Myślenie lewopółkulowe zmorą ludzkości

 

Źródło: Raksyjonizmu.wordpress.com

 

Cały system społeczny, szkolnictwa, jest zrobiony tak, żeby kształtować lewą półkulę mózgu, ponieważ tacy ludzie (nie) myślą globalnie:

Myślenie lewa półkulą:

 • Logiczne: myślenie na podstawie praw logicznych, które wymyśliło społeczeństwo i które się ukształtowały na przestrzeni wieków, coś jak racjonalne myślenie, ale logika pozwala wysuwać wnioski z powszechnie błędnych kłamliwych teorii przez to można powielać kłamstwo – eureka! jest to myślenie liniowe, na wąskiej płaszczyźnie
 • Racjonalne- osoby takie odrzucają teorie spiskowe, takie myślenie przebiega zgodnie z zasadami społecznymi i ogólnie przyjętymi normami moralnymi, jednak w dzisiejszym świecie niestety nie ma moralności są zasady – a moralność można przypisać kameleonowi jako archetypowi.
 • Sekwencyjnie – Pomaga zapisywać wszystko na słupku wrażeń i doświadczeń
 • Analityczne – pozwala odnaleźć różnicę pomiędzy przyczyną i skutkiem
 • Obiektywne – dzięki niemu „goje” widza tylko powierzchowny świat materialny i uzależniają się od swojego Boga – lichwy. Myślenie takiego człowieka możemy porównać do twierdzenia, że ziemia jest płaska, tak jak to było w średniowieczu
 • Myślenie wyglądające na część: jak sama nazwa mówi taki człowiek nie jest w stanie pojąć całkowitego obrazu rzeczywistości w której żyje…

 

A teraz przedstawiam antagonistycznie ludzi, którzy zdominowani są przez myślenie prawej półkuli i mają predyspozycje do uwolnienia się z niewoli
Myślenie prawą półkulą

 • Myślenie losowe: taki człowiek świadomie wybiera rzeczy, które chce sobie zakodować na stałe w mózgu a wiadomości zbędne i kłamliwe odrzuca, ponieważ nie opiera się sztywno na przyjętych normach społecznych, więc łatwiej mu zaakceptować inne koncepcje
 • Intuicyjne: osoba opiera się nie na racjonalizmie, ale słucha głosu swojej wyższej świadomości, można to przyrównać do „myślenia sercem” jeśli usprawnimy intuicję to będziemy selektorami charakterów ludzkich i zauważymy „matrixa”
 • Holistyczne: taki myśliciel postrzega świat jako całość, rozdrabnianie na szczegóły nie ma większego sensu, taki człowiek nie zamyka się w swoim własnym małym inkubowanym świecie, ale pragnie dostrzec uniwersum i dojść do źródła – w kontekście naszego świata – do masonów.
 • Syntezowe: umiejętność posklejania w całość poszczególnych ideologii, dzięki niemu możemy myśleć lepiej niż analitycznie, bo widzimy większe zależności między przyczyną a skutkiem, dostrzeganie podobieństw…
 • Subiektywne: Tutaj zaliczamy tych, którzy świadomie wierzą i rozumieją siły wyższe i potęgę eteru. A reszcie ludzi wmawiają materializm bo tak łatwiej kierować ludźmi bez perspektyw
 • Myślenie wyglądające na całość: widzenie całościowe, Spójne, wyczerpujące ramy postrzegania świata

A więc moi drodzy, jest to bardzo przykre, że szkoła uczy od najmłodszych lat dzieci myślenia zbiorowego, cały system jest zbudowany na dostosowanie się do tych skrajnych obrzydliwych kłamstw, i oczywiście dzieci mają problem z abstrakcją.

Co dzięki temu obserwujemy? Rozpadanie rodzin, ponieważ ludzie nie rozumieją własnych emocji i popadają w nałogi, a dzieci w zamian zamykają się w swoim pokoju i zdobywają kolejne LVL w grze komputerowej bo tam mogą być jedynie bohaterem swojej wysublimowanej nowej wirtualnej osobowości a jedyne słowa które im przychodzą na myśl podczas silnego doświadczenia emocjonalnego to „ lol” „kur*a” „omg” „wtf?” „noob” „haha”

„Jest to przykry upadek społeczeństwa, syjonistyczni  Żydzi skrupulatnie się edukują w swoim małym zacnym państewku od dziecka aby potem wyrosnąć na godnych przejęcia banksterskiego interesu rodzinnego”

Cytuję dziewczynkę, bo w żadnym razie kobietę – nie jest godna aby tak ją nazywać… wystąpiła we filmie „czekając na sobotę”

„Ale nie umiałam przeżyć bez tej dyskoteki co tydzień… nawet jak niekiedy miałam zapalenie oskrzeli to potrafiłam siedzieć cały tydzień w domu… ale na dyskotekę musiałam iść… wiele było takich imprez…  np.: walki w  oleju… to jest bardzo fajnie, jeździłam na te walki – 2 czy 3 razy i bardzo mi się to podobało jak tam striptiz robiłyyyy”

„Poszłam w ogóle na taką dyskotekę, gdzie w ogóle była taka ćpalnia i w ogóle! Strasznie się tam kurwili i w ogóle nie wiadomo co się tam działo”

To jest cały problem życiowy tej młodej matki… czy będzie wydzielać odpowiednie zapachy (fetory miłości) i czy będzie dobrą sztuką dla samca którego spotka na imprezie – do tego doprowadził Syjonizm – zrobili z nas zwierzęta, albowiem to jest zamysł SZATANA , który ma kompleksy tak samo jak kompleks JOT i wmówił ludziom, że Boga nie ma, a im dalej od Boga tym bliżej zwierzęcia, czyli instynktów nad którymi powinniśmy panować jako istoty duchowe

Jednak macie nas, ludzi którzy aktywnie działają na przekór przeciwnością, i kiedyś wygramy w szoku zawirowań wojennych w końcu nasza idea i myśl wygra, a wróg zostanie przegoniony tam gdzie jego miejsce…

Internet był ich największym problemem, ponieważ czytelniku dzięki niemu teraz czytasz ten artykuł i mam nadzieje rozumiesz mój punkt widzenia.

 

Reklamy

32 comments on “Myślenie lewopółkulowe zmorą ludzkości

 1. Otóż to! Moje spostrzeżenie – czy w związku z tym osoby leworęcznie nie są siłą nadreprezentowane wśród osób myslących samodzielnie? Jak wiadomo leworęczność oznacza przewagę półkuli prawej nad lewą.

 2. Ja jestem również praworęczny, ale znam wielu leworęcznych, którzy własnie w ten sposób rozumują, no ale cóż, może po prostu taka grupa.

  Tak czy inaczej bardzo ciekawy tekst

 3. a może wybrać trzecią drogę – synchronizować półkule i zacząć normalnie myśleć. Są takie dźwięki o specjalnej częstotliwości która wpływa na korę mózgową.

 4. ArO – tak – te specjalne dźwięki mają swe źródło w njuejdżu i zdecydowanie mają wpływ na mózg. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć – Nie używaj tego – bądź świadomy i czujny – nie daj sie opętać…

 5. ArO – ja się kiedyś bawiłem w takie coś, żadnych zmian nie zauważyłem. Ogólnie nie polecam, nic co powoduje majstrowanie w organizmie, mózgu itp. żadne dźwięki medytacje, hipnozy i inne tego typu bzdury.

  • Przykład tego upadku społeczeństwa jest trochę nietrafny bo autor podał fragment dokumentu o ludziach z po pegierowych (tak się to pisze ?) wiosce gdzie nie ma co robić, rodzina tej dziewczyny niby jest biedna (każde dziecko jednak komóreczkę musi mieć) i pewnie za inteligentni też nie są. Więc warunków żeby „na coś wyjść” to ta dziewczyna od samego początku nie miała. Sam dokument masakryczny co to się wyprawia. I to, że te laski dają dupy na imprezach jakimś tam kolesiom a oni chętnie korzystają to nie znaczy, że jest na to społeczne pozwolenie…a te kobiety nie są szanowane nawet przez tych facetów, z którymi to zrobiły zazwyczaj :) Niestety takie mamy społeczeństwo, facet może a kobieta nie.
   Ogólnie autor podał bardzo skrajne przypadki a tymi lolami, wtf to rozbawił. To tylko słowa i używane głównie przez jakieś różowe gimnazjalistki tylko i totalne maniaki gier. Możliwe, że autor ma większy kontakt z młodzieżą. Nie mówię, że jest dobrze, jednak bardziej niż na wciągającym świecie wirtualnym powinno się skupić na tym, że coraz młodsze dzieciaki zaczynają pić, palić, ćpać, kraść i napadać ludzi dla zabawy :) Bo to się zaczyna już robić normą. Co najbardziej mnie zastanawia to brak zainteresowań i hobby, chęci poszerzenia horyzontów, zdobywania jakiejś wiedzy… nawet u ludzi w wieku moich rodziców. A jeśli to robisz albo masz nietypowe hobby to już jest powód żeby komuś cisnąć.

   Aha i ciekawe, że hipnoza i medytacja to bzdura. :)

   • Medytacja… wyczyszczenie umysłu… po co miałbym czyścić swój umysł? By coś w niego wlazło? Nie musimy nic wyciszać, nie ma żadnego powodu bym się w takie rzeczy bawił.

    LOLe i Wtf to ja słysze u ludzi koło 30-ki rags, tak wiec wiesz …;) Takie pokolenie, taki świat. Ja sam mam niezły talent do słowotwórstwa.

    Tak samo nie rozumiem dlaczego problem podanego filmiku miałby ograniczać się tylko do środowisk po-pegeerowskich – a coz to, w wielkich miastach nie ma dawania dupy w kiblach? Większośc twierdzeń autora jest trafnych, przy okazji: Ameryki tym nie odkrywamy, to powinna być oczywista oczywistośc. Żeby tego nie widzieć to trzeba naprawde mieć złą wolę przy pisaniu komentarzy lub mieszkać w klasztorze.

 6. A jak porównać człowieka do zwierzęcia-człowieka który kieruje się własnymi zasadami-zwierzęta przecież ich nie mają………..P.S. witryna czytana przeze mnie nieustannie-świetna robota w końcu wypuszcza w nich pociski-oby tak dalej i czekam odpowiedzi pozdrawiam

 7. chodzi mi o to że jak porównać do zwierzęcia człowieka który nie kieruje się wiarą w Boga a jedynie swoimi zasadami które sam ustala……..wiem że to nazywa się satanizmem praktycznym(jest jeszcze ideologiczny,filozoficzny i jeszcze jeden o którym nie pamiętam) ale jak taki człowiek jest podobny do zwierzecia…..pod jakim względem……….ja pracuje obecnie a bynajmniej staram się opracować jakieś wlepki ulotki plakaty informujące o temacie jakbyście mieli jakieś wzory chętnie sobie podrukuje-bo musimy walczyć

  • To jest temat którego nie zmieścisz w żadnej ulotce czy plakacie… w ten sposób możesz zareklamować lub powiedzieć coś konkretnego, ale nie tak trudny temat jak życie beż Boga… jeśli chcesz działać to musisz rozmawiać z ludzmi, wlepki mogą co najwyżej zareklamować jakies strony czy czasopisma.

 8. chyba że zawrzesz w nich słowa które mają dać coś do myślenia nie takie jak np. illuminaci sa źli wstańcie……bardziej na zasadzie np sierp i młot na tle flagi UE lub coś w tym stylu lub jakieś krótkie zdania zmuszające do myślenia…..hmm…..ja rozmawiam z kim się da…oczywiście nie rzucam pereł między wieprze……bo szkoda czasu wolę mówić komuś kto słucha…..choć i tym co nie słuchają powtarzam…..we wlepach można też zawszeć jakiś aspekt życia ważny dla ludzi a pokazujacy ich bezradność w tej sprawie i popychający ich do tego by zdali sobie sprawę co można zrobić-żeby każdy emeryt móił o tym jak o normalnej polityce… żeby dzieci w przedszkolu mówiły o tym….żeby w liceum było na porządku dziennym jak kiedyś walka z satanistyczną komuną tak teraz z illuminatami……nie znam się na robieniu stron www a z resztą widząc po tej nie ma co zaśmiecać internetu skoro lepiej niech będzie jedno konkretne źródło ku któremu wszyscy będą-ci z tematu-się skłaniać……..wiem dobrze że trzeba rozmawiać,ale co jeszcze można robić-koszulki???? nie wiem podpowiedz coś
  bo rozmawiać to już cały czas rozmawiam……..dziś np z koleżanką skończyłem przed chwilą rozmawiać-okazało się że ona też jest tego świadoma i mi parę linków podesłała których wcześniej nie widziałem…….3 nowych hartuje póki co w wiedzy…..ale chciałbym coś więcej robić…….jakieś wskazówki może,pozdro

  • Wiem dobrze o co chodzi, musisz się jednak przyzwyczaić że nie do wszystkich to dotrze na czas :) osobisćie polecam np. – zbierac wszystkie materiały, zgrywać, rozdawać też ludziom którzy wiedzą o co chodzi. bedzie to potrzebne w momencie gdy ocenzurują(może nawet wyłączą) internet a kryzys i wojny będą miały naprawde gwałtowny przebieg. Wtedy ludzie w końcu zaczną chcieć słuchać.

   Mi nie przychodzi teraz do głowy żadne hasło na wlepki, nie znam się na tym. Może ktoś z was ma jakiś pomysł by pomóc Budzikowi?

 9. Chodziło mi o to właśnie, że to nie bzdury bo mają wpływ na ludzki umysł.

  Tak w miastach jest to samo. Chodziło mi o konkretny przykład tej dziewczyny – jest bardzo ekstremalny. Tacy jak ta laska są po prostu głupi i to nie wina szkoły. Nawet szkoła z odpowiednim programem mogłaby im nie pomóc.

  Ale co jest złego w tych lolach itp…ubogie słownictwo tylko a nie przykład (wzniosłe słowa) upadku społeczeństwa. Bardziej martwi mnie pustość tych ludzi :)

  Ta zła wola w pisaniu komentarzy i mieszkanie w klasztorze to do mnie ?:)

  Jeśli tak to mieszkam w dzielnicy gdzie oglądam często gorsze/smutniejsze rzeczy niż puszczające się laski i ludzi, którzy lubią internetowe słownictwo.

  Generalnie z tym artykułem się zgadzam po prostu mam kilka „ale” i zwróciłbym uwagę na inne rzeczy też i tyle. Nie sądzę, że oczekujecie na tej stronie tylko pozytywnych komentarzy bez żadnych uwag skoro mój post przeszedł przez moderację.

  Jestem też ciekaw kogo ten cytat o tych „złych żydkach”, którzy się edukują w „swoim” kraju. Ktoś miał w ogóle okazję porównać szkolny materiał z Izraela do tego z innych krajów ? hah

 10. Smutny i bardzo przygnębiający obraz przedstawił autor filmiku. Zjawisko ma charakter globalny i błyskawicznie przyspiesza. Obojętnie gdzie byśmy się nie obrócili , przebija satanizm, pornografia, alkoholizm , dewiacje oraz narkomania. Babilon bis szybkimi krokami nadciąga. Tak na marginesie koleś z wioski powinien dostać Nobla za wynalezienie leku na raka.

  Przystanek Woodstock – oczami ojca dyrektora –

 11. I pamiętajcie jak powiedział jeden z byłych masonów ,,Nie możliwym jest badanie historii oraz Illuminati bez stania się mocno wierzącym- John Todd (były członek Illuminati)” w tych czasach przynajmniej wiadome jest i jasne gdzie się zmierza-wybierając drogę swojego życia……..jasne dla tych którzy chcą to wiedzieć……

 12. Ludzie, tu nie chodzi o to czy piszecie prawą czy lewą ręką. Raczej o to jak myślicie! Dziś tu trafiłem, i mam dreszcze. Od dawna zastanawiam się czy ze mna wszystko ok, „widze” ten świat na 2 sposoby, teraz już wiem, a raczej składam to w całośc. Ciagle mam jednak wiele pytań, autora bloka bym prosił o kontakt.

 13. Problem też jest tego typu że ludzie poprostu nie chcą wiedzieć.
  Prosty przykład, ja na swoim kanale na jewtube mam ponad dwa tyśiące wejść dzięki
  samym komentarzom pod filmami żeby sprawdzili zawartość kanału.
  Po to żeby zainteresować ludzi tematem, i na te dwa tyś. tylko jedna osoba napisała
  po angielsku że wielkie treści, coś tam, coś tam. czyli chyba sie zainteresowała.
  Może ktoś jeszcze ale tylko ona dała znać.
  Oczywiście w rodzince patrzą na mnie jak na nawiedzonego a znajomych to tyle obchodzi
  co zeszłoroczny śnieg. Tu też całe podejście gdzie nie miałem pojęcia o całym nwo
  to gustowałem w dokumentach np. na Planet a do prużnych produkcji to podejście
  zawsze z krytycyzmem pod względem przesłania. Może dlatego o czym mowa
  w artykule że miałem zgrubsza wyjeb…. na edukacjei nie zostałem wrzucony w ten cały chory schemat postrzegania rzeczywistości, gdzie jedyna i objawiona prawda
  plynie z ekranu i pseudo autorytetów których wiarygodności nie można podwarzać bo
  bo właśnie co ? Dlatego też myśle że uświadomić to można jednostki ale nie masy
  oni lubią, kochają prużność i ten cały zajebany matrix i wyrwanie z niego to jakby
  ich zabić, a oni chcą żyć.

 14. Oglądałem ten dokument. Dużo ciekawych rzeczy a ten moment jak ten agencik mówi o wybuchy bomby jak już są w Polsce to rozłożył mnie :) W tym filmie temat edukacji pokazuję tylko, że tym dzieciakom piorą mózgi w ten sposób, że wmawiają, że wszyscy ich nienawidzą tylko za to że są Żydami. Zresztą te dzieciaki były durne i rozpuszczone.

  Natomiast nie było tam NIC o tej odpowiedniej, skrupulatnej edukacji, a tego moje pytanie dotyczyło. :)

  Jestem ciekawy skąd ten cytat się wziął i tyle. Pisać takie rzeczy, które wiele osób chce przeczytać, sobie można ale przydałby się przykład albo chociaż autor cytatu. :) Zastanawiam się i stąd moje pytanie do ludzi odwiedzających m.in. stronę taką jak ta:
  Skoro przejrzeliście na oczy, obudziliście się, zostaliście uświadomieni co się dzieję tak naprawdę czy jakkolwiek to określić to się zastanawiam jak to możliwe (o ile tak jest), że wierzycie bezkrytycznie np. w taki cytat, który nie ma autora ani nie jest potwierdzony żadnym przykładem. Wierzycie bo potwierdza to co myślicie albo mówi negatywnie o Żydach ? :)

  Moderacji w tym roku nie przeszło kilka komentarzy, ciągnęły niepotrzebnie tematy o których JA wypowiedziałem się już dosadniej wcześniej. – pięknie to zabrzmiało ;)

  Komentarze powinny być usuwane gdy są obraźliwe albo są spamem…a tak to sobie niech będą. Zawsze można je zignorować. ;) To tylko moje zdanie.

 15. Rambo8 nie każdy chce to wiedziec. „Niewiedza jest błogosławieństwem”. Wielu ludzi odrzuca to ze strachu własnie przed tym że świat w którym żyją może okazac sie Matrix’em, gdzie dali nam iluzoryczna wolnośc, inni sa ograniczeni, głupi poprostu i nawet jeśli podajesz im coś na tacy pod sam nos to i tak tego nie zauważą, bo w przecież w TV nic o tym nie ma… Dla wielu ludzi ten świat nie jest zły. Ludzie ida do szkoły jedni ją kończą bo chłona wszystko tak jak im sie to podaje, nie zadając pytań, robia studia mają dobrą prace i odrzucają taki eteorei bo są przemieleni przez system, i gdy się im coś pokazuje co nie zgadza się z tym czego nauczył ich system, to odrzucają to, a ludzi mający inne zdanie są szaleni, dziwni, głupi.

 16. DO RAMBO8-no to widzę nie jestem sam hehe pięknie ujęte ,,oni lubią, kochają próżność i ten cały zajebany matrix i wyrwanie z niego to jakby ich zabić, a oni chcą żyć.” ale bez kitu to prawda i do tego przerażająca

 17. Kurcze, ja nie potrafię też samego siebi edo końca przekonac że tak jest. Bo skoro my, szarzy obywatele tego świata widzimy to, i jak widac, jest takih osob naprawdę sporo, to czemu nic się nie dzieje w kierunku naprawienia tego?

 18. Środki ma$$owego przekazu zrujnowały mózg człowieka. Ludzie oglądają pudło* i tam im podają jedyną prawdę. Myślenie się automatycznie wyłączyło bo tam przepowiadają pogodę i inne bujdy. Młodzi oglądają filmy o sexie bez miłości i wszyscy chcą się identyfikować z tym przesłaniem, cywilizacja zrobiła z nas leniwych, niemyślących, ślepo wierzących meNdiom głupców. Reklamy te dopiero mają wpływ na psychikę-nawet starsi ludzie biegną po tabletki na byle co i chemię do byle czego….szok!
  (polsat po 20-ej 05.06.2011) Doda – a w tle tancerze z kopytami zamiast butów….

  • Zapomniałam dodać, że (owaDoda) również posiadała* jakieś dziwne, wydłużone uszy! ( Istny diabeł rodem z piekła)

Możliwość komentowania jest wyłączona.