Francuski historyk demaskuje masonerię

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Nazistowskie Niemcy musiały zrobić przedstawienie i pokazać jak bardzo są anty-masońskie (skoro już powiedziały że ich wrogowie są przez masonerię kontrolowani). Bernard Fay wykorzystał ten krótki moment w historii próbując ratować swoją ukochaną Francję.

W latach 1940-1944 masoneria napotkała w końcu na przeciwnika. Nie był on wielkim wojownikiem – był intelektualistą.

Absolwent Harvardu, Bernard Fay, członek College de France oraz dyrektor Biblioteki Narodowej rozpoczął śledztwo dotyczące grupy która doprowadziła go do wolnomurarzy.

Pracując za czasów Francji Vichy dla prezydenta Philippa Petaina oraz dla Gestapo, Bernard Fay ustalił listę 170.000 masonów. 989  zesłano do obozów koncentracyjnych gdzie zastrzelono 549 z nich. 3000 masonów straciło swoje prace. Wszyscy masoni musieli zgłosić się u nowych władz.

Fay przejął również sekretne archiwa Loży Wielkiego Wschodu w Paryżu i innych francuskich lóż. Skompilował pózniej te informacje w Bibliotece Narodowej, redagował również comiesięczny żurnal Les Documents Maconniques.

 

 

Główne artykuły nosiły tytuły takie jak „Masoneria i upadek moralności”, „Masoneria przeciwko rządowi” czy „Masońskie kłamstwo”.

W roku 1943 Fay wyprodukował film Forces Occultes (Ukryte Siły) ujawniający sposób w jaki masoneria przejmuje świat. Film opisuje życie młodego deputowanego (kongresmena) który wstępuje do masonerii w celu zrobienia wielkiej kariery. Dowiaduje się tam że angielska i amerykańska finansjera żydowskich Illuminati wykorzystała masonerię do wciągnięcia Francji  w wojnę przeciwko Niemcom. Reżyser tego filmu, Jean Mamy został skazany na śmierć za kolaborację w 1949.

klik: Ukryte Siły (Filmweb)

Do pobrania tutaj

fo.jpg

WYZWOLENIE

Gdy Francja została już wyzwolona przez masońskie siły w 1944, role się odwróciły.

Fay został aresztowany i zesłany do obozu koncentracyjnego. Gdy w 1946 w końcu rozpoczął się jego proces, Fay był wyzywający i nie okazywał skruchy.

„Wykazałem się wielką nieroztropnością zostając we Francji w latach 1940-1944, wierząc w jej odbudowę, przeznaczając na to wszystkie moje siły, ryzykując za to moim życiem i wierząc w to co robię.”

Według Barbary Will, autorki „Wątpliwej Kolaboracji”: „prawdopodobnie najbardziej uderzającym aspektem tego procesu była niechęć oskarżycieli do wchodzenia z Fayem w dyskusje co do jego opinii politycznych które wciąż wyrażał bez skrępowania.”

Dla przykładu powiedział przed sądem że „przez wiele lat uznawałem masonerię za instytucję niebezpieczną i przez te 20 lat nie zmieniłem ani swojego zdania ani języka którego używam. Obecność [okupacja] Niemców nie miała wpływu na moje idee.” ( 181)

Zapewne za sprawą przemożnego wpływu jaki masoneria ma na liberałów, Barbara Will, angielska pani profesor z Dartmouth College upierała się przy opisywaniu poglądów Faya jako „paranoicznych” i „cholerycznych”.

Fay posiadał bezpośredni dostęp do archiwum Wielkiego Wschodu. Jeśli twierdził on że dokumenty te opisywały ustanowienie lucyferiańskiej, światowej dyktatury, to znaczy że wiedział co mówi.

Kontrolowane przez masonerię francuskie władze, w latach 1944-1949 przeprowadziły śledztwa dotyczące ponad 300.000 kolaborantów. Zapadło 6783 wyroków śmierci z czego przeprowadzono 1600. Dla kontrastu w Niemczech powieszono wtedy 200-300 nazistów.

Fay nie pokładał zbyt wielu nadziei w swój proces. Pisał że jego sędzia jest „Izraelitą i masonem”. O dziwo jednak nie został powieszony. 6 grudnia 1946, w wieku lat 54, został skazany na dożywotnie ciężkie roboty.

W roku 1951 podczas rekonwalescencji w szpitalu więziennym, udało mu się zbiec do Szwajcarii dzięki pomocy anty-masońskich znajomych. Dwa lata pózniej został objęty amnestią przez Charlesa de Gaulla. Mimo to Fay pozostał w Szwajcarii gdzie kontynuował nauczanie i pisanie książek aż do śmierci w roku 1978.

METAFIZYKA

Nasze umysły są trenowane w milczeniu na temat Boga. Jednakże Nowy Porządek Świata jest tworem okultystycznym, mającym zastąpić Boga (rzeczywistość) Lucyferem reprezentującym rebelię Illuminati.

Kult ten tworzony jest przez kabalistycznych Żydów i masonerię głoszących że Bóg jest bezosobowy i niepoznawalny. Następnie wkraczają w tą próżnię i sami ogłaszają się Bogiem.

Tworzą solipsystyczną rzeczywistość ludzkiej roboty. Dlatego muszą kontrolować mass media i system edukacji. Jesteśmy więzniami matrixa. Współczesna (masońska) kultura jest oszustwem mającym umniejszyć znaczenie małżeństwa i rodziny (poprzez zmiany płci i rozwiązłość), rasy, religii (Boga) i narodów. To jest ślepa uliczka.

W rzeczywistości ludzkość jest połączona z Bogiem poprzez dusze (której istnieniu Illuminati zaprzeczają). Bóg posiada cechy do których ciągnie nas wszystkich, takich jak Prawda, Miłość, Boskość, Sprawiedliwość, Piękno i Harmonia.

Cechy te tworzą rzeczywistość. Dlatego bez nich czujemy się puści i skołowani. Illuminati chcą postawić naszą rzeczywistość do góry nogami, mówiąc że to co zdrowe jest chore, to co dobre złe, że prawda jest kłamstwem itd.

Prawdziwe religie oparte są na boskim paradygmacie. Dlatego masoneria robi wszystko by je zniszczyć.

KONKLUZA

Bernard Fay był częścią Francji ancien regime, prawdziwej Francji monarchii, Kościoła i armii. Francja ta została zniszczona przez żydowską finansjerę oraz ich masońskich sprzymierzeńców w sponsorowanej przez nich Rewolucji Francuskiej.

Współczesna historia jest przykładem tego jak władza i bogactwo transferowana jest z kościołów i rodzin arystokratycznych do finansjery Illuminati pod hasłami demokracji.

Nazistowskie Niemcy musiały zrobić przedstawienie i pokazać jak bardzo są anty-masońskie (skoro już raz powiedzieli że ich wrogowie są przez masonerię kontrolowani). Bernard Fay wykorzystał ten krótki moment w historii próbując ratować swoją ukochaną Francję. Okienko te zamknięto bardzo szybko ponieważ naziści sami byli finansowani i kontrolowani przez liderów Illuminati.

Nasza kultura jest nasycona odwołaniami do masonerii, mimo to opinia publiczna nie rozmawia, nawet nie wspomina o tym kulcie. Masońska illuminacja jest religią satanistyczną, jednak nikt o tym nie mówi.

Skakałem po kanałach i trafiłem na program „Decoded.” Mason 33 stopnia z Waszyngtonu zarzekał się w nim że nie ma żadnego masońskiego spisku światowej dominacji.

Kolejny przykład standardu: „Słuchaj tego co ci mówimy, a nie tego co widzisz własnymi oczyma.”

Illuminati zawsze mówią jedno a robią coś zupełnie innego.

Jeśli masoni nie kontrolują świata to dlaczego ich symbole są widoczne wszędzie w Waszyngtonie i innych światowych stolicach? Dlaczego Obama i główni przedstawiciele amerykańskiej opozycji są masonami?

Gdyby zależało im na naszym dobru, nasz świat wyglądałby zupełnie inaczej.

Nasze społeczeństwo jest coraz bardziej dysfunkcyjne, skorumpowane i pełne skandali. Mimo to dalej zaprzecza… ludzie ciągle nie chcą dojrzeć powodu dla którego dzieję się to wszystko: jesteśmy kontrolowani przez satanistyczny kult.

—-
Artykuł ten został napisany dzięki pracy Barbary Will i jej Unlikely Collaboration (2011) na temat Bernarda Fay.

Masoneria – Mankind’s Death Wish

Dowody na to że papież Benedykt jest masonem Pope Benedict is a Freemason

Opis książki Faya Illuminati Created US to Advance NWO

 

Reklamy

One comment on “Francuski historyk demaskuje masonerię

  1. Tak… i kolejny post utwierdzający mnie, że historia jest zafałszowana;) Żal mi dzieci uczących się historii, bo niedawno sama chodziłam do szkoły, a teraz widzę jak najlepsze liceum w mieście przeprało mi mózg…

Możliwość komentowania jest wyłączona.