Nasza bańka mydlana zwana rzeczywistością

 

Henry Makow, tłum. Radtrap

Współczesna zachodnia kultura odrzuca prawdę i zastępuje ją fałszywą rzeczywistością.

Współczesne społeczeństwo oparte jest na solipsyzmie stworzonym przez Iluminatów: kabalistycznych, żydowskich bankierów oraz ich masońskich sprzymierzeńców. Solipsyzm oznacza wykreowaną przez siebie rzeczywistość, nie mającą zbyt wiele wspólnego z Prawdą.

Wyraz ten został złożony w roku 1874 z łacińskich słów: solus (tylko) i ipse (ja).


Jest to pogląd głoszący, że prawdziwy jest tylko podmiot postrzegający (np. Ty) a wszystko inne jest nierzeczywiste.

Nowy Porządek Świata ma za zadanie zastąpienie Prawdy solipsyzmem, ideą stworzoną przez tych samych ludzi którzy stworzyli odsetki i pieniądz z powietrza.

Czym jest Prawda? Na planie fizycznym jest to naturalny porządek świata, prawa natury oraz wszechświata. Na planie duchowym jest nią Bóg, ostateczna rzeczywistość, znany też jako prawda absolutna, piękno, miłość, harmonia i sprawiedliwość – pojęcia do których w naturalny sposób ciągną ludzie.

Naszą misją jest wcielanie tych idei w życie.

Illuminati twierdzą, że to człowiek jest Bogiem. Człowiek wyróżnia się poprzez manifestowanie swoich najgorszych cech, które dla satanistów są cechami najlepszymi.

 

ZACHODNIA KULTURA OPARTA JEST NA ZAPRZECZANIU RZECZYWISTOŚCI

 

Ludzkość nie poświęca się Prawdzie, ludzkość została przejęta przez bankierów. NWO jest solipsyzmem który spowalnia i zniewala ludzkość, jednocześnie wzbogacając i zwiększając potęgę bankierów. Współczesna kultura oparta jest na zastąpieniu rzeczywistości solipsyzmem żydowskich Illuminati, nazywanym też czasem „humanizmem”. Wszystko co występuje przeciwko temu programowi upada z powodu braku funduszy i zainteresowania.

Nie jest to twór współczesny i podejrzewam, że można prześledzić go do czasów przed narodzeniem Chrystusa. Współczesny rozdział tej historii rozpoczął się prawdopodobnie wraz z powrotem Żydów do Anglii na początku XVII wieku i założeniem Banku Anglii w 1694.

Brytyjski i amerykański imperializm są narzędziami w ręku „żydowskiej konspiracji”. Jej przedłużeniem jest Nowy Porządek Świata.

Bankierzy posłużyli się solipsyzmem i ukazali świat jako konflikt klasowy (Marks) w którym przeżyją najsilniejsi (Darwin). W ten sposób bankierzy wykorzystali klasę robotniczą do wyeliminowania ich arystokratycznej konkurencji (np. rewolucja październikowa). W międzyczasie Nietzsche ogłosił śmierć Boga. „Czy człowiek jest tylko pomyłką Boga? Czy Bóg tylko pomyłką człowieka?”. Odrzucili naturalny i moralny porządek, gdyż stał on na przeszkodzie ich monopolizacji bogactwa.

Protokoły Mędrców Syjonu:

§ 3. Powodzenie kierunków destrukcyjnych (niszczycielskich) w nauce

Nie myślcie, że twierdzenia nasze są bezpodstawne: zwróćcie uwagę na przygotowane przez nas powodzenie: darwinizmu, marksizmu i nietscheanizmu. Wpływ demoralizujący kierunków tych powinien być, dla nas przynajmniej, aż nadto widoczny.

Wpływ solipsyzmu nie zmniejszył się ani o jotę. W dzisiejszych czasach naukowcy którzy odkryli inteligentny projekt we wszechświecie są wyrzucani z pracy.

Bankierzy wspierają pogląd według którego rzeczywistości nie można poznać, a badacze i artyści przedstawiają w swych pracach samych siebie.

Dla przykładu postmodernista Hayden White pisał: „Historyczna narracja jest werbalną fikcją, a jej treści są czymś raczej wynalezionym niż znalezionym…”

BŁĄD. Historia jest zapiskiem stopniowego zniewalania ludzkości przez Iluminatów. Naturalnie, chcą żebyśmy uwierzyli, że obiektywizm jest niemożliwy a historia niezbadana.

Zamiast sztuki propagują perwersję. Książkowy bestseller roku 2008 jest o hemoroidach. Współczesna sztuka ma za zadanie zniszczyć „podnoszącą na duchu/wzniosłą sztukę, literaturę i muzykę…” (Michael Minnichino, The Frankfurt School and Political Correctness.)

Spisek przeciwko sztuce

Współczesna literatura wspiera i normalizuje  ludzi „wyobcowanych”, ludzi dysfunkcyjnych próbujących wypełnić czymś pustkę w swoim życiu. Pustkę po Bogu.

 

ORGANIZACJE ŻYDOWSKIE

 

Organizacje żydowskie są wspierane i kontrolowane przez bankierów Illuminati. Ci bankierzy nie muszą być nawet Żydami: przede wszystkim są oni członkami satanistycznego kultu sabataistów i frankistów wżeniających się w rodziny satanistów. Są „cieniem ludzkości”.

Wraz z upływem czasu udoskonalili się w tworzeniu REWOLUCJI. Prawdziwym, okultystycznym znaczeniem rewolucji jest obalenie Boga. Finansowali i wspierali wszystko co sprzeciwiało się naturalnym prawom i moralności: wyzwolenie seksualne, prawa dla gejów, feminizm, aborcja – wszystko to zaprojektowano w celu odłączenia ludzi od naturalnego cyklu małżeństwa i prokreacji.

Multikulturalizm i różnorodność mają zniszczyć ducha narodowego.

 

Protokoły mówią wyraźnie: „Będziemy podważać każdą zbiorową tożsamość z wyjątkiem własnej”

Widzieliście obecną ramówkę HBO?

„True Blood” – pornograficzna historia o wampirach zabijających młode kobiety.„Hung” – życie męskiej prostytutki.

Filmy z tego miesiąca: „Walkout” gloryfikujący latynoską mniejszość oraz ich misję przejęcia amerykańskiego południa.

Rejs rodzinny Rosie O’Donnell – gloryfikacja „rodzin” homoseksualnych.

Żydzi zdają sobie sprawę ze swojej tendencji do egocentryzmu. Larry David  w Curb Your Enthusiasm na HBO śmieje się ze swojej samolubności i braku zdolności do liczenia się ze zdaniem innych. Kanadyjscy widzowie mogą też oglądać na HBO Canada żałosny show Kena Finklemana Good Dog. Obaj panowie reprezentują i propagują jednocześnie żydowskie wady.

 

MASS MEDIA

 

Kontrolowane przez Illuminati media i przemysł rozrywkowy przygotowują ludzkość na przyjęcie ich kabalistycznego satanizmu. Sekularyzm i humanizm są tylko przykrywkami. Kontrolują też naszych polityków – muszą to robić, inaczej ich medialny monopol zostałby rozbity.

Ludzie mają skłonność do konformizmu i nie zgłębiania otaczającej ich rzeczywistości, dlatego nie potrafią zobaczyć kłamstw na których zbudowane jest nasze społeczeństwo. Małpa widzi, małpa robi. To co widzi małpa jest degradujące i obrzydliwe.

Nie bez przyczyny media nie chcą czynić nas lepszymi, ani nie pozwalają nam poczuć się dobrze z powodu bycia ludźmi. Nie bez przyczyny nie potrafią już przedstawić historii takiej jaka była naprawdę. Nie bez przyczyny rzadko zajmują się sprawami ważnymi, a zamiast tego fiksują na punkcie spraw błahych.

Jesteśmy wciągnięci do świata solipsyzmu gdzie  dobro zamienia się na zło, prawdę na kłamstwo.

 

KONKLUZJA

 

Społeczeństwo pozwoliło tej satanistycznej konspiracji rozwinąć się do takich rozmiarów, gdyż samo sponsorowane jest przez najbogatszych i najpotężniejszych.

95% Żydów nie wie o spisku stworzonym przez bankierów Illuminati. Mimo to muszą zdać sobie sprawę, że ten starożytny spisek jest prawdziwą przyczyną powstania „anty-semityzmu”. Protokoły Mędrców Syjonu nie są podróbką.

Większość Żydów których znam nie jest zainteresowana prawdą, ponieważ zmusiłoby ich to do przemyślenia swoich dotychczasowych uprzedzeń. Zostali zaprogramowani w myśleniu, że każda ich krytyka jest efektem nieracjonalnej nienawiści.

To powoduje, że łatwo nimi manipulować. Dla przykładu, Hitler został osadzony u władzy przez bankierów Illuminati po to by stworzyć państwo Izrael, ich religijną stolicę Rządu Światowego.

Wszystkie narodowe i religijne grupy zostały przez nich przejęte. Musimy rozpocząć długi proces oczyszczenia. W innym wypadku dalej będziemy zezwalać na ten upadek ludzkości.

 

Reklamy

4 comments on “Nasza bańka mydlana zwana rzeczywistością

 1. Szukajacy – dobrze, że szukasz – albowiem JEST recepta i słodko\gorzkie lekarstwo… no wybacz, innego chyba nie ma. Juz podaję:

  Recepta [inaczej AntyRecepta] na totalne zniewolenie i iluzję rzeczywistości, obóz pracy i zagłady w „oświeconym” stylu wygląda tak:

  Co bym dodał do tej Grafiki ? – nie, inaczej… Jak bym oznaczył, nazwał ten Trójkąt i jego boki ?

  Trójkąt Piramidalny [stojący na boku] – to Symbol Materii lub Zła lub Wynaturzenia również Duchowego i dalej:

  1/ w środku napis – Zła Wola – to może być bezwzględny Egoizm, lub totalna pożądliwość, brak Wzajemności, zachcianki nie chęci
  2/ lewy bok [jeden z nich] – Złe Myśli – podstępne pomysły dla innych, pogarda, nienawiść, liczę się tylko JA i nie liczę się z nikim i z niczym
  3/ prawy bok [jeden z nich] – Złe Metody – aby zrealizować złą wolę i złe myśli, muszę użyć wszelkich perfidnych metod do zniszczenia kogoś\czegoś
  4/ podstawa [jeden z nich] – Złe Wyniki – tego powyższego; owoce, rezultaty tegoż Postępowania, złe dla innych ale „dobre” dla mnie – czy aby na pewno ?!
  Wyniki złej woli, lub złych metod, lub najgorszych pomysłów – albo któreś z nich, albo wszystkie naraz – prowadzą do… ?
  Do piekła, wojny, zniewolenia, wyniszczania, zgubnego modyfikowania [poprawiania na gorsze], chaosu w głowie, duszy i na Ziemi. Czy to jasne ?
  Kiedy szydzi się z Wzajemności, z szacunku, z miłości, z moralności, z tego co dobre dla mnie i dla innych, to Wynaturzenie zastępuje Naturę:

  1/ powstaje Etyczny Egoizm czyli Eugenika [eliminacja chorych, biednych, słabszych, innych, zbędnych – w imię fałszywego humanizmu]
  2/ powstaje biblia szatana czyli wynaturzenie wszystkiego, co się tylko da wynaturzyć – odwrotność bożych wskazówek, zwanych Przykazaniami
  3/ powstaje chaos i zniszczenie moralne, duchowe i materialne – z którego niby ma się wyłonić pseudo porządek. Ludzkie bestie i porządek ?!?
  Niewykonalne. Z wynaturzoną osobowością, duchowością, z zabitym sumieniem, z perfidnym egoizmem i kloacznym mózgiem nikt nie „stworzy”
  ani porządku, ani wspólnego dobra, ani życia na Ziemi, ani wzajemności, ani czegokolwiek co Naturalne – stworzy prawdziwe piekło, tu i teraz.
  4/ powstają Protokoły Mędrców Syjonu – perfekcyjna Podłość, wynaturzonej Mądrości, Synów szatana – kłamców, zbrodniarzy, iluminatów…

  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/190-protokoly-medrcow-syjonu.html
  http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm oraz Plan wojen światowych

  Trójkąt Paradoksalny [stojący na wierzchołku] – to Symbol Ducha lub Dobra lub Natury również Materialnej, opartej na Wzajemności

  1/ w środku napis – moja lub cudza Dobra Wola, dla wspólnego dobra, szczera i prawdziwa, nie skażona Fałszem, obłudą, cynizmem
  2/ lewy bok [jeden z nich] – moje lub cudze najlepsze Dobre Myśli, dla wspólnego dobra, a nie dla dominacji, nie dla reżimu i tak dalej
  3/ prawy bok [jeden z nich] – najlepsze moje i cudze Dobre Metody do realizacji potrzeb dla rodziny, społeczności, narodów świata
  4/ Sklepienie, zadaszenie, antyPodstawa [jeden z boków] – Dobre Wyniki są Owocem mojej Woli, Myśli i Metod – dla mnie i dla innych
  Na takiej skale zbuduję mój dom, moją Wspólnotę, moją Owczarnię – paradoksalnie będzie stał i będzie trwały i niezniszczalny – i siły
  piekielne Go nie przemogą … tak mniej więcej przekazywał Jezus w swoich przypowieściach, paradoksalnie życiowych. Czy to jasne ?

  Pielgrzymujący kościół [inaczej wspólnota ciał] to nic innego, jak Ludzie Dobrej Woli, mający Wspólnotę tej woli ze swą myślą i swymi metodami.
  Wewnętrzna wspólnota woli, myśli, metod i czynów [wyników] owocuje, Materializuje się na Zewnątrz. w postaci postępowania i jakości życia.
  Wspólnota takich ludzi, kierujących się wzajemnością i szacunkiem dla całego Stworzenia – przyrody, zwierząt i ludzi – nazywa się Owczarnią.
  Moje owce usłyszą i rozpoznają mój Głos – mawiał Jezus [do tej pory mówi], bo ja jestem ich Pasterzem, i Drogą, i Życiem, i Wodą Żywą.
  Ciało ich jest Świątynią prawdziwą, i na takiej „skale” zbuduję mój „kościół” – wspólnotę ludzi, których poznacie po Owocach.
  Ci odziedziczą zbezczeszczoną i splugawioną Ziemię, Ci odziedziczą raj utracony, Ci odziedziczą Królestwo boże – bo zaiste JEST to królestwem.
  Królestwem jest posiadać Taką Wspólnotę Duszy i Ciała, i takiego Ojca, który to bezinteresownie podarował, …z Miłości i Wzajemności.

  Wie o tym ojciec Kłamstwa i całe Plemię żmijowe [co innego chcą, co innego mówią, co innego zamyślają, zatracają pod pozorem ożywiania],
  bo jest on buntownikiem przeciw Naturze, bo jest przeciwnikiem Prawdy, bo Nienawidzi wzajemności, bo Kocha tylko Siebie i nienawiść i żądze.
  Czy to jasne ?
  Jest Recepta, była i będzie – została jednak znieważona i podarta, odrzucona precz, albowiem Natura jest śmiertelnym zagrożeniem Wynaturzenia.
  I odwrotnie…

  dopisek
  Gdy nałożymy na siebie Takie Trójkąty, powstanie Heksagram, tzw. gwiazda Dawida – obecne symbol okultystyczny, logo Izraela, dlaczego ?
  Bo i ten symbol został zbezczeszczony, wynaturzony, splugawiony przez kabalistów i użyty w złych zamiarach.
  Heksagram to symboliczne przedstawienie dobra i zła, ducha i materii, egoizmu i wzajemności, natury i wynaturzenia, praw i bezprawia,
  prawdy i fałszu – o człowieku i wszechświecie. Tym też można manipulować i wynaturzyć ducha lub materię lub symbol. Istotę Rzeczy.
  Metodą porozumiewania jest Słowo, są słowa ludzkie, jest książka, jest internet, jest malowidło, jest… [oj, dużo tego] – wszystko można skazić,
  jak się chce, jak się pożąda. Skażone plemię jest już bezużyteczne – i dla siebie, i dla innych, i dla Ziemi. O Ojcu nie wspomnę, bez nas może się
  w zupełności obejść, jak się okazuje, przynosimy Mu tylko hańbę swym wynaturzeniem… No, …może nie wszyscy ;-))
  Czy to jasne ?
  I dlatego nie może być jasne aby nie wyszły na jaw podłe poczynania plemienia żmijowego ! Ma być ciemne oświecenie ślepego oka światłości !
  Też paradoks.

  nasza skundlona rzeczywistość, nie tylko polska… piramidalny trójkąt zanim się rozleci, zniszczy wszystko wokół niosąc śmierć ku chwale antyChrysta
  http://www.globalnaswiadomosc.com/skundlonarzeczywistosc.htm

  ps. dzięki Radtrap ;-)

 2. nie wiem czy można to jeszcze dokleić do wpisu wyżej – najwyżej zostanie jak jest
  Uzupełnienie:
  Aby nie było wątpliwości, że można a nawet trzeba pewne rzeczy nazywać po imieniu, i używać najlepszych metod, o ile to możliwe

  1/ Potęga Słów http://www.youtube.com/watch?v=0cNUq6Jvnyk&NR=1

  2/ Jezus do przewrotnych ludzi – znał ich na wylot oraz ich fałszywą wspólnotę wewnątrz i na zewnątrz Ja-źni
  http://polonuska.wordpress.com/2011/11/13/jezus-zbesztuje-biblijna-zydowska-holote/

  Teraz -[a może i zawsze]- nie wolno krytykować przewrotności i fałszu u wynaturzonych ludzi,
  można być oskarżonym o zniesławienie, obrażanie majestatu, naruszenie dóbr, o antysemityzm, o rasizm – tym też się manipuluje,
  aby tylko upodlić Ofiarę i wywyższyć Oprawcę. W nadchodzącym lucyferianizmie nie ma miejsca dla naturalnych ludzi, wierzących Prawdzie.
  Zaplanowana wojna II światowa i wykreowany dla niej Hitler wypełnił swoje zadanie,
  wyeliminował dużo ludzi, wierzących w Ojca [z każdej nacji], oddał ofiarę ludobójstwa swemu bogu – szatanowi [nagrodą była władza i bezkarność],
  powstało prawo, że tylko Żydom należy się hołd za holokaust – i dlatego nie wolno krytykować obecnie żyjących przewrotnych potomków,
  a państwo Izrael – zbudowany na krwi i niewoli innego narodu – ma być święte, nietykalne bo oświecone Okiem baphometa lub innego demona.
  Talmud to wynaturzenie Tory. Jahwe to wynaturzenie JaJestem. Syjonizm to wynaturzenie Synostwa i tak dalej… Smutne.
  Bezkarność oprawcy – karanie Ofiary – w majestacie bezprawia – to co chore, stoi na głowie, do góry nogami – parodia Trójkąta paradoksalnego.

  0/ http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/187-czlowiek-skopany-przez-policjanta-skazany-na-3-miesiace-pozbawienia-wolnosci.html
  1/ http://www.zbawienie.com/imie-Boga.htm
  2/ http://www.zbawienie.com/dowody-istnienia-Stworcy.htm

 3. ponieważ cytowany poniżej artykuł ukazał się 2 dni temu [25-11-2011] nie mogłem wcześniej wkleić,
  robię to teraz jako kolejne Uzupełnienie – i potwierdzenie zarazem
  ____________________________________________________________________________

  Doskonały rząd na odnowionej Ziemi – po nastaniu Królestwa Bożego
  cytat:
  „”…w przyszłości bliższej lub dalszej na ziemi nie bedzie bezboznych , fałszywych wierzących , nieprawych i niesprawiedliwych a to ludziom bezbożnym i lubiacym grzeszenie i zło nie za bardzo sie podoba – nie wierzą oni że m.in tacy ziemi nie beda zamieszkiwać :

  ” będziesz chodził drogą dobrych i będziesz się trzymał ścieżek tych, którzy są sprawiedliwi. (21) Prawi bowiem zamieszkiwać będą ziemię i nienaganni pozostaną na niej; (22) lecz bezbożni zostaną z ziemi wytraceni, a niewierni z niej wykorzenieni ” KSIEGA PRZYSŁÓW SALOMONA 2:20-22

  ” niegodziwcy będą wytępieni, Ci zaś, którzy pokładają nadzieję w Panu, odziedziczą ziemię. (10) Jeszcze trochę, a nie będzie bezbożnego; Spojrzysz na miejsce jego, a już go nie będzie. (11) Lecz pokorni odziedziczą ziemię I rozkoszować się będą obfitym pokojem ” KSIEGA PSALMÓW 37:9-11

  ” bezbożni wyginą, A nieprzyjaciele Pana są jak ogień w piecu, zniszczeją, pójdą z dymem. (21) Bezbożny pożycza i nie oddaje, Sprawiedliwy zaś lituje się i rozdaje. (22) Bo ci, którym On błogosławi, posiądą ziemię, A ci, których On przeklina, będą wytępieni ” KSIEGA PSLAMÓW 37:20-22

  ” Sprawiedliwi posiądą ziemię I zamieszkają w niej na wieki ” KSIĘGA PSALMÓW 37:29

  ” Miej nadzieję w Panu i strzeż drogi jego, A On cię wywyższy, abyś odziedziczył ziemię! Ujrzysz zagładę bezbożnych! ” KSIEGA PSALMÓW 37:34

  ” Sprawiedliwy nigdy się nie zachwieje, lecz bezbożni nie będą mieszkali na ziemi ” KSIĘGA PRZYSŁÓW SALOMONA 10:30

  ” Błogosławieni cisi, albowiem oni posiądą ziemię ” EWANGELIA MATEUSZA 5:5 …”
  […]
  „…zmarli i obecni smiertelni ludzie nie moga odziedziczyc KRÓLESTWA BOŻEGO !!! – beda je mogli odziedziczyc dopiero jak zostana przemienieni !!! a to nastapi dopiero w przyszłosci kiedy zabrzmi 7 trąba : ” A powiadam, bracia, że ciało i krew nie mogą odziedziczyć Królestwa Bożego ani to, co skażone, nie odziedziczy tego, co nieskażone ” 1 KORYNTIAN 15:50 …”

  czytaj całość tutaj http://zbawieni.com/showthread.php?tid=140
  główna http://zbawieni.com/index.php

  a to symboliczny bóg satanistów http://www.youtube.com/embed/U8vxgjdCtQU?rel=0
  pozdrawiam
  Poszukujących i Ludzi Dobrej Woli ;-)

Możliwość komentowania jest wyłączona.