Papież jest za ochrzczeniem kosmitów

 

Sfora/za Prawosławny Partyzant

 

Tak sądzi główny astronom Kościoła Watykańskiego.

„Pytania o początki życia i obecność życia poza Ziemią, we wszechświecie, są uzasadnione i zasługują na poważną uwagę” – słowa szefa watykańskiego obserwatorium astronomicznego, księdza Jose Funesa cytuje interia.pl.

Papieska Akademia Nauk i watykańskie obserwatorium astronomiczne przeprowadziły w Watykanie sympozjum nt. życia na innych planetach.

Do jakich wniosków doszli astrobiolodzy i teolodzy?

Poszukiwanie życia na innych planetach ma sens, choć do tej pory nie ma żadnych dowodów na to, że ono istnieje – donosi portal.

„The Daily Mail” cytuje słowa Guya Consolmagno:

„Inteligentni kosmici żyją gdzieś wśród gwiazd i najpewniej mają też duszę”

Papieski astronom stwierdził na brytyjskim Festiwalu Nauki, że byłby szczęśliwy mogąc ochrzcić „obcego”. Problem widzi jednak w porozumieniu międzyplanetarnym.

Gazeta zastanawia się, czy wobec tego Watykan będzie chciał wysłać na Marsa swoich misjonarzy, by nawracać kosmitów na katolicyzm.

Consolmagno, prywatnie fan literatury science fiction, nie widzi problemu by wiarę w boga łączyć z wiarą w istnienie kosmitów – dodaje gazeta.
Według watykańskiego naukowca, kosmici muszą mieć duszę.

„To jasne, bo ma ją każde stworzenie które ma inteligencję, wolną wolę i umiejętność kochania” – dodał.

Nie jest jednak pewne jak teolodzy poradzą sobie z określeniem, czy oni także są „stworzeni na obraz Boga” oraz z pojęciem grzechu pierworodnego.

Zobacz także:

Agenda New Age

Maskarada UFO

 

Reklamy

13 comments on “Papież jest za ochrzczeniem kosmitów

 1. Najlepszy jest bank watykański, pralnia brudnych mafijnych pieniędzy, watykan pobłogosławi nazistów, faszystów, szczurów w libi, ta k.. każdemu sie wypnie jak na tym zarobi albo jak na podbitych terenach wprowadzi sie katolicyzm czyli też zarobi. Światowy bank ? czemu nie, ufo też może być. Bestia syjonistyczna fizycznie wprowadza nwo a nierządnica watykańska duchowo ich wspiera, ot i cała prawda ich przymierza tylko z tym że ludzie zaczynają sie odwracać od wiary (jaka by nie była) więc i prostytutka watykańska przestaje być potrzebna, dlatego bestia ją zrzuci z siebie i zje. Takie są fakty i nie zaprzeczyćie temu.

 2. panie prezydencie, wspaniałe sparafrazowanie biblijnej bestii i nierządnicy ;) „prostytutka watykańska przestaje być potrzebna, dlatego bestia ją zrzuci z siebie i zje” .

 3. Demonologia instytucji religijnej – pieszczotliwie zwana Teologią – przekroczyła kolejną granicę.
  Agenci antyChrysta – oświeceni Okiem odbytu – Obserwując kosmos i Biblię odnaleźli umiłowaną przez siebie Nicość.
  Nicość może być bardzo kusząca, a materializując się zwodzić skutecznie swą Pełnią fałszu.
  W ten sposób demonicznego ducha nazwiemy Duszą żyjącą – ach, jak temu kosmicie ładnie z Oczu patrzy…
  Ochrzcimy Demona i stanie się Duchem bożym. Niechaj upadły anioł będzie naszym bogiem.
  Zwierciadłem duszy są ponoć Oczy – ale nie tylko. Może nim być każda Przewrotność – od woli aż do czynów.

  „Inteligentni kosmici żyją gdzieś wśród gwiazd i najpewniej mają też duszę”

  Nawet jak nie ma na to dowodów, sfabrykujemy je. Zmaterializowany demon objawi nam swą Egoistyczną inteligencję i duchowość. Czemu nie.
  Ale to nie będzie dusza kierująca się Wzajemnością – podobnie jak dusza papieża, duchowego przywódcy materialnych oprawców.

  „To jasne, bo ma ją każde stworzenie które ma inteligencję, wolną wolę i umiejętność kochania” – dodał.

  To jasne, że każde Wynaturzone stworzenie [bestia ludzka i upadły anioł] ma inteligencję opartą na Pożądliwości,
  ma pseudo wolną bo Złą wolę, i …umiejętność kochania tylko Siebie. Etyka Egoizmu. Paradoks.
  I tak – ciemny Egoizm nazwiemy jasną Wzajemnością, a pseudo autorytet wynaturzonej duchowości ogłosi To światu jako Dogmat.

  „Pytania o początki życia i obecność życia poza Ziemią…” – nic nie pisze w Biblii o życiu innych istot materialnych poza Ziemią,
  na tyle konkretnie i poważnie, aby się tym podniecać. Mało mamy problemów na danej nam Ziemi ?
  Problem jest taki, że Stolica Aktorów [nie mylić z apostolską] musi tak przekonać i przygotować Lud wierny obłudnikom,
  aby uwierzył i czcił Fałszywego mesjasza – choćby i z najdalszej Otchłani kosmosu, względnie z projekcji ziemskiego Blue-Beam.


  Guru i 12. apostołów kosmosu
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-polaczyl-sie-ze-stacja-kosmiczna,1,4338333,wiadomosc.html

  Ludu mój, ludu… wyjdźcie z tej „świątyni”, abyście nie mieli udziału w jej grzechach…
  I co tu jeszcze dodać ?
  Chyba nic…

 4. Czego to w tym Watykanie nie wymyślą:)
  Poniższe zdanie, pochodzące z irlandzkiego serialu „Father Ted” obrazuje doskonale fakt, że w Watykanie wszystko przejdzie;)
  „[…] może nauczymy go jednak kilku słów , nic konkretnego, takie ogólnikowe zdania: To kwestia ekumeniczna. Można tym odpowiedzieć na każde religijne pytanie – ja zawsze tak odpowiadam. To jest cudowne w katolicyzmie, jest tak niejasny, że nikt nie wie nic na pewno […]”
  Pojawia się tam też takie zdanie, wypowiedziane przez gosposię, tytułowego ojca Teda (zdanie dotyczy ugoszczenia biskupów, na plebani):
  „[…] „Fererro Rocher” ułożyłam w wielką piramidę (i tutaj charakterystyczny gest dłoni się pojawia – przyp. własny), jestem taka podekscytowana, przyjmować na raz trzech biskupów, nie mogę się doczekać to może być najwspanialsza chwila mojej kariery,niemal jakby całe moje życie prowadziło mnie do tego momentu[…]”

  Może to tylko przypadek, że w Watykanie lubią „obcych” i…”piramidy”, w końcu to kwestia ekumeniczna;)

 5. Może was to zainteresuje, ale 5 lat temu miałem sen o tym, że będzie wielka wojna z udziałem Chin, Rosji, Europy i USA. I na sam koniec tego koszmaru z nieba zstąpiło UFO w spodkach. Kosmici byli szarzy i mieli czarne oczy (Ap 16:13). Potem jeden z kosmitów uśmiechnął się szkaradnie i strasznie się zląkłem i wybudziłem. Przez cały czas trwania snu nie mogłem się zbudzić i jakaś siła trzymała mnie do łóżka. Byłem okropnie spocony. Przez sen przewijała się jedna data: 2012. Wiem, że UFO to demony. Przewijał się aspekt ich roli w rzezi, jaka dzieje się na świecie. Mianowicie mają oni negatywny wpływ na ludzi i podjudzają ich do mordowania się nawzajem. Ale czym był ten sen? Koszmarem sennym, kontaktem z demonami czy po prostu wiadomość od Boga? Wizję tę czy imaginację miałem dość późnym rankiem (8-9).

   • Taki paraliż zdarzył mi się tylko raz, wtedy właśnie. Snów praktycznie nie miewam, więc tamto doświadczenie było dla mnie dziwnym zaskoczeniem. Cóż, prawdopodobnie dojdzie do wielkiej aktywności demonów. Biblia wspomina o tym wyraźnie. Inną kwestią jest już to, kiedy to nastąpi i czy za tym między innymi wydarzeniem kryje się rok 2012 ichnich agendy.

 6. Świetny blog, czytam i oderwać się nie mogę, gratuluję.

  Pozwolę sobie wkleić linka, bo chyba coś w tym jest;

Możliwość komentowania jest wyłączona.