Jezuici powoli ujawniają swoją kontrolę nad finansami Europy

Vatican Assasinss.org, 22 kwiecień 2011, tłumaczenie Radtrap

 

Mario Draghi, dyrektor Bank of Italy, 2006-obecnie

Krótkie info od brata Hansa z Niemiec na temat kontroli jaką Jezuici mają nad europejskim światem finansowym.

Drogi Ericu Jon Phelps

Jezuici przestali się ukrywać jeśli chodzi o finanse Europy.

Jest wielce prawdopodobnym że Mario Draghi zostanie namaszczony na nowego szefa ECB  (European Central Bank- Europejski Bank Centralny). Ma poparcie ze strony niemieckiego ministra finansów Wolfganga Schäuble.

Został wyedukowany przez Jezuitów w Istituto Massimo w Rzymie, prywatnej szkole katolickiej. Zmiana ta dokona się w decydującym okresie, gdy Europa wkroczy w etap prawdziwego kryzysu ekonomicznego.

Co planują?

W każdym razie ta tak naprawdę niewiele znaczy, gdyż zarówno Herman van Rompuy (członek Klubu Rzymskiego) jak i  Jose Barroso (obecny prezydent Komisji Europejskiej) są papieskimi pionkami. Barroso uczęszczał do jezuickiego Georgetown University.

Z pozdrowieniami.

Hans

Reklamy

3 comments on “Jezuici powoli ujawniają swoją kontrolę nad finansami Europy

 1. Szkoły katolickie uchodzą za najlepsze, a Portugalia i Włochy to kraje w czasach młodości tych panów zdecydowanie katolickie. Co więc w tym dziwnego, że chodzili do podobnych szkół?

  • Uchodzić to i Kaczynski uchodzi za prawicowca, konserwatyste i Polaka.

   Chodzi o to że są to szkoły jezuickie, gdzie uczą jezuici a uczniowie (ci „bardziej perspektywiczni”) mają kontakt z doktrynami i działalnością jezuicką. Wsród sławnych i zaslużonych dla agendy NWO uczniów po szkołach jezuickich mamy np.

   Stalina : http://one-evil.org/people/people_20c_Stalin.htm

   Eliphasa Leviego: http://www.vaticanassassins.org/2010/11/blaming-the-jew-magician-eliphas-levi-occult-jesuit-alfonse-l-constant-1848/

   Weishaupta (był też wykładowcą w takim miejscu)

   I wielu innych, nie chce mi sie teraz szukac.

   Władza jezuitów: http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/blackpope.htm

   Wsród ich pupilków, nie wiem czy po szkołach, ale zapewne tak, mamy tez np. ojca Rydzyka.

   Prawdziwą range i znaczenie szkół ocenia się po uczniach których dane szkoły wypuszczają. W tym wypadku mamy całą mase postaci historycznych i ludzi o tak wielkiej włądzy jak Rumpey czy Barroso. To jest prawdziwa ranga uniwersytetów Jezuitów.

   Pozdrawiam

   Ps. biorąc pod uwage że sama Unia Europejska jest tworem Watykanu, fakt ilu ludzi znajduje się teraz w jej najwyższych strukturach, a są po szkołach katolickich (łącznie z tymi którzy mają tak wyrazną fascynacje marksizmem w swoich biografiach, jak np. Barroso) nie powinien nikogo dziwić.

 2. Tak. UE to jest wrór Watykanu. A Jezuici to wytwór Żydów. Eir Jon Phelps to agent Dezinformaji, Promotor Syjonizmu, taki sam jak Alex Jones.

Możliwość komentowania jest wyłączona.