Izrael i Ameryka chcą wojny totalnej z Iranem

Saman Mohhamadi (Disquietreservations.blogspot) ,tłumaczenie Radtrap

To są zaiste niebezpieczne czasy.

Terrorystyczne reżimy rządów Izraela, Arabii Saudyjskiej i Waszyngtonu szaleńczo pchają Bliski Wschód w kierunku III wojny światowej. Jeśli dojdzie do skutku, wojna ta przyniesie kres wielu narodom. Izrael, Ameryka i Iran zostaną zniszczone.

Ameryka upadnie z powodów ekonomicznych, natomiast Izrael i Iran będą wymieniać się ciosami tak długo aż padną. W  momencie, gdy wszystkie narody będą krwawić i klęczeć na kolanach, nowy, globalny i dyktatorski rząd dzierżący miecz Światowego Pokoju, odetnie im głowy jednym machnięciem. Flaga New Age zostanie wbita na ruinach cywilizacji tak zachodniej jak i islamskiej.

Jeśli przewidywałeś nadchodzący Armageddon przez całe swoje życie, to przestań przewidywać tylko przygotuj się na to co nadchodzi. To stanie się już niedługo. Nasi szaleni liderzy i mass media ciągną nas na zatracenie, w dół po równi pochyłej wzgórza kłamstw. I nie będzie już powrotu.


Jak to się odbywa? Jak przygotowuje się opinię publiczną na nową wojnę? Mamy lepszy obraz tego co się dzieje, gdyż to co stało się w Iraku jest ciągle czymś świeżym, wciąż siedzi w naszych głowach.

Najważniejszą rzeczą jest zauważenie że zagrożenie w tej wojnie psychologicznej jest nieustannie pompowane w umysłach opinii publicznej przez Izrael, Waszyngton i Arabię Saudyjską.

Oto kilka przykładów:

#1: „Iran chciał zamordować przyjaciela Ameryki na amerykańskiej ziemi.”
#2: „Ameryka i Izrael muszą działać szybko lub reżim stanie się potężniejszy.”
#3: „Irański rząd oszalał. Nie chcą pokoju. Są w stanie wojny z Ameryką od 1979.”
#4: „Izrael nie ma wyboru, musi się bronić i zapobiec nuklearnemu holokaustowi.”
#5: „Prezydent Obama nie może stchórzyć i pozwolić Iranowi na przejęcie kontroli nad Irakiem, zamordowanie amerykańskich sprzymierzeńców i zabicie amerykańskich żołnierzy.”

Dodatkowo przepisuje się starą, znaną historię i tworzy się nową z niczego. Zniszczenie Iraku przez USA określa się mianem sukcesu, podczas gdy zbrodniarze wojenni ukryci w cieniu zajęci są opracowywaniem wymówek dla ataku na kolejny kraj na liście Neoconu/Izraela: Iran.

Trzymają się tej samej formułki która przyniosła sukces za ostatnim razem: oskarżanie Iranu, cenzurowanie sceptyków i faktów w zachodniej prasie, wzywanie do embarga, nazywanie pokojowych protestantów przyjacielami Ajatollahów, tworzenie propagandy i fałszywych historii a ostatecznie napaść na Iran w imię obrony cywilizacji przed dzikusami, terroryzmem i fanatykami religijnymi.

Zarzut że Iran chciał zabić ambasadora Arabii Saudyjskiej w Waszyngtonie jest totalnie absurdalny. Jednak nie bardziej absurdalny niż twierdzenie że to Al-Kaida stoi za zamachem na WTC. Lub to że Irak posiadał broń masowego rażenia, podczas gdy nie posiadał. Dowody wykazują że za 11 września stały Mossad i CIA.

Wszystkie te kłamstwa weszły do obiegu po tym jak kłamliwi przedstawiciele rządu i ich pachołki w mediach powtarzali je tysiące razy(Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą – Joseph Goebbels).

Pieczenie opinii publicznej jest jak pieczenie świniaka na otwartym ogniu. Żar propagandy musi być bez ustanku podsycany i wystawiony na umysły opinii publicznej, pieczonej nad ogniem mitów i propagandy tak długo jak ich mózgi będą odpowiednio zagotowane. Wtedy są gotowe do zdjęcia z rusztu i zjedzenia przez hieny wojny.

Oficjele rządowi i propagandziści którzy chcą wojny z Iranem muszą być bezpośredni i bezkompromisowi. Linia partyjna musi być podtrzymywana, nawet jeśli jest ona chorym żartem. Okazywanie słabości to grzech. Udostępnianie czasu antenowego dla odmiennych opinii wystawia cię na lincz ze strony syjonistów i Neoconu. Ci lunatycy chcą za wszelką cenę jednego: totalnej wojny na Bliskim Wschodzie.

Ameryka prowadzi wojnę psychologiczną (PSY-OP) po to by wyglądać na czystą i niewinną podczas gdy dokonuje się zbrodni w Iraku i Libii, natomiast Iran ma być tym złym, ma odpowiedzieć za zbrodnie wojenne których nigdy nie uczynili, za wyssane z palca bzdury.

Na łamach Washington Post, zbrodniarz wojenny David Ignatius pisze o tym że jego kumpel, konspirator i zbrodniarz Ahmed Chalabi, wybrany przez Neocon na „zbawce” Iraku, nie ma „żadnych wyrzutów sumienia z powodu pchania USA do wojny w Iraku.”

Na łamach Wall Street Journal, zbrodniarz wojenny Emanuele Ottolenghi pisze że irański rząd „powinien zapłacić wysoką cenę” za zbrodnie których rząd USA nigdy nie udowodnił.

Byli analitycy CIA Paul R. Pillar i Ray McGovern ostrzegają Amerykanów i świat by nie kupować tego szaleństwa po raz kolejny.

Dan Simpson, były oficer służby zagranicznej i felietonista w Pittsburgh Post-Gazette, kwestionuje tezy prezydenta Obamy w swoim artykule, „We don’t need a war with Iran.”

Może syjoniści, globaliści i Neocon zostaną ukarani za ich przestępstwa a normalność zostanie przywrócona. Jest to jednak mało prawdopodobne.

Normalność nie zostanie przywrócona dopóki podżegacze wojenni rozsiewający kłamstwa w telewizji i w prasie drukowanej, nie zostaną poddani publicznej konfrontacji i nie postawi im się zarzutów zbrodni wojennych. Żurnaliści, prezenterzy i nadawcy elity używający swoich platform do powtarzania kłamstw i legalizowania III wojny światowej, muszą w końcu poczuć na sobie wściekłość ludzi całego świata.

______________________________________________________________________________________________

Zobacz także:

CIA, MI6 i Bractwo Muzułmańskie

5 miejsc w których nie powinno cię być gdy upadnie dolar

Reklamy

One comment on “Izrael i Ameryka chcą wojny totalnej z Iranem

Możliwość komentowania jest wyłączona.