Wszystko widzące oko i Jezuici (ang)

 

Reklamy

5 comments on “Wszystko widzące oko i Jezuici (ang)

 1. Ten filmik to czysta herezja-od kiedy „prawdziwi chrześcijanie” wierzą w jednego Boga Jahwe,autor filmiku udaje,że demaskuje jezuitów przy okazji podając toksyczne kłamstwo jakoby Jezus Chrystus był tożsamy z lucyferem,którego jezuici w istocie czczą.Prawdziwi Chrześcijanie wierzą w trójjedynego Boga i doskonale wiedzą, że droga do Ojca prowadzi przez Syna-Jezusa Chrystusa.Ten filmik to chyba sam jezuita robił.

  • Nigdzie wg mnie nie ma w Nowym Testamencie ( przymierzu) trójjedynego Boga. Jest Syn ( Jezus Chrystus) i Ojciec ( Bóg Najwyższy). CO ciekawe w greckiej septuagińcie nie występuje w ogóle Imię Jahwe. Jest tylko „Jestem Który Jestem”, dziwna sprawa z tym imieniem. Pozwolę sobie podać link do tego zagadnienia. Mogę się mylić oczywiście, dlatego każda wiadomość za tym iż sie mylę ( tak jak autor artykułu bardzo mnie ucieszy.
   http://proroctwa.com/imie-Boga.htm

  • Zarzuty nieprawdziwe, ten filmik nic takiego nie mówi. IHS – Izyda Horus Set. To jest prawdziwe znaczenie tego monogramu (identyfikowanego z Jezuitami), nie ma nic wspólnego z Chrystusem.

 2. Nie wiem, czy jezuici są masonerią, czy też te „wąsy” im dopisano. Jedno jest pewne, na swojej stronie internetowej, cenzurują niektóre wypowiedzi:

  http://www.rozmawiamy.jezuici.pl/rozmawiamy/forum/47/n/845#CF_845

  Moją ocenzurowali, gdy napisałam o pseudo-humanistycznej wykładni rodem z masonerii, jaką w swoim wywodzie o piekle zastosował ojciec sj. Oto kilka faktów, na które zwróciłam uwagę na tej stronie:
  – relatywizm (masoneria, New Age),
  – degradacja piekła do stanu, dość przyjemnego, niebytu i nieświadomości grzechu o potępionego (New Age),
  – grę El Diabolo ksiądz uznał za, co najmniej, nie groźną (stwierdził, że sam w nią gra),
  – negowanie widzeń ś.w. Faustyny Kowalskiej,
  – degradowanie nauki i roli św. Pawła,
  – polecanie jako „dobrej, chrześcijańskiej produkcji ” – „Opowieści z Narnii” – hollywoodzkiej produkcji (przesłanie New Age, zapowiedź nadejścia „nowego, lepszego Chrystusa” – Antychrysta),
  – negowanie samodzielnego czytania Pisma Św, etc.
  – wyszydzanie tych, którzy nie chcą płacić za sakramenty („niech idą do świeckiego mistrza ceremonii”)
  – wywyższanie siebie, jako dobrze wykształconego autorytetu w sprawach interpretacji prawd wiary, który przesłonił nauki apostołów (jako, że byli gorzej wykształceni,dawno i nie prawda) negowanie prób dysputy
  – cenzura niewygodnych wypowiedzi, rodem z Interii.

  Polecam wszystkim dokładną lekturę „Listów Apostolskich”, a następnie porównanie ich z obecną nauką KK (katechizm, nauka po soborze watykańskim II). Wnioski narzucą się same. Współczuję Benedyktowi, że ma takie krety.

 3. Wielu znanych masonów wzięło się od Jezuitów.
  To zwykli gnoje, którzy pod płaszczykiem Chrystusa są na łańcuchu szatana i masonerii.
  Delikatnie rozmywają Chrześcijaństwo i zatruwają tępych ludzi, którzy nie potrafią krytycznie myśleć i rozróżnić prawd wiary od czysto masońskiego ścierwa.
  Wogóle to co robi „all seeing eye” w Kościele?
  Ksiądz Jezuita mówił mi, że to opatrzność Boża!
  Myślałem, że krew mnie zaleje!
  Rozumie ryba albo Krzyż, ale to?
  Co to ma wspólnego z Bogiem?
  Tyle ile ta strona ze stroną plejadian:D
  Ale Hierarchowie Kościelni mają zawsze racje tak było i pozostanie w większości ludzkich umysłów.
  Dzięki takim stronom jak ta można bardzo dużo się dowiedzieć i caly czas przekazuję te informacje innym i polecam stronkę wszystkim, którzy chcą się przebudzić.

Możliwość komentowania jest wyłączona.