież to ewidentnie znaczek Chicago Bulls

  • Przedstawicielu ściśle tajnego rządu światowego,

   Niemieckie dowody osobiste ze znaczkiem Chicago Bulls są spoko…
   Czwarta Merkel Rzesza Nazi jest spoko…
   Ty gościu też jesteś spoko…

   Wynaturzone istoty L, które krzywdzą innych – nienawidzą swoje ofiary, za to że… że je krzywdzą.
   Za to, że krzywdzą i za to, że nienawidzą – żyją w ciągłym strachu, obawiając się odwetu [kary].
   Swym strachem „karmią” pozostałych – dalej straszą swoje ofiary, aby ofiary bały się odreagować.
   Podświadomie czują, że kara za ich bestialstwo nie ominie ich, jeśli nie z ręki ofiar, to z ręki Boga.
   Swój strach maskują fałszywym zadowoleniem z siebie. A inni myślą, że to dla nich ten uśmiech.

   Tak to działa, …i jest „spoko” Przedstawicielu śtrś…

 2. Ładnie to opisałeś seler:) Szczególnie to maskowanie strachu zadowoleniem z siebie – można to dosłownie zaobserwować na każdym kroku. Pśtrzś jest dla mnie takim przykładem „wylajowanego” chłopczyka. Szkoda, że większość wszystko musi wyśmiać, wziąć za trik, żarcik między jednym, a drugim „machem”. „Fajne” pokolenie nam rośnie – gdyż jak przypuszczam Pśtrzś to nastolatek, a jeśli jest starszy też mnie to nie zdziwi, gdyż dzisiaj infantylizacja mężczyzn jest tak wielka, że w zasadzie nie dziwi moda na trampki wśród 40-latków:) Społeczeństwo wiecznych chłopczyków i różowo-czarnych dziewczynek:)

 3. Pingback: Dlaczego Illuminati się ujawniają? « strange is this world

 4. manifestują swoją obecność dlatego, że te wpływają na naszą podświadomość, za pomocą symboli się manipuluje. Nie pokazuje się ich po to by „zaszpanować”, z dumy czy innego błahego powodu. My gdzieś w pewnym sensie, na wyższym poziomie rozumiemy te symbole, ale to siedzi w naszej podświadomości i wpływa na naszą wolę, na postrzeganie rzeczywistości. Symbol to pieczęć. To rodzaj hipnozy. Symbole to potęga, w każdych rytuałach się ich używa. Mają zabarwienie energetyczne i wywołują zmiany w świecie astralnym ale także przez to materialnym.

 5. Ciekawe Kiedy u nas pojawią się podobne pierdoliny na dowodach w postaci chipów.
  Chipy są już na kartach bankomatowych, ale większość ludzi uważa, że są one tam od tak bo to ładnie wygląda.
  Dla jaj nikt tego tam nie włożył i tak samo jest z dowodami.
  A co do wylajtowanych lamusów to przekonają się na własnej skórze, że to wszystko będzie”Fajne”

Możliwość komentowania jest wyłączona.