Wybudowano ołtarz ofiarny dla Trzeciej Świątyni

 

Zródło Stop Syjonizmowi

Data publikacji : 28.11.2011, Tłum. RX

W izraelskiej osadzie Mitzpe Jerichon wzniesiono żydowski ołtarz ofiarny i pierwszy raz od dwóch tysięcy lat wypowiedziane zostały słowa specjalnego błogosławieństwa. Donosi o tym fakcie www.regions.ru .

Ołtarz ofiarny zbudowano z kamieni z kamieni Pustyni Judzkiej, z miejsca gdzie nie stanęła stopa ludzka. Według wymagań Starego Testamentu kamienie były obrobione bez użycia żelaza i zespolone za pomocą specjalnego lepiszcza wykonanego z piasku pobranego z Krateru Ramon i z masy bitumicznej pochodzącej z Pustyni Judzkiej. Ten „klej” wytrzymuje wysokie temperatury i nie akumuluje ciepła co pozwala utrzymywać tam stały ogień, donosiwww.sedmica.ru .

Ołtarz, którego wysokość wynosi 4 metry a długość i szerokość po 6 metrów, był stworzony przez pracowników tak zwanego „Temple Institute” (Instytut Świątynny) pod kierunkiem rabina Yehuda’y  Glick’a. „Budowa” ta była zharmonizowana w czasie z dniem w którym, według żydowskiej tradycji, miało miejsce zburzenie pierwszej i drugiej Świątyni.

„Temple Institute” zajmuje się odtwarzaniem szat, sprzętów i naczyń liturgicznych, które powinny być używane w wypadku budowy Trzeciej Świątyni. W ciągu 20 lat istnienia Instytutu Świątynnego jego pracownikom udało się odtworzyć około 70 przedmiotów z wyposażenia Świątyni. Zostały odtworzone, między innymi, takie przedmioty jak: złota harfa króla Dawida, złota menora, złoty ołtarz dla spalania kadzidła, miedziana umywalka, złoty stół kapłana.

Według prawosławnej tradycji, w odbudowanej Trzeciej Świątyni zasiądzie Antychryst.

 

Źródło : www.3rm.info/17905-postroen-zhertvennik-dlya-tretego-ierusalimskogo.html

 

Reklamy

8 comments on “Wybudowano ołtarz ofiarny dla Trzeciej Świątyni

 1. Dodatkowe Informacje

  1/ Odbudowa Świątyni http://www.zbawienie.com/swiatynia.htm
  2/ III Świątynia Salomona http://www.zbawienie.com/swiatynia1.htm
  3/ Mega oszustwo NWO http://www.proroctwa.com/NWO-mega-oszustwo.htm

  aż się nie chce tego komentować, …jest to słodko-gorzka informacja [ta odbudowa], bo
  z jednej strony wypełnia się Pismo i rychłe jest przyjście Jezusa,
  z drugiej strony gorzkiej książeczki nadchodzą, krótkie ale diaboliczne czasy…

  4/ Imperia Czasów Końca http://nickycruz.ovh.org/imperia_czasow_konca.html
  [długi ale bardzo ciekawy artykuł]

  pozdrawiam

 2. Co przepowiedziane, musi sie wypełnić. Apokalipsa słowo po słowie musi nadejść. My nie musimy się niczego obawiać. Trwajmy i radujmy się w Panu!

 3. Czyli na naszych oczach zaczyna się wypełniać proroctwo…
  Jednocześnie pojawia się wiele pytań. Czy to, co ma się stać, stanie się to za mojego życia, czy będzie trwało dłużej? Czy nie za mało głoszę Ewangelię ludziom i jak to robić by nie zniechęcić, a zachęcić? Jak sobie poradzimy w obliczu wielkiego ucisku? Czy i jak będziemy się jednoczyć, aby się wspierać w tych trudnych czasach, czy też będziemy tylko biernie obserwować rozwój wydarzeń? Czy wszyscy chrześcijanie widzą te znaki i są gotowi…
  „Niech wasze biodra będą przepasane, a lampy zapalone, (…) Szczęśliwi ci słudzy, których Pan, gdy przyjdzie, zastanie czuwających. (…) bądźcie gotowi, bo Syn Człowieczy przyjdzie o takiej godzinie, kiedy wy nie będziecie się spodziewać”. Łk 12,35-40

  Jestem w trakcie oglądania filmu „Pozostawieni” (ang. „Left Behind”). Film próbuje pokazać jak może wyglądać czas wielkiego ucisku. Jest „pochwycenie” Kościoła Bożego do nieba (wiem, że ten temat też budzi kontrowersje, ale to znowu te nieszczęsne interpretacje…), chaos jaki po tym zaczyna się rozprzestrzeniać na świecie, co natychmiast zostaje wykorzystane do utworzenia światowego rządu i jednej religii „pokoju”….oraz wplecione w to losy nawróconych, ich wewnętrzne przemiany, próby walki z Antychrystem. Film jak dotąd ciekawy (zostało mi jeszcze ok. 1,5 godziny do obejrzenia), skłaniający do refleksji, warto go pokazać letnim chrześcijanom, zwłaszcza tym, którzy nie lubią wgłębiać się w testy Pisma. Każdy powinien go jednak oglądać bez uprzedzeń i wyłapywania „błędów”, skupić się na chrześcijańskim przesłaniu i pamiętać, że to tylko (ludzka – więc niedoskonała) próba zobrazowania jednej z możliwych wersji nadchodzących wydarzeń…

 4. aż boję się o to co ma być. Dużo czytałam o tej świątyni. Sami Masonerzy już nie kryją, że „wyhodowali” antychrysta a teraz pobiera odpowiednie nauki. Czy ktoś ma jakąś radę jak poradzić sobie w czasach przymusowego noszenia chipowanych dokumentów a w niedługim czasie i czipów pod skórnych stymulujących pracę mózgu? A w razie nieposłuszeństwa likwidacja takich osób poprzez autodestrukcje chipa i zawartych tam związków chemicznych?

 5. Tu też obszerny artykuł: Świątynia jerozolimska a czasy ostateczne – Hugon Hajducki

  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=286#more-286
  ze strony
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/07/info-30/

  …tak, Donio – „złoty kibel dla wielkiego rabina a w środku wielkie złote Gie, jako zabawka”

  …Madzik – nie ma dobrej rady –> po przyjęciu znaku bestii [czip lub tatuaż na czoło lub rękę],

  kto ten znak przyjmie, odda cześć antyChrystowi, bo będzie chciał ocalić swoje życie – a straci je z rąk Boga,
  kto nie przyjmie znaku – straci życie z rąk syna szatana, takim Ojciec obiecuje zmartwychwstanie i życie.

  [kto będzie chciał zachować swe życie – straci je, a kto je straci (z powodu odrzucenia znaku bestii) – zachowa je]

  Najważniejsze Ostrzeżenie Biblijne http://www.zbawienie.com/ostrzezenie.htm
  znak bestii
  http://www.proroctwa.com/tatuaz-elektroniczny.htm Tatuaż może być znakiem bestii

 6. Tutaj film o Przyzwoitym Człowieku narodowości żydowskiej, który mówi Prawdę i za to jest znienawidzony przez… syjonistów pochodzenia żydowskiego.

  http://www.youtube.com/watch?v=L-GSfSBD-qg&feature=player_embedded dr Norman Finkelstein 1:28:51

  ze strony
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/08/amerykanski-radykal-dr-norman-finkelstein-i-kwestia-zydowska/

  Tutaj film o pseudo ludzkich Syjonistach narodowości żydowskiej, którzy kochają tylko siebie [i …antyChrysta]

  http://www.youtube.com/watch?v=oiIXnvSiHjs&feature=player_embedded Polska i Izrael 26:21

  ze strony
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/11/30/iluzja-judeopolonii-przeraza-zydostwo/

  dlatego – oprócz duchowej – potrzebna syjonistom jeszcze materialna Synagoga Szatana w Jerozolimie. Pełnia Kultu Próżni.

Możliwość komentowania jest wyłączona.