Australijski adept opisuje satanistyczną sieć oplatającą świat

Poniżej umieszczam dla was tłumaczenie dwóch tekstów z Henry Makow.com umieszczonych odpowiednio w styczniu 2010 i 2011 roku. Pierwszy opisuje ostatnią wolę potężnego satanisty „Fratera 616” i jego opis satanistycznej sieci rządzącej naszym światem; skrócony przez wykonawce jego testamentu „Aloysiusa Jamesa Fozdyke„. Aloysius jest twórcą drugiego i póżniejszego wpisu, który doskonale pokazuje nam oczekiwania i stan umysłu ludzi uwikłanych w ten potężny spisek.

Sam Aloysius napisał więcej niż jeden „artykułów” dla witryny dr. Makowa, można je łatwo znalezc używając wyszukiwarki internetowej. Zapytany o powód dla którego zdecydował się na tak intymne wyznania, mogące przecież zaszkodzić ich sprawie, odparł że ma pozwolenie od swoich zwierzchników którzy nie przejmują się już mozliwością wpadki; wg. nich ludzkość jest już w pełni zmanipulowana i ogłupiona.

*       *       *

Wstrząsające wyznanie byłego przywódcy Loży Alpha w Sydney, który na łożu śmierci postanowił podzielić się ze światem opisem oplatającej go, zorganizowanej struktury satanistów, synonimu Illuminati.

Henry Makow, tłumaczenie: Radtrap

„Rzeczy nie są takie na jakie wyglądają – i nie są takie od długiego, długiego czasu.”, napisał, opisując zdradę której dopuścili się na społeczeństwie jego rzekomi liderzy.

„Petor Narsagonan” aka „Frater 616″ zmarł 25 marca 2004 roku. Wykonawca jego testamentu, człowiek o pseudonimie „Aloysius Fozdyke” przysłał mailem w 2010 roku, 15-stronicowy dokument adminowi strony „loveforlife.com.au”, Arthurowi Cristianowi.

„Uznałem za konieczne ujawnić niewielką część jego testamentu,” napisał Fozdyke, „choć ze względów prawnych część imion i detali została wycięta. To było jego intencją by opublikować to w mediach.”

Tym samym wysłał on streszczenie tego szokującego dokumentu opisującego wpływy i władze satanistów.

Satanistyczny wpływ na ludzi jest „teraz tak wszechobecny że ciężko już komukolwiek go zauważyć,” pisał Frater.

Sataniści są doskonale  zakamuflowani w całym australijskim społeczeństwie, a wzór ten powielony jest na całym świecie. Są wśród nich politycy, lekarze, oficerowie policyjni wysokiego szczebla, prawnicy, wojskowi, przedstawiciele mediów, nawet modelki i pracownicy społeczni. Najbardziej utalentowani prowadzą prawdziwie przestępczy tryb życia, skutecznie zakamuflowany ich statusem społecznym, znajomościami i profesją. Ludzie z marginesu (prostytutki, handlarze narkotyków) są ważni dla satanistów lecz jedynie jako narzędzia.

Frater wyjaśnia że przystąpił w szeregi satanistycznego stowarzyszenia na uniwersytecie w 1971. „Wpadłem przez wyrwę w rzeczywistości… uciekłem przyziemności przekraczając jedną z końcowych granic zachodniego społeczeństwa.”

„Mentor” z satanistycznej sieci zorganizował mu wyjazd biznesowy; przez lata życie Fratera wypełnione było bogactwem, okultyzmem i rozpustą. Studiował wiedzę tajemną: wróżbiastwo, medytacje, składanie ofiar, „seksualny wampiryzm”, voodoo i magię seksualną. Jego dni kończyły się „orgiami niezapomnianej i niewysłowionej rozkoszy”.

Założony w USA Kościół Szatana „był publiczną fasadą starożytnej organizacji której istnienie było skrupulatnie ukrywane.” Wsród członków tej grupy wymienił między innymi J.P.Morgana, Jamesa McDonalda i Rene Hardy, Kennedych (łącznie z Jackie), Irvinga Berlina, Groucho Marxa, Elvisa Presleya, Garnera Teda Armstronga, Sammy Davis Jr.(„Talk about handicap — I’m a one-eyed Negro Jew.”), Ronalda Reagana, Edwarda Hetha, Thomasa Plantarda de St Claire, Bushów. Pózniej wspomina też o Stephenie Spielbergu, Georgu Lucasie i Geraldzie Fordzie.

Wojsko i wywiad USA są zinfiltrowane przez satanistów.

Agencje wywiadowcze są narzędziami w rękach bankierów Illuminati. Wg. Fratera amerykański wywiad finansuje świat okultystów.

„Wielu amerykańskich wojskowych najwyższego szczebla było członkami różnych satanistycznych lóż i organizacji powiązanych.” Mają kontakty z zorganizowaną przestępczością i handlarzami narkotyków. Przy przemycie narkotyków wykorzystywano tak amerykańskie jak i australijskie okręty oraz tankowce.

Burdele i przemysł porno są tylko małą częścią „Międzynarodowego Satanistycznego Imperium” (inaczej Illuminati). Większość ich pieniędzy pochodzi z handlu narkotyków prowadzonego przez CIA, wyrafinowanych szantaży, pożyczania pieniędzy i wymiany walut.

„Rząd USA tańczy jak mu zagramy (kilka kroków już mu zabraliśmy, jeśli wiecie co mam na myśli!)”

„Sataniści najwyższego szczebla stoją za pewną liczbą zamożnych, konserwatywnych kościołów i organizacji chrześcijańskich w Ameryce. Są to jedne z najlepszych satanistycznych przedsięwzięć prania brudnych pieniędzy (zazwyczaj niebezpośrednio) pozwalających dodatkowo indoktrynować masy ludzi.

Henry Kissinger jako pierwszy zaproponował użycie fundamentalistycznych chrześcijan do wywołania wojen, najpierw na Bliskim Wschodzie a pózniej na skale globalną. Kissinger „wykorzystał Techniki Terroru Hitlera”… budując napięcia w społeczeństwie a następnie przedstawiając im kozła ofiarnego (terroryzm). Adepci Czarnych Ścieżek tak robią… by skłonić ludzi do robienia nawet okropniejszych rzeczy.”

Celem Loży Alpha jest analfabetyzm wtórny u 66% ludzi świata zachodniego przed rokiem 2010 (i niech ktoś ma czelność mi powiedzieć że im się nie udało -Radtrap) oraz depopulacja przynajmniej 70% ludzkości przed rokiem 2030.”

Większość rządów liczy na to że ich „owczarnia” będzie reagować w „typowy infantylny sposób” i będzie się identyfikować „z potężniejszą siłą – nawet jeśli oznacza to ich niewolę, opresję i poniżenie.”

Frater wylicza współczesne trendy jako te za które odpowiada doktryna satanistyczna:

-Kraje rozwinięte zmierzają w kierunku statutu Trzeciego Świata ponieważ banki centralne kontrolowane są przez satanistów.
-Firmy międzynarodowe niszczą środowisko i ogałacają zasoby naturalne Australii (i nie tylko).
-Media świata zachodniego (nieistotne czy są to media publiczne czy prywatne) są w pełni kontrolowane przez rządy.
-Woda w Australii jest fluoryzowana.
-System edukacji ogłupia ludzi.
-Rozwijający się w krajach rozwiniętych multikulturalizm (z wyłączeniem Japonii).
-Illuminati stoją za atakami 9/11.
-Mossad wymyślił historie z bronią masowego rażenia aby usprawiedliwić inwazje na Irak. Illuminati używają Izraela do kierowania polityką zagraniczną USA.

Konkluzja

Frater pisze że politycy specjalnie udają zainteresowanie sprawami państwa, gdyż dzięki temu owczarnia popiera ich politykę. Wolą słuchać słodkich słówek zamiast uznać gorzką prawdę.

„Homo sapiens są przecież zwierzętami stadnymi! …Daj im wybory bez mozliwości wyboru polityki kraju i większość z nich będzie zadowolona. Nie dawaj ich dzieciom żadnych prawdziwych widoków na sukces, utrudniaj im życie z ich naturalnymi instynktami, ze szczególnym uwzględnieniem ich pociągu seksualnego, ograniczaj im możliwości a ich społeczeństwo szybko spadnie w ustalone wcześniej kategorie. Żadnych rodzin, tylko słabe jednostki z fałszywą wolnością, mogące robić tylko to co im się powie. Szatan jest wspaniałym Człowiekiem Systemu.”

Najważniejszym zadaniem rządu jest nie dopuścić wyznawców Szatana do władzy. Rządy zawiodły. Co powiemy o naszej młodzieży która nie umie nakreślić różnicy między dobrem a złem? Przypadłość ta zaczyna dotykać naszego społeczeństwa jako całości.

Świat jest kontrolowany przez satanistów którzy dokonują swoich ohydnych zbrodni zupełnie bezkarnie. Członkostwo w ich klubie wydaje się być ceną za sukces, nieważne czy polityczny, ekonomiczny czy kulturalny. „Progres”, „kult rozumu” i „zmiany społeczne” są tylko synonimami masowej indoktrynacji społeczeństwa w kierunku satanizmu(…).

Kontrakt społeczny między nami a politykami jest nieaktualny. Każdy rząd który zawiódł w walce z tym rakiem traci prawo do rządzenia. Każde społeczeństwo które ich toleruje w pełni zasługuje na swój los.

Henry Makow,3 stycznia 2010

„Kenijczyk nie zostanie wybrany ponownie. Powiedzieli mi o tym w noc sylwestrową dwaj nasi ludzie z Ameryki. Obama zostanie obwiniony za zbliżający się bałagan.”

Ameryka staje się coraz bardziej i bardziej nieprzyjaznym miejscem. „Zmiana w którą możesz uwierzyć!” Jeszcze trochę zmian i może Amerykanów będzie jeszcze stać na kawę… Europa i Azja podążają za nimi. Przybywamy na dziesiątą rocznicę. Tak wiele osiągnęliśmy w minionej dekadzie. Owce doceniają to że lepiej jest żyć na kolanach niż umrzeć na stojąco. Pamiętacie jeszcze te propagandowe filmiki „Schyl się i ukryj„? Dziś wygląda to raczej jak trzymanie wieśniaków pod szkłem. Jedyny problem w traktowaniu owczarni jak robaków jest to że można sobie pobrudzić buty.

Konstytucyjne problemy Australii, Kanady i Nowej Zelandii zostały już zamiecione pod dywan. Wolność będzie niedługo tylko odległym i niejasnym wspomnieniem. Nie będzie jednak tak zle. Wszyscy klęczą teraz na kolanach w oczekiwaniu na Jeszue. Uciszyliśmy już Kelvyna Alpa (na prawo). Zawsze można było polegać na prawnikach. Lwy siedzące pod tronem i takie tam. Uciszyliśmy Kena. Ta historia nigdy nie była opowiedziana ale uwierzcie mi na słowo: przyznanie konstytucyjnych praw Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii mogło zniszczyć całe nasze poświęcenie, naszą prace i sny, sny Loży Alpha, starania sięgające czasów gdy nie było mnie jeszcze na świecie. Ale tak się nie stanie.

ONZ nie jest zainteresowane suwerennością narodów. ONZ jet zainteresowana globalną kontrolą. Gdyby konstytucje zostały naprawione, mogłoby to zniszczyć wiele starannie opracowanych planów i celowo wywołanych, ekonomicznych i politycznych zawirowań. Tak jak było to wcześniej i tak też pozostanie, media i owczarnia są w to zaangażowane na różne sposoby. Jest już pismo z mandamus dane Zwierzchnikowi Sprawiedliwości Frenchowi z Sądu Najwyższego Australii, które zostanie wypełnione razem z Tajną Radą w lutym. To już załatwione.

http://www.freestatevoice.com.au/politics/item/531-stop-press-prerogative-writs-of-mandamus-served-in-the-high-court-today

Ceny ropy pójdą w tym roku w górę. Ropa jest jak krew dla organizmu, dla ekonomii i tego co zostało z Ameryki. Ceny ropy w Stanach niedługo poszybują w górę. Amerykańscy czytelnicy -lepiej przywyknijcie do prawdy. Nie otrzymają jej od swych mediów i kościołów, prawda? Dostają ją (i odrzucają ją) ode mnie!

Jak mówiłem wcześniej: bariery handlowe zaczną się w tym roku i w połączeniu z dewaluacją walut, kastracją zabezpieczeń społecznych, masywnym bezrobociem i stratami na rynku nieruchomości, impreza zacznie się na dobre. Już teraz opłaty i podatki idą w górę a to doprowadzi do fali zbrodni i w efekcie utraty wolności. Wielki Brat będzie obserwował nawet intensywniej niż teraz. Nacje rozlecą się na kawałki, włączając w to Ameryke.

Korupcja rozejdzie się z rządu do najniższych warstw społeczności. Tak dzieje się przy każdej ekonomicznej zapaści i tym razem też tak się stanie. Zapomnij o prawie i porządku. Miasta widma ze sklejki i płyt gipsowych, niechciane i niebezpieczne zmienią obraz Ameryki. Kenijczyk nie zostanie wybrany ponownie. Powiedzieli mi o tym w noc sylwestrową dwaj nasi ludzie z Ameryki. Obama zostanie obwiniony za zbliżający się bałagan.

Nasi amerykańscy goście mówili bardzo ciekawe rzeczy. Mówili że w przeciwieństwie do innych nacji, trzymanych razem religijnymi lub etnicznymi więzami, Ameryka i jej obywatele są trzymani w kupie dzięki „Amerykańskiemu snowi”, podnoszącemu się standardowi życia, zamożności i „poszukiwaniu szczęścia”. Kiedy te fantazje okażą się oczywistymi mirażami, Ameryka zostanie zniszczona.

Powiedziano mi że nadchodzą obowiązkowe badania krwi w USA, zaczną się od motocyklistów których władze uznają za pijanych lub naćpanych. Testy te będą potrzebne do uzupełniania bazy danych DNA. Nie znam szczegółów ale jeśli jest warte zachodu to przeforsują to.

Lekarstwa na receptę będą miały niewielkie zapasy gdyż niewielu będzie na nie stać. To jest jeden z aspektów tego uboju: przetrwają najsilniejsi. Ludzie z wyżu demograficznego którzy dorastali oczekując najlepszego i dobrej przyszłości będą mieć inny problem. Wraz z końcem ich życia zaglądającym im w oczy i śmiesznymi funduszami emerytalnymi, system opieki społecznej przestanie sobie z nimi radzić i ostatecznie upadnie.

Gdy rozpocznie się wojna a Iran zatrzyma dostawy ropy, życie zmieni się błyskawicznie. Amerykańscy podatnicy wspierali Izrael już tak długi czas, że najwyższy czas dla nich otrzymać stamtąd coś w zamian. I dostaną. Wojny to najlepszy sposób na zjednoczenie niewolników. Polecą na pewną śmierć w obronie ich panów lub wrócą po to by pozostać niewolnikami. Jedyną obiecaną nadzieją jest Mistrz Profanacji. Owczarnia dowie się tego niedługo.

Ścieżka lewej dłoni pozostaje duchową dyscypliną nowej klasy panów. Są to mężczyzni i kobiety urodzeni po to by zostać bóstwami w tym życiu. Tłum jest już tak ogłupiony że nie zna wartości wolności i życia. Nie zasługują więc na nie. Chcą być  niewolnikami a my ich zniewolimy. Mistrz Ceremonii zakończy tą tęsknotę mas, wypełni ich życzenie przed przybyciem Vindexa.

Ja dosłownie czuję zapach zwycięstwa! Głupcy płaszczą się przed nami. Jedyną agendą jest nasza agenda, jest jedyną opcją. To jest czas na zawarcie paktu z potężnymi siłami ciemności ponieważ nic nas nie zatrzyma! Ewolucyjny prąd -spiętrzony od prawie dwóch mileniów -został przerwany.

Damy wam wojny, nie zamożnośc; prawo lenne zamiast wolności; okrutność wobec dobroczynności i potęgę niewyobrażalną dla podłej modlitwy! Jesteśmy wojownikami, nie sługami, szukamy wielkości nie boskości. Nasz Książe oferuje nam inteligencje w miejsce ignorancji; oferuje nam bycie Elitą a nie równość. Rzez jest głośniejsza niż słowa a Nasz Bóg pielęgnuje pamięć i obietnicę Swojej potęgi!

Błogosławieni Wojownicy gdyż to oni zapanują nad Ziemią!

Nowy Porządek Świata będzie Majestatem, Porządkiem, Dyscypliną i Honorem danym Vindexowi: Mścicielowi i Filozoficznemu Królowi!

AJF, HenryMakow.com, 20 stycznia 2011

Reklamy

9 comments on “Australijski adept opisuje satanistyczną sieć oplatającą świat

 1. CZyli przegralismy bitwe. Teraz pytanie, czy NWO dojdzie do skutku, antychryst obejmie wladze i dopiero Bog interweniuje? Czy moze niedopusci do tego? I wykona wyrok zanim to wszystko sie wydarzy?

  • Biblia dosyć jednoznacznie mówi o tym procesie, co będzie się działo na ziemi i raczej nie przewidywałbym wcześniejszej interwencji Boga. Trzeba mieć oczy dookoła głowy i prosić o to, żeby poprawnie rozpoznawać znaki. To chyba jest najważniejsze.

 2. Nie przejmowałbym się tym satanistycznym jazgotem. Nie trzeba być satanistą z pierwszej ligi żeby wiedzieć, że ceny surowców naturalnych w tym ropy będą miały tendencję zwyżkową. To dopiero musiały przyjechać szychy ze stanów i powiedzieć Frater 616 że prezydent nie będzie lubiany- no cóż a który choćby z naszych prezydentów był w pełni lubiany. Za kadencji każdego prezydenta jest coś zlego i póżniej każdy oczekuje zmiany. a Monarchia rządy jednego to już było.
  Nie ma co się przejmować, potrzeba być Człowiekiem i wierzyć w Boga a reszta sie poukłada z naszą incjatywą. No i co z tego, że się gościu gloryfikuje na koniec życia.

  „Damy wam wojny, nie zamożnośc; prawo lenne zamiast wolności; okrutność wobec dobroczynności i potęgę niewyobrażalną dla podłej modlitwy! Jesteśmy wojownikami, nie sługami, szukamy wielkości nie boskości. Nasz Książe oferuje nam inteligencje w miejsce ignorancji; oferuje nam bycie Elitą a nie równość. Rzez jest głośniejsza niż słowa a Nasz Bóg pielęgnuje pamięć i obietnicę Swojej potęgi!”

  i co? i umarł. A my żyjemy dalej, więc róbmy swoje i bądźmy dobrymi ludźmi. Na tej planecie jest taki chaos, że szatan nad tym nie da rady zapanować….

 3. Bóg zainterweniuje i zabierze swój kościół zanim to sie rozpęta- a jak widzicie rozpęta się w ciśgu miesięcy

 4. Można wam tylko współczuć ci którzy zwiecie się satanistami bo znacie prawdę od lat ,ale władza i chciwość zaślepia,to co robiliście innym sobie robiliście.żadna istota nie oszuka KARMY.bo takie są prawa Wszechświata.Wasza pycha i ignorancja już za kilka miesięcy stanie się waszą kulą u nogi i krzyżem.Wasze symbole i oświecenie/ iluminatii/ zapadnie się razem z wami,a ci którym służycie pozostawią was samych ,bo to istoty które niczego nie wybaczają. Ratujcie to co jeszcze możecie,bo nie będziecie mieli już powrotu……………………………Kopernikus

Możliwość komentowania jest wyłączona.