Lider NWO mianowany na premiera Włoch

 

Zródło: Marucha
http://www.veteranstoday.com/2011/11/20/new-world-order-leader-becomes-prime-minister-of-italy/
Johnny Punish – 20.11.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Komisja Trójstronna rządu światowego dostaje swojego człowieka jako przywódcę Włoch. Przedstawiam Bilderbergera, Goldman Sachsera i nowego premiera Mario Monte.

Kochani, jeśli tego jeszcze nie wiecie, czas by dostrzec widoczne znaki. Jesteśmy w samym środku tworzenia rządu światowego. Na dowód – śledźcie poczynania Komisji Trójstronnej.


Monte, włoski ekonomista, naukowiec, były minister gospodarki i finansów, teraz jawnie i publicznie wprowadza Włochy do jednego rządu światowego NWO.

Jest członkiem prezydium Przyjaciół Europy, wiodącego europejskiego think tanku [zespołu analityków/ekspertów – admin] i był pierwszym przewodniczącym Bruegel, europejskiego think tanku założonego w 2005 roku. Jest europejskim przewodniczącym Komisji Trójstronnej, think tanku założonego w 1973 roku przez Davida Rockefellera. Jest także wiodącym członkiem ekskluzywnej grupy ekonomistów Bilderberg.

Jako jeden z głównych oligarchów światowych finansów, Monte był komisarzem europejskim od 1995 do 2004 roku. Był odpowiedzialny za rynek wewnętrzny, usługi, cła i podatki w latach 1995-99 oraz za konkurencję w latach 1999-2004. Był także rektorem i prezesem Uniwersytetu Bocconi. Został mianowany dożywotnim senatorem we włoskim Senacie 9 listopada 2011 r. i wkrótce potem został zaproszony przez prezydenta Giorgio Napolitano do kierowania nowym technokratycznym rządem, w związku z rezygnacją Silvio Berlusconiego.

I jeszcze jest ważnym doradcą Goldmana Sachsa. Czujesz to nosem?

Większość z nas w świecie Oburzonych wie, że Komisja Trójstronna powstała w 1973 roku po to, żeby zebrać doświadczonych liderów prywatnego sektora do dyskusji na temat problemów globalnych w czasie, kiedy brakowało odpowiedniej komunikacji i współpracy między Europą, Ameryką północną i Azją.

Z upływem czasu Komisja rozrosła się, żeby zdobyć więcej członków z krajów w tych regionach  i nadal utrzymuje, że badanie i dialog na temat palących problemów stojących przed naszą planetą jest dziś równie ważne, jak w 1973 roku. Problemy i zagrożenia uległy zmianie, ale ich znaczenie wzrosło, choćby ze względu na większe powiązania i współzależności krajów świata, wraz z pełnym przejęciem wcześniej wolnych rządów na świecie.

Chociaż jest to bardzo mała grupa i spotyka się tylko kilka razy w roku, Komisja Trójstronna postrzegana jest jako ta, która pcha w kierunku jednego rządu światowego w ramach jednego systemu finansowego, kontrolowanego przez kilku tych, którzy rządzą światem.

*   *   *

Członkowie z Polski:
Jerzy Baczyński – red. naczelny pisma „Polityka”
Marek Belka – prezes NBP
Jerzy Koźmiński – szef Polsko-Anmerykańskiej Fundacji Wolności
Andrzej Olechowski – b. minister spraw zagranicznych i finansów
Wanda Rapaczynski – Agora
Tomasz Sielicki – wiceszef Sygnity
Sławomir S. Sikora – dyr. wyk. Citigroup, Bank Handlowy

 

Każdy ma jakieś hobby…

 

Reklamy

4 comments on “Lider NWO mianowany na premiera Włoch

  1. Masoni masonami, nic mnie już nie zdziwi, a na pewno nie to, że premier Włoch to nie jakiś przypadkowy mężyk stanu – ale to zdjęcie to jakiś ekstremalnie amatorski fotomontaż:) Czy tylko ja to widzę?:)

  2. Kiedy podawali info o Mari Monti na tvn, to stwierdzili, że rząd Włoch obejmie ekonomista, nie mający do tej pory wiele wspólnego z polityką;)

Możliwość komentowania jest wyłączona.