Otto Kahn

Bankier Illuminati wyjaśnia działanie gambitu „Okupacja Wall Street”

Zapytany o to dlaczego bankierzy popierają Bolszewizm, system wydający się być w opozycji do własności prywatnej, Otto Kahn (na lewo) wyjaśnił że żydowscy bankierzy Illuminati wykorzystują wyrazne przeciwieństwa do „przeobrażenia świata” zgodnie ze swoimi specyfikacjami.

Henry Makow, tłumaczenie Radtrap

Otto Kahn, (1869-1934) był jednym z właścicieli (obok  Jacoba Schiffa i Paula Warburga) najbardziej wpływowego banku inwestycyjnego Ameryki, Kuhn Loeb.

Był swoistym Georgem Sorosem swoich czasów. Soros, zarządzający majątkiem wycenianym na 22 miliardy dolarów, wyraził swoje  poparcie dla ruchu „Okupuj Wall Street” a także niebezpośrednio wspiera ich finansowo. Ruch ten określa się jako ruch socjalistyczny i komunistyczny a jego celem jest zniszczenie wolnej przedsiębiorczości.

Warto wiedzieć jaki biznes ma w tym żydowski bankier Illuminati.

W swojej książce Geneva Versus Peace (1937) Comte de St. Aulaire, francuski ambasador w Londynie, przywoływał swoją konwersacje przy obiedzie z Otto Kahnem, konwersacje która odbyła się tuż po wybuchu I Wojny Światowej. Ta szokująca rozmowa szybko została wymazana ze zbiorowej pamięci.

Zapytany dlaczego bankierzy poparli Bolszewizm, system wydający się być w opozycji do własności prywatnej, Kahn palący wtedy ogromne cygaro wyjaśnił że żydowscy bankierzy z Illuminati wykorzystują wyrazne przeciwieństwa do „przeobrażenia świata” zgodnie ze swoimi specyfikacjami.

„Mówisz że marksizm jest antytezą kapitalizmu, który jest dla nas tak samo święty[bankierów Illuminati]. Właśnie z tej przyczyny, że są one swoimi przeciwienstwami, dają nam one we władanie dwa bieguny tej planety i pozwalają nam być jej osią. Te dwa przeciwieństwa, bolszewizm i my, znajdują swoją tożsamość w Międzynarodówce.”

„Te przeciwieństwa… spotykają się ponownie zjednoczone u kresu swoich celów, zmieniając świat odgórnie przez władze bogaczy, i oddolnie przez rewolucje. Nasza misja polega na głoszeniu nowego prawa i tworzeniu Boga, to znaczy oczyszczenia idei Boga i wyjaśnienia tego procesu gdy nadejdzie właściwy czas. Oczyścimy tą ideę poprzez zidentyfikowanie jej z narodem Izraela, który stał się swoim własnym Mesjaszem. Dzień ten będzie poprzedzony ostatecznym triumfem Izraela…”

„Nasz dynamizm czyni nas siłami destrukcji i kreacji jednocześnie, obie te siły karmią się nawzajem… Nasze organizowanie rewolucji widoczne jest w destruktywnym bolszewizmie, który jest naszym tworem tak samo jak konstruktywna Liga Narodów. Bolszewizm jest akceleratorem a Liga jest hamulcem w mechanizmie, dla którego dostarczamy energii i mocy przewodniej. Co jest końcem? Jest on określony przez naszą misję. Jest sformowany z elementów rozrzuconych po całym świecie, a jednocześnie scalony płomieniem naszej wiary w siebie. Jesteśmy Ligą Narodów która zawiera elementy wszystkich innych… Izrael jest mikrokosmosem i zarodkiem miasta przyszłości. ”

Podstawowym elementem są tutaj kabalistyczni bankierzy oraz ich sprzymierzeńcy, którzy będą korzystać z międzynarodowego, politycznego, ekonomicznego i kulturalnego monopolu ustanowionego przez Rząd Światowy.

Osiągną to dzięki procesowi dialektyki, stawianiu przeciwieństw przeciwko sobie i dokonaniu syntezy która odwzorowuje ten monolityczny monopol.

Protesty „Okupuj Wall Street” są zaprojektowane w celu ułatwienia „redystrybucji” bogactw. Jednakże bogactwo te nie pójdzie do przeznaczonych mu odbiorców, a do państwa które jest im winne biliardy.

Socjalizm/komunizm zawsze były sprytnymi zagraniami dla transferu bogactwa do „członków klubu”. Castro i Hugo Chavez obaj warci są miliardy.

Dlatego mass media i wielu milionerów-socjalistów popiera ten ruch. Ich pieniędzy nikt nie ruszy. Są zdrajcami i kolaborantami. Oto ich lista.

W RedSymphony revelation, Christian Rakovski pokazuje jak komunizm i kapitalizm uzupełniają się w tym samym dialektycznym procesie. W każdym z tych wypadków to żydowscy bankierzy Illuminati zgarniają całe bogactwo i władze.

„W Moskwie jest komunizm. W Nowym Jorku kapitalizm. Obie są tym samym, jak teza i antyteza. Przeanalizuj obie. Moskwa jest subiektywnie komunistyczna, ale obiektywnie jest państwem kapitalistycznym. Nowy Jork: subiektywnie kapitalistyczny, lecz obiektywnie patrząc- komunistyczny. Synteza, prawda: Międzynarodowa finansjera, kapitalizm i socjalizm zjednoczony. ONI.”

Dlaczego USA jest komunistyczna? Gdyż wąska grupa ludzi, bankierzy Illuminati, kontroluje większość korporacji.


Konkluzja

Jesteśmy w ostatniej fazie wieloletniego spisku kabalistycznych bankierów oraz ich masońskich pomagierów, spisku mającego na celu utworzenie policyjnego Rządu Światowego, gdzie ludzie mają być kontrolowani przy pomocy prania mózgu lub siły. Mają to osiągnąć dzięki procesom dialektycznym, reprezentowanym np. przez II Wojnę Światową i Zimną Wojnę. „Okupuj Wall Street” jest kolejnym krokiem w nieustającym marszu ku niewolnictwu.

_________________________________________________________________________________________

Zobacz także:

To kabała odpowiada za to co dzieję się ze światem

Satanista Karol Marks

Kim jest Baphomet?

Bóg Kabały

Protokoły Mędrców Syjonu

_________________________________________________________________________________________

 

6 comments on “Bankier Illuminati wyjaśnia działanie gambitu „Okupacja Wall Street”

  1. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

    • Przepraszam was, mam teraz bardzo mało czasu :( na dodatek dzis taki dzień, że masakra…prawo Murphyego daje o sobie znać. Nie ma co się żalić, wróce za kilka dni i wynagrodze zastój.

      Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.