Czy Ziemia może być w centrum wszechświata? (ang)

 

 

Advertisements

5 comments on “Czy Ziemia może być w centrum wszechświata? (ang)

 1. jeśli Ziemia jest w centrum wszechświata, to całe współczesne wygodne myślenie o tym, że jesteśmy tylko pyłem we wszechświecie, który ma wielką szansę na zetknięcie się z inną cywilizacją, przestanie mieć rację bytu. Czyż nie psuje to wszystkich powodów do bycia ateistą? Myślę, że gdyby takie filmy (również Dr. Hovinda) znalazły szersze grono odbiorców, to właśnie świat zadrżał by od „Prawdy”.

 2. Ziemia jest w centrum wszechświata :) – cała reszta to satanistyczne bajdy.

  Powodów jest wiele dlaczego świat woli bajdy od prawdy. A dlaczego niby wszechświat nie może wirować wkoło stacjonarnej Ziemi?

  W Genesis jest zawarta prawdziwa historia Stworzenia. Tam jest opisana kolejność stwarzania.
  Nie ma mowy o wirującej Ziemi. Co więcej Ziemia i roślinność (podkreślam) zostały stworzone przed innymi planetami, Słońcem a także innymi gwiazdami. A dlaczego tak? Proste :) Aby wszyscy mądrale uadli pod wpływem własnych przekonań i wiary we własną nieomylność.

  No taaa… ale to tylko taka moja wiara, ne?

  ech… przydałoby się tłumaczenie bo ze słuchu trochę ciężko mi idzie ;)

 3. http://prawda2.info/viewtopic.php?t=4373&postdays=0&postorder=asc&start=0

  Polecam przeczytać ten wątek. Wielu użytkowników podaje masę ciekawych i dobrych argumentów, że Ziemia nie jest w centrum, że się kręci itp. :) Naprawdę ciekawa (i długa) lektura pomijając to obrażanie się i nazywanie kogoś agentami. Wydaje mi się, że dyskusję rozpoczął pan od zbawienie.com i jestem wręcz zaskoczony jego sposobem rozmawiania…zresztą zrozumiecie o co mi chodzi jeśli przeczytacie.

 4. Jednak namawiam na przeczytanie tej rozmowy bo jest serio ciekawa. Pan Kubik często popełnia niestety błędy w swoich postach, ignoruje pewne argumenty i pytania, które są niewygodne, i ciągle powtarza, że nie ma dowodów mimo, że użytkownicy podali mu takie, które można samemu sprawdzić obserwując niebo. Wystarczy przeczytać rozmowę i samemu wyciągnąć wnioski. No chyba, że ktoś uważa, że tysiące naukowców (nie tylko tych żyjących), wiele organizacji (nie tylko te znienawidzone NASA) oraz tysiące amatorów astronomii i użytkowników forum po prostu bierze udział w spisku… wtedy to nie ma sensu bo i tak nie zmieni zdania.

Możliwość komentowania jest wyłączona.