Arabia Saudyjska kontrolowana przez Syjonistów

 

Aangirfan, tłumaczenie Radtrap

Saudyjska rodzina królewska oraz ich religia wahhabizm mają żydowskie korzenie. O żydowskich koneksjach Arabii Saudyjskiej pisał między innymi Wayne Madsen.

( ‚DONMEH’ (Kryptożydzi): Saudyjskie koneksje)

Haim Weizman (na lewo) i książe Feisal, 1918

Madsen:

Tureckie Imperium Osmańskie, kontrolujące ważne tereny Arabii Saudyjskiej, było pełne krypto-Żydów udających muzułmanów.

Owi krypto-Żydzi (znani też jako Donmeh) są mocno powiązani z saudyjską rodziną królewską i religią Saudyjczyków. Wyznają oni jedną z form Islamu – Wahhabizm.

Jest wiele doniesień że założyciel saudyjskiej sekty Wahhabi, Muhammad ibn Abdul Wahhab, był właśnie takim krypto-Żydem.

Ali, Kid in Najran - Saudi Arabia
Ali, chłopiec z Najran -Arabia Saudyjska, fot. Eric Lafforgue

Na żydowskie korzenie Wahhabizmu wskazuje raport wywiadu irackiego z roku 2002, ujawniony w 2008 przez wywiad USA (US Defense Intelligence Agency). Raport powołuje się na wspomnienia pana Hemphera, brytyjskiego szpiega udającego podczas swych wędrówek Azera.

W połowie XVIII wieku Hempher  kontaktował się z Wahhabim i omawiał z nim plan utworzenia sekty wahhabickiej.

Powodem dla utworzenia wahhabizmu miało być rozpoczęcie arabskiej rebelii przeciwko Osmanom i przetarcie drogi dla ustanowienia państwa żydowskiego w Palestynie.

Na wspomnienia Hemphera powoływał się również osmański pisarz  Ayyub Sabri Pasza w swoim dziele z 1888 „Powstanie i rozwój Wahhabizmu”.

Under the portrait of their beloved grand father - Saudi Arabia
Saudyjczycy, fot. Eric Lafforgue

W książce „Żydzi Donmehu”, D. Mustafa Turan pisze że dziadek Wahhabiego, Tjen Sulejman, nazywał się naprawdę Tjen Shulman i był członkiem żydowskiej społeczności irackiego miasta Basry.

W książce ‚Żydzi Donmehu i Powstanie Saudyjskiego Wahhabizmu”, Rifat Salim Kabar ujawnia że Shulman osiadł po jakimś czasie na ziemiach współczesnej Arabii Saudyjskiej, gdzie jego wnuk Muhammad Wahhab założył wahhabicką sektę Islamu.

Raport irackiego wywiadu wspomina o Shulmanie. Według nich był on wyrzucany po kolei z Damaszku, Kairu i Mekki za swoje „szarlataństwo”.

Ahmed, Saudi kid - Saudi Arabia
Ahmed, fot. Eric Lafforgue

Abdul Wahhab Ibrahim al-Shammari i jego książka „Ruch Wahhabizmu: Prawda i Korzenie” twierdzi że król Abdul Aziz Ibn Saud, pierwszy monarcha saudyjski był potomkiem Mordechaja bin Ibrahima bin Mosze, żydowskiego kupca z Basry. Mosze miał zmienić swoje imię i nazwisko i ożenić swojego syna z kobietą z ludu Saudyjskiego.

Wywiad Iracki ujawnił że badacz Mohammad Sakher był na celowniku saudyjskiego zabójcy kontraktowego z powodu swoich badań nad żydowskimi korzeniami Saudyjczyków.

Kolejna książka w temacie – „Historia Rodziny Saudyjskiej” Saida Nasira. Według Nasira ambasador saudyjski w Egipcie, Abdullah bin Ibrahim al Muffadal, w 1943 zapłacił Muhammadowi al Tamamiemu za sfałszowanie drzewa genealogicznego potwierdzającego że saudyjska rodzina królewska i Wahhabici są jedną rodziną wywodzącą się bezpośrednio od proroka Mahometa.

Tureckie Imperium Osmańskie

Na początku I Wojny Światowej żydowski oficer armii brytyjskiej, David Shakespeare, spotkał się z Ibn Saudem, przyszłym pierwszym królem saudyjskim. Shakespeare dowodził pózniej armią Saudyjczyków która pokonała plemię przeciwne Ibn Saudowi.

W 1915 Ibn Saud spotkał się z brytyjskim wysłannikiem do rejonu Zatoki Perskiej, Bracey Cocasem.

Cocas złożył mu wtedy propozycję: „Myśle że w twoim dobrze pojętym interesie i interesie Brytyjczyków jest to by Żydzi posiadali swoją ziemię, a brytyjski interes jest również twoim interesem.”

Ibn Saud odparł: „Tak, jeśli moje zdanie znaczy dla ciebie tak wiele, to uznaje po tysiąckroć potrzebę przyznania Żydom domu w Palestynie lub poza Palestyną.”

Dwa lata pózniej brytyjski minister spraw zagranicznych Lord Balfour w swoim liście do barona Waltera Rotschilda (lidera brytyjskich Syjonistów) pisze: „Rząd jej królewskiej mości jest za ustanowieniem w Palestynie domu dla ludu żydowskiego…”

Plan ustanowienia państwa Izrael miał poparcie przywódcy Turcji, Kemala Ataturka -również krypto-Żyda.

W roku 1932 Wielka Brytania usadawia Ibn Sauda na tron królewski Arabii Saudyjskiej.

Saudyjczycy ustanawiają Wahhabizm religią narodową Arabii Saudyjskiej.

Turcja – ważna część Nowego Porządku Świata

Turcja posiada swój rząd cieni, ukrytą władzę odpowiedzialną za przeprowadzanie zamachów terrorystycznych fałszywej flagi (Ergenekon).

(Rząd cieni Turcji miał współpracować z Mossadem i CIA i udzielać pomocy w przeprowadzeniu zamachów terrorystycznych 11 września)

Jeden z wysoko postawionych, tureckich oficjeli ministerstwa spraw zagranicznych powiedział że podobne ukryte rządy znajdują się w Egipcie, Arabii Saudyjskiej, Jordanie i Syrii. Tworzone są między innymi przez krypto-Żydów.

Wahhabizm posiada wielkie wpływy w nowych władzach Libii.

~~

Zródła:  Strategic Culture Foundation on-line journal http://www.strategic-culture.org/.

Więcej o Sabatarianach (ang)  http://editorseye.com/WordPress/category/sabbateans/

__________________________________________________________________________________________

Zobacz także:

Świadectwo Alberto Rivera

Gnostycki mesjanizm Sabbataja Cwi

Turcja i NWO

 

Jutro: Historia Donmehu

 

Reklamy

2 comments on “Arabia Saudyjska kontrolowana przez Syjonistów

  1. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

  2. Pingback: Kto tym wszystkim kręci i dlaczego tak wielu mu na to pozwala? | 7777777blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.