Prawdziwe demony nazizmu

 

Fallenalien.com, tłum. Radtrap

Prawda leżąca za powstaniem partii nazistowskiej i wybuchem II wojny światowej jest tak niezwykła, że społeczeństwo na obecną chwilę nie jest w stanie jej zaakceptować. Prawdziwa wojna toczy się od czasów patriarchy Jareda, w szóstym pokoleniu od Adama, gdy 200 aniołów („Synów Bożych”) zwanych Strażnikami zesłano na Górę Hermon w celu nauczania ludzkości. Strażnicy zaczęli pożądać ludzkich kobiet, wzięli je sobie za żony i spłodzili potomków znanych jako Nefilim. Strażnicy byli fałszywymi bóstwami czasów przedpotopowych (Annunaki), zaś ich potomkowie, tyrani Nefilim, rządzili Ziemią. Nefilim zostali zniszczeni podczas Potopu, lecz ich dusze nie mogły wrócić do Stwórcy, dlatego błąkają się po dziś dzień w świecie duchowym jako demony.

99.9% historyków badających historię II wojny światowej, nigdy nie odkryło prawdziwej przyczyny jej wybuchu – tylko nieliczni otarli się o prawdę. Część z nich bała się przekazać swoje odkrycia dalej, inni ukrywali je, gdyż wiedzieli że czytelnicy nigdy nie wezmą ich na poważnie.

Prawda jednak ma to do siebie, że zawsze zaczyna wychodzić na jaw, dlatego wyciekało coraz więcej informacji z pamiętników nazistów, nazistowskich naukowców, oficerów wywiadu obeznanych z ściśle tajnymi dokumentami (dla przykładu Phil Schneider który dotarł do podziemnego więzienia w którym przebywali Strażnicy) i z ust naocznych świadków chcących opowiedzieć swoje przygody zanim odejdą z tego świata. Wszystkie źródła zgadzają się co do jednego: Adolf Hitler miał kontakt z „wyższą inteligencją”, którą sam nazywał „boskimi głosami”.

Niemiecka technologia „UFO” jest dzisiaj znana znacznie lepiej. Dlaczego nie przedstawia się tego drugiego oblicza II wojny światowej opinii publicznej? Odpowiedz na to pytanie dawał już sam Hitler:

„Prawdziwym przeznaczeniem człowieka jest coś, czego szary obywatel nie będzie w stanie pojąć ani tego przetrawić gdy mu się o tym wspomni. Nasza rewolucja jest ostatnim rozdziałem w ewolucji która zakończy się obaleniem historii. Członkowie mojej Partii nie mają pojęcia o wizjach nawiedzających mój umysł, ani o wielkim planie i fundamentach które zostaną położone zanim umrę.


Świat doszedł do punktu kulminacyjnego i przejdzie przez wstrząs którego wy, niewtajemniczeni ludzie, nie jesteście w stanie zrozumieć.”

The Hitler GangNaziści posiadali vimany. Odkryli je, zamrożone,  na Antarktydzie (stara Atlantyda). Te latające maszyny mogły zrewolucjonizować siły zbrojne kraju, w którym większość pasów startowych została zbombardowana przez Aliantów. Gdyby odtworzono tą technologię na czas, mogło by to odmienić losy wojny.

Po wojnie Alianci bardzo spieszyli się z przejęciem niemieckich naukowców którzy pracowali nad rewolucyjnymi maszynami latającymi. Amerykanie i Rosjanie byli zdeterminowani do zgarnięcia jak największej ich liczby. Część z tych naukowców przeniosła się do Nowego Meksyku i stworzyła NASA. Jeden z tych przekonwertowanych naukowców, Herman Holdberg, powiedział kiedyś, że Adolf Hitler i naziści mieli wsparcie od ludzi „z innych światów”.

W rzeczywistości byli oni prowadzeni przez duchy (demony) Nefilim zniszczonych podczas Potopu. Demony wykorzystały nazistów do uwolnienia grupy ich ojców, Strażników, z ich podziemnych więzień do których wtrącono ich za zwiedzenie ludzkości w czasach przedpotopowych. Te śmierdzące siarką upadłe anioły (Phil Schneider twierdził że „kosmici” których spotkał śmierdzieli siarką, są również liczne relacje ludzi po Bliskim Spotkaniu które mówią o smrodzie siarki lub „palonej gumy”) udawały, że są przybyszami z innej planety, i robią to dalej maskaradując jako Szaraki i piloci UFO. Rozsiewają historię o tym, że wizytują na Ziemi od tysięcy lat, podczas gdy naprawdę odcięły sobie drogę do powrotu już w czasach Jareda, gdy podobnie jak Lucyfer i jego towarzysze przed nimi, zbuntowali się przeciwko Bogu.

Gdy wojna się skończyła, armia USA weszła w kontakty ze Strażnikami, odkopując ich na terenie pustyni w Dudeal, Meksyk. Ludzie pracujący na rzecz tajnego rządu myślą, że mają do czynienia z kosmitami, podczas gdy ludzie na samej górze piramidy doskonale znają prawdziwą naturę Upadłych – dobrym przykładem jest Bill Copper, który na początku również myślał że za tym wszystkim stoją przybysze z innych planet. Kolejnym przykładem jest Phill Schneider, inżynier pracujący w projektach Black Ops dla tajnego rządu USA. Pomógł on uwolnić pewną część Strażników, lecz wierzył prawdopodobnie aż do śmierci, że ma do czynienia z szarakami- kosmitami.


Te istoty nie są kosmitami, lecz upadłymi aniołami wspieranymi przez Nefilim.

Wielu oficerów Hitlera pisało że jest opętany przez demony. Hitler sam opisywał na czym polega jego „boska opatrzność”.

Pierwsze głosy zaczął słyszeć w wieku lat 17. W „Mein Kampf” opisuje jak „głos” uratował mu życie podczas bitwy w czasach I wojny światowej. Głos ten kazał mu „wynosić się” z okopu w którym siedział, kilka sekund przed wpadnięciem do niego granatu który zabił wszystkich jego towarzyszy. Wtedy zdał sobie sprawę, że prowadzi go jakaś duchowa siła i zaczął planować jak zdobyć władzę nad światem. Teraz wiemy skąd zaczerpnął ten plan. Daje nam to też odpowiedz na to, jak i dlaczego ich technologia rozpowszechniła się na całym świecie. Hitler wielokrotnie unikał śmierci, zamachów na swoje życie i zawsze przypisywał swoje niebywałe szczęście duchowemu przewodnictwu i „głosom” które dbały o to by mógł wypełnić swoje przeznaczenie. Jego dobry przyjaciel August Kubizek słyszał ten głos przemawiający ustami Hitlera. Opisywał to wydarzenie w ten sposób: „to było tak, jakby Adolf był opętany przez demona”.

Cytując  Gregora Strassera:

„Słuchając Hitlera, można było doznać nagłej wizji jak  poprowadzi ludzkość ku chwale. Światło pojawiało się w ciemnym oknie. Dżentelmen z komicznym małym wąsikiem zamieniał się w archanioła. Archanioł pózniej odlatywał i zostawiał tam siedzącego Hitlera, oblanego potem, ze szklistymi oczyma.”

187816-004-9330460FFrancois Poncet, ambasador Francji w nazistowskich Niemczech pisał:

„Wpadł w jakiegoś rodzaju spirytystyczny trans. Hitler obawiał się tej istoty szczególnie w nocy. Mogła przyjść po Hitlera kiedy ten spał i śnił.”

„Hitler był opętany przez siły istniejące poza nim… Nie można było myśleć o nim inaczej niż jak o medium. Przez większość czasu medium jest zwykłym, niepozornym człowiekiem. Nagle wypełnia ich coś, co wydaje się być nadnaturalną siłą, wywyższającą ich nad resztę ludzkości. Siły te są czymś rezydującym poza ich własną osobowością – są przybyszami, jakby z innej planety. Medium jest opętane. Gdy kryzys mija, wracają do przeciętności. Bez cienia wątpliwości, Hitler był opętany przez te siły – demoniczne siły dla których osoba Hitlera była tylko tymczasowym wehikułem.” – Rauschning

Pod koniec wojny, gdy Niemcy stały u progu klęski, Towarzystwo Vril (mistyczna odnoga Towarzystwa Thule) twierdziło, że posiada sekrety vril-ya, siły która może wzmocnić potęgę przyszłej armii niemieckiej, wyposażyć ją w pojazdy i broń wykraczające poza możliwości technologiczne ludzkości, oraz że otrzymali te sekrety od istot z innego świata.  Maria Orsic, znana też jako Maria Orschitsch, była słynną medium która wraz z  Traute A. stworzyła własne Towarzystwo Thule, złożone wyłącznie z kobiet – nazywały się Vril Gesellschaft (wiedźmy Vril).

Zarówno Traut jak i Orsic miały bardzo długie włosy spięte w koński ogon, co było dość niepopularną fryzurą w tamtych czasach. Stało się to wizytówką wszystkich kobiet-członkiń Vril. Wierzyły że ich długie włosy działają jak kosmiczne anteny odbierające przekazy od kosmitów.

Wszystko zaczęło się w grudniu 1919, gdy mała grupa ludzi z Thule, Vril i  DHvSS (Ludzie czarnego kamienia) spotkała się w Berchtesgaden (Niemcy) z Marią Orsic i inną medium znaną pod pseudonimem „Sigrun”. Maria twierdziła że odebrała transmisję w nieznanym jej, sekretnym języku niemieckich Templariuszy, zawierającą instrukcję do zbudowania maszyn latających. Dokumenty Vril wspominają, że źródłem tych telepatycznych wiadomości był Aldebaran, system słoneczny z konstelacji Byka, znajdujący się w odległości 68 lat świetlnych od Ziemi. Sekretny język okazał się być starożytnym językiem sumeryjskim, który był też punktem wyjścia dla języków założycieli kultury babilońskiej. Sigrun, członkini Vril gesellschaft, pomogła przetłumaczyć wiadomość i odszyfrować znaczenie dziwnych obrazów okrągłych maszyn latających.

Wydarzenie to niezwykle podekscytowało nazistów i Hitlera (…) W ten sposób demoniczne siły były w stanie wpłynąć na reżim i pchnąć ich w kierunku Tybetu, Afryki,Bieguna Północnego oraz Antarktydy, gdzie szukano ‚Atla’ (Atlantis) oraz jej sekretów… przede wszystkim latających dysków narysowanych przez channelerki.

Im trudniejsza stawała się dla nich wojna, tym bardziej desperacko próbowali zbudować pojazd na podstawie planów technologicznych z „innego świata”. Udało im się wypracować kształt dysku i cygara, kształt współczesnych vimanów, lecz nie mogli rozpoznać prawdziwego obrazu istot które pchały ich w kierunku budowy tych pojazdów – mimo że okultyści i media używały nazwy „Towarzystwo Vril”, nigdy nie zrozumieli czym naprawdę było vril…

Tak jak mówił Herman Holdberg:
„Pomagali nam ludzie z innych światów”

Istoty te nie były kosmitami, tak jak wierzyli w to Hitler i Vril, lecz demonami.

Naziści robili wszystko by udoskonalić swoją technologię. Duchy Nefilim – demony – wykorzystały ich obsesję. Tak jak Aleksandra Wielkiego, wykorzystały Hitlera i Partię do pchnięcia swojej agendy naprzód. Karmili nazistów nową technologią, która była potrzebna im do pokonania innych światowych potęg. Była to technologia wyprzedzająca ich własną o 25 lat.

Oczywiście, nie wszyscy naukowcy i inżynierowie znali prawdziwe źródło tej technologii. Naziści udali się najpierw do Tybetu, a później Antarktydy, gdzie odkryli antyczne wersje vimanów Nefilim, zbudowanych na podobieństwo merkab Strażników (między-wymiarowych wehikułów). Duchy Nefilim wskazały nazistom miejsca na Antarktydzie, po to by odtworzyć ich zniszczone pojazdy i technologię.

Pierwsze kroki nazistów na tym polu znamy dziś jako Dzwony, Haunebu, flugkreisel, Vril V-7, flugelrads, silver bugs.

NaziUFOsCollage

Oprócz vimanów znalezli też runiczne artefakty przedpotopowe i technologię innych „cudów”: holografię (Blue Beam), kryształy, broń plazmową itd.

Demony Nefilim i upadłe anioły znalazły wreszcie cywilizację zdolną do zbudowania latających wehikułów potrzebnych im w czasie Wielkiej Bitwy dni ostatnich (Objawienia św. Jana). Ciekawostka: W czasie II wojny światowej Świątynia Zeusa z Pergamos (Pergama) w Turcji została przeniesiona przez nazistów do Berlina.

Aniołowi Kościoła w Pergamie napisz: To mówi Ten, który ma miecz obosieczny, ostry. Wiem, gdzie mieszkasz: tam, gdzie jest tron szatana, a trzymasz się mego imienia i wiary mojej się nie zaparłeś, nawet we dni Antypasa, wiernego świadka mojego, który został zabity u was, tam gdzie mieszka szatan – Objawienia 2: 12-13

Chrystus powiedział, że szatański tron jest w Pergamie… dziwne, bo niemieccy archeolodzy rozgrzebali to miejsce na części i odbudowali je w Berlinie za rządów Hitlera. Stoi tam do dzisiaj. Jeszcze dziwniejsze jest to, że amerykańscy prezydenci używają podium budowanych na podobieństwo tej świątyni. Jako lider „świata demokratycznego”, USA musi grać wielką rolę w ustanowieniu Rządu Światowego – NWO/4 Rzeszy (Reich Ubermensch).

W czasie II wojny światowej ‚tron Szatana’ został więc przeniesiony do Berlina.

Po II wojnie światowej Amerykanie oraz Rosjanie stworzyli swoje własne wersje pojazdów inspirowanych demonicznymi vimanas, które dzisiaj widywane są na całym świecie. Niesłynna katastrofa w Roswell wydarzyła się tuż po II wojnie światowej.

Więcej o Rosewell (i nie tylko) w „Co stoi za propagandą UFO?

Większość historyków tłumaczy zachowanie Hitlera specyficzną charyzmą lub chorobą psychiczną. Niektórzy nazywają Hitlera i Partię Nazistowską złem wcielonym. Ale jak wyjaśnią tak wielką rzeszę ludzi, która poszła za człowiekiem zdradzającym objawy choroby psychicznej i rozkazującym im dokonywać tych wszystkich ohydnych zbrodni? Odpowiedz jest dość prosta, trzeba tylko patrzeć szerzej – ci ludzie otworzyli drzwi Złemu. Nazistowskie Niemcy kierowane były przez Nefilim. Przeogromne wpływy Towarzystw Thule, Vril oraz teozofii Bławatskiej przyciągnęły do tamtych Niemiec demony. Prawie cały naród został zniewolony przez te złe istoty, dając im u siebie nowe dominium i podążając za ich instrukcjami, przekazywanymi przez okultystów i spirytystyczne media.

Towarzystwo Teozoficzne Bławatskiej umocniło się w Niemczech na początku XX wieku. Promowało ideę czystej rasy aryjskiej, potomków Atlantów przewyższających inne rasy pod względem fizycznym i umysłowym – tak jak Nefilim opisywani w Księdze Rodzaju 6 …obie te rasy zostały zniszczone podczas Potopu, a dokładniej rzecz ujmując – była to jedna i ta sama rasa. Naziści i SS przejęli tą ideę rasy aryjskiej i postanowili udowodnić że sami do niej należą. Nazistowscy archeolodzy zaczęli szukać wzdłuż i wszerz, szukając dowodów na istnienie tej rasy [Atlantów].

Tak jak kiedyś Nefilim, naziści zaczęli manipulować ludzką genetyką szukając sposobu na wyprodukowanie nowej rasy aryjskiej/Atlantów (Nefilim). Mordowali też tych, którzy nie pasowali do ich modelu społeczeństwa. Naziści w obozach śmierci torturowali ludzi i poddawali ich ohydnym eksperymentom medycznym. Badano wytrzymałość ciał ofiar na nacisk w specjalnych komorach „ciśnieniowych”, testowano na nich narkotyki i trucizny (takie jak fluor), kastrowano i zamrażano. Dzieci poddawane były operacjom i amputacjom bez znieczulenia. Robiono transfuzje krwi między ofiarami. Testowano ich reakcje i wytrzymałość na różne czynniki (opracowano wtedy techniki kontroli i programowania umysłu, które doskonalono później w USA – program MK Ultra). „Lekarze” podczas Holokaustu dokonywali na ludziach operacje zmian płci oraz wycinania organów i kończyn.

Demony Nefilim zawsze dokonywały tego typu tortur i eksperymentów genetycznych na ludziach. To Nefilim byli powodem dla którego świat zalał Potop. Już jako duchy, Nephilim komunikowały się w sprawie swoich „pomysłów” z Hitlerem i SS. Księga Henocha i wczesne pisma żydowskie mówią nam o manipulacjach genetycznych Nefilim oraz ich ojców, Strażników. Henoch pisał, że ich jedyną granicą była ich wyobraźnia. Wyjaśniałoby to skalę okrucieństwa które przyniosła ze sobą Partia Nazistowska.

Ojcowie Nefilim, Strażnicy, ciągle przeprowadzają swoje eksperymenty pod pozorem porwań przez Szaraki. W Księdze Rodzaju 6 czytamy, że Noe był „nieskazitelny”. Był nie tylko prawy, lecz również czysty genetycznie, nieskażony. Wydaje się, że taki był plan Szatana – aby nie dopuścić do zbawienia rasy ludzkiej przez Zbawiciela wywodzącego się od Adama i Ewy, upadłe anioły zaczęły manipulować ludzką genetyką.

(…)

* * *

Pergamon_Museum_Berlin_hm

Ołtarz Pergamon w Muzeum Berlińskim. Ozdobiony jest płaskorzeźbami Nefilim (Tytanów) i upadłych aniołów (bogów) – Wojna Bogów/Gigantomachia

Pergamon (wikipedia)

Muzeum pergamońskie (wikipedia)

 

 

obamapegamonaltar

hqdefault

[1] Przemówienie Obamy (the Democratic National Convention 2008)w Denver Broncos’ Mile High Football Stadium (Denver, Colorado) – replika Świątyni Zeusa [Pergmon Altar]

 

 

 

 

 


 

Zobacz także:

Co stoi za propagandą UFO?

Maskarada UFO

Towarzystwo Thule

 

Polecany film – Powrót Nefilim:

 

Reklamy

53 comments on “Prawdziwe demony nazizmu

 1. @radtrap Wielkie Dzięki twoje artykuły są rewelacyjne, czytam je od niedawna a raczej pochłaniam jeden za drugim :) , choć drogę Bóg wskazał mi wcześniej to zdanie mamy jednak podobne.. Wiem że cała nasza prawda jest ukartowana i coraz bardziej zakłamana ale dzięki takim wpisom nie jedną duszę uratujesz.. pozdrawiam i życzę owocnej pracy…

  • @ Choice,

   „, choć drogę Bóg wskazał mi wcześniej to zdanie mamy jednak podobne..”

   to zdanie wywarło na mnie silne wrażenie,chciałoby się się wiedzieć ,coś więcej ….
   prowadzisz może jakiegoś bloga?
   Pozdrawiam:)
   PS.Jestem tu pierwszy raz ,ale podzielam Twoja opinię o artykułach Radtrapa,
   są super :)

  • Wklejałeś:) Jak dla mnie trochę zbyt pokrzywiona ta rzekoma swastyka. Gdyby chcieli naprawdę ją wpisać w logo, to zrobiliby inne. Tak sądzę.

 2. Nazizm, komunizm a NWO – „Czerwony Świt”. Marcin Dachtera

  IV Rzesza – światy równoległe (nazizm, Watykan, Unia Europejska) – Marcin Dachtera

 3. Cupak – nie mam gotowej grafiki ani adresu do obrazka,
  ale tak, jak poniżej, powinno To wyglądać – czyli Dwa w Jednym

  a…………….II.b.o.m.b.k.a
  k…………….II
  b…………….II
  m……………II
  o…………….II
  b=======.II.=======b
  ……………….II…………….o
  ……………….II…………….m
  ……………….II…………….b
  ……………….II…………….k
  a.k.b.m.o.b.II……………..a

  Prawdziwe Logo NATO – ich krzyż [po prawej stronie] i rysunek bomb, jako zakrzywienia,
  gdzieś widziałem taką grafikę, ale nie mogę jej udostępnić…
  może Wam się uda ;-)

   • Radtrap – no, może to niewypał, ten rysunek…
    nie, nie, reniferki nie, bo by mi się całkiem malowidło rozjechało…
    no jak miałem narysować natowską sfastykę za pomocą bałwanków, w morde jeża ?
    ;-))

    no dobra… to może lepiej, jak zostanę przy samym pisaniu… piepszyć grafiki ;-))

 4. Nie no, wypowiadałem się tu już wiele razy na tym blogu, ale z puszczaniem wypowiedzi od tyłu to już spore nadużycie. Jestem przekonany, że z naszych codziennych wypowiedzi nie takie bluźnierstwa można by ułożyć. Zwłaszcza jak się chce coś usłyszeć – chociaż tam tego nie ma.

  Przy tych wszystkich teoriach spiskowych należy przyłożyć szczególną uwagę do zachowania chłodnego osądu, odróżnić groteskowe spekulacje od rzeczywistych problemów.

  Oczywiście nie jest to zarzut wobec Ciebie radtrap, wiem, że tylko skopiowałeś artykuł.

  • Ale to nie jest przesada, naprawde uzywają ukrytych wiadomości w oparciu o tzw. backmasking. Najwczesniej pisał już chyba o tym satanista Manly Palmer Hall.

   Kiedyś na nwo.pl był genialny artykuł o człowieku z Australii ktory badał to przez długie lata – po jego przeczytaniu na pewno byś zmienił zdanie. Niestety, nie mogę go teraz znalezć, nie pamiętam tytułu. Może ktoś z czytelników pamięta?

 5. Przeczytałam tylko abstrakt tej publikacji i wydał mi się on na tyle podejrzany, że nie czytałam reszty. Zazwyczaj są tu świetne artykuły, ale ten chyba potrzebuje wiele sprostowań i komentarzy. Mój jest taki, że jeśli ktoś nie rozumie Pisma św, to niech nie próbuje go interpretować na własną rękę, bowiem z tego tylko może wyjść herezja. Natomiast jeśli ktoś jest zainteresowany kim na prawdę byli tak zwani „Synowie Boży” to zachęcam do lektury chociażby Jana Kasjana „Rozmowy z ojcami”.

 6. W takim razie Marto powiedz co tu jest źle zinterpretowane, bo ja jak na razie nie widzę błędów. Wszystko ma potwierdzenie w PŚ i księdze Henocha, a o Henochu jest wspomniane w nawet Ewangelii czyli była to postać prawdziwa.

 7. Drogi Panie Cupak,
  odpowiedz na problem, który tu poruszmy możesz znaleźć w wymienionej powyżej książce, tj Jan Kasjan „Rozmowy z ojcami, tom 1, Rozmowy I-X”, Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów, Kraków 2007, Wydanie II na stronie 347-353. Przyjemnej lektury :)

 8. Myślę, że dobrze jest czytać i poznawać nowe rzeczy, bo czasem poprzez nie, Bóg przekazuje nam prawdę, ale odniosę się do tego zdania z Twojej wypowiedzi:

  „jeśli ktoś nie rozumie Pisma św, to niech nie próbuje go interpretować na własną rękę, bowiem z tego tylko może wyjść herezja”

  Tu się z Tobą nie zgodzę, ponieważ każdemu człowiekowi Bóg dał rozum i każdy z niego korzysta ( to jest sparafrazowane zdanie z Nowego Testamentu) i jeżeli czegoś nie rozumie to powinien się pomodlić o zrozumienie. To tyle odnośnie fragmentu twojej wypowiedzi.

  Resztę zawarłem we wcześniejszy komentarzu.
  pozdrawiam

  • Jeśli ktoś jest poddany Jezusowi Chrystusowi to ma prawo do interpretacji, którą dyktuje mu Duch Boży. Dlatego właśnie odrzuciłam wszelką religię, bo to, co wytworzył człowiek jest zwiedzeniem..
   Także @Marta się myli.

 9. polecam film – momentami drastyczny – włącz napisy PL, pozycja 10.
  „180” Movie – 33.03 min

  …z zatrutego Nasienia [ideologii], wyrastają zatrute Owoce [barwy satanizmu]

 10. Znakomity materiał,część pozwolę sobie wkleić u siebie z dodatkiem czytaj dalej,w najciekawszym momencie.Jak najwięcej ludzi musi to przeczytać.Z tym niebawem będziemy mieli do czynienia.Może się mylę ,ale uważam że energia orgonu działa na demony ,nie zaś współczesne bronie.One wytwarzają ciała fantomatyczne ,gdy mają pod dostatkiem ujemnie spolaryzowanej energii.Kula przechodzi na wylot a zewłok wraca do stanu pierwotnego.Tylko rozsiekanie na kawałki bronią białą ,w pewnych warunkach.A orgon,w każdych ,je załatwia.
  Pozdrawiam.

 11. Pingback: Prawdziwe demony nazizmu nie odeszły,wkrótce czeka nas walka z nimi. « Zenobiusz's Blog

 12. Pingback: Prawdziwe demony nazizmu,autorzy wielkiego zwiedzenia,przylotu UFO « Zenobiusz ,ostrzega.!!!

 13. Tak, owszem, Pan Bóg dał wszystkim rozum, ale nie każdy rozumie mechanikę kwantową, a powiem szczerze, że jest zgoła łatwiejsza w porównaniu z Pismem świętym. Ale chyba nie ma co dyskutować dalej, obydwoje mamy lekko inne podejście do sprawy, i jedno drugiego nie przekona. Tyle odnośnie Twojej wypowiedzi.

  Również pozdrawiam.

 14. Marta – piszesz:
  „Tak, owszem, Pan Bóg dał wszystkim rozum, ale nie każdy rozumie mechanikę kwantową, a powiem szczerze, że jest zgoła łatwiejsza w porównaniu z Pismem świętym…”

  mechanika kwantowa łatwiejsza do zrozumienia niż Nauka Jezusa ?!?
  To może zrozumiesz mój komentarz poniżej, do innego artykułu, który zaczyna się od słów:
  „właśnie… czym jest Powszechny -[na całej Ziemi], Święty -[naturalny i niezniszczalny],
  Kościół -[prawdziwa wspólnota ciał i dusz], Chrystusowy -[jednego prawdziwego Pasterza] ? ”
  całość:

  Mrok nocy walpurgii gęstnieje nad światem…
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/04/mrok-nocy-walpurgii-gestnieje-nad-swiatem/

  ten mój komentarz, zamieszczony na stronie poniżej, dedykuję również M.Kaddafiemu,
  Człowiekowi, który wiedział czym jest Wzajemność i dzielił się ze swymi Rodakami
  wypracowanym Dobrem, nie oszukiwał Ich… aż do śmierci. Takich szatan i jego słudzy
  nienawidzą i błogosławią zabójstwo Ludzi Dobrej Woli. Cześć Jego Pamięci !

  komentarz https://radtrap.wordpress.com/2011/12/04/prawda-o-protokolach-medrcow-syjonu/

  cytat z artykułu:
  „Tylko światło Chrystusa i Jego Powszechny Święty Kościół mogą zgłębić przepaść szatana i ujawnić zakres jego nikczemności.”

  właśnie… czym jest Powszechny -[na całej Ziemi], Święty -[naturalny i niezniszczalny],
  Kościół -[prawdziwa wspólnota ciał i dusz], Chrystusowy -[jednego prawdziwego Pasterza] ?
  który
  przejrzy na wylot nikczemność szatana i jego sług ziemskich, religijnych i politycznych ?

  Jest tym Kościołem, nie religijne, nie instytucjonalne, nie skażone Chrześcijaństwo wierne
  Chrystusowi, czyli zwykli ludzie, bez względu na płeć i rasę lub narodowość, zamieszkujący
  Ziemię, przed i po ziemskim pobycie Jezusa. Wierni Prawom Natury i Prawu Stworzyciela.
  I wszystko…
  Ochrzczeni duchem Prawdy i Miłości, która jest ich Drogą, który JEST ich Drogą do Ojca,
  do bliźnich, do Ziemi, i wreszcie do …Królestwa, które nadejdzie po wielkich odstępstwach.

  Dlatego ten Atak na chrześcijan, na Jezusa, na Stwórcę, na prawdę, na Naturę, bo od Boga pochodzi wszystko co Dobre – a słudzy szatana tylko Siebie uważają za dobrych. I szatana.
  To pycha i pogarda ich Zgubi, a Ojciec na to pozwoli, bo pozwolili sobie zniszczyć Duszę.
  Śmierć ostateczna, bez nadziei na powrót do Natury, do Siebie i do Królestwa bożego.
  Tak działa Prawo boże Natury – które stoi wyżej od Bezprawia i Wynaturzenia. Sprawiedliwe
  i wieczne, bo zaprogramowane przez Stwórcę.
  Wąż nie uznaje Wzajemności, więc kusi do buntu i do Wynaturzenia. I znowu Przegra, chociaż Chrześcijan traktuje jako przegranych, głupich i przeznaczonych do zatracenia.
  Wydaje mu się, że pokonał Jezusa, pragnie tego z całych sił i Legionów. Obróci się to przeciwko niemu, odwiecznemu Zwodzicielowi. Tak to działa. Wąż jest uparty, …Bóg też.

  Doskonały Rząd na Odnowionej Ziemi [teraz skażonej i splugawionej przez satanistów]
  http://zbawieni.com/showthread.php?tid=140&pid=151#pid151

  splugawiona propaganda sług szatana – tutaj również hołd dla Muammara Kaddafiego
  http://www.proroctwa.com/pranie-mozgu.htm
  oraz
  Lincz Kaddafiego http://www.proroctwa.com/lincz-kadafiego.htm
  Watykan dąży do NWO – 1 http://www.proroctwa.com/watykan-i-globalizacja.htm
  Watykan dąży do NWO – 2 http://www.proroctwa.com/watykan-i-globalizacja-czesc-2.htm
  ============

  religia jest ideologią, a ideologia jest religią… [tak szatan zwiódł ludzi i dalej zwodzi]

  wynaturzeni duchowi przywódcy religijni Sterują lub Sugerują wynaturzonym materialnym
  przywódcom politycznym Co Mają Robić, aby Plan globalnego satanizmu Zrealizować.
  Biblia:
  Wielka Nierządnica [Babilon Wielki] U-J-E-Ż-D-Ż-A Bestię… czy to tak trudno dostrzec ?!
  kiedy politycy – słudzy szatana osiągną swój cel – globalizm
  nie będzie im już potrzebny duchowy zwodziciel ziemski, religijny Imperator-Inspirator
  papież,
  który jak Piłat umywa ręce, bo „brudną robotę” wykonują Oprawcy – bogowie, królowie
  tej ziemi, kaci polityczni, prezydenci, premierzy, wszelkie zbrodnicze organizacje…
  nie będzie im potrzebny papież – bo sam AntyChryst będzie jedynym przywódcą religijnym
  przez 3,5 roku. Agenci antyChrysta w osobie papieży przygotowuje mu drogę i terytorium,
  Ziemię i ludzi. Dlatego sam Bóg Ojciec upomni się o Owczarnię i przyjdzie Jezus powtórnie.
  Tak to wygląda, a kto broni zakłamanych religii i ideologii, stoi po stronie oprawców Jezusa
  i stoi po stronie oprawców i prześladowców Jego naśladowców, uczniów i ludzi dobrej woli.
  Każdy to bierze na swoje Sumienie – o ile je jeszcze posiada.
  A to, że papieże pięknie mówią i nawołują do dobrego maluczkich… to ja też tak potrafię.
  To Teatr, a Aktorom trzeba słono płacić, aby bogata materialnie była Stolica Aktorów,
  bo że biedna duchowo, to fakt…
  Widać gołym okiem, że i to Bóg przewidział, kto popiera „ohydę spustoszenia” – lży Bogu.

  pozdrawiam

  • Widze, ze rozgorzala prawdziwa dyskusja :). Musze powiedziec, ze sie nie spodziewalam az takiego odzewu. Ale zawsze jest milo posluchac innych opinii. Wracajac do tematu, chcialabym dodac, ze jesli rozumienie Pisma sw. bylo by tak proste jak mowicie, ze kazdy moglby to je interpretowac na wlasna reke, nie mielibysmy na swiecie tyle heretykow. A gdyby nauka Chrystusa bylaby taka latwa, to swiat wygladalby inaczej i bysmy byli bezgrzeszni. Wiec tak, smiem twierdzic, ze mechanika kwantowa jest latwiejsza, co zreszta udowodniles swoim wpisem. Dla mnie to wystarczajacy dowod, ze rzeczy o ktorych piszemy nie sa proste, bo ludzie od stuleci probuja je zrozumiec i niekiedy warto przeczytac co prawdziwi naukowcy (mam tu na mysli Ojcow Kosciola lub wspomniane wyzej pisma monastyczne) w tym temacie maja do powiedzienia.

   Pozdrawiam.

   • Oczywiście, Bóg podarował Biblie tylko dla wybranej kasty supermenów w czarnych habitach, a przedrostek prof. lub dok. czyni człowieka nieomylnym. Oni muszą mieć racje ZAWSZE, reszta ludzkości – tylko wtedy gdy powtarzają jak papugi.

    • a dlaczego jesteś przeciw Katolikom? Dlaczego uważasz wiernych za idiotów a księży za pełnych władzy rządzących ciemnotą? Może kilkaset lat temu tak było ale teraz już nie, jak już to w maleńkim wymiarze

     • Mówiłem nie raz -nie walczę z katolikami tylko z systemem religijnym i synkretycznym kultem który każe wam wierzyć że jest chrześcijaństwem.

 15. „99.9% historyków którzy badali historię II wojny światowej nigdy nie odkryło prawdziwej przyczyny jej wybuchu – tylko nieliczni otarli się o prawdę.” – przykro mi, ale żaden poważny historyk nie potraktowałby tego poważnie. Naziści byli przed wojną sowicie wspierani dolarami z Usraela, i to jest główna przyczyna ich popularności w Niemczech. Dodajmy jeszcze speców od manipulacji społecznej, od propagandy, perswazji. Na początku lat XX wieku nie istniał Internet, ludzie zdani byli tylko na to, co napisane w gazetach i książkach. Kolejnym składnikiem tego bigosiku był kryzys i związana z nim frustracja społeczna. Dlaczego Amerykanie tak łatwo uwierzyli w brednie Bush’a o rzekomej winie muzułmanów za zniszczenie WTC? Zagrały wielkie emocje, które zazwyczaj blokują myślenie.

  Mi rewelacje w tym artykule przypominają twórczość, E. von Danikena, Może i Hitler słyszał głosy, ale skąd wiadomo, że to one uratowały go z okopu? Skąd w ogóle wiemy, że takie zdarzenie miało miejsce? A może to całe wydarzenie to tylko urojenie Hitlera? Są jakieś inne wiarygodne źródła, opisujące to zdarzenie?

  I jeszcze coś: Brzytwa Okhama – bytów nie powinno mnozyć się ponad miarę. Na pytanie dlaczego tylu ludzi poszło za Hitlerem, należałoby szukać nie tyle w historii, co w psychologii społecznej (zwłaszcza jej zagadnięć opisujących działania sekt). Może i naziści wierzyli w swe duchy, czary, ale czy to dowód, iż takowe istnieją.

  Takie jest moje zapatrywanie na całą sprawę, każdy ma prawo do innego. Jestem za tym, aby badać różne aspekty i patrzeć na wydarzenia z różnych perspektyw, ale nie widzę sensu kluczenia tam, gdzie można znaleźć o wiele prostsze i wiarygodniejsze rozwiązanie.

  pozdrawiam.

 16. Ktoś – dla Ciebie i dla innych Użytkowników bloga, polecam film

  autor: Dave Hunt – tytuł: Powrót do biblijnego Chrześcijaństwa
  następne odcinki –> kliknij „następny artykuł”

  http://www.tiqva.pl/multimedia/181-powrot-do-biblijnego-chrzecijastwa-cz1-

  żyjemy w tak zafałszowanej rzeczywistości, że nie jest łatwo dociec Prawdy,
  co nie znaczy żeby zrezygnować z jej odkrywania. Nawet chrześcijaństwo zostało
  skażone [patrz film – 6 części]. To, czy Hitlera uratował od granatu demon czy to
  tylko ubarwiona opowieść, nie zmienia to faktu, że Hitler okazał się narzędziem
  i wcielonym preludium antychrysta.
  Bycie chrześcijaninem, to na pozór nie jest łatwe „zajęcie”… jakby chciała tego
  okultystyczna religia jakiejkolwiek denominacji.
  pozdrawiam

 17. Pingback: Wszystko Co Jest | Mistyka Życia

 18. Demony Nazizmu – w tym katolicyzmu, islamizmu, judaizmu – Prawdziwe, choć Ukryte,
  coraz bardziej Jawne…

  Plany szczepień w kościołach, meczetach i synagogach USA – cytat z artykułu

  http://monitorpolski.wordpress.com/2011/12/07/wydarzenia-i-komentarze-7-grudnia-2011r/

  „Jak pisze znany przeciwnik szczepień dr Mercola, ujawniono treść konferencji telefonicznej jednego z biur Białego Domu z liderami organizacji religijnych, która nie była przeznaczona dla prasy. Otóż te organizacje wspólnie z siecią aptek Wallgreens, utworzą w miejscach kultu specjalne miejsca, w których odbywałyby się szczepienia. Mają do tego przekonywać kapłani, podwijając np. w środku Mszy rękaw i prowadząc wiernych do miejsca szczepienia. Rządowi tak bardzo na tym zależy, że jest gotów dawać łapówki wiernym w postaci spłaty części opłat za szczepionkę. 300,000 szczepionek będzie za darmo – dla tych, którzy nie mają w ogóle pieniędzy.
  W szczepieniach głównie chodzi o mniejszości etniczne – czarnoskórych i Latynosów. Okazuje się bowiem, że w ten sposób o wiele łatwiej będzie ich przekonać. Sponsor, którym jest Office of Faith-Based and Neighborhood Partnerships (Biuro Partnerstwa opartego na Religii i Sąsiedztwach), które zostało założone w 2001 roku, miało w swoich złożeniach pomagać zwalczyć dyskryminację mniejszości etnicznych. W 2010 roku scentralizowano działania odbywające się dotąd na poziomie grup zainteresowanych programem, co pozwoliło na bezpośrednie wprowadzenie i finansowanie przez rząd takich projektów jak szczepienia w ośrodkach kultu religijnego, mimo że wchodzą w program systemu ubezpieczeń. Przy tej całej nagonce na szczepienia na grypę, nie mówi się, że nie przynoszą one żadnych pozytywnych skutków. Nawet w najbardziej prestiżowym czasopiśmie medycznym „Lancet”, zaznaczono, że szczepionki zapewniają tylko umiarkowaną ochronę przed grypą, a w niektórych sezonach grypowych ich działanie jest żadne. Podane statystyki dowodzą, że szczepionka jest skuteczna tylko w 1,5 przypadkach na 100. Jest to o wiele mniej niż reklamowane 70-90% skuteczności.
  O co więc chodzi z tą nagonką na szczepienia? Alex Jones twierdzi, że za pomocą szczepień można będzie ubezwłasnowolnić ludzi w taki sposób, że zaniknie u nich instynkt samozachowawczy, i dzięki temu nie będą stawiać oporu wobec planowanemu ludobójstwu. Szczepionkami można też zmienić zachowania ludzi, jak w przypadku szczepionek o nazwie Fun Vax, które niszczą wiarę w Boga u ludzi…”

  …i wymowny obrazek do wiadomości: S-krzyżowane S-trzykawki – jako Zakrzywienia proponuję Zwłoki dzieci…

  Lekarze nie chcą Wypić dziecięcej Szczepionki nawet za 200.000 $
  http://newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=Lekarze+nie+chc%C4%85+przyj%C4%85%C4%87+dzieci%C4%99cej+szczepionki…+nawet+za+200+000+dolar%C3%B3w!&id=1349

  religia jest ideologią, a ideologia jest religią… [tak szatan zwiódł ludzi i dalej zwodzi – za pomocą sprzedajnych sług]

  Watykan – Stolica Aktorów, przewrotnie zwana stolicą apostolską, nie ma NIC wspólnego z Uczniami Jezusa, apostołami Prawdy i Miłości.
  G-łoszą co prawda wersety i swoje wizje Ustami, ale wargi to nie Uczniostwo i nie Uczestnictwo. Spółka S.A. z nieoGraniczoną zachłannością,
  przewrotnością i sprzedajnością. Postanowili sprzedać Boga, w swej ohydzie spustoszenia duchowego, – to po owieczkach płakać nie będą.
  Wielka pseudo duchowa i religijna Nierządnica, która Inspiruje wielką Bestię bogów ziemskich, prawie spełniła swoje perfidne zadanie.
  Otrzyma „zapłatę z rąk” Boga – pozbędą się tej stolicy oprawcy synagogi szatana, czyli Zło zniszczy Zło, z wyroku Boga.

  Synagoga Szatana [ss] posługuje się również Okultyzmem, którego pełno w religiach i ideologiach, dwóch Pniach pseudo Drzewa,
  dwóch Belkach [pniach] tego samego boga [Baphometa] – czym jest Oku-Ltyzm,

  komentarz selera: https://radtrap.wordpress.com/2011/12/05/frankisci-i-donmeh/
  ________________________

  obrodziły nam demony w ostatnich czasach ? – nie, one były od zawsze, Materializują się po prostu… na potęgę
  Kiedy już papa-T-mobile [szybszy od internetu], ojciec Tauber, RaTzinger16, ksywka Benio,
  pobłogosławi demona, baaa… a może nawet Ochrzci – to już poleci z Górki…

  komentarz selera: https://radtrap.wordpress.com/2011/12/03/papiez-jest-za-ochrzczeniem-kosmitow/

  polecam jeszcze raz dobry artykuł
  Imperia Czasów Końca http://nickycruz.ovh.org/imperia_czasow_konca.html [mogą być nieścisłości ale chodzi o…]

  Wymiar Duchowy i Materialny proroctw w Biblii
  cytat:
  „…Proroctwa biblijne Starego Testamentu (a także niektóre ze słów Nowego Testamentu) mają to do siebie, iż „lubią” powtarzać się w historii – z reguły dwukrotnie. Pierwsze spełnienie proroctwa jest bardziej dosłowne i przyziemne, lecz mniej istotne duchowo. Drugie spełnienie także wypełnia się w świecie fizycznym, jednakże tym razem jego waga duchowa jest nieporównywalnie większa…”
  _________________________

  dlatego Dwie Belki – T – prawdziwe narzędzie zbrodni Jezusa, jest profanowane za pomocą faszystowskiego,
  NATO-wskiego, okultystycznego i katolickiego pseudo Krzyża (+).
  symbol Dwóch Wież – I I – to inaczej ułożone te same dwie belki – narzędzia zbrodni, między innymi…

  jedna z tych I-glic – Wież – Słup – stoi na placu w Watykanie, druga z tych I-glic stoi przed Białym Domem w USA,

  Przypadek ? – nie, czy teraz rozumienie Współpracę (I I = T) Watykanu i USA – ?

  cytat z artykułu:
  „Tylko światło Chrystusa i Jego Powszechny Święty Kościół mogą zgłębić przepaść szatana i ujawnić zakres jego nikczemności.”

  komentarz selera: https://radtrap.wordpress.com/2011/12/04/prawda-o-protokolach-medrcow-syjonu/
  ________________________

  pozdrawiam – [powyższy mój wpis Poprawiony po przeczytaniu sprostowania Henryka, dzięki] ;-))
  https://radtrap.wordpress.com/2011/12/06/korzenie-antychrysta-zaginione-plemie-dana/#comment-3339
  co nie zmienia faktu, że Watykan
  to Kobieta-Miasto-Stolica-Zwiedzenia, wykorzystująca wiarę ludzi w Boga Ojca i Jezusa Zbawiciela,
  i współpracująca jawnie lub skrycie z Bestią – światowymi, politycznymi królami świata – Oprawcami.
  czyli
  Wielka Nierządnica – Babilon Wielki – to Wielki System wynaturzonej Duchowości – Synagoga Szatana
  zaś Watykan to jedno z religijnych narzędzi, również wynaturzone duchowo okultyzmem,
  odczytanie Tego wprowadzało trochę zamieszania, lub było ukrywane… uufff ;-)

 19. Jako były ( przed nawróceniem) Adept ( niedaleko zaszedłem ) 9 świątyń Śmierci ( ninjutsu – stąd mój nick Fujiwara, pochodzący od nazwy jednego z klanów ) wiem, że organizacja Shinobi zwana Czarnym Smokiem zawarła Sojusz z Lożą Vril w 1940 roku. Warto nadmienić, że Biały Smok Pana Fulforda jest kontynuacjączarnego smoka… Reszty domyślcie się sami. Po Fulfordzie widać że to Agent. Za dużo razy jego wygląd się zmieniał.

  Poza tym 9 świątynia Shinobi to nic innego jak zwyczajny buddyjski okultyzm. Ten sam znak ( rogata dłoń ) był używany przez agentów Shinobi do identyfikacji i medytacji.

  A dzisiejsza Japonia jest rządzona przez Cudzoziemców….

 20. radtrap, może czytałeś książkę „Rozmowy z Bogiem” (autor: Neale Donald Walsch) ?
  ciekaw jestem Twojej opinii na temat poruszony w tej książce (możliwości dialogu ze Stwórcą przemawiającym do nas w naszym życiu: za pomocą zdarzeń, uczuć, myśli itd.)

   • dziękuję za szybką i szczerą odpowiedź
    książka została mi polecona przez ludzi, których spotkałem na urlopie
    oni zajmują się pomaganiem innym w odnajdywaniu swojej własnej drogi
    właśnie zacząłem ją czytać
    mówi ona o istnieniu Boga, zachęca do głębokiej ufności w Jego mądrość i życzliwość dla nas, zachęca do odkrywania naszej wrażliwości i uważności na wszystko co nas spotyka i do kierowania się nie lękiem lecz miłością
    stawia tezę, że Bóg w swojej mądrości wyposażył nas we wszystko co nam powinno umożliwić dobre życie, doświadczenie życia i zdolność do odnajdywania tego co Jemu sprawia radość a nam służy, tezę, że Bóg nas powołał do istnienia byśmy dzięki Jego zaufaniu dorośli i żyli w pełni, tzn. mądrze i w całkowitej wolności i szczęściu, do którego stworzył nas Bóg, który chociaż nie ingeruje w nasze wybory, to zawsze gdy poprosimy Go o ratunek, zawsze nam pomoże bo nas kocha
    to tak w skrócie mogę po swojemu streścić główne przesłanie tej książki, która przekonuje, że Bóg odpowiada na każde zwrócenie się Jego dziecka z czymkolwiek do Niego, co nie znaczy, że będzie spełniać nasze zachcianki lub że będzie się wtrącać w naszą pełną wolność, za którą w pełni odpowidamy

    • za wcześnie na moją ocenę
     powinienem najpierw poznać i upewnić się czy dobrze zrozumiałem to co autor usiłował przekazać
     przyjdzie czas na oddzielenie ziarna od plew i na wdzięczność za pobraną naukę
     książka jest według mnie warta poznania, przynajmniej jak narazie

     • Prawdziwa miłość jest bezwarunkowa. Bóg kocha bezwarunkowo.
      My kochamy warunkowo, taka nasza natura i ułomność. Dążymy jednak, lub powinniśmy dążyć, do miłości bezwarunkowej, takiej jaką objawił nam Jezus Chrystus.

      Co do książki.. osobiście nie czytałam ale słyszałam opinie na jej temat. Podobno jest zwodnicza i bardzo sprytnie (podstępnie) przemyca ideologie New Age.
      Przeczytasz, ocenisz sam.

 21. czy na pewno miłość Boga jest bezwarunkowa? czy dostąpi zbawienia każdy bez względu na to co wybiera? gdyby tak było to Jezus nie musiałby za nas ponieść aż takiej ofiary, gdyby wszyscy byliby zbawiani bezwarunkowo

  • Bóg nie zbawia bezwarunkowo, Bóg kocha bezwarunkowo każde, bez wyjątku, swoje stworzenie. I tych, którzy oddają Mu cześć, i tych, którzy na Niego plują… I to, że któreś z Jego stworzeń, mając wolną wolę, wybrało zatracenie nie znaczy, że Bóg go nie kocha. Wieczne potępienie nie jest karą Bożą a jedynie naszym wyborem, którego dokonujemy odrzucając wyciągniętą do nas Bożą dłoń – ofiarę na krzyżu.

Możliwość komentowania jest wyłączona.