10 współczesnych metod kontroli umysłu

 

Źródło: Activistpost.com

Nicholas West, tłumaczenie: Radtrap

Im więcej osób zaczyna badać metody kontroli umysłu, tym więcej z nich zaczyna dochodzić do wniosku, że mamy do czynienia z zaplanowanym scenariuszem, wykorzystywanym od dłuższego czasu w celu zmiany rasy ludzkiej w masę bezmózgich maszyn. Od momentu gdy człowiek zapragnął zdobycia władzy nad innymi ludzmi, rozpoczęto badania ludzkiej natury i zachowania w celu podporządkowania populacji woli małej grupy -„elity”. Dzisiaj gdy kontrola umysłu wchodzi na płaszczyznę fizyczną i naukową, grozi nam niebezpieczeństwo globalnej dyktatury, chyba że uczulimy wszystkich na narzędzia dostępne w arsenale technokratów, wychodzących teraz na światło dzienne.

Dzisiejsza kontrola umysłu korzysta z zaawansowanej technologii i psychologii. Testy wykazują, że dzięki zwykłemu pokazaniu ludziom metod tej manipulacji , jej efekty mogą być osłabione, a nawet wyeliminowane, przynajmniej w przypadku szeroko rozumianej propagandy. Trudniejszym zadaniem jest poradzenie sobie z jej fizycznym aspektem, nad którego rozwojem pracuje kompleks militarno-badawczy.

1. Edukacja –Najbardziej oczywisty, jednocześnie wciąż najbardziej podstępny. Odwiecznym marzeniem wszelkiej maści dyktatorów była „edukacja” naturalnie wrażliwych dzieci, tak jak pokazały przypadki reżimów komunistycznego i faszystowskiego. Nikt nie był bardziej rzeczowy w ujawnianiu tej agendy edukacji, niż Charlotte Iserbyt – dla przykładu można sprawdzić jej książkę The Deliberate Dumbing Down of America,  która pokazuje rolę globalistycznych fundacji kształtujących przyszłość, w której ludzkie zombi służą w pełni wykształconej, świadomej elicie.

2. Reklamy i propaganda — Edward Bernays jest uznawany za twórcę kultury konsumpcjonistycznej , zaprojektowanej w celu zmiany naszego sposobu postrzegania samych siebie, tak by formułkę „ja chciałbym mieć” zamienić na „ja muszę mieć„.

Początkowo zastosowano to w reklamach papierosów. Jednakże sam Bernays w 1928 roku napisał w swojej książce Propaganda, że „propaganda jest ramieniem wykonawczym niewidzialnego rządu.” Widać to dziś wyraznie we współczesnym państwie policyjnym i tzw. snitch culture, opakowanej w kolorowy, pseudo-patriotyczny papierek zwany „wojną z terroryzmem”. Zwiększona konsolidacja mediów pozwoliła całej strukturze korporacyjnej na zacieśnienie współpracy z rządami, co z kolei zapoczątkowało proces lokowania propagandy. Media; gazety, filmy, telewizja i kanały informacyjne mogą teraz współpracować ze sobą i ustalać jakie wiadomości zostaną puszczone w obieg – to nadaje im wiarygodności, gdyż wychodzą jednocześnie z tylu różnych źródeł. Gdy ktoś nauczy się rozpoznawać tą jedną, pierwotną „informację”, zauważy że powtarza się ona wszędzie w tej samej formie. A przecież nie wspomnieliśmy jeszcze o  wiadomościach podprogowych.

3. Programowanie predykcyjne— Wielu wciąż zaprzecza, że istnieje coś takiego jak programowanie predykcyjne. Ma ono swoje korzenie w Hollywood, gdzie duży ekran oferuje nam wizję tego gdzie powinno zmierzać nasze społeczeństwo. Cofnij się myślami w czasie i przypomnij sobie te wszystkie książki i filmy o których myślałeś, że są przesadne w swych opisach przyszłosci, łącznie z sci-fi, i rozejrzyj się teraz dookoła. Dobrym miejscem by zobaczyć prawdziwe oblicze świata rozrywki jest strona Vigilant Citizen.

4. Sport, polityka, religie — Niektórzy mogą poczuć się nieswojo widząc religie, może nawet politykę w towarzystwie sportu jako metody na kontrolę umysłu. Za wszystkim jednak stoi ten sam paradygmat: dziel i rządz. Technika jest dość prosta: wykorzystaj naturalną tendencję ludzi do kooperacji w celu przetrwania i naucz ich tworzyć jedną drużynę nastawioną na rywalizację i wygraną. Sport zawsze odgrywał ważną rolę w odwracaniu uwagi ludzi od rzeczy ważnych i zastępowania ich wydarzeniami nieistotnymi, co we współczesnej Ameryce osiągnęło poziom absurdalny: ludzie protestują gdy gwiazdor sportowy opuszcza ich miasto, ale siedzą cicho gdy atakuje się ich wolność. Dyskurs polityczny sprowadza się do obrazu rywalizacji prawicy z lewicą, gdzie opozycja jest kontrolowana, natomiast zorganizowane religie stoją za większością wojen w historii.

5. Żywność, woda i powietrze — Używki, toksyny i inne trucizny w żywności wpływają na równowagę chemiczną mózgu i czynią nas bardziej uległymi i apatycznymi. Fluor dodawany do wody i pasty do zębów zmniejsza nasze IQ, co udowodniono naukowo; aspartam i glutaminian sodu są toksynami które zabijają komórki mózgowe; łatwy dostęp do fast foodów zawierających całą tą chemię, stworzył ogromną rzeszę ludzi którym brakuje koncentracji i motywacji do zdrowego stylu życia. Większość świata zachodniego jest doskonale przygotowana do pasywnych reakcji i akceptacji dyktatorskiej elity. A jeśli chcesz kontrolować to co jesz, wciąż masz poważny problem, gdyż nie skontrolujesz tego co rozpylają nad twoją głową.

6. Leki — To może być każda uzależniająca substancja, ale dla manipulatorów ważne jest byś był uzależniony od czegokolwiek. Ważną bronią globalnej manipulacji jest psychiatria, która celuje w tym, by zaszufladkować wszystkich ludzi zgodnie z ich zaburzeniami. Zostało to niejako przepowiedziane w książkach takich jak Brave New World. Dzisiaj dotarliśmy do punktu krytycznego gdyż  kartel medyczny twierdzi, że praktycznie wszyscy mamy jakiegoś rodzaju zaburzenia – oczywiście głównie ci którzy kwestionują autorytety i władze.

Tadeusz Chołda zabrany wbrew swojej woli do zakładu psychiatrycznego

Używanie silnych leków psychotropowych w armii USA doprowadziło do pobicia rekordu samobójstw w tej instytucji. Najgorsze jest to, że  25% amerykańskich dzieci przyjmuje leki wpływające na umysł.

7. Projekty wojskowe — Armia posiada długą historię testowania technik kontroli umysłu. Tamtejsze techniki są zapewne najbardziej niebezpieczne, gdyż mówimy o ludziach którzy wymagają absolutnej kontroli i posłuszeństwa. Jednym z przykładów rosnącej liczby personelu wojskowego kwestionującego tę indoktrynację, jest niedawna historia ujawniająca plany DARPA – plany stworzenia  kontrolujących procesy mózgowe hełmów które mają pomóc żołnierzom w „skupieniu się”.

8. Spektrum elektromagnetyczne  — Otacza nas elektromagnetyczna zupa, ładowana przez wszechobecne urządzenia elektroniczne które wpływają na funkcję naszego mózgu. W celu pokazania do czego może to doprowadzić, jeden z badaczy pracował nad bożym hełmem” mającym produkować obrazy i wizje poprzez manipulację pola elektromagnetycznego mózgu. Ta zupa obmywa nasze umysły, czekając na dzień gdy nasi kontrolerzy, np. poprzez wykorzystanie anten telefonii komórkowej, będą mogli wpłynąć na nas w sposób bardziej bezpośredni.

9. Telewizja, komputery i „wskaźnik migotania”— Jakby nie było wystarczającym problemem, że telewizja służy do programowania… jest też wykorzystywana jako kołysanka przed snem, jako broń socjotechniczna. Przeprowadzone testy wskaźnika migotania pokazują, że wpływa ono na mózgowe fale alfa, prowadząc do pewnego rodzaju hipnozy. Badania nad grami video ujawniły, że mogą one prowadzić do zmniejszenia dopływu krwi do mózgu utrudniając kontrole emocji.  Dodatkowo gry RPG online o tematyce wojennej i przedstawiające państwa policyjne „pomagają” ludziom w zerwaniu  kontaktu z rzeczywistością. Jedno spojrzenie na video od WikiLeaks, Collateral Murder powinno wzbudzić znajome uczucia u  ludzi grających np. w Call of Duty.

10. Nanotechnologia — Z filmów science fiction wprost do współczesnego mózgu; nanoboty są już w drodze. Bezpośrednie modyfikacje mózgu doczekały się już własnej nazwy „neuroinżynieria”. Artykuł ten z 2009 roku ujawnia, że manipulacja mózgiem poprzez światłowody jest troszeczkę brudnym procesem, ale po zainstalowaniu „może uczynić kogoś szczęśliwym już po wcisnięciu jednego przycisku”. Nanoboty mają okablować cały mózg, molekuła po molekule. Jest jeszcze gorzej – te mini droidy mają mieć zdolność do powielania, co zmusza do zastanowienia się, jak po ich wypuszczeniu wcisnąć te cudo z powrotem do butelki.  Przewidywana data premiery? Początek roku 2010.

Sporo pracy wkładanej jest w kontrolowanie i przewidywanie ludzkiego zachowania, a naukowcy i ukryta elita robią wszystko by przejąć kontrolę nad społeczeństwem i chronić się przed buntem w pełni przebudzonej ludzkości. Tylko przez uświadomienie sobie tego co się dzieję, możemy stanąć do walki o zachowanie naszej wolnej woli.

 


Masz znajomych którzy reagują agresywnie na TVN, Polsat i Wyborczą, a Ty ciągle nie rozumiesz dlaczego? Sprawdź:

 

Zobacz także:

http://www.stopcodex.pl/2010/08/oglupianie-spoleczenstwa-czesc-i-jedzenie-napoje-i-leki/

http://www.stopcodex.pl/2010/11/oglupianie-spoleczenstwa-cz2/

https://radtrap.wordpress.com/2010/10/19/zygmund-freud-i-diaboliczne-zniewolenie/

https://radtrap.wordpress.com/2010/10/27/jak-rockefellerowie-przebudowali-wspolczesna-kobiete/

 

Reklamy

17 comments on “10 współczesnych metod kontroli umysłu

  1. Pingback: 10 współczesnych metod kontroli umysłu « Stop Syjonizmowi

  2. Pingback: 10 współczesnych metod kontroli umysłu « Dziennik gajowego Maruchy

  3. To jest świetne i to trzeba popularyzować!!!

    Dodałabym jeszcze kuchenki mikrofalowe, a nawet elektryczne, które zamieniają jedzenie w bezwartościową papkę bez życia. Dziś jeździłam rowerem i patrzyłam, jak jesteśmy obstawieni antenami telefonii komórkowej. A nad tym wszystkim latały samoloty i rozpylały chemię, ale nikt tego nie widział. W supermarkecie tata kupował swoim małym córeczkom „ulubiony” napój, 100% chemii, ale za to jaka ładna, kolorowa buteleczka! Totalne ogłupienie!

  4. Pingback: Big Pharma, EHEC Coli, world rewolution « kefir2010

  5. Niestety,wiem ze jestem 100% eksperymentem.Moze w to nie wierzycie ale z checia sie z wami podziele puzlami ktore zaczelem ukladac pol roku temu. Nie ma zbiegow okolicznosci w moim zyciu i zachowaniu.Jezeli powaznie podchodzicie do tematu prosze o kontakt ( rowniez naukowcow bo pewnie poluja na te tematy.Tylko e mail kriss.vip@interia.pl zachecam do dyskusji.Dodam tylko ze mieszkam juz 11 lat w holandii a ta slynie z eksperymentow nad ludzkimi odczuciami i ludzkim zachowaniem.

  6. lata 70-te i 80-te .podwójne szczepienia na tą samą chorobą .U osób wyrózniających się umysłem ścisłym -następowała tępota i pustka ,brak skupienia się .Dopilnowano aby każdy uczeń tak długo szczotkował zęby fluorem ,aż wytworzy się piana która zapełni jamę ustną .Rozwiercanie i zakładanie plomb amalgamatowych .Zaniżanie wyników ocen ,i oceny zachowania.Układy ,znajomości ,egzaminy wstępne aby dostać się do odpowiedniej szkoły średniej ,no i oczywiście odpowiednie pochodzenie społeczne [wiejskie ,robotnicze ,inteligencja ]warunkujące dalszą edukację .Chyba…….należy przebaczyć przeszłości ,i tym którzy ją tworzyli ,aby na swych doświadczeniach zbudować zdrową terazniejszość i przyszłość.Z Bogiem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.