5 miejsc w których nie powinno cię być gdy upadnie dolar

 

 

Silver Shield (Before its news), tłumaczenie: Radtrap

Upadek dolara będzie jednym z największych wydarzeń w historii ludzkości. Będzie pierwszą katastrofą finansową która dotknie każdego człowieka na świecie. Cała ludzka aktywność kontrolowana jest przez pieniądze. Nasze mienie, nasza praca, żywnośc, rządy, nawet nasze relacje międzyludzkie są powiązane z pieniędzmi. Żadna waluta w historii świata nie miała takiego wpływu na glob jak dolar. To jest de facto waluta całego świata. Upadek wszystkich innych walut jest niczym przy końcu żywota tej największej. Wszystkie inne kryzysy walutowe były regionalne, ludzie mogli chwycić się wtedy innych pieniędzy. Ten kryzys będzie globalny i pociągnie za sobą nie tylko dolara ale również pozostałe waluty. Kryzys walut pociągnie za sobą upadek WSZYSTKICH papierów wartościowych i aktywów. Mówimy o naprawdę poważnych konsekwencjach.

Dlaczego inwestorzy wykupują srebro na potęgę?

Dzięki globalizacji i wampirom z imperium anglo-amerykańskiego, dolar stał się światową walutą rezerwową. Wspiera gospodarkę światową w regulowaniu handlu zagranicznego (Petrodolary). Pieniądz ten przepływa przez londyńskie City i Nowy Jork. Napędza on korporacyjne wampiry wysysające światowe zasoby i bogactwa. Korporacje zajmują PRAWDZIWE wyznaczniki wartości, zasoby naturalne i siłę roboczą czerpiąc z nich olbrzymie dochody. Ten faszystowski, kolektywny model dostarcza pieniędzy dla ekonomii po to by opłacać wiecznie rozrastający się rząd federalny. Rząd dzięki temu rośnie, rośnie i obsadza stanowiska pracy swoimi sprzymierzeńcami, po to by kontrolować resztę społeczeństwa. Ostatecznie, nasz rząd zaczyna kontrolować inne kraje poprzez wojskowy kompleks przemysłowy.

Proces ten zostanie przerwany gdy nastąpi nieunikniony i matematycznie przewidywalny upadek dolara. Aby nasz oparty na długu pieniądz dalej funkcjonował, MUSIMY zwiększać ten dług każdego roku o wartość długu i odsetek naliczonych w roku poprzednim lub wejdziemy w spirale deflacyjnej śmierci. Kiedy tworzą dług, tworzą też pieniądze. Kiedy dług zostaje spłacony, pieniądz jest niszczony. Gdyby spłacić wszystkie długi, możliwe że nie ostałby się nawet 1 dolar.

Jesteśmy w punkcie kiedy albo przestaniemy spłacać ten dług, świadomie lub nie, lub stworzymy więcej pieniędzy/długu aby kontynuować ten cykl. Nie możemy jednak robić tego w nieskończoność, dochodzimy do granicy gdzie działania te są coraz mniej skuteczne a nam grozi hiper-inflacja. Do stworzenia hiper-inflacji potrzebni nam są tylko dwaj aktorzy – Ostateczny Pożyczkodawca (FED) i Ostateczny Pożyczkobiorca (rząd USA). Ta dwójka może wysadzić cały ten system i zapewne to zrobi. Wg mnie czekają teraz na kolejny kryzys finansowy i deflacje, a wtedy odpalą prasy drukarskie. Ten kryzys jest tuż tuż, zacznie się pod koniec lata lub na jesieni. Wszelkie środki nadzwyczajne są już zużyte. Prawda jest taka że ŻADEN z powodów kryzysu w 2008 nie został usunięty. Jedyną różnicą jest to, że zamiast problemów korporacji, dzisiaj mamy problemy państw. W tym filmie Grecja zagra rolę Lehman Brothers a USA zagrają AIG. Problem w tym że ani nie ma gdzie utopić zamordowanego ciała, ani nie ma światowego rządu który mógłby przyjąć na siebie ten dług… jeszcze nie ma. Jak jednak już wiemy: Problem-Reakcja-Rozwiązanie…

To doprowadza mnie do top 5 miejsc gdzie absolutnie nie powinniśmy być w momencie upadku dolara.

1. Izrael- Ta anglo-amerykańskie, imperialne przedłużenie interesów na Bliskim Wschodzie powstało dzięki najpotężniejszej rodzinie na świecie, Rotszyldom, w roku 1917. Deklaracja Balfoura mówiła o powstaniu syjonistycznego Izraela lata przed wybuchem II wojny światowej. Izrael nie jest zbyt dobrym sąsiadem muzułmańskich narodów i zawsze miał za sobą dwóch największych osiłków do obrony. Gdy załamię się dolar, Stany Zjednoczone będą mieć za dużo na głowie by przejmować się tak nie-strategicznym (?) kawałkiem ziemi. To osłabi pozycję Izraela i to w momencie gdy zacznie robić się naprawdę gorąco. Ten mały wycinek pustynnej krainy może nie wytrzymać ekonomicznej rzeczywistości importu żywności i paliwa, ani politycznego problemu bycia otoczonym przez nieprzychylnych mu muzułmanów.

To już oficjalne: ludzie uciekają z Izraela

Źródło z RT

2. Południowa Kalifornia – Kraina owoców i orzechów zamieni się w płonące Los Angeles i pole bitewne. 20 milionów ludzi upchanych na tym obszarze nie ma wody a zatem i z żywnością może być problem. Dorzuć do tego ogromne dysproporcje w zamożności obywateli i sąsiedztwo kraju rządzonego przez kartele narkotykowe, a zobaczysz że to nie wygląda dobrze. Skoro widzieliśmy zamieszki z powodu Rodney Kinga, co będzie się działo gdy zniszczenie dolara zablokuje transport żywności i paliwa? Ludzie będą zdesperowani i będą robić szalone rzeczy, zwłaszcza że mnóstwo z nich jedzie teraz na antydepresantach. Skoro nie będą przywozić żarcia i paliwa, to chyba Zoloftu też nie? W momencie gdy świat tych ludzi rozpadnie się na części, im samym zabraknie umiejętności poradzenia sobie z nową sytuacją. Jeśli ludziom takim zbyt szybko odbierze się dragi, mogą się załamać a to z kolei pociągnie za sobą tysiące strzelanin i samobójstw.

3. Anglia- Kraina Wielkiego Brata i byłe Imperium handlu niewolnikami i narkotykami będzie cierpieć i to mocno. Angielska flegma którą brytyjskie elity zakorzeniły swej owczarni nie będzie już działać gdy Brytyjczycy zwyczajnie eksplodują. Ludzki charakter potrafi ponieśc ofiarę i zjednoczyć się przeciwko zagranicznemu wrogowi, ale co gdy twoim wrogiem zawsze były krajowe elity? Anglo-Amerykańskie Imperium może posłużyć się kolejną operacją fałszywej flagi aby odwrócić uwagę swej populacji, jak było z Emmanuelem Goldsteinem w 1984, jednak ja czuje że ten kryzys rozpocznie się zanim tego dokonają. To skieruje oczy wszystkich na brytyjskie elity jako na głównych winowajców tej katastrofy. Widzieliśmy już jakie burdy robią tam kibice. Co się stanie gdy wyspy z małymi zapasami żywności zostaną odcięte od świata?

4. Nowy Jork-  Kolejny duży obszar miejski żyjący zbyt dostatnio dzięki ujeżdżaniu dolarowej świni. Wyprowadziłem się z NYC w 2008. Nie ma wątpliwości co do tego że zamożność Nowego Jorku, New Jersey i Connecticut pochodzi bezpośrednio z Wall Street. Oszczędności i inwestycje całego kraju i większości świata przepływają przez tą finansową stolicę globu. Gdy świat obudzi się z tego gigantycznego, finansowego snu i oszustwa, to doprowadzi do zniszczenia tego miasta. Będzie to miało ogromny wpływ na lokalną ekonomię, podczas gdy ludzie bujający się po mieście Mercedesami zaczną nagle zastanawiać się skąd wytrzasnąć coś do jedzenia.

5. Waszyngton D.C.-  Polityczna zapaść rządu federalnego dokona dużych zniszczeń w lokalnej ekonomii zżeranej przez inflacje. Podczas gdy coraz więcej stanów godzi się na uznanie federalnej kontroli, rząd nagle straci swoją władze i znaczenie w czasie gdy cały świat będzie cierpiał od ekonomicznego odpowiednika huraganu Katrina. Pieniądz który tworzyli i wydawali będzie bezwartościowy a pensje ich urzedników wyparują. Miliony ludzi które dotąd żyło dzięki zmuszaniu innych do oddawania im swoich pieniędzy, odkryją że prawdziwa siła zawsze leżała na poziomie lokalnym. Potężna decentralizacja będzie odpowiedzią na szaloną globalizację (Jak widać autor artykułu jest dość optymistycznie nastawiony do przyszłości. Czyżby nie wiedział o obozach FEMA? -Rad).

“Możesz ignorować rzeczywistość, ale nie możesz zignorować konsekwencji ignorowania rzeczywistości.” -Ayn Rand

Konkludując, miejsca które czerpały najwięcej z paradygmatu dolara, będą najprawdopodobniej najgorszymi miejscami do życia w trakcie kryzysu. Wielu z was czytających ten artykuł zignoruje go, ale reszta upewni się że upadek dolara nadchodzi, jest fizycznie nieunikniony. Nie będziemy mieć tyle farta by przejść obok tego tak jak w 2008, wtedy to był problem korporacji. Tym razem będzie to problem naszych krajów, problem globalny(…) Pytanie o paradoks: Co się stanie gdy niepowstrzymana siła napotka na obiekt nie do ruszenia? Niedługo się o tym przekonamy, gdy tylko nieograniczony pieniądz zderzy się z bardzo ograniczonym światem.

*    *    *

Protokoły Mędrców Syjonu wykład X (fragmenty)

 

§ 16. Przyjście do judejskiego samowładztwa

Stosowanie powyższych środków da nam możność niszczenia stopniowego, krok za krokiem, wszystkiego, co początkowo przy przyjęciu przez nas praw naszych musieliśmy wprowadzić do konstytucji państwowych, jako środki przejściowe do niepostrzeżonego zniesienia wszystkich konstytucji, kiedy nastanie czas zastąpienia wszelkiego rządu przez nasze samowładztwo.

§ 17. Chwila proklamowania króla wszechświata

Uznanie naszego samowładcy może nastąpić również przed zniesieniem konstytucji. Chwila ta nastanie wówczas, kiedy narody, zmęczone rozprzężeniem w państwach i bankructwami władców, zorganizowanymi przez nas, zawołają: ,,zabierzcie ich, a dajcie nam natomiast jednego władcę wszechświatowego, który by zjednoczył nas i zniósł przyczyny waśni, a mianowicie: granice narodowościowe, wyznaniowe, wyrachowania państwowe, który by dał nam spokojność i pokój, niemożliwe do osiągnięcia przy obecnych władcach i przedstawicielach”.

Protokoły wykład XI (fragmenty)

§ 3. Niektóre szczegóły proponowanego przewrotu

Ustaliwszy mniej więcej taki modus agendi (sposób postępowania), zajmiemy się szczegółami tych kombinacji, przy których użyciu mamy dokonać zmiany działania maszyn państwowych w kierunku wymienionym. Kombinacje te są to: swoboda prasy, prawo zrzeszania się, wolność sumienia, zasady systemu wyborczego i wiele innych objawów, które muszą zniknąć z repertuaru ludzkości, by ulec zasadniczej zmianie nazajutrz po ogłoszeniu nowej konstytucji.

Dopiero w chwili tej będziemy mogli ogłosić wszystkie nasze postanowienia, bowiem później wszelkie zmiany będą niebezpieczne. A oto przyczyny: jeżeli zmiany te wprowadzone będą bezwzględnie oraz w kierunku rygoru i ograniczeń – może to spowodować wybuch rozpaczy, wywołany obawą nowych zmian w tym samym kierunku. Jeżeli zmiana ta będzie dokonana w kierunku nowych ulg, wówczas może być powiedziane, że przyznaliśmy się do słabości, co poderwie autorytet niezłomności nowej władzy lub też może wytworzyć przekonania, że przejął nas strach i zmuszeni jesteśmy do ustępstw, za które nikt nie będzie nam wdzięczny, bowiem będą uważane za należne…

Jedno i drugie byłoby szkodliwe dla powagi nowej konstytucji. Konieczne jest, żeby z chwilą jej ogłoszenia, oszołomione przez dokonanie przewrotu narody – będące jeszcze pod wpływem terroru i niepewności – zrozumiały, że jesteśmy o tyle silni, o tyle nietykalni, o tyle pełni potęgi, że w żadnym razie nie będziemy liczyli się z narodami i nie tylko nie zwrócimy uwagi na ich sąd i życzenia, lecz nawet gotowi jesteśmy i zdolni z niezwalczoną siłą zgnieść ich wyrażanie i przejawianie w każdej chwili i na każdym miejscu, że wzięliśmy od razu wszystko, co uważaliśmy za niezbędne i w każdym razie nie będziemy dzielili się naszą władzą. Wówczas ze strachu zamkną oczy na wszystko i będą oczekiwali, co z tego wyniknie.

Protokoły wykład XIII (fragmenty)

§ 1. Potrzeba chleba powszedniego

Potrzeba chleba powszedniego zmusza gojów do milczenia i do zostania naszymi uległymi sługami. Agenci spośród nich, przyjęci do naszej pracy, będą w myśl rozkazów naszych rozpisywali się o tym, co według nas będzie najodpowiedniejsze dla ogłaszania bezpośredniego w dokumentach urzędowych, my zaś tymczasem, korzystając z podjętej dyskusji, przeprowadzimy zarządzenia pożądane i ofiarujemy je ogółowi, jako fakt dokonany. Nikt nie ośmieli się domagać odwołania rzeczy już przesądzonej, tym więcej, że przedstawimy ją jako ulepszenie. Jednocześnie prasa zwróci umysły w kierunku nowych spraw.

§ 5. ,,Prawda jest jedna”

Rola utopistów liberalnych będzie ostatecznie ukończona, kiedy władza nasza zyska uznanie. Do tej chwili przydadzą się nam bardzo. W myśl tego będziemy jeszcze zwracali umysły w kierunku wszelkich fantastycznych wymyślonych teorii, rzekomo nowych i postępowych. Wszak z zupełnym powodzeniem zawróciliśmy postępem bezmózgie głowy gojów i nie ma wśród nich ani jednego rozumiejącego, że wyraz ten, o ile nie dotyczy wynalazków materialnych, nie ma nic wspólnego z prawdą, bo ta jest jedna i nie ma w niej miejsca dla postępu. Postęp jako idea fałszywa, służy do zagmatwania prawdy, by nikt nie znał jej prócz nas, którzy ją strzeżemy.

Protokoły wykład XIV (fragment)

§ 2. Metody, przy pomocy których wykazywać będziemy gojom dobrodziejstwa naszych rządów

Przy każdej sposobności będziemy drukowali artykuły, w których przeprowadzimy porównanie między poprzednimi, a naszymi dobroczynnymi rządami. Łaska pokoju, bodajby wymuszonego uwydatni jeszcze więcej dodatnie strony rządu naszego. Omyłki administracji gojów będziemy opisywali w barwach najjaskrawszych wszczepiwszy taki wstręt do nich, że narody będą wolały pokój w stanie niewoli pańszczyźnianej, niż prawa owej znamienitej wolności, które tak ją zmęczyły, że wyczerpały źródła ludzkiego istnienia, będące eksploatowane przez tłum awanturników, nie wiedzących, co czynią…

Bezużyteczne zmiany rządów, do czego my podbechtywaliśmy gojów, podkopując gmachy ich państw – do takiego stopnia uprzykrzą się narodom, że będą one wolały znosić od nas wszystko, byle tylko nie były narażone na powtórne przeżycie tych samych zaburzeń i przeciwności. My zaś będziemy ze szczególnym naciskiem uwydatniali błędy historyczne rządów gojów, które w ciągu tylu wieków męczyły ludzkość, wskutek braku przenikliwości we wszystkim, co dotyczy istotnego dobra. W pogoni za fantastycznymi projektami dobra społecznego rządy gojów nie spostrzegły się, że projekty coraz więcej się psuły, a nie poprawiały stanu stosunków powszechnych, na których gruntuje się życie ludzkie. Cała siła naszych zasad i środków będzie zawarta w tym, że będą przez nas głoszone i komentowane jako kontrast jaskrawy zgangrenowanego dawnego ustroju społecznego.

Protokoły wykład XV (fragmenty)

§ 8. Psychologia gojów

Nie wyobrażacie sobie nawet, jak łatwo najrozumniejszych gojów doprowadzić do naiwności nieświadomej, o ile przekonani są o wartości własnej, a jednocześnie, jak łatwo przy pomocy najmniejszego niepowodzenia, bodajby braku oklasków, pozbawić ich pewności siebie i doprowadzić do zupełnej uległości, byle tylko zapewnić im nowe powodzenie. O ile nasi lekceważą powodzenie, byle przeprowadzić plan dany, o tyle goje gotowi są zaniedbać wszelkie plany dla chwilowego powodzenia.

Psychologia powyższa gojów ułatwia nam znacznie zadanie kierowania nimi. Dzięki nam wsiedli na konika marzeń o pochłonięciu, indywidualności ludzkiej przez jednostkę kolektywizmu, nie pojęli jeszcze i nie pojmą nigdy myśli że ,,kolektywizm” stanowi jawne pogwałcenie praw najważniejszych natury, która od początku świata tworzyła jednostki nie podobne do innych mając na celu właśnie indywidualność. Jeżeli byliśmy zdolni doprowadzić ich do takiego szalonego zaślepienia, czyż nie dowodzi to z zadziwiającą wyrazistością, do jakiego stopnia umysł gojów nie jest po ludzku rozwinięty, w porównaniu z umysłem naszym! Okoliczność ta jest dla nas główną gwarancją powodzenia.

Całe protokoły

 

Reklamy

8 comments on “5 miejsc w których nie powinno cię być gdy upadnie dolar

  1. Pingback: Info 2.07.2011 « Stop Syjonizmowi

  2. Co do Izraela nie jestem przekonany, wszechpotężna diaspora już zadba o to, aby to Goje poniosły ciężar ich machinacji, a nie „wybrańcy”. Poza tym, jest to kraj rządzony przez szaleńców usadowionych na bombach atomowych. Myślę, że mieszkańcy Bliskiego Wschodu nie chcą sprawdzać, czy Izrael jest zdolny ich użyć w przypadku zagrożenia. Oni to wiedzą.

    Ten faszystowski aparthaid to rotszyldowska mina dla całego BW

    • Szaleńcy u władzy będą tam chronieni ale zwykli obywatele (niezwykłego kraju) -jak dojdzie do wojny to jestem pewien że odczują to bardziej niż ogólnoświatowy kryzys. Jeśli ich sąsiedzi stracą wszystko… mówi się że ludzie którzy nie mają nic do stracenia zdolni są do wszystkiego.

  3. „To już oficjalne: ludzie uciekają z Izraela”
    Oczywiście przecież kilkanaście dni temu na jakimś festiwalu w Włoszech żydówka reprezentująca Polskę namawiała żydów do powrotu do polski. Jest już ich ze 3-4 miliony i ciągle przybywa…

  4. Pingback: 5 miejsc w których nie powinno cię być gdy upadnie dolar | Gazeta Chicago

Możliwość komentowania jest wyłączona.