Steve Jobs nie żyje, agenda działa dalej

 

Dzisiaj zmarł Steve Jobs, legenda przemysłu komputerowego i elektronicznego. Jego imię i nazwisko nie schodzi dzisiaj z czołówek światowych gazet, portali internetowych i ust prezenterów telewizyjnych.

Na krótką wspominkę o nim zdecydował się dzisiaj również nasz jaśnie panujący premier Donald Tusk, który w czasie swojego wystąpienia cytował słowa Jobsa:

Dano ci czas i nie zmarnuj go, żyjąc cudzym życiem. Nie daj się zwieść dogmatom, co polega na życiu wedle tego, co wymyślili inni. Niech w hałasie cudzych głosów nie zatonie twój własny głos. I co najważniejsze, miej odwagę, by iść za głosem serca i duszy. One jakoś wiedzą, kim naprawdę chcesz się stać. Reszta jest nieważna.

O zmarłych podobno nie powinno mówić się zle, lecz pewne rzeczy powinny być pokazywane bez strachu, zwłaszcza w tak trudnym okresie dla ludzkości jaki przeżywamy teraz. Nowy Porządek Świata nie będzie polegał na wszechobecnych obozach pracy jak sądzi obecnie wielu ludzi rozumiejących ukrytą prawdę o naszym systemie.

Nowy Porządek Świata polegać będzie na ogólnym przyzwoleniu ludzkości na nowy system, nową wspólną religię, na wyniesienie humanistycznych haseł ponad Boga. „TY jesteś bogiem”, „TY możesz wszystko”, „NIE OCENIAJ”, „nie wytykaj”. Piękne hasła miłości bezwarunkowej i równości ludzkiej. Ja nie jestem przeciwko ludzkiemu szczęściu i przeciwko pokoju, bo sam szukam ciszy i świętego spokoju, ale obecnie stosowana jest podwójna retoryka która miesza ludziom w głowach, łechcze ich ego i niszczy ich pokorę. Pokorę w stosunku do prawdy i nauki. Bez ludzkiej pokory nie można będzie zbudować prawdziwego królestwa pokoju. Karmiąc się mrzonkami które chcemy słyszeć, a nie bolesną prawdą o świecie i o nas samych, nie zbudujemy szczęścia tylko kolejną iluzję. Ludzie którzy kierują nas na zatracenie nie posiadają pokory- oni myślą że są bogami. I karmią nas dzisiaj tym samym, antycznym kłamstwem. Dzisiejsza ludzkość zlewa się w jedną masę krzyczącą: JA CHCE! JA MUSZE! MI SIĘ NALEŻY! MAM PRAWO! Steve Jobs był tylko jednym z tych głosów, ale jakże donośnym głosem. Ludzie chcą mieć prawo do wszystkiego, bo jest to łatwiejsze niż robienie tego co jest słuszne.

Steve Jobs był tylko małym trybikiem w tej sekularnej propagandzie. Technologia która nas otacza odgrywa ważną rolę w naszej przemianie, niestety przemianie na gorsze. Uzależniamy się od technologii i przedmiotów a oddalamy od rzeczywistości. Apple zresztą jest nie tylko korporacją, to nie tylko iPhony i gadżety – ta korporacja niesie za sobą ideę nowego, lepszego świata. Świata ludzi bez pokory, o wybujałym ego, wtórnych analfabetów nie rozumiejących tego co mówią inni ludzi a jednocześnie krzyczących o równych prawach, tolerancji, równości, bezwarunkowej miłości.

Czy jeśli ktoś zabija i degeneruje naszą rasę, należy go otoczyć bezwarunkową miłością? Czy jeśli ktoś robi coś złego i niezgodnego z naturą, to mamy tego nie mówić innym? W imię tolerancji skażonej ideami poprawności politycznej mamy siedzieć cicho gdy wygrywa wielkie zwiedzenie?

Steve Jobs mówił:

Niech w hałasie cudzych głosów nie zatonie twój własny głos. I co najważniejsze, miej odwagę, by iść za głosem serca i duszy. One jakoś wiedzą, kim naprawdę chcesz się stać. Reszta jest nieważna.

Biblia , książka „pastuchów z pustyni”, księga ciemniaków i ciemnogrodzianinów mówi zaś:

Jeremiasza17:9- Serce jest zdradliwsze niż wszystko inne i nieobliczalne.

2 List do Tymoteusza 2:22 –Młodzieńczych zaś pożądliwości się wystrzegaj, a zdążaj do sprawiedliwości, wiary, miłości, pokoju z tymi, którzy wzywają Pana z czystego serca.

Powiem szczerze: wolę być ciemniakiem i ciemnogrodzianinem niż okłamywać samego siebie. Spróbuj przypomnieć sobie największe błędy z twojego życia, takie błędy których wstydzisz się lub ubolewasz nad nimi najbardziej. I kiedy to zrobisz, odpowiedz sobie na pytanie: czy popełniłeś je z porywu serca czy dzięki chłodnemu i logicznemu osądowi?

Jeśli nie rozumiesz co firma Apple i jej twórcy mają wspólnego ze zwodzeniem świata obejrzyj poniższy filmik. Przy okazji dowiedz się czy Steve Jobs praktykował to czego uczył – i czy rzeczywiście nie dał się zwieść żadnym dogmatom.

Aktualizacja:

Steve Jobs zmarł i jako istocie ludzkiej należy mu się modlitwa i powściągliwość w ocenie jego postaci. Zmarł najprawdopodobniej na raka, więc nie należy go zaliczać do najwyższej, okultystycznej elity która ma przecież odpowiednią wiedzę dotyczącą leczenia takich chorób. Długo męczył się ze swoimi przypadłościami, widać było po nim że jest wyniszczony i zwyczajnie męczy się. Nie był dla mnie członkiem Elity, tylko mniej lub bardziej mimowolnym propagatorem Nowej (raczej nie lepszej) Ery. Takich propagatorów którym umyka wiele niuansów jest znacznie więcej, jest nimi nieświadomie wielu z was.

Chciałbym wierzyć że Jobs nie chciał nikogo okłamać, a sam był tylko ofiarą kabalistycznego systemu. Wiele osiągnął, ale powiedział też kiedyś: „nie chciałbym być najbogatszym człowiekiem na cmentarzu…”

-Rad

P.S. Numerologia kabalistów na dziś:  6+1+0+2+0+1+1=11

 

Reklamy

8 comments on “Steve Jobs nie żyje, agenda działa dalej

    • Prowokacja jakaś czy jak, co to za pytanie? To chrześcijański blog, na jaką odpowiedź liczysz? Może myślisz że ktoś ci odpowie, a ty od tak uwierzysz i już? Masz wolna wolę i rozum, to sam znajdź na to odpowiedź.

Możliwość komentowania jest wyłączona.