Okupacja Wall Street: COINTELPRO czyli fałszywa opozycja

WAŻNE:  Fałszywa, kontrolowana opozycja… ruch „Okupuj Wall Street”

Jest wszędzie! To jak Arabska Wiosna tylko że w Ameryce Północnej! I jest taaaaka spontaniczna!

 

Richard Evans (henrymakow.com), tłumaczenie Radtrap

COINTELPRO jest akronimem FBI dla ‚Counter Intelligence Program’ (kontrwywiad). COINTELPRO nie tylko zinfiltrowało organizacje praw obywatelskich i protestacyjne ruchy antywojenne ale również je stworzyło. Do roku 1968 największe grupy „kontrkulturowe” były w całości kontrolwane przez FBI i CIA.

 

W rzeczywistości najważniejsze osoby „anty-establishmentu” póznych lat 60-tych i wczesnych 70-tych, okazały się być po latach podwójnymi agentami pracującymi dla CIA. Promotor LSD z Harvardu, dr. Timothy Lear. Gloria Steinem – ikona feminizmu i redaktor MS Magazine (dowiedz się więcej o Glorii Steinem: Gdy CIA zaczęło promować feminizm).

COINTELPRO LOGO.1969

COINTELPRO nigdy nie zanikło, zostało sprywatyzowane.

W SERBSKIM WYDANIU

OCCUPY WALL STREET oraz OCCUPY TOGETHER MOVEMENT (Okupujmy Razem) jest robotą… SERBSKICH, kontraktowych organizatorów rewolucji, CENTER FOR APPLIED NONVIOLENT ACTION AND STRATEGIES [C.A.N.V.A.S] (Centrum dla Stosowania Pokojowych Działań i Strategii) z siedzibą w Belgradzie oraz ich organizacji terenowej „OPTOR!”

Nie wierz więc gdy stacja ABC mówi: „Dowodzi tam każdy i nikt…” ani w informacje z Guardiana: „plotki głoszą że za ruchem „Occupy Together” stoi grupa Anonymous”.

Historia ta miała zacząć się w 1998 roku, gdy pewni studenci z Uniwersytetu w Belgradzie niezadowoleni z totalitarnego „reżimu” Slobodana Miloševica, wpadli na pomysł by w ramach zabawy obalić serbski rząd. Najmądrzejszy w tym gronie, Ivan Marovic, marzył o zastosowaniu strategii oddolnej a następnie przeszedł do czynów: zaczęli organizować protesty jako OTPOR! co znaczy OPÓR.

Grupa otrzymała wsparcie ze strony USA i NATO które w ramach demokracji stosowanej zaczęły bombardować Serbię w 1999, co przyśpieszyło upadek Slobodana Miloševica. Zachodnie media ogłosiły Marovica i OTPOR! geniuszami nowej ery, jednak niedługo pózniej wyszło na jaw że strategia i program Marovica wyszły z Bostońskiego think tanku i instrukcji przewrotu „Od dyktatury do demokracji” napisanej przez profesora z Harvardu, Gena Sharpa.

Setki kopii tej instrukcji z Bostonu zostały rozprowadzonych w języku serbskim przez Albert Einstein Institution – „organizację non-profit specjalizującej się w metodach bezkrwawego oporu podczas konfliktów”.

Film dokumentalny o wpływie prof. Sharpa na eksport rewolucji, „Jak zacząłem rewolucje” wypuszczony został we wrześniu 2011 roku. Został nagrodzony na Boston Film Festival i London’s Raindance Film Festival 2 pazdziernika 2011.

Ogrzewający się w blasku mediów głoszących wszem i wobec że OTPOR! obalił wielki i zły rząd serbski, Ivan Marovic i jego banda żartownisiów stworzyli CENTER FOR APPLIED NONVIOLENT ACTION AND STRATEGIES [C.A.N.V.A.S] . Siedziba tej organizacji znajduje się w śródmieściu Belgradu, i zajmuje się planowaniem rewolucji i szkoleniem organizatorów w zakresie strategii obalenia rządów i pozyskiwania pieniędzy. Biuro w Belgradzie otrzymało przydomek „Uniwersytetu Rewolucji”. http://www.foreignpolicy.com/articles/2011/02/16/revolution_u?page=full

OBIERANIE CEBULI

Chwila, chwila… To jest historia krążąca obecnie w internecie, ale omija ona podobną rewolucję z czasów istnienia Czechosłowacji w 1989. AKSAMITNĄ REWOLUCJĘ.
Radio Praga historia online:http://archiv.radio.cz/history/history15.html

Na ulicach Pragi mówi się że KGB było zaangażowane w tą rewolucję od samego początku, wiemy też że o wsparciu ze strony CIA i zachodnich sponsorów(…). OTPOR! jest przedstawiana jako początek walki o „władze ludu” ale to było czymś świeżym w roku 1998. Dzisiejsze wiadomości są najwyrazniej pisane dla odbiorców urodzonych po roku 1987.

C.A.N.V.A.S.  rozprowadza nawet gry komputerowe o nazwie „People Power”, uczące ludzi w każdym wieku rozpoczynania własnych rewolucji. Marovic przyznał w jednym z wywiadów że gra została ufundowana przez jednego z pierwszych sponsorów grupy OPTOR! Poprzednia wersja gry nazywała się „Siła potężniejsza”.

Marovic powiedział że osobiście może trenować tylko 150 rewolucjonistów na rok, natomiast gra dociera do dziesiątków tysięcy za cene 10 dolarów za pobranie. Sprawdzałem tą grę i przyznaje że jest to niezwykle szczegółowa symulacja tego jak organizowane są te wszystkie eksportowe rewolucje, łącznie z symulacją reakcji „establishmentu”.

Tak zwane „spontaniczne” rewolucje na Twitterze, Bliski Wschód, luty… Kto według ciebie organizuje tą bezrobotną, niewykształconą i wściekłą młodzież z Bliskiego Wschodu? Fundacja Carnegie Foundation, uwierzcie… mówi o nich naprawdę niestworzone historie…

Jakieś podobieństwa?

http://www.carnegiecouncil.org/resources/articles_papers_reports/0087.html/:pf_printable

Bądzmy szczerzy. C.A.N.V.A.S. jest organizacją jak najbardziej „FOR-PROFIT”, a nie non-profit. Ivan Marovic jest kontrahentem CIA. Liderem pokroju Juliana Assange w Wikileaks.

OKUPACJA WALL STREET

Co to wszystko ma wspólnego z  OCCUPY WALL STREET i OCCUPY TOGETHER, „ruchami oddolnymi” z Ameryki? ‚

Zobacz to. Sam się domyślisz.

Ivan Marovic z ‚Otpor!’ na Okupacji Wall Street (22 wrzesień, 2011)

Więcej?



NIE WSZYSTKIE PROTESTY SĄ FAŁSZYWE

Fałszywi protestujący COINTELPRO współpracują z mediami by odwrócić uwagę od prawdziwych protestujących (zauważyliście nazwiska tych „liderów” rewolucji pokazywanych w telewizji? Applebaumów i innych rodowitych Amerykanów branych jako „pierwsi z rzędu”? – przyp. Radtrap). Wierzę że protesty w Grecji są prawdziwe. Okupacja Wall Street ma odwrócić uwagę od tego co się dzieje w Grecji.

Myślę że to ze względu na specyficzne żądania protestujących Greków. W zeszłym miesiącu na wieść o zaprzedaniu się swojego rządu dla IMF, protestujący skandowali: „Nie głosujcie za akceptacją tego długu, zdrajcy!”. Protesty na Wall Street nie są tak konkretne.

CONINTELPRO dba o to by protestujący nie mieli żądań – oni mają mieć „OŚWIADCZENIA”. Znacie procedurę, wszystkie te nic nie znaczące „STOP WOJNIE! LEGALIZACJA MARIHUANY!” , „Oddajcie nam przyszłość”!

OCCUPY TOGETHER w USA i Kanadzie jest wyreżyserowane przez  C.A.N.V.AS., tak samo jak te w czasie rewolucji w Tunezji i Egipcie. Wyglądają podobnie ale mają różne cele. Celem w Ameryce Północnej jest NIE OBALENIE reżimów. C.A.N.V.AS. jest też wspierana przez fundacje CFR, takie jak Carnegie Group i Albert Einstein Institute, oraz miriady innych fundacji tworzonych przez Illuminati.

To jest kolejna międzynarodowa pułapka „kontrolowanej opozycji”. Tak samo jak Partia Herbaciana jest pułapką dla amerykańskich konserwatystów, ruch Okupuj Wall Street jest pułapką dla naiwnych lewaków.

PAMIĘTACIE PROJEKT VENUS?  http://www.henrymakow.com/global_tyranny_moving_forward.html

————-

Occupy Backed by Lefty Millionaires (aka Communists)

99% Wrong

Serbia: The Legacy of Otpor
http://www.youtube.com/watch?v=UpGWkPBpMaY

COINTELPRO: THE FBI’S COVERT ACTION PROGRAMS AGAINST AMERICAN CITIZENS
http://www.icdc.com/~paulwolf/cointelpro/churchfinalreportIIIa.htm

Gloria Steinem – How The CIA Used Feminism To Destabilize Society
http://www.rense.com/general21/hw.htm

What Gloria Steinem, Henry Kissinger Have in Common: CIA Pay
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=a1M9EAly2hog&refer=home

C.A.N.V.A.S.  Website
http://www.canvasopedia.org/legacy/content/serbian_case/otpor_campaign.htm

If its on Huffington Post, It is Soros-Obama

______________________________________________________________________________________________

KOMENTARZ RADTRAPA:

Wierzę że zdecydowana większość protestujących teraz w USA naprawdę chcę dobrze, wierzę że kierują nimi dobre pobudki.

Nie wierzę natomiast w to że jest to akcja spontaniczna. Ci ludzie już od dawna chcieli wyjść na ulicę, ale ta akcja wykorzystuję ich złość, nie jest ona jej produktem. To jest ustawka, opisywana już od dawna. Wiedzieliśmy że to w końcu nadejdzie. Illuminati przygotowywali wielką rewolucję już dawno temu, to jest wstęp do Nowej Ery. Żeby zacząć Nową, Piękną Erę, trzeba zniszczyć Starą, Brzydką. Tą którą sami stworzyli. Myślicie że będzie im żal tego kontrolowanego przez banki systemu? NIE! Oni mają przygotowany już nowy!

Wszystko jest opisane w Protokołach Mędrców Syjonu!

§ 17. Chwila proklamowania króla wszechświata

Uznanie naszego samowładcy może nastąpić również przed zniesieniem konstytucji. Chwila ta nastanie wówczas, kiedy narody, zmęczone rozprzężeniem w państwach i bankructwami władców, zorganizowanymi przez nas, zawołają: ,,zabierzcie ich, a dajcie nam natomiast jednego władcę wszechświatowego, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie: granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, który by dał nam spokojność i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władcach i przedstawicielach”.

Protokoły wykład XIV (fragment)

§ 2. Metody, przy pomocy których wykazywać będziemy gojom dobrodziejstwa naszych rządów

Przy każdej sposobności będziemy drukowali artykuły, w których przeprowadzimy porównanie między poprzednimi, a naszymi dobroczynnymi rządami. Łaska pokoju, bodajby wymuszonego uwydatni jeszcze więcej dodatnie strony rządu naszego. Omyłki administracji gojów będziemy opisywali w barwach najjaskrawszych wszczepiwszy taki wstręt do nich, że narody będą wolały pokój w stanie niewoli pańszczyźnianej, niż prawa owej znamienitej wolności, które tak ją zmęczyły, że wyczerpały źródła ludzkiego istnienia, będące eksploatowane przez tłum awanturników, nie wiedzących, co czynią…

Bezużyteczne zmiany rządów, do czego my podbechtywaliśmy gojów, podkopując gmachy ich państw – do takiego stopnia uprzykrzą się narodom, że będą one wolały znosić od nas wszystko, byle tylko nie były narażone na powtórne przeżycie tych samych zaburzeń i przeciwności. My zaś będziemy ze szczególnym naciskiem uwydatniali błędy historyczne rządów gojów, które w ciągu tylu wieków męczyły ludzkość, wskutek braku przenikliwości we wszystkim, co dotyczy istotnego dobra. W pogoni za fantastycznymi projektami dobra społecznego rządy gojów nie spostrzegły się, że projekty coraz więcej się psuły, a nie poprawiały stanu stosunków powszechnych, na których gruntuje się życie ludzkie. Cała siła naszych zasad i środków będzie zawarta w tym, że będą przez nas głoszone i komentowane jako kontrast jaskrawy zgangrenowanego dawnego ustroju społecznego.

* * *

Nie bez powodu w tekście przywoływany jest Projekt Venus. Jest on częścią tego planu. Protesty na Wall Street zostały PRZEPOWIEDZIANE w filmie Zeitgeist: Moving Forward- zobacz!

 

TO JEST USTAWKA! Jeszcze nie rozumiesz że Protokoły Męrców Syjonu, Zeitgeist i OCCUPY WALL STREET to części tego samego planu? Samo zniszczenie lichwy i kontrolowanych przez banksterów rządów jeszcze nic nie znaczy! Trzeba zroumieć ich PLAN! Komunizm Nowego Wieku: ZEITGEIST.

___

Zobacz też:

Wikileaks to farsa

Nie przyzwyczajajcie się tak do tego internetu

Reklamy

3 comments on “Okupacja Wall Street: COINTELPRO czyli fałszywa opozycja

  1. Pingback: Okupacja Wall Street: COINTELPRO czyli fałszywa opozycja « Zenobiusz's Blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.