Lady Gaga przeraża małe dzieci?

 

Zródło Dailymail/Indonesiapagi

Lady Gaga przeraża dzieci. Po tym jak stwierdziła że myśli o posiadaniu własnych dzieci, w jej życiu przydarzyło się coś co być może zmieni jej plany. Znana ze swojego ekstrawaganckiego stylu… a od dzisiaj również ze straszenia dzieci. Lady Gaga spotkała się ostatnio ze swoimi fanami przed hotelem w Londynie – wśród nich była para wraz ze swoją niespełna roczną córką Loiss.

Pomimo obecności czyhających na wpadkę fotoreporterów Gaga podjęła ryzyko. Wzięła małą na ramiona. Dziewczynka, zaraz po tym jak spojrzała jej w oczy, zaczęła krzyczeć. Rodzicielka próbowała ją uspokoić lecz bez skutku. Mała płakała tak głośno że zaalarmowała wszystkich przechodniów na ulicy.

Zakłopotana diva próbowała robić dobrą minę do złej gry. Lady Gaga pocałowała małą Loiss zanim ta mogła się sprzeciwić. Gwiazda musiała potem oddać dziecko jej rodzicom.

Po tym jak Gaga powiedziała dla The Daily Mail: “Posiadam instynkt macierzyński, lecz nie mam potrzeby zachodzenia w ciążę”, rozwinęła temat w programie Friday Night u Jonathana Rossa: “O mój Boże, moi fani by mnie zabili. Nie jestem gotowa. Chcę nagrać jeszcze przynajmniej 10 albumów zanim zrobię coś takiego.”  W świetle ostatnich wydarzeń, będzie musiała to przemyśleć…

 

Reklamy

10 comments on “Lady Gaga przeraża małe dzieci?

  1. Sądziłem, że admin jest trochę poważniejszy i bardziej krytyczny do niektórych informacji. Co z tego, że dziecko się popłakało na widok obcego człowieka, który w dodatku wziął je na ręce?

    • Uwżam że chyba coś przeoczyłeś przyjacielu przecierz wcielonego zła boi się wszystko co jest czyste – dzieci i zwierzęta bo tylko one wyczuwają złą energię .

  2. W tym filmie są przykłady z kreskówek, jak przemysł rozrywkowy próbuje zohydzić macierzyństwo (chyba w drugiej części, ale daję pierwszą, bo film stanowi całość):

    • A Jej – Jemu ? nie jest Ciebie szkoda widzę że już Cię omotala swemi mackami . Bądż czujny zło jest wszędzie i tylko czeka na twą slabość .

Możliwość komentowania jest wyłączona.