Michael Jackson, Uri Geller i żydowska agentura

 

Zródło: Michaelsguardian.blogspot.com, tłumaczenie Radtrap

W kolejności od lewej do prawej: premier Izraela Ariel Sharon na spotkaniu z Michaelem Jacksonem, rabinem Shmuley Boteachem i Uri Gellerem, środa 21.03.2001, Nowy Jork. Michael Jackson i Uri Geller prawdopodobnie planują wizytę w Izraelu w ramach propagowania haseł pokojowych. Chcą spotkać się z prezydentem Palestyny Yasserem Arafatem, królem Jordanii, królem Maroko i prezydentem Egiptu Mubarakiem.

Wielu bowiem pojawiło się na świecie zwodzicieli, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele ludzkim. Taki jest zwodzicielem i Antychrystem.  Uważajcie na siebie, abyście nie utracili tego, coście zdobyli pracą, lecz żebyście otrzymali pełną zapłatę. Każdy, kto wybiega zbytnio naprzód, a nie trwa w nauce Chrystusa, ten nie ma Boga. Kto trwa w nauce Chrystusa, ten ma i Ojca, i Syna. Jeśli ktoś przychodzi do was i tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie go, albowiem kto go pozdrawia, staje się współuczestnikiem jego złych czynów. – 2 Jana 1:7-11

Zanim opadła kurtyna, zanim król zwinął swoją szachownicę i oddał koronę dla mocarza, zanim przybyły mu ratunek dzieci, byli rycerze. Rozkazywała im królowa, nie król szachownicy. To byli zawsze rycerze którzy wykonywali cudze rozkazy. Wszyscy w drużynie króla byli przeciwko niemu, nie wspominając o tych po drugiej stronie szachownicy.

Czasami obecnych rycerzy było więcej niż jeden, ponieważ król ciągle uciekał. Czasami rycerze wysyłali swoje pionki i gońce, lecz na ich pracy korzystali tylko rycerze. Król był sprytny i zwinny jak dzieci którym zamierzał pomóc… pionki nie miały pojęcia że to co robią jest złe. Król starał się je ostrzec lecz rycerze byli zawsze na miejscu, otaczali go, próbując trzymać go w szachu.

W tych rycerzach nie było szlacheckości, swoje herby otrzymali za czynienie zła. To o istnieniu tego zła król chciał powiedzieć ludziom, obudzić ich ze snu i lunatykowania, gdyż idą prosto na swą zgubę.

Pogłoski o poszukiwaniu swego herbu przez króla były po części prawdziwe. Król chciał wiedzieć jak funkcjonować w tym systemie, tak by móc kontrolować szachownice. Król wiedział że jest otoczony więc grał w ich grę…

Poznajmy niektórych z tych rycerzy-obserwatorów.

Uri Geller


Uri Geller urodzony 1946 roku w Tel Awiwie (wtedy Palestyna). Według Wikipedii Geller jest dalekim krewnym Zygmunda Freuda. Oznaczałoby to że jest on również  krewnym Eda Bernaysa, który był jednym z twórców propagandy public relations z Instytutu Tavistock.

Geller jest synem Izaaka Gellera (Gellér Izsák), emerytowanego sierżanta armii oraz Manzy Freud  (Freud Manci). Twierdzi się że Geller jest dalekim kuzynem Zygmunda Freuda ze strony matki.zródło

Uri Geller był spadochroniarzem w wojsku-uczestniczył też w eksperymentach MK Ultra prowadzonych przez CIA, gdzie wykorzystywali jego podobno paranormalne zdoloności w badaniach nad zachowaniem.

Młody Geller i CIA:

W wieku lat 18 służył jako żołnierz wojsk spadochronowych w Izraelu, był raniony w akcji podczas wojny sześciodniowej w 1967. Przed rokiem 1970 Geller był już znany w USA i Europie. Interesowała się nim również społeczność naukowa, której członkowie zainteresowani byli zbadaniem jego zdolności parapsychicznych.”  zródło

Jeden z komentujących, Spotlight, wysłał mi to wszystko. Kiedy mi to wysłał powiedział też: „To już wystarczyło żeby włosy stanęły mi dęba!”

Kolejnym przedziwnym zbiegiem okoliczności jest to: „W lipcu 2007  NBC podpisała kontrakt z Gellerem i  Crissem Angel na program Phenomenon ,mającym znalezć kolejnego wielkego mentaliste; wygrał wtedy Mike Super.W styczniu 2008 Geller był gospodarzem programu TV The Next Uri Geller, emitowanego przez stację Pro7 w Niemczech.

Criss Angel miał być zatrudniony przez Michaela do“This is It”. Nigdy nie widzieliśmy Michaela i Crissa razem,ale cóż – jeśli Uriemu uszło na sucho żerowanie na imieniu Michaela… to dlaczego nie Criss, prawda?

Nie znacie Crissa Angela?

Geller twierdził w wywiadzie dla Nicky Campbell z BBC Radio 5,  z rana następnego dnia po śmierci Jacksona (25.06.2009) że szukając rozwiązania swojego problemu Jackson zgodził się na zahipnotyzowanie go. Geller powiedział że zrobił coś „wysoce nieetycznego” i zapytał go czy kiedykolwiek „dotykał dzieci w niestosowny sposób”. Geller mówił dalej że Jackson będący pod hipnozą kategorycznie zaprzeczył. Uri negocjował również warunki słynnego wywiadu telewizyjnego Jacksona dla Martina Bashira: Living with Michael Jackson.

Wszystko to już wiemy ale jak Geller w ogóle poznał Michaela? Jedną wersją którą słyszałam jest ta że Michael spotkał go w Nowym Jorku w roku 2000 podczas specjalnego pokazu filmu „Matrix”, na który zabrał synka Prince’a. Prince miał wtedy 2 lub 3 lata. Nie wyobrażam sobie Michaela zabierającego dwuletniego syna na „Matrixa”.

“Po śmierci Michaela Jacksona, brytyjska stacja  ITV ogłosiła swoje plany nakręcenia wywiadu z Gellerem dotyczącego jego relacji z Jacksonem, zatytułowanego My Friend Michael Jackson: Uri’s Story.”  Uri nigdy nie był „przyjacielem” Jacksona.

Dalej mamy kilka przykładów innych instytutów skupionych wokół Tavistock:

W roku 1975, dwóch naukowców ze Stanford Research Institute stwierdziło że zdolności Gellera są autentyczne. Twierdził on że płaci mu się ogromne sumy pieniędzy za używanie swego daru w pracy „parageologa”, różdżkarza szukającego ropy i tym podobnych. W roku 1970 Geller był badany w  Stanford Research Institute (SRI) przez Hala Putholfa i Russella Targa. Randi określał Putholfa i Targa jako „Laurela i Hardyego psi (parapsychologii),” co jest obrazą dla Laurelego i Hardyego (odtwórców Flipa i Flapa) (Randi 1982a: 131). Puthoff i Targ ogłosili że Geller jest tak wielkim talentem parapsychicznym że wymyślili termin dla określenia jego mocy: the Geller effect (efekt Gellera).  zródło

Geller wszedł również w lukratywny biznes New Age: poszerzania świadomości i samorealizacji. Można kupić jego sygnowany  Mind-Power Kit za 30 dolarów”.

Mind power kit? A może raczej zwyczajny KIT? Poza swoimi przyjazniami, jedyną rzeczą którą Uri potrafi zaginać jest prawda.

Badania Stanford Research Institute (znanego jako SRI International) przeprowadzone przez badaczy Harolda E. Puthoffa i Russella Targa zawierały konkluzję  że zaprezentował się on wystarczająco dobrze by kontynuować te badania w przyszłości, natomiast termin Efekt Gellera ma odnosić się do specyficznego typu zdolności które zademonstrował”  zródło1 i zródło2 zawierają badania dokonane na Gellerze przez Naval Surface Weapons Center w Silver Springs, Maryland. Czy nie jest to interesujące?

Kto więc mówi że nie było żadnego spisku? Ci ludzie nie mogli być bardziej ze sobą powiązani skoro dzielili te samo DNA. Tak jak pokazaliśmy na tym blogu wcześniej (michaels guardian.blogspot.com) duchowy przewodnik („przyjaciel”) Elvisa Presleya, Larry Geller był kuzynem Uri Gellera.

Lista badań Instytutu Stanford oraz innych rządowych eksperymentów w których uczestniczył Uri Geller znajduje się tutaj:  KLIK

To czego Uri nie mógł zrobić z Michaelem przy „pomocy swego umysłu” dokonał za pomocą narkotyków. To całe uzależnienie od leków o którym ciągle się mówi. Michael chciał uciec od tego wszystkiego.

„Relax … This won’t hurt you . .
Before I put it in . . . close your eyes
and count to ten, don’t cry . . .
I won’t convert you . . .
There’s no need to dismay…Just close
your eyes and drift away . . .”

– Michael Jackson, Morphine

Jest cała kolekcja wspólnych zdjęć Michaela i Uriego (czasami jeszcze z Boteachem). Czy Michael nie wydaje się być na nich nieobecny i nieszczęśliwy? Dlaczego ci wszyscy „przyjaciele” wydają się być powiązani z tym samym kryminalnym półświatkiem?

Michael i Uri

Nieobecne oczy… oczy rzadko kłamią


Podobny wyraz twarzy innego dnia


Kolejny dzień, kolejny strój, te same oczy – więzień


Michael z ochroniarzem Mattem Fiddes, tego samego dnia Michael promował książkę Boteacha


Tego samego dnia


Kolejny raz… te zdjęcie zostało jednak zmanipulowane w photoshopie. Co Uri próbuje udowodnić?


Geller i rabin Boteach w jednej drużynie

Michael


Zarówno Geller jak i Boteach wiele razy zarzucali Michaelowi uzależnienie od leków. Czego jednak nie powiedzieli to to, kto go w to wciągnął.

Boteach : Tak, bastion prawości w czarnej jarmułce ma również swoją własną dochodową stronę internetową (jak wszyscy „przyjaciele” Michaela?).

Tak Boteach tłumaczył niepowodzenie akcji “Heal the Kids” :

Jackson przestał współpracować z organizacją po naleganiach przyjaciół i agentów twierdzących że taka aktywność jest zbyt „przyziemna” dla Króla Popu, powiedział Shmuley Boteach, były prezes organizacji.

“Powiedziano mu że ta inicjatywa zdewaluuje jego pozycję supergwiazdy. Słowo „przeeksponować” było często używane. – powiedział Boteach, rabin, autor i feletionista który pomógł Michaelowi rozpocząć inicjatywę Heal the Kids.”  zródło

Boteach był tylko jednym z wielu malwersantów pracujących dla Michaela. Inicjatywa Michaela „Heal the Kids” miała być podobno dziełem Boteacha. Ale Boteach nie był zainteresowany dziećmi. Tak jak większość prawników i doradców Michaela, interesowała go tylko wypłata plus ewentualne „bonusy” (brane na własną rękę).

Według wielu raportów Geller i Boteach dostali wymówienie w podobnym czasie. Sprawa Gellera jest prosta, to on przedstawił Michaela Martinowi Bashirowi (do którego Michael miał wiele żalu po nakręceniu wywiadu dla telewizji „Living with Michael Jackson”). Boteach? Możliwe że to on przedstawił Gellera Michaelowi, lecz znalazłam coś co pokazuje że ci dwaj znali się jeszcze ZANIM poznali Michaela.

Po nagłej śmierci Jacksona w czerwcu, Geller przyznał w kilku wywiadach że jego znajomość z gwiazdą została przerwana w 2002 po tym jak Martin Bashir zrobił kontrowersyjny dokument o Jacksonie. Jackson oskarżył Gellera o wiele rzeczy, poszło o to że Geller specjalnie przedstawił go Bashirowi.” zródło

Nagroda Boteacha za pomoc w zgnojeniu Michaela?

Jego ostatnie książki o amerykańskiej rodzinie, Parenting With Fire oraz Ten Conversations You Need to Have With Your Children zostały zaprezentowane w The Oprah Winfrey Show.

W roku 2008, rabbi Shmuley prowadził program radiowy skupiający się na małżeństwach (…) w czasie którego gościli miedzy innymi dr Mehmet Oz oraz dr Maya Angelou. W roku 2007  został obwołany „kulturalnym fenomenem” i „najsławniejszym rabinem Ameryki” przez magazyn Newsweek, natomiast w 2007, 2008, 2009 i 2010 znalazł się na listach 10 najbardziej wpływowych rabinów Ameryki.”  zródło

Jedna z wypowiedzi Boteacha o Michaelu, malująca go jako człowieka okłamującego samego siebie:

Boteach: Cóż, wokół niego nie było nikogo kto mógłby go zatrzymać… Ludzie… nie będą wtrącać się w to co Michael chciał zrobić. A chciał on ukoić swój ból.

Michael zawsze myślał że coś mu dolega. Zawsze bolała go szyja, skręcona stopa. Tak naprawdę bolała go dusza. Był ekstremalnie samotny, ekstremalnie nieszczęśliwy. Czuł się niepotrzebny, w letargu. I sposób w jaki radził sobie z bólem – bardzo obawiał się że wyjdzie na jaw to, że jego najlepsze lata są już prawdopodobnie za nim.”  zródło

Boteach twierdził że wokół Michaela nikogo nie było. Michael był jednak nieustannie kimś otoczony. Twierdził że Michael czuł się niepotrzebny, bez celu. To kłamstwo. Michael wiedział co jest jego celem, często o tym mówił, śpiewał, przemawiał. Te słowa nie korespondowały tylko z „celami” Gellera i Boteacha. Jedynym bólem duszy Michaela było przeświadczenie że każdy kto nosi jarmułkę jest uczciwy i nie kradnie pieniędzy z fundacji dla dzieci.

Wyznania Medium i rabina


Uri Geller & Rabbi Shmuley Boteach
Przedmowa Deepak Chopra

Myśle że Chopre też możemy dopisać do czarnej listy.

Mamy to również na stronie internetowej Uri Gellera: “Uri Geller razem z vice prezydentem Alem Gorem, Yulim M. Vorontsovem, byłym ministrem spraw zagranicznych Związku Radzieckiego i Anthonym Lakem, ówczesnym doradcą Biura Bezpieczeństwa Narodowego, pózniej dyrektor CIA, senatorem Claibornem Pellem (..)

Te zdjęcia umieszczono 4 maja 1987 roku w News & World Report, gdzie w dziale „Washington Whispers” napisano:

Senator Claiborne Pell zarezerwował pomieszczenie na poddaszu Kapitolu – pokoju często używanego do egzaminowania tajnych dokumentów. Powód: zebranie oficjeli rządowych w celu wysłuchania izraelskiego medium Uriego Gellera i jego wizji na temat strategicznych planów Związku Radzieckiego. Geller który jak twierdzi potrafi wyginać łyżeczki siłą swej woli, był już kiedyś na słuchaniu u byłego prezydenta Jimmego Cartera.

Człowiek wyginający łyżeczki wmieszany w naszą politykę zagraniczną??

Co Geller robi dzisiaj? Kupuje wyspy…

Były celebryta twierdzi że była to jedna z trzech skalistych wysepek Szkocji która odpowiada układowi piramid w Gizie.” zródło

Geller (nie znalazłam innych wiarygodnych zródeł) twierdzi że poznał Michaela poprzez ojca Dodi Fayeda, właściciela „Harrod’s”. Niejasnym jest jak poznał go Boteach lecz obaj związani byli z Uniwersytetem w Oxfordzie, więc mogli spotkać się tam podczas prania mózgu… to znaczy, wygłaszania prelekcji dla studentów przez Boteacha.

Wtedy znalazłam też tą stronę:

Lecz człowiek który przedstawił mnie Shmuleyowi, nazwijmy go RS – RS ma teraz fundusz hedgingowy który istnieje w tylko jednym celu. Trzyma całą kasę do momentu aż Izrael wystrzeli rakiety w kierunku Iranu. Wtedy naciśnie przycisk i „zrobi biznes”.

“Skąd wiesz że Izrael zrobi coś takiego?” zapytałem go podczas lunchu w Core Club w 2010 roku.

“Zaufaj mi, wiem” odparł.

“Skąd wiesz kiedy Izrael to zrobi?”

“Zaufaj mi, dowiem się”

“Co to za biznes który masz zrobić?”

“Cóż, to jest sekret, prawda?” powiedział.

Cofnijmy się jednak o 10 lat. RS miał mi jeszcze jedną osobę do przedstawienia. Uriego Gellera, medium.   zródło

Więc Izrael planuje zbombardować Iran. Dobrze wiedzieć. Pózniej się tym zajmiemy.

I w końcu… Geller i Boteach znali się ZANIM poznali Michaela. W artykule o Urim Gellerze, dnia 2 maja 1999 roku w “The Sunday Review”.

Boteach: “Dostałem telefon z Kroniki Żydowskiej z zapytaniem czy wystąpie na jednym panelu z Uri Gellerem. Wiedziałem o Urim od czasów gdy jako dzieciak dorastałem w USA, Żydzi nie mają żadnych problemów z tym co robi Uri, akceptujemy moce paranormalne. Spotkałem się z nim po raz pierwszy pół godziny przed prelekcją.

Geller: “Shmuley wierzy że wszyscy mamy w sobie Boga. Piszemy razem książkę, opartą na listach które pisaliśmy do siebie w ciągu ostatnich 6 miesięcy gdzie rozmawialiśmy o wierze, rodzinie i przyszłości naszej planety. Niesamowitym jest to co nam wyszło z tych listów.”  zródło

To powyższe jest bardzo alarmujące. To jest nowa „religia New Age” którą próbują przepchnąć niektórzy z komentujących na tej stronie, próbując przekonać mnie że Michael to propagował. Jednakże gdyby Michael został ostrzeżony przed tym w co chcieli go wciągnąć ci apostaci, prawdopodobnie nigdy nie spotkałby Martina Bashira i byłby z nami do dzisiaj. Michael chciał wrzucić klucz francuski w tryby ich „spisku”.

„Mamy 4 lata żeby to odwrócić, inaczej będzie za pózno… będzie po nas” – Michael Jackson

Siedzi w tym wielu „przyjaciół” Michaela… Mottola, Gellera, Boteacha, Malnika i trochę powiązań z zakonem Brytyjskiego Imperium – Liz Taylor (odznaczona szlacheckim tytułem przez królową angielską) która jest także kabalistką i przekonwertowaną judaistką.

Ale żeby konspiracja? Nieeeeeeeee.

Te wypowiedzi zostały spisane w roku 1999, w tym czasie już się znali i pisali do siebie listy.

Geller i Boteach działali zespołowo do momentu aż Michael ich porzucił gdy zrozumiał o co im chodzi.  Zostali obaj odstawieni na boczny tor i dodani na czarną listę zaraz po premierze dokumentu Bashira. Następnie, pojawili się Wiesner i Konitzer, gładko i bez problemu. W tym czasie Michael dalej pracuje nad “Invincible” ,Chris Tucker (który również nie wspierał Michaela w czasie jego procesu) poznaje Michaela z Bretem Ratnerem, który z kolei prowadzi go do Alvina Malnika.

______________________________________________________________________________________________

Wszystkich anglojęzycznych fanów Michaela Jacksona i innych zainteresowanych jego przemilczaną historią związaną z międzynarodową kabałą, odsyłam na blog autorki powyższego tekstu: michaels guardian. Znajduje się tam ogromna ilość faktów znanych i przede wszystkim nieznanych z życia Króla Popu i otaczającego go światka okultystycznego – Radtrap

Reklamy

5 comments on “Michael Jackson, Uri Geller i żydowska agentura

 1. Hm, moim zdaniem, artykul wyglada na probe „wybielenia” Jacksona. Wstretni, zli zyci omotali biedna, zagubiona superstar duszyczke… Prawda jednak jest bardziej przerazajaca.
  Jackson jak i cala reszta szolbiznesu podpisal evil pact. Nie oszukujmy sie. Zeby zaistnies w Hollywood albo showbiz trzeba wlasna krwia podpisac cyrograf.
  Dwa albo trzy lata przed smiercia wspominal o tym ze umrze w wieku 50 lat. Coz za zbieg okolicznosci… chyba ze ten „zbieg” jak i ta „okolicznosc” byla czescia deal’u.

  Jackson prawdopodobnie zorientowal sie co zrobil i chcial z tego wyjsc. Rozumial doskonale co sie wokol dzieje i dokad zmierza – stad jego apatia. Niestety bylo juz za pozno. Dzis juz jest martwy i nic nie moze zrobic…

  A zydzi? Prawdopodobnie podlaczyli sie aby wyciagnac troche kasy, a przy okazji zdobyc jeszcze wiecej slawy.

  • No cóż nie dokładnie o to mi chodziło, ale zawsze coś nowego. Z pewnością Jackson, nie był jednym z tych którzy modlił się do dziwnych Bożków (a nawet jeśli to nic by nie pamiętał, jak na monarch child przystało). Czytałam gdzieś że Brice Tylor, cz inna ofiara projektu widziała że jako dziecko Michael i jego bracia byli molestowani. Ponoć przyszedł jakiś ochroniarz i zgwałcił każdego z nich, po czym któryś z braci wyszedł ze skrzywdzoną miną (nie wiem czy to był Michael). Potem oczywiście cudowny koncert dla publiki, trzeba też wspomnieć że Jackson grał w czarnoksiężniku z krainy Oz. Film ten jest wykorzystywany w celach programowania.

 2. Pingback: Info « Stop Syjonizmowi

Możliwość komentowania jest wyłączona.