u

Amy Winehouse i Klub 27

 

Zródło: VigilantCitizen, tłumaczenie: Radtrap

Nagła śmierć Amy Winehouse była smutnym wydarzeniem a jednocześnie przyniosła nam te znane uczucie deja-vu. Jest jedną z wielu artystek i artystów którzy stracili swe życie w wieku lat 27  i to w dziwnych okolicznościach. Czy jest w tych zgonach coś więcej?’

Słynna ze swojego charakterystycznego głosu i muzycznego stylu… niesłynna ze swojego stylu życia, skandali i nadużywania używek… Amy Winehouse była klasycznym przykładem gwiazdy rocka: artystyczny geniusz połączony z tendencją do samozniszczenia. Jej wczesna śmierć, w wieku lat 27, była ostatnim składnikiem w recepcie na zostanie niezapomnianą gwiazdą. Wiecznie Młodą. Abstrahując od jej muzyki, Winehouse będzie pamiętana jako ta „żyjąca szybko i umierająca młodo” a nad jej postacią roztoczy się mistyczna aura towarzysząca tym którzy odeszli u swego szczytu. Nie zobaczymy już starzejącej się Amy, nie zobaczymy jej odchodzącej w niepamięć, nie zobaczymy jej w reklamówkach telewizyjnych dzięki którym będzie w stanie opłacić rachunki. Umierając w wieku 27 lat, zostanie zapamiętana jako ognista diva- inspirująca, szokująca, przyzywająca i odpychająca ludzi wokół niej w tym samym czasie. Co najważniejsze, umierając w wieku 27 lat stała się członkiem Klubu 27.

Klub 27

Klub 27 jest nazwą umownej grupy najsłynniejszych gwiazd które zmarły w wieku 27 lat. Mimo że w klubie tym znajduje się ich całe mnóstwo, najsłynniejszymi jego „członkami” są Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison i Kurt Cobain. Większość przedstawicieli klubu prowadziło bardzo skomplikowane żywoty a przyczyny ich śmierci owiane są całunem tajemnicy. Rzeczywiście, badając historię ostatnich godzin życia Jimiego Morrisona, Jimi Hendrixa czy Kurta Cobaina dochodzimy do odkrycia wielu nieścisłości i pytań bez odpowiedzi. Autopsje, ustalone przyczyny śmierci, raporty policyjne… wszystko to zaczyna do siebie nie pasować. W skrócie, w sprawie tych zgonów znajduje się wszystko co potrzeba do tworzenia „teorii spiskowych” na temat morderstwa.

Amy Winehouse niestety pasuje do tego klubu idealnie. Niektórzy mogą się z tym nie zgodzić, twierdząc że nie była ona ikoną i rewolucjonistką na miarę Hendrixa i innych, lecz posiada wiele innych cech wspólnych z nimi: unikalny styl, rzeszę fanów, problem z alkoholem i narkotykami, tendencję do depresji i innych problemów psychicznych, historię nieudanych związków i przede wszystkim masę niedomówień wokół jej śmierci.

Mega rytuały

 

Fenomen śmierci w tajemniczych okolicznościach młodych i wschodzących gwiazd wykracza poza Klub 27. Podczas gdy klub ten zarezerwowany jest dla piosenkarzy, wiele innych artystów umiera tajemniczo w wieku ok. 30 lat.  Niedawne zejścia aktorów Heatha Ledgera (zobacz “The Imaginarium of Doctor Parnassus” and Heath Ledger’s Sacrifice) czy Brittany Murphy opierały się na podobnym wzorcu co opisane poprzednio przypadki. Dziwnym trafem media zaczynały interesować się tymi ludzmi tuż przed ich śmiercią i opisywały ich problemy personalne czy dziwne zachowanie. Czy ich smierć była sygnalizowana wcześniej, czy była to część chorego rytuału okultystycznej elity kontrolującej przemysł rozrywkowy? Czy te charyzmatyczne gwiazdy zostały wychowane do bycia sławnymi tylko po to by ostatecznie złożyć je w ofierze? Czy mieli stać się częścią światowego mega rytuału? Czy fala szoku i smutku wywołana tymi wydarzeniami nie jest wykorzystywana w jakiś sposób przez potężnych okultystów? Koncept ten może wydawać się niepoważny dla niewtajemniczonych ludzi, lecz dla ludzi zajmujących się okultyzmem potęga ludzkiej ofiary jest znana i dokumentowana od czasów przeprowadzających takie rytuały starożytnych cywilizacji. W książce „Tajne Stowarzyszenia i Wojna Psychologiczna” Michaela A. Hoffmana czytamy:

“Kwestia kontroli ludzkości poprzez ezoteryczne formułki i symbole ukrywane w mediach, jest jednym z trudniejszych konceptów do zaakceptowania przez ludzi. Dlatego większość ludzi nazywana jest przez adeptów tajnych stowarzyszeń „profanami”, „poganami” czy też „gojami”.

Hoffman pisze o mega rytuałach:

“[Niektóre morderstwa] są morderstwami rytualnymi dokonywanymi przez kult chroniony przez rząd USA, korporacyjne media i powiązaną z nimi policją.

Tego typu morderstwa są wyreżyserowanymi ceremoniami; odprawianymi na początku na bardzo małą skalę, pośród samych adeptów w ramach ich programowania, a pózniej na dużą skalę przy użyciu mediów elektronicznych.

W rezultacie otrzymujemy niezwykle symboliczny, rytualny przekaz dla milionów ludzi, satanistyczną inwersję: swoistą czarną mszę gdzie miejsca w ich teatrze zajmuje cały naród (…)

– Michael A. Hoffman II, Secret Societies and Psychological Warfare

W roku 1940 francuski poeta i reżyser teatralny Antonin Artaud przepowiedział nadejście okultystycznych mega rytuałów w mediach. Artaud był adeptem różnych form okultyzmu i dobrze znał wpływ teatralnych rytuałów na ludzi. Stworzył on niesłynny „Teatr Okrucieństwa” z myślą oddziaływania na widzów. Artaud pisał o procesach Zbiorowego Umysłu:

“Poza trywialnym czarnoksięstwem i wioskowymi magami, istnieją triki globalnych magów w których wszystkie ostrzeżone świadomości uczestniczą cyklicznie… W ten sposób wzbudzane są tajemnicze siły, transportowane do światów astralnych, do mrocznego gmachu znajdującego się ponad wszystkim… trująca agresywność nikczemnych umysłów większości ludzi… [tworzony jest] rodzaj miejskiej magii która wkrótce ujawni się bez potrzeby dalszego ukrywania.”

W Hollywood ofiary tych rytuałów są często manipulowane i poddane kontroli umysłu, ich śmierć jest natomiast „zapowiedziana” w jakiś sposób poprzez symboliczne obrazy. W filmie „Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła”, ostatnim w którym wystąpił Heath Ledger, temat ofiary jest ekstremalnie ważny. W jednej ze scen widzimy obrazy trzech celebrytów którzy umarli młodo: Rudolpha Valentino, Jamesa Deana i księżną Diane. Po zobaczeniu tych zdjęć kobieta mówi do Johnny Deepa – jednego z zastępujących Ledgera aktorów – „Ci ludzie… oni wszyscy nie żyją”. Depp odpowiada:

“Tak… są jednak nieśmiertelni. Nie zestarzeją się ani nie utyją. Nie zachorują ani nie osłabną. Są ponad strachem ponieważ są… na zawsze młodzi. Są bogami… a ty możesz do nich dołączyć.”

Pózniej dodaje:

“Twoja ofiara musi być czysta.”

Te słowa miały być wypowiedziane przez Heatha Ledgera.

Obraz wykonany przez Vincenta Fantauzzo, przyjaciela Ledgera, ukazujący alternatywne osobowości szepczące mu do ucha. Obraz ukończono niedługo przed śmiercią Ledgera.

Brittany Murphy pojawiała się na wielu dziwnych fotografiach przed swoją śmiercią. Niektóre odwołują się bezpośrednio do kontroli umysłu, programu Monarch i okultystycznych rytuałów.

Zdjęcie z symboliką MK Ultra

Brittany Murphy otoczona przez zamaskowanych osobników w dość okultystycznym stylu. Zdjęcie wykonane na krótko przed jej śmiercią.

Sprawa Amy Winehouse

 

W czasie pisania tego artykułu, dokładna przyczyna śmierci Amy jest ciągle ustalana (dużo mówi się syndromie odstawienia alkoholu). Tak jak w przypadku innych tajemniczych zgonów celebrytów, opinia publiczna zapewne dostanie wyjaśnienie związane z narkotykami i alkoholem. I tak jak w tamtych przypadkach na światło dzienne wypłyną niepokojące fakty stojące w sprzeczności z oficjalną wersją, co z kolei wywoła spekulacje, plotki i stworzy alternatywne teorie.

Już teraz znalezli się świadkowie opisujący tajemnicze wydarzenia przed jej śmiercią. W jednym z newsów, sąsiad Amy twierdził że słyszał „krzyki, lamenty i coś w rodzaju dzwięków bębnów” wydobywające się z jej domu w dniu śmierci.

Śmierć Amy Winehouse: Sąsiad w Camden słyszał „krzyki i lamenty”

Jeden z sąsiadów jest przekonany że zginęła ona we wczesnych godzinach porannych w piątek gdy słyszał jakieś krzyki. „Myśle że coś się wydarzyło w nocy. To brzmiało jak jakaś dziwna seksualna gra. Były tam krzyki i lamentowanie.” Mężczyzna ten, proszący o anonimowośc, twierdzi że obudziły go dzwięki o 2 w nocy. „To brzmiało naprawdę dziwnie a mój syn mówił że słyszał jakieś bębny.”

Tego popołudnia słyszał płacz jednego z przyjaciół Winehouse w jej domu i zrozumiał że ona nie żyje. Uważa on że przyjaciel ten opuścił jej dom w nocy a następnie powrócił popołudniu by znalezc ciało. „Była dość cicha dlatego gdy usłyszałem te hałasy – krzyki – pomyślałem że to do niej nie podobne. Powiedziałem mojemu synowi że może wzięła jakieś wyjątkowo złe prochy.”

Powiedział że widział ją trzy tygodnie temu gdy wchodziła do domu z asystą opiekunów, gdyż nie mogła chodzić (godzina 10.00). „Nie mogła chodzić, miała problem z postawieniem jednej nogi przed drugą.” Jej kot Sky przychodził do jego domu by coś zjeść i się przespać.

Właścicielka lokalnej restauracji, Ze Silva lat 56, twierdzi że Winehouse przychodziła do niej regularnie 2 razy w tygodniu. Widziała ją w ostatni wtorek, wtedy powiedziała jej że rzuciła alkohol. „Nie miała nic do picia. Powiedziała mi: Kochanie, nie dawaj mi żadnego alkoholu, ja już nie pije. „Była normalna. Rozmawiała ze wszystkimi, robiła sobie zdjęcia z dziećmi, dawała im autografy. To była dobra dziewczyna, jest mi bardzo smutno.”

Winehouse chodziła do restauracji A Baia aby pograć w snookera z jej ochroniarzami i wysyłała ich po śniadanie na wynos. Przed taśmą policyjną blokującą dostęp do Camden Square pojawiły się kwiaty,pluszaki i świece. Na jednej z kartek tam zostawionych pisze: „Camden cię nie zapomni. Wszyscy cię kochamy i będziemy kochać. Twoja legenda trwa.”

– London 24, Amy Winehouse death: Neighbour in Camden heard ‘screaming and howling’

To doprowadza nas do pytania: czy śmierć Amy Winehouse była morderstwem czy może rytualną ofiarą? Czy znajdowała się pod czyjąś kontrolą? Czy jej śmierć jest rezultatem wystawienia na upodlony przemysł rozrywkowy?

Kelly Clarkson na swoim Tweeterze umieściła dość  gorzką wiadomość związaną z tym wydarzeniem.

“Słyszałam wieści o Amy Winehouse. Jest mi niezwykle smutno. Nie znałam jej lecz spotkałam ją kilka razy i słyszałam jak śpiewa. Była piękną i utalentowaną dziewczyną. Jestem zła. Co za marnotrastwo uzdolnionej osoby. Co za szkoda że nie widziała żadnej nadziei i kontynuowała swe życie w ten sposób. Jestem tak przybita psychicznie i emocjonalnie że mnie to przerasta. Pytam się sama siebie dlaczego niektórych z nas się oszczędza a inni służą za przykłady. Jestem bardzo zła i smutna, nie wiem dlaczego tak mnie to ruszyło. Czasami myślę że ta praca zabije nas wszystkich,przynajmniej w sensie emocjonalnym. Może dlatego jako mała dziewczynka w szkółce niedzielnej nauczyłam się że Bóg nie chce fałszywych bożków i idoli. Jako dziecko myślałam że Bóg jest bardzo samolubny ale teraz chyba już rozumiem. Nie chciał byśmy podążali za ludzmi i rzeczami którzy nie są perfekcyjni i to nie ze względu na wielbicieli, ale bardziej ze względu na bożki i idoli którzy nigdy nie będą tym czym widzą ich wszyscy wokół, ponieważ wszyscy jesteśmy niedoskonali. Wiedział że nie będziemy w stanie wytrzymać napięcia, wstydu, chwały czy mocy jakie dają nam światła jupiterów. Jestem strapiona. Jestem też niezwykle wdzięczna ludziom którzy mnie kochają i wspierają. Bez tak wspaniałych przyjaciół i rodziny kto wie gdzie bym teraz była. Moje myśli i modlitwy są teraz z jej przyjaciółmi i rodziną. Jest mi przykro z powodu waszej straty. Modlę się o spokój w waszym sercu.”

Wyrzucona z pociągu wolności?

Amy jako dziecko.

Prorocza rzezba Amy Winehouse z 2008 roku zatytułowaną „Jedyna Dobra Gwiazda Rocka to Martwa Gwiazda Rocka”. Przedstawia Amy postrzeloną w głowę i leżącą bez ducha na ziemi. Obok znajduje się maska Myszki Minnie która jak to opisują inne artykuły, może reprezentować program kontroli umysłu Illuminati (pomimo że autor rzezby twierdzi że maska odnosi się do niesłynnego klipu gdzie Winehouse bawi się martwym mysim noworodkiem).

W książce Fritza Springmeiera  The Illuminati Formula to Create a Mind Control Slave czytamy:

“Programiści programują ich z przeświadczeniem że zostaną oni „wyrzuceni z pociągu do wolności” gdy zbliżą się do 30 urodzin. (Pociąg wolności jest słowem-kodem w opartym na traumie programie kontroli umysłu Monarch. Wyrzucić z Pociągu Wolności oznacza zabić.)

Ofiary kontroli umysłu często umierają młodo z kilku powodów. Po pierwsze według ekspertów od kontroli umysłu, cierpienie, tortury i kontrola wywierana na ofiarach nie może być kontynuowana prawidłowo na osobach dorosłych. W pewnym momencie,w okolicy 30 urodzin program zaczyna słabnąć a jego ofiary odzyskują część pamięci. Ten kontakt z rzeczywistością jest często traumatyczny, powoduje depresję, pojawiają się symptomy zaburzeń psychicznych takich jak Osobowość Wielokrotna i nadużywanie narkotyków i alkoholu. Gdy niewolnik (zwłaszcza ten mający wpływ na wielu ludzi) przestaje reagować na polecenia i zaczyna zachowywać się w nieprzewidziany sposób, zostaje on „wyrzucony z pociągu do wolności”.

Niektórzy z nich z wyjątkowo silną wolą potrafią uwolnić się z pętów kontroli umysłu (do pewnego poziomu). Aby powstrzymać ich od mówienia również wyrzuca się ich z tego pociągu.

“Jeśli niewolnik nie współpracuje i musi być wyrzucony z Pociągu Wolności, może być dla nich użyteczny w inny sposób. Po prostu „odpal go” by kogoś zabił i patrz jak zdejmuje go policja. NWO zyskuje nowe przykłady w statystykach i kolejne powody do straszenia opinii publicznej, po to by zaakceptowali odebranie sobie broni.”

Czy Winehouse była pod kontrolą umysłu, czy została wyrzucona z Pociągu? Trudno powiedzieć. Przejawiała symptomy „ofiary przemysłu” a niektóre z jej związków (jak z Blake Fielder-Civil) wyglądały na odgrywanie roli „kontrolerów” (podobnie jak w przypadku Mariah Carey i jej związku z Tommym Mottola czy Anne Nicole Smith z Howardem K.Sternem). Jest kilka poziomów w kontroli umysłu i być może Winehouse nie przeszła przez cały proces programu Monarch. Jednakże samo już umieszczenie wrażliwej osoby w toksycznym świecie showbiznesu w połączeniu z ciągłym molestowaniem ze strony prasy, jest wystarczającą traumą dla zdestabilizowania psychiki i oczyszczenia drogi dla kontroli umysłu.

Pomimo swego sukcesu Winehouse nigdy nie była pionkiem świata rozrywki tak jak inne opisywane wcześniej gwiazdy. Jej brak skłonności do współpracy mógł być przyczyną jej przedwczesnej śmierci. Natomiast jej protegowana, nowa gwiazdka Dionne Bromfield jak widzimy na poniższym zdjęciu, podchodzi do tego problemu współpracy w zupełnie inny sposób.

Zdjęcie z klipu Bromfield „Foolin”, wypuszczonego dwa miesiące przed śmiercią Winehouse. Znany wam już znak przynależności do świata muzycznych pionków Illuminati.

Konkluzja

 

Określenie prawdziwych przyczyn śmierci Amy Winehouse jest ciężkim zadaniem, jednak wydarzenie to same w sobie nie jest czymś unikalnym. Wpisuje się raczej we wzorzec znany nam z przedwczesnych zgonów innych młodych celebrytów. Od samego początku gdy się pojawiły, gwiazdy te osiągnieły wielką popularność. W pewnym momencie coś jednak poszło zdecydowanie nie tak i rozpoczął się proces upadku wypełniony narkotykami i upokorzeniami. Czy ma to coś wspólnego z tymi brakującymi częściami puzzli w układance? Jeśli ci artyści nie są bezpośrednim tworem programu Monarch, sama obecność ludzi w ich życiu, spełniających rolę „kontrolerów” ze światka muzycznego prowadzi ich do destruktywnego zachowania. Media dodają i powiększają już istniejące problemy tych artystów, portretując ich jako skończonych ćpunów. Gdy ogłaszają ich smierć, świat jest zszokowany lecz nie zaskoczony. Dragi, alkohol, to idealne kozły ofiarne. Jak to się mówi: “case closed”.

Dlaczego nasza pop kultura jest wypełniona seksem i krwią, gdzie wschodzące gwiazdy zyskujące sobie miliony fanów nagle zostają przygaszane? W przemyśle wypełnionym okultystyczną symboliką, kierowanym przez okultystów, nie powinno nas dziwić że odprawiane są tego typu rytuały. Jedna rzecz jest pewna: wielu złapanych w ten toksyczny biznes próbuje wyjść z tej, cytując jedną z piosenek Winehouse, Some Unholy War.

Zobacz też:

Wywiad ze Svali

Lady Gaga i Illuminati

Lady Gaga zagra główną rolę w filmie o A. Winehouse

Czy Gaga zabiła swoją rywalkę?

Amy Winehouse nie chce śpiewać z Lady Gagą

 

Reklamy

33 comments on “Amy Winehouse i Klub 27

 1. Tolerancja wg ateistów
  „Parę setek hiszpańskich ateistów atakuje młodych katolików dążąc do konfrontacji. Przebrani bluźnierczo w imitacje liturgicznych szat z tęczowymi flagami i kondomami w rękach, pokrzykują pod adresem modlących się katolików „Wasz papież to nazista”, „Religia to opium dla mas”, „Zamknąć Watykan, mentalne Guantanamo”, „Lepszy jamnik od owczarka niemieckiego”. W bluźnierczej parodii procesji niosą figurę penisa przyozdobioną w dewocjonalia. Tak wygląda tolerancja. Tak wygląda tolerancyjna, ateistyczna Europa” czytaj całość http://katonisliwka.wordpress.com/2011/08/19/tolerancja-wg-ateistow/

 2. Polecam /przy tej okazji/ bardzo ciekawy dokumentalny film-niedawno Brewyświetlany na planette.
  http://www.filmy-dokumentalne.pl/scjentologia-prawda-o-klamstwie.html
  Warto!!!

  Ten cytat:
  “Jeśli niewolnik nie współpracuje i musi być wyrzucony z Pociągu Wolności, może być dla nich użyteczny w inny sposób. Po prostu „odpal go” by kogoś zabił i patrz jak zdejmuje go policja. NWO zyskuje nowe przykłady w statystykach i kolejne powody do straszenia opinii publicznej, po to by zaakceptowali odebranie sobie broni.”
  -bardzo przypomina mi działanie*M-K na Andreasa Brevika, który podobno oprócz strzelania z szybkością swiatła do ludzi w między-czasie wykonał 2 telefony na Policję……

 3. Co sądzisz o układzie palców ręki w pozycjach mudra wiedzy i mudra energii?
  Czy to podobienstwo ze znakami masonów jest zapożyczone z wiedzy starohinduskiej celowo, lub jaki inny istnieje z tym związek?
  (mudra energii np.
  Przeciwdziała bólowi, wydala z organizmu różne trucizny i zanieczyszczenia, oczyszczając organizm, oraz leczy dolegliwości i choroby układu moczowego. Szczególnie wskazana przy zatruciach i w wypadku bólu.
  a mudra wiedzy:
  Mudra jest w stanie rozwiązać wiele problemów zdrowotnych. Znacznie zmniejsza napięcie wewnętrzne, uspokaja, a także „porządkuje” wnętrze organizmu, rozluźnia psychicznie i duchowo. Wzmacnia pamięć i poprawia koncentrację. Jest pomocna przy bezsenności, jak również przy depresjach. Obniża zbyt wysokie cisnienie krwi i pogłębia działanie innych mudr, dlatego zaleca się jej stosowanie z innymi mudrami.)
  http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/webacja/medalt/mudra.htm

 4. Bardzo ciekawy artykuł, dzięki Rad za tłumaczenie!

  Ja osobiście byłam bardzo zszokowana śmiercią Amy, lubiłam tę artystkę, poza tym była zbyt młoda, piękna i utalentowana, żeby umierać tak młodo…

  PS. Jak chce się przeczytać coś ciekawego i prawdziwego, to tylko na blogach, w żydomediach nie ma czego szukać…

  Pozdrawiam

   • To nie jest żart. Jeśli w opisanych zabójstwach /samobójstwach/ brały udział osoby trzecie- okultyści czy illuminaci to dla nich liczby. Zwłaszcza liczba 7, która w biblii jest liczbą Boga. dla nich nie ma miejsca na przypadki i śmierć moze oznaczac ofiarę rytualną okreslona konkretna datą lub liczbą lat ofiary.

    • W takim razie przepraszam. Mimo wszystko jednak przesadzacie i wg. mnie macie błędną teorię. owszem, Leppera zamordowano, ale to nie był żaden rytuał. Czy w tych wszystkich materiałach na temat ostatnich dni Leppera któe wyciekły ktoś może pokazać dowód na rytualny mord? Czegoś takiego nie ma: tej śmierci nie ma nawet co porównywać ze zgonami młodych artystów na topie.

     Wiek 27 lat ma znacznie większe znaczenie niż numerologia. Ci ludzie przyjmują że w wieku 27 lat osiągamy szczyt biologicznych możliwości mózgu. Dlatego smierć w tym wieku określają jako śmierć u szczytu swych możliwości. Umierają jako Młodzi Bogowie.

     Leppera najpewniej zdjęły służby specjalne i tyle. Wg. mnie przesadzacie z tym 57, dlatego na początku pomyślałem że to jakaś kpina.

     Pozdrawiam

 5. Pingback: Info 21.08.2011 « Stop Syjonizmowi

 6. Nie wspomniales ze kilka miesiecy po smierci Brittany Murphy w podobnych okolicznosciach zginal jej maz Simon Monjack.Przyczyna zgony obydwojga to problemy z plucami,astma.Na jakims forum znalazlem ze przyczyna smierci bylo zagrzybione mieszkanie.
  A co naprawde sie stalo ?
  Otoz Brittany zostala wciagnieta w sprawe Julii Davis (whistleblower) ktora to byla oficerem Straży Granicznej i informowala w swoich reportach do FBI o ciaglym naruszaniu bezpieczenstwa na niektorych przejsciach granicznych (usuwanie wykrywaczy metali i urządzeń rentgenowskich jak rowniez redukcja pracowników ochrony).Slynna sprawa z 4 lipca 2004 gdzie to 28 terrorystow mialo przekroczyc granice USA .Po tym jak o wszystkim dowiedzialy sie media Davis i jej maz w odwecie zostali inwiglowani przez sluzby specialne.Naloty na ich dom i aresztowania.Kilka spraw w sadzie i na koniec zrobili z nich terrorystow.

  Cala sprawe opowiada film “THE TERROR WITHIN” http://www.terrorwithindoc.com/
  Szczegolowo o Julii Davis http://www.parentadvocates.org/index.cfm?fuseaction=article&articleID=7694
  Brittany Murphy ,dziewczynie ktorej nie dano zyc http://emergingmagazine.com/group/celebritygossip/forum/topics/girl-interrupted-who
  Unsafe at Any Altitude http://www.youtube.com/watch?v=3gt3ZK-P8e4

 7. Rad, gaga na animacji na okularach powinna mieć odwrócone pentagramy do góry nogami, bo jest marionetką satanistów

 8. Nie ma sprawy.
  Zajmuje sie od jakiegos czasu analiza Hollywood w odniesieniu do 9/11 i illuminati.
  Jest tego bardzo duzo.Symbolika juz teraz pojawia sie w kazdym filmie od bajek Disneya po horrory.Pranie mozgu to obecnie norma.

  Co do Julii Davis to ukrainka.Dziewczyna sie zaangarzowala i dostala po tylku.
  A praca w policji byla jej marzeniem.
  Cztery osoby stracily zycie.Jestem ciekaw kim sa dwie pozostale.

 9. To jest II cz. Największy satanistyczny pokaz w Holandii. Podobno przy tej produkcji pracował Polak-1 z najlepszych

 10. Eee… powie mi ktoś co w tym satanistycznego? Bo nie wiem, co satanistycznego jest w projekcjach świetlnych? Taka nowoczesna sztuka i tyle o.O

  • To nie jest pokaz światełek, to jest indoktrynacja satanistyczna. Na początku byłem sceptyczny ale po obejrzeniu filmu nie mam już wątpliwości.

 11. Podobnie próbowali załatwić Britney Spears. Ona w 2007 roku wyraźnie zbuntowała się przeciw swoim kontrolerom (przypominam, że ona była jedną z adeptek Klubu Myszki miki i niewątpliwie ofiarą Project Monarch). Rozpoczęło się od imprez na które wyciągała ją ponoć Paris Hilton. Britney miała mieć urabianą opinię ćpunki i alkoholiczki, CO MIAŁO USPRAWIEDLIWIĆ JEJ ŚMIERĆ w wieku 27 lat. Nic z tego nie wyszło. Albo została ostrzeżona co się szykuje na nią albo rzeczywiście usiłowała sama zerwać się ze smyczy kontrolerów. Ostatecznie wybuchł ogromny szum wokół jej osoby i jej dość dziwnego zachowania. Może to ją ocaliło w jakiś sposób. Media wciskały się wszędzie, więc wykończenie jej (w formie rytuału) było być może niemożliwe. Jednak zerwanie z kontrolą nie udało się do końca. Teraz ma nad sobą cały sztab ludzi. Ewidentnych kontrolerów, tylko że teraz wygląda to inaczej. Obserwując ją można odnieść wrażenie, że jest to osoba zrezygnowana. Robi to co jej każą i na tym koniec. Jej zupełnie inna niż była kiedyś. Podobno miała zrobione pranie mózgu w szpitalu psychiatrycznym. Nie wiem ile w tym prawdy. Najciekawszy to ten tatuaż – trójkąt – na dłoni, który pojawił się po tej całej aferze. Różnie o tym mówią.

 12. Dopisek do posta powyżej.
  Interesujący jest też aspekt roli rodziców B. Spears. Czy oni też pełnią funkcję kontrolerów? Albo pełnili? Czy też wiedzieli w czym udział brała ich córka i tym samym zgadzali się na to co miało się z nią stać (a nie stało się)? De facto została ubezwłasnowolniona: odebrano jej dzieci, kontrolę na forsą… i praktycznie życiem prywatnym.

Możliwość komentowania jest wyłączona.