Fallenalien.com

 

Interesująca witryna o agendzie upadłych aniołów (angielskojęzyczna)  LINK

Advertisements

3 comments on “Fallenalien.com

 1. Strona dobra. Tylko jak zwykle kilka niescislosci. Gosc pisze ze ladowanie na ksiezycu jest raczej niemozliwe bo astronauci zostaliby usmazeni przez promieniowanie. W innym artykule znowu pisze, ze jednak polecieli, sfilmowali ksiezyc i odkryli „cos” szokujacego. To w koncu jak? Polecieli czy nie?

  Inna zastanwaiajaca rzecz, ze Iluminaci, masoni – czy jak ich tam zwal – czesto ukrywaja sie za posatcia Jezusa, jak chocby Jezuici – przyjmuja cswoja nazwe od Jezusa, a przeciez sluza szatanowi. Kiedys czytalem ze dla nich Jezus i Lucyfer to ta sama postac. Jednak jakby wczytac sie w biblie to szatan (lucyfer) kusil Jezusa. Tak wiec ich teoria nie ma sensu.

  Czy ktos moglby rzucic nieco wiecej swiatla (coz za niefortunne okreslenie) na to?

  • Te lądowanie które znamy faktycznie było sfingowane, ale to nie oznacza że innych lądowań nie było.

   Co do śmiercionośnego promieniowania, to uważam że to wkręt żeby ludzie bali się kosmosu. (to tylko moje zdanie)

   Co do braku sensu w postępowaniu „tych złych”, co się dziwić, myślą że mogą wygrać z Bogiem. Czy to ma sens?

 2. Ludzi poznaje się po owocach, a nie po tym co mówią. Są tacy co podają się za znajomych wnuczków starszym ludziom w blokach, tylko po to by wyłudzić od nich kasę. Nie powinno nas interesować za kogo podają się np. Jezuici -patrzmy im na ręce.

  Nie wiem skąd tamte nieścisłości. Może to arty różnych autorów? Może strona prowadzona jest przez kilka osób? Ludzie nie mogą się zgadzać ze sobą we wszystkim.

Możliwość komentowania jest wyłączona.