Co stoi za propagandą UFO?

 

Atlantean Conspiracy

Eric Dubay, tłumaczenie: Radtrap

Błękitnej krwi Rycerz Maltański, mason 33 stopnia i 40-ty prezydent USA Ronald Reagan często mówił o tym jak świat mógłby się zjednoczyć gdyby zaistniało jakieś pozaziemskie zagrożenie dla naszej planety. Na zgromadzeniu ONZ, 21 września 1987 roku, Reagan powiedział:

„W naszej obsesji na punkcie antagonizmów w tym momencie, często zapominamy o tym jak wiele łączy całą ludzkość. Być może potrzebne nam jest jakieś zewnętrzne zagrożenie które mogłoby nam o tym przypomnieć. Czasami myślę nad tym jak szybko nasze rozbieżności mogłyby zniknąć, gdybyśmy zostali postawieni przed zagrożeniem ze strony obcych z innego świata.”

Przemawiając do pokoju pełnego reporterów w Białym Domie, 5 maja 1988 roku powiedział:

„Często zastanawiam się co by było gdyby wszyscy na tym świecie odkryli że jesteśmy zagrożeni przez… wrogie siły z innej planety. Czy nie odkrylibyśmy nagle że nie ma między nami żadnych różnic, że wszyscy jesteśmy ludzmi, obywatelami świata i czy nie połączylibyśmy swych sił do walki z tym konkretnym zagrożeniem?”

Powtarzał tego typu myśli jeszcze wiele razy w ciągu swojego życia.

Henry Kissinger na spotkaniu Bilderberger we francuskim Evians, w roku 1991 miał powiedzieć:

Dzisiaj Ameryka byłaby wściekła gdyby żołnierze ONZ wkroczyli do Los Angeles by przywrócić porządek (odnosił się do protestów w LA z 1991 roku). Jutro będą za to wdzięczni! Jest to szczególnie zrozumiałe gdy powie się im że istnieje zagrożenie z poza naszego świata, czy to prawdziwe czy ogłoszone, które zagraża naszej egzystencji. Wtedy właśnie ludzie z całego świata będą domagać się by uratować ich przed tym złem. Tym czego boi się człowiek jest nieznane. Gdy przedstawi się ten scenariusz, indywidualne prawa będą świadomie oddane na rzecz gwarancji że Światowy Rząd odpowiednio zajmie się ludzmi.

“Badacz UFO i pisarz Nono Hayakawa mówi że plan ten o nazwie „Projekt Panika” wykorzysta zaawansowaną technologię do stworzenia optycznej iluzji inwazji UFO. To da wymówkę rządom i ONZ do ogłoszenie międzynarodowego stanu wyjątkowego i wszystkie te uprawnienia i ustawy nadzwyczajne zostaną aktywowane.”-David Icke, “The Biggest Secret” (486)

Prawie każdy film i serial TV który widziałeś a którego tematyką byli obcy lub księżyc, wyszedł spod ręki masońskich reżyserów! Wszystko to zostało stworzone przez członków masonerii: Bliskie spotkania III stopnia, ET, Alieny 1-4, Dzień Niepodległości, 2001: Odyseja kosmiczna, Gwiezdne Wojny, Star Trek, Faceci w czerni, Z Ziemi na księżyc, Apollo 13, Wojna światów i Archiwum X.

Gene Roddenberry, twórca Star Treka był masonem rytu szkockiego 33 stopnia. To dlatego jeden z najsłynniejszych bohaterów Star Treka, Spock, wykonuje słynny gest ręki oparty na masońskim symbolu „V”, dlatego mamy w serialu komunikatory w kształcie piramidy. Imię kapitana Kirka, pochodzi od „Circe” czyli „kościół” w szkockim. Tak więc kościół (kapitan Kirk) jest dowódcą na statku Enterprise. Jakie enterprise? (przedsięwzięcie, inicjatywa). Czyje przedsięwzięcie? Zauważcie że Watykan finansuje i kontroluje jedne z  najlepszych teleskopów i obserwatoriów na świecie. Wszystkie odkrycia, zanim zostaną ogłoszone światu, muszą przejść najpierw przez Watykan. Co nam to mówi? W międzyczasie, kontrolowany przez masonerię przemysł rozrywkowy daje nam gwiazdy, gwiazdki, super-gwiazdy, celebrytów, modelki i IDOLI do bałwochwalczego uwielbienia.

George Lucas, twórca Gwiezdnych Wojen również zaimplementował w swoje filmy szereg tajemnej symboliki. Yoda… Yoda to imię masońskiego nauczyciela! Djed-eye (Jedi), wyrażenie pochodzi od starożytnych Egipcjan. Sama idea Rycerzy Jedi a także Rycerzy Okrągłego Stołu pochodzi od zakonu Templariuszy. Skywalker (chodzący po niebie?) jest imieniem w Tzolkinie, w kalendarzu Majów, którego symbol wygląda tak jak symbol na hełmie Luka (2 paski na grzebieniu). Anakin pochodzi od Anakim czy też synów Anaka z Biblii, natomiast Darth Vader pochodzi od „Da’ath” czarnego sefirota z Kabały. Te okultystyczne odwołania, jak wszelkie inne symbole w świecie rozrywki, są rozumiane przez adeptów szkół tajemnych lecz niezrozumiałe i zbywane przez zwykłych ludzi.

„Poczynając od lat 70-tych, Spielberg (bardzo ciekawa biografia) wyreżyserował i wyprodukował 7 z 20 najbardziej kasowych filmów wszech czasów. W całej jego karierze widzimy obsesje na punkcie obcych/UFO/kosmosu. Od 1977  i Bliskich spotkań III stopnia, przez ET (1982), do Dnia Zagłady z 1998. Wszystkie związane z kosmosem lub inwazją z kosmosu. Nawet w Szczękach znajduje się dużo kadrów pokazujących gwiazdy lub tajemnicze światła na niebie. Spielberg był też producentem filmu z 2002 Faceci w czerni, opowiadającym o tajnym rządzie „chroniącym” ludzi przed obcymi. W lutym 1997 ze środowiska brytyjskiej branży filmowej wyciekła informacja że Spielberg i ludzie z zarządu jego firmy DreamWorks uczestniczyli w potajemnym spotkaniu w Los Angeles z przedstawicielami Pentagonu. Ludzie ci powiedzieli Spielbergowi by „rzucił wszystko” i wyprodukował film z tematem przewodnim meteorytów i/lub komet. Rok pózniej Dzień Zagłady był już gotowy (jeszcze rok pózniej Spielberg uczestniczy w spotkaniu Bilderberger w Portugalii).  Film opowiada o komecie lecącej na Ziemię i walcę o to kto będzie miał przywilej schować się w podziemnych bunkrach. Kim byli ci ludzie i dlaczego byli tak zdeterminowani by przyszły członek grupy Bilderberger zrobił film o zagrożeniu z kosmosu? W grudniu 2002, SciFi Channel rusza z mini-serią „Taken” (Wzięci), wyprodukowaną przez Spielberga i opowiadającą historię uprowadzeń ludzi przez obcych. Koszt tej produkcji był szokujący – 120 milionów dolarów- czyniąc tą mini-serię najdroższą w historii TV. Można by sobie pomysleć że Steven powinien już być znudzony tematem, lecz jego kontrolerzy z elity są naprawdę zdeterminowani by zaimplementować ten paradygmat kosmitów w umysłach opinii publicznej.”  -Paul Joseph Watson, “Order Out of Chaos” (171)

Steven Spielberg uczestniczył na spotkaniu Bilderberger w 1999 i byc może również w kolejnych latach. Niektórzy zarzucają mu też autorstwo niesłynnych filmików dostępnych dziś w sieci, „autopsja kosmity” i „przesłuchanie kosmity”. Rockefellerowie wspierali finansowo Ericka Von Dainikena (którego przyłapano na fałszowaniu „artefaktów”) i wielu innych wczesnych UFOlogów i teoretyków „antycznych astronautów”. Jak myślisz? Dlaczego to robili? Pamiętasz plakat z filmu Spielberga ET, gdzie wykorzystuje się znany motyw dotknięcia palców Boga i człowieka z fresku Michała Anioła i zastępuje się go palcem obcego? To jest Psy-op, wojna propagandowa.

Bill Cooper odkrywa że najsłynniejsi ufologowie jego czasów byli na listach płac CIA

Podobno jesteśmy generacją X. Obcy poprzez channelingi mówią naszym „medium” że zbliżają się Annunaki, zbliża się planeta X i zobaczymy to w roku 2012. Z archiwum X na Fox Channel zbudowało atmosferę tajemnicy wokół kontaktów z UFO. Domniemana rządowa wtyka która informowała ich o Area 51, UFO i kosmitach nazywała się „Pan X”. Zawsze krył się w ciemnościach lub dzwonił ze zmodyfikowanym głosem i podobno ostrzegał ich przed wszystkim co miał wyczytać z tajnych dokumentów. Czy to przypadek?

SETI, organizacja rządowa, skrót od “Search for Extra-Terrestrial Intelligence” (poszukiwania inteligencji pozaziemskiej) ale również imię jednego z egipskich faraonów, tak bliskich współczesnej masonerii. CC – skrót od „Crop Circles” (kręgi w zbożu) oraz CC w symbolice masońskiej oznaczające liczbę 33.

2001: Odyseja kosmiczna Stanleya Kubricka, akcja filmu zgodnie z tytułem rozgrywa się 33 lata po dacie powstania filmu – 1968.

CNN: SETI szuka śladów życia w kosmosie

W 1947 w strefie 51 w Roswell miało rozbić się UFO, dokładnie na 33,33 stopniu szerokości geograficznej północnej (masońska 33) i 104 stopniu długości geograficznej. Interesujące jest to że liczba 104 jest wynikiem pomnożenia 33.33 przez liczbę Pi (3.14159) a sama szerokośc 33.33 znajduje się… dokładnie 2012 mil od równika.

Liczby 2012 oraz masońskie 33 zostały numerologicznie przypisane oszustwu UFO od samego początku. W 1947 roku stało się cos jeszcze -sformowano CIA i NSA. Jordan Maxwell stwierdził kiedyś że że terminy NSA i NASA pochodzą od NASI i NAZI; to niemieckie tajne stowarzyszenia pracowały nad technologią statków UFO a ich naukowcy zostali przetransportowani po wojnie do USA podczas akcji OSS/CIA (Projekt Paperclip) tylko rok wcześniej, w 1946.  Dodatkowo w 1947 doszło w końcu do realizacji Deklaracji Balfoura za którą stali Rotszyldowie, a która zezwoliła wszystkim aszkeNAZIjskim Żydom osiedlać się w Izraelu. W tym samym Izraelu gdzie dochodzi do ogromnej ilości incydentów z UFO, również w Biblii opisywane nam są AnnuNAKI. AnnuNAKI, aszkeNAZI, NAZI, NASI, NASA, NSA… cóż to dla nich znaczy?

Adam Weishaupt, założyciel Illuminati napisał kiedyś:

Ze wszystkich sposobów które znam by rządzić ludzmi, najbardziej efektywnym jest tajemnica. Powracanie do niej myślami jest nieuiknione; kiedy już raz wejdzie w głowę to że jest tam gdzieś tajemnica, niemożliwe jest by się tej myśli pozbyć, ani przez argument ani przez doświadczenie. Wtedy właśnie możemy zmienić pojęcia poprzez zmiane nazwy. Co jest bardziej godne pogardy niż fanatyk; lecz to nazwij to „entuzjazmem”; następnie dodaj małe słówko „szlachetny” i możesz teraz prowadzić go przez cały świat.

Ich ideą jest to by stworzyć nienasyconą, okultystyczną tajemnicę byś mógł uwierzyć że kosmici są prawdziwi. W 1947 (znowu) kolejny mason 33 stopnia, prezydent Harry S. Truman formuje Majestic-12 lub też MJ-12, tajny komitet naukowców i rządowych oficjeli przydzielonych do śledztwa w sprawie Roswell, UFO i kosmitów. Jedną z największych organizacji przez którą udzielają się rzekome wtyki w rodzaju „Pana X” jest Projekt Camelot (www.projectcamelot.org). Camelot jest zamkiem króla Artura gdzie znajduje się okrągły stół dla 12 rycerzy (12+1, odnośnik do zodiaku). Okrągły Stół to również nazwa tajnego stowarzyszenia Cecila Rhodesa, które poświęcone jest idei rządu światowego. Tak więc znów mamy symbolike tajnych stowarzyszeń/numerologii połączoną z kosmitami. MJ-12, 12 rycerzy okrągłego stołu – kolejną „wtyką” Projektu Camelot jest Clifford „Stone” (Kamień). Kamień taki jak w masonerii, czy może taki jak w legendzie o mieczu króla Artura? Jim “Marrs” opowiada o Marsie i anomaliach księżyca, UFO, kosmitach, reptilianach i antycznych astronautach (Marrs pracował również z Oliverem „Stone” przy filmie o JFK). Michael St. Clair z  linii krwii Illuminati St. Clair/Sinclair i John Lear z rodziny Lear Jet (militarno-przemysłowej) to kolejni goście Projektu Camelot opowiadający o kosmitach, tak samo jak Richard Hoagland.

Richard Hoagland używa masońskiego “Enterprise” w nazwie swojego projektu www.enterprisemission.com. Hoagland, regularny gość w programie Coast 2 Coast AM oraz mówca przy ONZ, który podobno ma wtyki i przyjaciół w NASA opowiada o piramidach, twarzach i innych anomaliach na Marsie które wg. niego są ukrywane przez NASA. Wspomina też o heksagonie na Saturnie i znikaniu pszczół. Czy on naprawdę ujawnia tajemnice NASA czy też gra „przyjaciela” po to by uwiarygodnić się przed ludzmi w celu ich dalszej indoktrynacji? Czy Hoagland pracuje dla NASA lub przynajmniej dla masonerii, dostarczając antytezy dla tez NASA w hegeliańskiej dialektyce? NASA dostarcza nam informacji oficjalnych, zaprzecza istnieniu kosmitów i anomalii na Księżycu i Marsie które mogą za nimi przemawiać. Zacznijmy jednak od tego że NASA sfingowała lądowanie na Księżycu, o czym ani Hoagland ani wielu mu podobnych nawet nie wspomina! Tak więc Hoagland staje się fałszywą antytezą tez NASA, syntezą zaś ma być społeczne zaakceptowanie tego że coś jest na rzeczy – kosmici muszą istnieć.

“Dr. Steven Greer jest dyrektorem Projektu Disclosure, organizacji non-profit pracującej w celu pełnego odtajnienia faktów dotyczących UFO, inteligencji pozaziemskiej i utajnionej technologii energii i systemów napędu. W czerwcu 2002 roku w swoim artykule ostrzega przed tym jak fałszywa inwazja UFO ma być przedstawiona opinii publicznej, tak by ludzie świadomie oddali swoje prawa i wolnośc i oddali się w ręce rządu który ma ich bronić przed złymi obcymi. Greer opisuje ostateczny as w rękawie – sfałszowane zagrożenie z kosmosu. Od roku 1992 ten scenariusz przewija się ciągle w ustach tuzinów moich dobrze ulokowanych kontaktów. Oczywiście, na początku się z tego śmiałem, myślac że jest to zbyt absurdalne i przesadzone. Dr. Rosin dała swoje świadectwo Projektowi Disclosure przed 11/9.  Jednak mimo wszystko kolejne osoby mówiły mi szczegółowo o tym że statki które wyglądają na UFO są budowane przez sekretne rządowe „czarne projekty” i wykorzystywane są do symulowania działań ET, takich jak uprowadzenia lub okaleczanie bydła, po to by siać od wczesnych lat strach w społeczeństwie przed możliwym zagrożeniem z kosmosu. Tak jak w filmie Dzień Niepodległości  może nastąpić próba militarnego zjednoczenia świata gdzie kosmici będą nowym, galaktycznym kozłem ofiarnym (tak jak Żydzi w Trzeciej Rzeszy). Nie dajcie się zwieść. Poprzez łączenie faktów z fikcją, poprzez symulowanie incydentów z UFO które mogą być dla nas przerażające, realizowany jest plan stworzenia nowego, idealnego wroga spoza naszej planety. I kto wtedy będzie mądrzejszy? – Paul Joseph Watson, “Order Out of Chaos” (167)

 

Reklamy

27 comments on “Co stoi za propagandą UFO?

 1. Pamiętam jak kilka lat temu – jak zaczynałem się nieśmiało interesować tym co mnie otacza i tymi „teoriami spiskowymi” ;) Z jednej strony słyszy się o UFO, odwiedzaniu przez alienów, porwania dziwne budowle na ziemi itp potem wyskakują z jakimiś duchami i demonami, kreacjoniści o stworzeniu, ewolucjoniści o tym ze wszystko wzięło się z d***, żydzi kontrolują świat, lądowanie NASA na księżycu to falset, druga teoria mówi ze byli na srebrnym globie – ba nawet kosmici tam byli. Różne religie, wierzenia – Jezus to Jezus tamto, a bo alllah to a budda jeszcze to, a to ze sam se możesz nie potrzebujesz Boga a to kawa szkodzi a to nie szkodzi :)
  Wtedy stwierdziłem że „ktoś” lub „coś” robi w ludzi i przy okazji mnie w przysłowiowego ch*** No i miałem racje, „czorny” stara się jak może troi i czworzy wierz nawet w „SANTA CLAUSA” (SATAN) i że twój sąsiad to reptalian, a matka boska jest królową niebios byle byś nie wierzył i nie oddawał czci Bogu i jego Synowi. Przegrał po prostu i ciągnie resztę w dół na spalenie.
  UFO to ściema a artykuł dobry :)
  Pozdrawiam.

 2. Czytając objawienie apostoła Jana, zawsze się zastanawiałem dlaczego ludzie pod koniec będą takim idiotami by próbować walczyć z Chrystusem, skąd pomysł że mogą wygrać z Bogiem, to nielogiczne. Jeżeli jednak ktoś oszuka ludzi i wmówi im że Chrystus i jego świta, to „źli obcy”, a demony to „dobrzy obcy” chcący ocalić nas przed tymi „złymi”, całość nabiera sensu.

  • Dla mnie nadal nie ma sensu, jak demony na czele z ich upadłym przywódcą mogą sądzić, że są w stanie wygrać z Bogiem ;-D Dziwna jest ta cała draka..

 3. Mroq, ja jak i inni dochodzimy do słusznych wniosków. Jednakże w świetle Apokalipsy św. Jana my ludzie nie mamy szans aby wygrać. To Chrystus wygra i tyle. A teraz niech każdy kto może i chce zadba o siebie i bliskich aby wszystkim prawym udało się spotkać u Boga.

 4. Pingback: Info 1.06.2011 « Stop Syjonizmowi

 5. Jakiś czas temu oglądałem to:

  Tam podają „fakty” na istanienie kosmitów, bo w sumie wszechświat jest gigantyczny, niemożliwe jest że jesteśmy sami.
  Może Reagana wie o istnieniu kosmitów, może specjalnie podał prawde i poddał ją pod wątpliwoś, przecież najlepiej jest powiedzie komuś prawde z uśmiechem na twarzy, wtedy jest ona odbierana jako ironia, sarkazm.
  Może oni czerpią inspiracje do swoich filmów własnie z rzeczywistości, może mają z nimi kontakt od wieków, ale ukrywają to, bo w sumie to niebezpieczne.

  • Nie ma żadnego życia w kosmosie. Żeby wierzyć w kosmitów trzeba najpierw uwierzyć w teorię ewolucji, która jest największym i głównym kłamstwem spiskowców. Musisz wierzyć w to że kamień potrafi zamienić się w człowieka po miliardach lat. Dzięki tej fanaberii Darwina (a przede wszystkim jego dziadka Erasmusa, którego Karol przeoczył w tym plagiacie) można sprzedać ludziom każde inne kłamstwo, w tym kosmitów.

   Jeśli uważasz się za otwartego to zapraszam do poszukiwania na właśną ręke wiedzy o ewolucjonizmie i kreacjonizmie, przykładowe kanały youtube i strony masz w zakładkach „linki”.

   • @radtrap – „Nie ma żadnego życia w kosmosie”

    a „racjonaliści” nie są w stanie pojąć powiązania wiedza-wiara-rzeczywistość – przykre. Wolą wierzyć w istnienie obcych (tak, k***, to wiara i na dodatek głupia bo bez ŻADNYCH podstaw) niż w Stwórcę, którego istnienie ma poparcie w Słowie oraz w skomplikowaniu zaprojektowanej rzeczywistości.

    „Nie ma żadnych kosmitów, nieistotne jak wielki byłby kosmos”

    100% – rzetelne podsumowanie. Też kiedyś „wierzyłem” w istnienie obcych ale z bożą pomocą się wyleczyłem z tej i podobnych przypadłości :)

    pozdrawiam

    P.S. Demony mają wypas na „racjonalistycznych” polach.

 6. Gdy przeczytała na Twoim blogu artykuł o tej Propagandzie ufo, od razu nasunęło mi się na myśl że to własnie oni stoją za tym wszystkim. Film dla takich poszukiwaczy prawdy, żeby wpoic inam w głowę że kosmici istnieją. Nie potrafię odrzucic teori istnienia innych cywilizacji, może dla tego że system pokazał mi jaki ten wszechświat jest wielki…

  Wczoraj byłem w kinie i standardowo przed filmem leciały zapowiedzi filmów, akurat poleciało to:

  Steven Spielberg maczał w tym paluszki, jak to zobaczyłem od razu miałem przed oczami ten artykuł.
  Sumując nie wazne czy oni istnieją czy też nie, wychodzi na to ze nwo bedzie miało swoj poczatek podczas ataku kosmitów, i co dalej? Zginie wiele istnień, a my nic na to nie możemy poradzic, czy to nie irytujące?!

 7. Jeśli nie wierzysz w teorie ewolucji, to może teoria powstania świata przez Boga pomoże. Jeśli Bóg stworzył życie na naszej planecie, to czemu nie miał by zrobic tego na innej, a moze inny Bóg sprawuje piecze nad inną cywilizacją.

 8. Nie stworzył niczego innego gdyż nas o tym nie poinformował, Biblia mówi o tym wyraznie. Kto nie ufa Słowu Bożemu ten będzie się zachłystywał teoriami Annunaki i wysyłał linki do układu słonecznego tak jakby miało to jakieś znaczenie.

  Błagam was, kosmiczni, nie traćcie czasu na Radtrapa skoro nie rozumiecie o czym pisze, tu jest strona dla was ->http://www.nautilus.org.pl/

  Macie tam tyle kosmicznych histori ile dusza zapragnie. Tutaj natomiast odkłamujemy kilkudziesięcioletnią propagande UFO, która ma przygotować ludzkośc na oddanie swoich praw i wolności podczas fałszywej inwazji alienów.

  A jesli miałem jeszcze jakieś okruszynki wątpliwości co do scenariusza że ludzie uwierzą w nowy Dzien Niepodległości, to wy przekonaliscie mnie że kabaliści z Illuminati dobrze wykonali swoją robote.

 9. Pisze tak jak byś ślepo w to wierzył, ja mam oczy otwarte i widzę nie tylko jedno, można się w tym pogubic. Poddaję pod wątpliwosc kazdą z teorii. Na tym to polega.
  A Ty zachowujesz się jak Annunaki, przybierając jedną tylko „prawdziwą” prawdę. Przoszę bo zwątpię.

  (komentarz 2)

  Jest mi cieżko pojąc każdą z tych teorii, wiem jednak że coś jest na rzeczy, za dużo szukam, można się pogubic, co jest prawdą a co nią nie jest. Jedni mówią to i nazywają kłamcami tych co mają inne zdanie i odwrotnie.
  Przecież teorie na których się opierasz można obalic tak samo jak inne teorie, powiedziec ze Biblia jest napisana przez masonów, bo niby kto powiedział że nie jest?

  Mętlik

 10. Fragment o „Archiwum X” mocno naciągany. X w matematyce zwykle oznacza niewiadomą (bodajże od czasów Pitagorasa), więc nie róbmy na siłę z X’a symbolu illuminackiej propagandy. Poza tym, „Z Archiwum X” jest tworem telewizji FOX, która jest bardzo konsewatywna stacja (m.in. ostrzegała przed trucizną, jaka dla młodych jest Gaga).

 11. ruszył mnie ten fragment>>Dzisiaj Ameryka byłaby wściekła gdyby żołnierze ONZ wkroczyli do Los Angeles by przywrócić porządek (…). Jutro będą za to wdzięczni!<<< znamienne , że równe 20 lat później powstał film pt BITWA O LOS ANGELES, pokazujący inwazję obcych ktorą odpiera amerykańska armia. kolejny wdruk

 12. W ciekawych czasach przyszło nam żyć,trzeba być czujnym i zawierzyć Panu Jezusowi,to wszystko musi się zdarzyć ,do nas tylko będzie należeć po której stronie mocy staniemy,fajnie że są jeszcze na tym padole prawdziwi Chrześcijanie.
  Tak trzymać Radtrap,dzięki za tego bloga.
  Pozdrawiam i życzę dalszych owocnych poszukiwań i odkrywania nagiej prawdy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.