„Największy wróg” Żydów jest teraz naszym wrogiem

 

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

W roku 1962 Christopher Story był jedynym gojem pracującym dla żydowskiego banku „S. Japhet & Co.” Media żyły wtedy procesem Eichmanna, więc Story zapytał się pracującej z nim Żydówki, „miłej pani w średnim wieku”, czy to prawda że Adolf Eichmann sam jest Żydem?

Odparła: „Nie wiesz że największym wrogiem Żyda jest inny Żyd?”

68-letni dziś Story, brytyjski żurnalista-weteran, uważa że wielu nazistów planujących i odpowiedzialnych za Holokaust miało w sobie żydowską krew. Żydzi należący do (masońskiej) konspiracji Illuminati „współpracowali z lucyferiańskimi, niemieckimi nazistami w celu eksterminacji milionów przedstawicieli własnej rasy; wydarzenie to można nazwać  wewnętrzną żydowską wojną domową i czyszczeniem własnej rasy…” (532)

Motywacja? Ochrona Żydów przed zniknięciem jako narodu i zrobienie z nich Syjonistów w celu ustanowienia Nowego Porządku Świata. Cytuje on słynny artykuł z należącej do Żydów „Daily Express” zatytułowany „Judea Declares War on Germany” (Judea deklaruje Niemcom wojnę) z 24 marca 1933. W artykule czytamy że Hitler „wzbudził u wszystkich Żydów świadomość narodową.” (535)

Zanim Hitler doszedł do władzy, mniej niż 3% z półmilionowej populacji żydowskiej w Niemczech należało do ruchu syjonistycznego.

Sprawa nazistowskich Żydów jest tylko jednym z wielu innych zaskakujących tematów omawianych w książce Storiego „The New Underworld Order” (Nowy Podziemny Porządek), będącej 740-stronicową encyklopedią konspiracji Illuminati, przeszłej i obecnej (Illuminati są najwyższą formą masonerii).

Autor jest gorliwym chrześcijaninem, posiada też kontakty w agencjach wywiadowczych. Jego nowa książka jest obowiązkową lekturą dla wszystkich poważnie zainteresowanych tematem NWO. Nie twierdzę że wszystko musi być prawdą, sami musicie ocenić każdą z informacji. Nie zgadzam się z kilkoma tezami i szczegółami ale jest to coś  normalnego przy pracy tego kalibru.

Żydowscy naziści

Napisałem emaila do Storiego w sprawie Eichmanna. Odesłał mnie do żydowskiego historyka Davida Cesaraniego i jego „Eichmann: His Life and Crimes.”Według tej książki Eichmann był gnębiony jako dziecko z powodu swego żydowskiego wyglądu. Macocha Eichmanna miała znajomości wśród Żydów, tak samo zresztą jak i sam Eichmann. Pózniej, już jako oficer Gestapo, Eichmann nauczył się hebrajskiego, wizytował w Palestynie i pracował razem z Syjonistami przygotowując Żydów do emigracji.

Story twierdzi że babcia Reinharda Heydricha była Żydówką. Pchnęło go to do popełniania haniebnych zbrodni w celu ukrycia tego faktu.(Wighton, „Heydrich: Hitler’s Most Evil Henchman” rok wydania 1962).

Również dziadek Himmlera był Żydem, Hitler natomiast był Żydem w połowie. Hitler nawet nie był „antysemitą” zanim nie został zrekrutowany przez Illuminati.

Istnieje prawdopodobieństwo że część z tych pół-Żydów stała się „antysemitami” z powodu odrzucenia ich w młodości przez innych Żydów.

Pamiętajmy że do roku 1930, 60% wszystkich małżeństw niemieckich Żydów zawieranych było z przedstawicielami innej rasy. W książce „Żydowscy żołnierze Hitlera” Brian Rigg ujawnia że 155.000 nazistowskich żołnierzy miało w sobie żydowską krew, wliczając w to część generałów.

Jeden z nich, generał Horst Hoyer napisał raport w roku 1952 dotyczący roli nazistów-Żydów w dokonanym Holokauście. W planowaniu ostatecznego rozwiązania pomagali Żydzi: Walter Sonnenschein, Zuckerhorn, Spitze, Lowenstein, Gregor i  Feckler. Organizacje żydowskie proponowały Hoyerowi łapówkę w wysokości 30.000 marek za niepublikowanie tego raportu, lecz ten odmówił. Został zamordowany kilka lat pózniej. (533)

Jeden z komentatorów po przeczytaniu tego raportu napisał:

„Czytelnik może być wstrząśnięty intensywnością tarć pomiędzy Żydami (…) celami zasymilowanych Żydów i światowych organizacji żydowskich oraz Syjonizmu. Te podziały sięgają znacznie, znacznie głębiej niż różnice między Żydami wierzącymi a niewierzącymi… jedna z grup Żydów padła ofiarą drugiej…” (532)

W zeszłym tygodniu przedstawiłem dowody na to że Martin Bormann który wypisywał czeki dla całej wyższej hierarchii nazistowskiej, włączając w to Hitlera, pracował dla Sowietów (czyli ostatecznie dla Illuminati). Z mojego punktu widzenia cała partia nazistowska stworzona została w celu zniszczenia narodu niemieckiego i wyprania mózgów Żydom, tak by ci stworzyli państwo Izrael i wzięli tym samym swój udział w ustanowieniu Nowego Światowego Porządku.

Tak zwana „żydowska konspiracja” jest „pół-żydowską konspiracją”. Wielu z członków elity wżeniła się w takie rodziny lub jest produktem mieszanych związków, np. John Kerry. Wielu z nich to Żydzi, ale nie wszyscy. To co wszyscy mają ze sobą wspólnego to lojalność wobec masońskiej organizacji Illuminati, która przejęła kontrolę nad planetą dzięki wywoływanym przez siebie wojnom.

Huragan Kathrina

Książka Christophera Story pełna jest takich rewelacji, nie sposób wszystkich wymienić. Zajmuje się rownież masońską ideologią i symboliką, handlem narkotyków i służbami wywiadowczymi, szczegółowym opisem wydarzeń 11 września. Mówi o byłych generałach KGB kierujących biurem Bezpieczeństwa Wewnętrznego (Homeland Security). Nie ma zbyt wielu brudów którymi się nie zajął. Według niego huragan Kathrina był regionalnym testem przejęcia władzy przez Illuminati:

„… sytuacja doprowadziła do wcielenia w życie wielu, przygotowanych wcześniej, aktów wykonawczych (executive orders), czego efektem było przejęcie [przez władze] zródeł energii, prywatnych pojazdów, zapasów żywności… nawet stacji Amtrak którą zamieniono w więzienie. Okręt US Navy przebywający w pobliżu Nowego Orleanu celowo zakłócał komunikację radiową… Kilka tygodni po tej katastrofie vice-prezydent Richard Cheney złożył wizytę w Nowym Orleanie, podczas której wymknęło mu się niezręczne: „Jesteśmy silniejszy dzięki tym ćwiczeniom”. Senator Mary Landrieu skrytykowała rząd federalny za jego przestępcze zachowanie.” (485)

Konkluzja

Żydowski nędzarz został zabity za zbrodnie żydowskich bankierów. Bankierzy ci wżenili się w skorumpowane rody arystokratyczne poszczególnych krajów, w celu rozwoju swojej masońskiej agendy światowej dyktatury.

Przez całą historię bogaci żydowscy bankierzy/kupcy używali żydowskich pogromów w celu kontroli swoich pomniejszych, żydowskich braci. Mówią żydowskim masom że ci są nienawidzeni [przez gojów] zupełnie bez powodu. Dzięki temu mogą wykorzystywać ich dla swoich ukrytych celów ustanowienia masońskiego Rządu Światowego (komunizm, syjonizm, socjalizm). Jednakże to właśnie te działania wywołują u ludzi „antysemityzm”. Rząd Światowy to moralna degradacja, atomizacja, homogenizacja i tyrania. Ludzie chcą bronić swoich kultur, rasy, religii, kraju i rodziny. Jedyne czego chcą tzw. „antysemici” to bronić swojej wolności.

Holokaust był wielkim pogromem który przekonał Żydów do pomysłu ustanowienia własnego kraju i wyrzucenia Palestyńczyków ze swoich domów. Illuminati chcą by Izrael został stolicą Rządu Światowego. Widzimy to np. w architekturze wybudowanego za pieniądze Rotszyldów Izraelskiego Sądu Najwyższego.

11 września był kolejnym pogromem, wymierzonym w Amerykanów, zaprojektowanym w celu odebrania ich wolności na rzecz fałszywej „wojny z terrorem”. Tak jak przy Holokauście, Żydzi Illuminati stali za zamachami 11 września. Największy wróg Żydów jest teraz naszym wrogiem.

 —————

Lista nazistów z żydowską krwią według książki Dietricha Brondera „Before Hitler Came”

„der Fuehrer und Reichskanzler Adolf Hitler; seine Stellvertreter, die Reichsminister Rudolf Hess und Reichsmarschall Hermann Goering; die Reichsleiter der NSDAP Gregor Strasser, Dr. Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank und Heinrich Himmler; die Reichsminister von Ribbentrop (der mit dem berühmten Zionisten Chaim Weizmann, dem 1952 verstorbenen ersten Staatsoberhaupt von Israel, einst Brüderschaft getrunken hatte) und von Keudell; die Gauleiter Globocznik (der Judenvernichter), Jordan [and] Wilhelm Kube; die hohen SS-Führer und z. T. in der Judenvernichtung tätigen Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski und von Keudell II; die Bankiers und alten Förderer Hitlers vor 1933 Ritter von Stauss (Vizepräsident des NS-Reichstages) und von Stein; der Generalfeldmarschall und Staatssekretaer Milch, der Unterstaatssekretaer Gauss; die Physiker und Alt-Pg.’s Philipp von Lenard und Abraham Esau; die Uralt-Pg.’s Hanffstaengel (NS-Auslandspressechef) und Prof. Haushofer (s. S. 190).”

Tematem nazistowskich Żydów zajmuje się książka Hennecka Kardela „Hitler: Founder of Israel” dostępna online.

_______________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Żydzi: Naród wymyślony

Hitler był agentem Syjonizmu

Hitler i Bormann byli zdrajcami Niemiec

Towarzystwo Thule

 

Reklamy

10 comments on “„Największy wróg” Żydów jest teraz naszym wrogiem

  1. „11 września był kolejnym pogromem, wymierzonym w Amerykanów, zaprojektowanym w celu odebrania ich wolności na rzecz fałszywej „wojny z terrorem”. Tak jak przy Holokauście, Żydzi Illuminati stali za zamachami 11 września. Największy wróg Żydów jest teraz naszym wrogiem.”
    Z tą drobną różnicą, że 11 września Żydów zginęło bardzo niewielu…

  2. Z tym się zgadzam. Właśnie. Największymi wrogami żydostwa są właśnie żydzi. Wygląda to na jakąś plemienną schizofrenię. Bo co można powiedzieć o żydach, którzy sami do siebie wzbudzają nienawiść ludzi nie żydów. Czy to jest normalne?
    Jak ja bym mógł funkcjonować wzbudzając do siebie nienawiść otoczenia? Musiał bym być psychicznie chory. Nieźle rąbnięty w łeb. Czy to nie jest patologia plemienna żydostwa? Kara ich Bóg i muszą w końcu zniknąć jak tak będzie dalej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.