Ekonaziści w Brazylii i nadchodząca klęska głodu

 

Partia Zielonych próbuje zmusić brazylijski kongres do przyjęcia ustawy która kompletnie zniszczy brazylijskie rolnictwo.

Marcos (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

Sao Paulo – Marina Silva: poza Brazylią te nazwisko na razie nikomu nic nie mówi, lecz być może pomyślisz o niej następnym razem gdy odwiedzisz kasę w supermarkecie.

Pani senator z Brazylii wypowiedziała właśnie wojnę rolnictwu w której wspomagają ją międzynarodowe organizacje takie jak (nazistowskie) WWF i Greenpeace.

Marina otrzymująca medal Księcia Edynburga od reprezentanta WWF, księcia Filipa

W ostatniej dekadzie Brazylia stała się drugim największym producentem żywności na świecie, eksportującym 30% własnej produkcji. W świecie gdzie głód jest poważnym problemem, z 13 milionami ludzi zagrożonych natychmiastową śmiercią głodową i 750 milionami głodujących, taka ilość eksportowanej żywności robi dużą różnicę.

Żywienie głodujących stoi jednak w opozycji do planów Nowego Światowego Porządku (wyłuszczonych w Agendzie 21 ONZ oraz w dokumentach Klubu Rzymskiego), depopulacji Ziemi, skoncentrowania ludzi w ciasnych i ściśle kontrolowanych mega-miastach  oraz zachowania ogromnych połaci Ziemi jedynie dla członków Elity, dla ich polowań i egzotycznych wakacji.

Głównym aktorem w tej agendzie jest Partia Zielonych: międzynarodowa, socjalistyczna organizacja zajmująca się promowaniem eko-nazistowskiej ideologii, powoli zastępującej staroświecki i splamiony krwią marksizm. W Brazylii wiele organizacji pozarządowych otrzymuje przeogromne pieniądze od międzynarodowego ruchu eko-nazistowskiego. Marina będąca członkiem tej Partii, już jako minister środowiska w latach 2003-2008 urządziła prawdziwe piekło małym gospodarstwom rolnym, wprowadzając drakońskie restrykcje podobne do tych wprowadzonych przez EPA w USA.

W tym samym czasie prawdziwi kryminaliści niszczący środowisko w Amazonii, zagraniczne firmy wycinające las i zatrudniające w tym celu miejscowych Indian, pozostają nietknięci.

Ludzie z regionu Mariny jej nie lubią. W Amazonii jest osobą bardzo niepopularną, ludzie stamtąd dobrze wiedzą jakiego rodzaju jest demagogiem.

Jest natomiast popularna na wielkomiejskim południu i wśród brazylijskich milionerów, aktorów i piosenkarzy. Jej fanem pomagającym w rozpowszechnianiu absurdalnych kłamstw w globalistycznych mediach jest też marionetka Illuminati, James Cameron od Avatara.

brazil-illuminaticardgame.pngIlluminati – Brazylia

Partia Zielonych próbuje zmusić brazylijski kongres do przyjęcia ustawy która kompletnie zniszczy brazylijskie rolnictwo. Po pełnej kłamstw i chwytów poniżej pasa kampanii Zielonych której sprzeciwiali się farmerzy, przyjęto w końcu Kodeks Leśny, z niewielkimi zmianami w stosunku do wersji proponowanej na początku . Jest to najbardziej restrykcyjne prawo środowiskowe na świecie.

76% obszarów Amazonii jest dzisiaj chronione i nietykalne. Na 26% pozostałych obszarów gdzie częściowo dopuszczono agrokulturę, farmerzy wciąż muszą utrzymywać 80% lasów.

To oznacza że 92,5% lasów jest nie do ruszenia. Powierzchnia Brazylii to  w 64% lasy. W Wielkiej Brytanii jest to 11%. W USA 24%. W Chinach 17%.

 

Ale Brazylia to przecież nie tylko Puszcza Amazońska.

Zieloni są wciąż nieusatysfakcjonowani, chcą zniszczenia 5,1 miliona małych gospodarstw rolnych w pozostałych rejonach kraju, poprzez odcięcie ich od rzek i wzgórz (w Europie większość krain rolniczych położonych jest tuż przy rzekach) oraz zalesienie ziem które były uprawiane od wieków.

Chcą by prezydent Dilma zawetowała Kodeks, pomimo tego że zaakceptował go już Senat. Ci ludzie są naprawdę niebezpieczni. Już zdążyli oddać połowę stanu Roraima, naprawdę duży obszar, na rezerwat dla Indian – kilka tysięcy Indian.

W tym celu zniszczyli 100-letnie pola ryżowe i zmusili dziesiątki tysięcy ludzi, w tym Indian-rolników, do migracji do slumsów wielkich miast.

Jeśli dalej będą tak skuteczni w swoich nazistowskich praktykach, możemy spodziewać się kolejnych wielkich podwyżek cen żywności i więcej obrazków głodujących dzieci w mediach.

______________________

Zobacz też:

Prince Philip throws wildcard into Brazilian elections

Godzina dla Ziemi: Oszczędzaj energię, zabij się

 

Reklamy

7 comments on “Ekonaziści w Brazylii i nadchodząca klęska głodu

 1. Nowa Zelandia Pozbawia Prawa Do Uprawy Żywności
  http://investmentwatchblog.com/new-food-bill-in-new-zealand-takes-away-human-right-to-grow-food/
  TŁUMACZENIE
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.greenpasture.org/fermented-cod-liver-oil-butter-oil-vitamin-d-vitamin-a/new-food-bill-in-new-zealand-takes-away-human-right-to-grow-food/&ei=d6PTTqafEIe6-AaRrbHDDg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCkQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dw-food-bill-in-new-zealand-takes-away-human-right-to-grow-food/%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26hs%3DNAj%26rls%3Dpl%26channel%3Dsuggest%26prmd%3Dimvns

  ze strony http://newworldorder.com.pl/post,1336,1#21061

  Dlatego pseudo nazistów szuka się w Marszach Niepodległościowych…
  ci prawdziwi Oprawcy i ich służalcze Psy [każdej rasy] są wynagradzani i bezkarni,
  dlatego stają się coraz bardziej Bezczelni swoją bezkarnością i podłością,
  i jak to przetrwać, skoro bronić się już nie możemy ?
  Teraz rozumiem karę Potopu i zagładę Sodomy i Gomory – „czyste” Zło jest nieuleczalne… i to duchowe, i to materialne.

  • Dokładnie masz racje – sam się zastanawiałem jak to możliwe ze Bóg kazał powyrzynać wszystkich w Kaananie. Nie dało się już z tym nic zrobić.

 2. Czytam i czytam… i użycia słowa ‚nazizm’ za Chiny Ludowe zrozumieć w tym kontekście nie potrafię…

 3. miszka, dar rozumu to bardzo cenny dar i nie każdemu jest dany:)

  radtrap: a ja myślę że każdemu go dano, tylko czasem trzeba mu trochę pomóc. Jako nastolatek pewnie miałbym takie same problemy ze zrozumieniem tego tekstu ;)

 4. Miszka – poważnie ? – nie kojarzysz ? – nie wierzę !

  Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru [jeżeli to jest w ogóle „śmieszne”]
  Znak zapożyczony z faszyzmu

  Nazizm – zmodyfikowana i ulepszona wersja faszyzmu. Składająca się, podobnie jak faszyzm, z trzech doktryn: ataku, obrony i dziwnej idei. Jest to najbardziej pacyfistyczny ustrój jaki wymyślono, głosi on równość i braterstwo wobec wszystkich ludzi. Za twórców nazizmu uważa się Adolfa Hitlera i jego ciocię Helgę. Świętą księgą nazizmu jest Majn Kampf. Niektórzy co bardziej nieporadni umysłowo pseudointelektualiści oraz krzewiciele „prawdy” z Wybiórczej używają nazwy tego ustroju naprzemiennie z nazwą faszyzmu, najczęściej wiążąc go z Patriotami i Katolikami.
  za: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Nazizm
  goglarka:
  http://www.google.pl/#hl=pl&cp=5&gs_id=m&xhr=t&q=nazizm&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=naziz&aq=0&aqi=g4&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=9285aaacf66e12bb&biw=1280&bih=664

  Czym jest System
  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/206-czym-jest-system.html

  a tam – Faszyzm rośnie w siłę:
  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/79-faszyzm-rosnie-w-sile.html

Możliwość komentowania jest wyłączona.