Sekretny plan dla Grecji

 

Grecy protestują od dwóch lat. Teraz gdy w końcu osiągnięto porozumienie finansowe, premier Grecji Georges Papanadreou nagle decyduje się na referendum? W co oni grają? Artykuł poniżej pochodzi z 18 lutego 2010. Autor sugeruje w nim że od samego początku planem było doprowadzić do ogromnego kryzysu który wymagać będzie wszechstronnego rozwiązania: przejścia z unii monetarnej do ustanowienia ekonomicznego i politycznego kolosa.

Teraz referendum zostało odwołane? Taka huśtawka na pewno nikomu nie pomoże…Jean D’Eau, Budapeszt (dla
Henrymakow.com)

tłumaczenie Radtrap


Grecja została wybrana do odegrania roli bankrutującego członka Unii Europejskiej który może stać się większym problemem dla wszystkich, o ile Unia nie znajdzie szybko „rozwiązania”.

Grecja została wybrana gdyż symbolizuje Europę (nikt w Europie nie dba o kraje takie jak Węgry czy Estonia) a jej ekonomia jest stosunkowo łatwa do zdewastowania po tym jak zrezygnowała ze swojej waluty.

Europejskie elYty używają Grecji do wmówienia owczarni że jeśli jej problem nie zostanie szybko rozwiązany, następna będzie Europa południowa i cały europejski system finansowy, a co za tym idzie europejska ekonomia.

Problemem jest to że tzw. strefie Euro (gdzie euro zastąpiło narodowe waluty) przeznaczony jest upadek, gdyż południowa (i wschodnia) Europa nie może podtrzymywać swojej ekonomii jeśli nie zdewaluuje waluty w celu zwiększenia eksportu i wpływów z turystyki.

Tutaj właśnie skorumpowani globalistyczni politycy mają do odegrania swoją rolę; mają osłabić gospodarkę własnych krajów wszelkimi możliwymi sposobami. Główną przyczyną globalnej recesji są międzynarodowi chazarscy bankierzy, którzy zamierzają załamać gospodarkę wschodniej i południowej Europy, osłabić USA i doprowadzić do kolapsu Chiny, Indie i Rosję.

Jedynym „rozwiązaniem” które zaproponuje Unia Europejska będzie zlikwidowanie narodowej polityki budżetowej każdego kraju i stworzenie scentralizowanego budżetu Europejskiego. Wszystkie kraje Unii będą musiały wysyłać większość swoich pieniędzy z podatków do centralnego rządu Europejskiego, który będzie ustalał za nie wysokość ich budżetów.

Docelowo będzie to trochę bardziej skomplikowane ale ostatecznym celem będzie zlikwidowanie instytucji rządów narodowych. Unia Europejska już ogłosiła konieczność stworzenia wielkiej armii europejskiej, aby nie odstawać od dominującej siły w NATO jaką są Stany Zjednoczone.

Jak już zapewne wiecie międzynarodowi bankierzy są w większości europejskimi bankierami (Rotszyldowie i spółka) i to oni są sprawcami globalnej recesji (oraz szwindlu „globalnego ocieplenia”).

Europejskie elYty są na drodze do stania się potężniejszymi niż tradycyjne elYty amerykańskie. Wszystko co muszą zrobić to uczynić z Europy jeden kraj (ze wspólną polityką budżetową i scentralizowanym systemem podatkowym), z jedną silną armią. Wtedy tzw. elity amerykańskie będą zmuszone scalić USA w ramach Unii Europejskiej, a nie tak jak by chciały na odwrót.

W rezultacie powstałaby UNIA (to jest zaprojektowane przez nich określenie), imperium rządzone przez potentatów finansowych, których przodkowie rządzili Imperium Chazarskim. Jeśli ktoś wciąż uważa że Protokoły Mędrców Syjonu są fałszywką, to niech poczeka aż się spełnią i wtedy obudzi się w świecie Mędrców Syjonu. Chyba że oczywiście Ameryka, Chiny i Rosja byłyby w stanie zablokować powstanie nowego Imperium Chazarskiego.

Coś o złocie

Na wypadek jeśli kupujesz złoto w celu ochrony swych oszczędności – uważaj bo ten sam przyjaciel mason powiedział mi że złoto jest kolejną pułapką mającą upłynnić pieniądze klasy średniej. Ceny złota będą rosnąć przez jakiś czas i w momencie gdy wystarczająca liczba przedstawicieli klasy średniej wyda na nie pieniądze, Wiadomo Kto doprowadzi do załamania rynku złota w celu zniszczenia zasobów pieniężnych w nim utopionych. Powiedział mi że może to wydarzyć się już w tym roku, na pewno w ciągu 2, maksymalnie 3 lat. Nie wiem czy to prawda, ale ponieważ sam kupiłem trochę złota zamierzam reagować szybko.

Reklamy

6 comments on “Sekretny plan dla Grecji

 1. Co za głupoty na temat złota… W jaki to niby sposób komuś uda się doprowadzić do załamania na rynku złota PODCZAS GDY wszelkie oficjalne, papierowe pieniądze będą już warte mniej niż biały papier. Bo właśnie na taki wypadek kupuje się złoto, jeśli ktoś robi to dla czystej spekulacji to jego problem i wtedy rzeczywiście może się przejechać.

  • „W jaki to niby sposób komuś uda się doprowadzić do załamania na rynku złota …”

   Bardzo prosto.

   Obywatelom tego świata wmówi się iż na świecie jest dobrze, waluta jest mocna (dolar) a „inwestorzy” porzucą bezpieczną przystań na rzecz inwestycji obarczonych ryzykiem.

   Umierający organizm tuż przed śmiercią i wiecznym rozkładem zawsze zdobywa się na ponadprzeciętny wysiłek.

   Kto wówczas sprzeda złoto – straci wszystko.

   Nie zapominajmy iż złoto nie powinno być kupowane dla zysku bo ten wyrażony w czymś co zgodnie uznajemy za fikcję – nie istnieje.

   Złoto po prostu jest.

 2. @Kwantl,

  Z calym szacunkiem, ale glupoty to ty piszesz. Zakladam ze z niewiedzy… Dlatego pozwol, ze korzystajac z goscinnosci Radtrap’a wytlumacze Ci blad twojego myslenia.

  1. cena zlota jest w tej chwili pompowana do gory w glownej mierze przez fundusze i ich certyfikaty na zloto. Czyli tzw. „papierowe zloto”. Myk polega na tym, ze fundusze wystawiaja certyfikaty ale nie maja fizycznego zlota na pokrycie tychze certyfikatow. Jesliby posiadacze certyfikatow zglosili sie po odbior zlota… To jest dokladnie taka sama sciema jak z kasa w banku.

  2. Zlota nie zjesz. W momencie kiedy bedzie brakowac czystej wody do picia i jedzenia, zloto – w jakiejkolwiek postaci – stanie sie bezuzyteczne. Myslisz ze niemozliwe? To nie slyszales o GMO…

  Na razie to tyle.

 3. To jak nie fizyczne złoto to jak inaczej zabezpieczyć swoje oszczędności ?

  Wiadomo dom i ogródek… ale czy są wg Was jakieś bezpieczne możliwości lokaty swojego kapitału ?

Możliwość komentowania jest wyłączona.