No i po przebudzeniu

 

15 pazdziernika za nami; Paryż – szczyt ministrów finansów i bankowców grupy G20 skończony, w międzyczasie protestujący sobie pobiwakowali, zadymę w Rzymie zrobili (to nie koniec, dzisiaj jeszcze Lazio-Roma!), a różni liderzy globalnych protestów „przebudzonych” i „oburzonych” pokazali się w telewizorni.

* * *

„Oburzony” Julian Assange

fot.Elizabeth Dalziel

„Oburzony” Michael Moore

„Oburzony” Kalisz

fot. PAP

„Oburzony” Kanye West

„Oburzeni” leninowscy, pożyteczni idioci z całego świata

fot.Ennio Leanza

fot.Chiang Ying-ying

Miliony ludzi na całym świecie, zamiast krzyczeć „Precz z Illuminati”, skanduje „Precz z kapitalizmem” którego w rzeczywistości praktycznie nigdy nie było. Jako rozwiązanie piszą petycję żądające praw do aborcji, legalizacji marihuany (tak, legalność palenia ziela jest w obecnej sytuacji bardzo ważna dla twojej przyszłości, przecież to takie oczywiste) i gloryfikujące ustrój socjalistyczny. Cała masa czerwonych których ideologia została napisana przez lucyferian, tych samych którzy wszystko zaplanowali: kryzys-protesty, problem-rozwiązanie. Jak już kiedyś zaczną ścigać bankierów-płotki po ulicach (z tym trzeba będzie pewnie poczekać do wojny), to prawdziwe grube ryby NWO, z bankierów-technokratów przekwalifikują się w tylko-technokratów. Dla ludzkości to bez różnicy.

Zgodnie z planem, prawda panie Soros? Panie Brzeziński?

So much for revolution.

_____________________________________________________________________________________________

Zobacz także: Globalna rewolucja i Wikileaks to farsa (30.01.2011)

Reklamy

8 comments on “No i po przebudzeniu

 1. Pingback: No i po przebudzeniu,warto zapamiętać tych „oburzonych” « Zenobiusz's Blog

  • Chciałbym żeby to była myśl przewodnia tych protestów, ale to jest kropla w morzu. Te akcje organizują inni ludzie, ci myślący trzezwo są obecnie nieeksponowani, w przeciwienstwie do mrzonek skrajnie lewicowych, pustych haseł i zadymiarstwa. Jestem pewien że z czasem bedzie to widać jeszcze wyrazniej.

   Oczywiscie sama wypowiedz kobity jak najbardziej na plus!

 2. .Ci licealiści z Biedroniem i Kaliszem na czele,
  dobrze świadczą o rozsądku Polaków.Gruby i cienki,muszą sobie pluć w brodę,
  bo pewnie liczyli na tłumy lemingów,a tu tylko młodziaki z ich Wielokulturowego Liceum
  .Ale wtopa.

 3. jeśli chodzi o legalizacje marihuany to jestem za-ponieważ jakby nie patrzeć spora część przyszłość sporej części ludzi w kraju od tego zależy…….alkohol-ociemnicz może być a trawa nie??tu fakt trzeba porządek zrobić bo po co wsadzać za nic ludzi do puszki……natomiast chuligaństwa nie popieram w żadnym stopniu.Widać że w końcu coś zaczęło się ruszać w kierunku…….ale to co źle że wyszli na ulice w ogóle??sam nie wiem co o tym myśleć…..niby zabierając się do kapitalizmu zabierają się do wielkich korporacji…….hmmmmm czyżby kolejny wyczekiwany moment przez illuminatów,moment powstania,do przemian(??)- rzekomo z woli ludzi……możliwe…….ale teraz np u nas w sejmie to Pis sobie może być skoro RPP I PO to jedna klika to PiS ma związane ręce…….wiem że końcówka z innej beczki xD ale przemiany szykują się skoro mamy takie partie u władzy……..a PiS leżu na hot doga pomiędzy nimi…….mogli wprowadzić legalizacje i by ludzie ich wybrali a tak radykalnie sami się pogrzebują………

 4. ,,moment powstania.moment do przemian” *-poprawka…….radykalnie się pogrzebują bo wolą chemią ludzi poić niż dać według własnej woli zapalić cibi ribi……za to młodzi ich zninawidzili i tyle-jak mają ich wybrać młodzi którzy mają być wsadzani za własny wolny wybór i ucieczke od alkoholu-nie wpsomninając już o śmiertelności od zażycia alkoholu a marihuany…….mnie tylko ciekawi jakiego gnoju narobi RPP……masakra się szykuje obyczajowa i moralna…..brrrr…….

Możliwość komentowania jest wyłączona.