Ciekawostka z teledysku „S&M” Rihanny

 

Jeden z czytelników zwrócił mi uwagę na teledysk Rihanny „S&M”. Teledysk na tyle kontrowersyjny że ocenzurowano go w wielu krajach na świecie. Osobiście pozwolę sobie na dygresję że skoro uznali go za tak wstrząsający, to nie wiem co w naszym kraju robią te wszystkie filmy w nocnej ramówce. Nie umniejsza to jednak niepokoju który wymieniony klip wywołuję.

Krótki opis teledysku:

„S&M” powstał po szeregu negatywnych komentarzy w prasie i internecie wobec zachowania naszej zagranicznej gwiazdki. O ile to co wypisuje nierzetelna prasa muzyczna nie jest czymś co powinno nas interesować, to już z kolei   internet huczy od dawna na temat Rihanny przedstawianej jako „Illuminati princess” czy też „slutt”.

Jaka jest odpowiedz Rihanny? 38 sekunda teledysku (polecam sprawdzić samemu, jeśli screen wydaję się niewyrazny):

To jest gra. Jak zawsze. Oni wiedzą że tysiące osób szczegółowo analizuje ich klipy, sesje zdjęciowe, koncerty… To jest jakby roześmiać się im prosto w twarz:  Macie spiskowcy, kolejny dowód dla was! I tak nikogo to nie obchodzi, nikt wam nie wierzy!

„Ukryty na widoku” sens tekstu „Umbrella” Rihanny na vigilant citizen (ang.)

P.S. Przez weekend nie zaglądałem na maila, przepraszam że odpowiadam na wiadomości tak pózno!

 

Reklamy

12 comments on “Ciekawostka z teledysku „S&M” Rihanny

 1. Z tą parasolką chodzi może o układ hierarchiczny w sektach illuminati i masonerii. Dane grupy mają swojego przywódce który jest połączony z innymi przywódcami, oni tworzą tak jakby druty i są połączeni z centralą. Z centrum płyną rozkazy do przywódców potem oni następnie przekazują swoim podwładnym. Ja to tak se mogę wyobrazić …

  A poza tym ciemni wszystko kodują i robią to naprawdę dobrze. Każda informacja w radiu telewizji czy na internecie ma swoje drugie a nawet trzecie dno. Mi się zdaje że trzeba czytać między wierszami.

 2. super blog. dziekuje za twoja prace. trzymaj sie cieplo, i prosze o czestsze aktualizacje! pozdrawiam serdecznie.

 3. Ta gwiazdka, Nicki, znowu czarna. Ciekawe, że przede wszystkim Czarnym wszczepia się te antywzorce, siłą rzeczy Biali i Azjaci mogą być na nie odporniejsi.

 4. A nowa piosenka Bruno Marsa „The lazy song”? Niby nic, a piosenkarz na początku układa dłonie na kształt piramidy. Bardziej mnie zastanawiają układy rąk tych małp za nim, pojawiające sie kilkukrotnie. Jakby podwójne „L”, wiadomość od ILLuminatów? I oczywiście gest, ktory mozna odczytac jako „mozecie pocałować nas w dupe”, …jakby na potwierdzenie Twoich słów, że „[…]Macie spiskowcy, kolejny dowód dla was! I tak nikogo to nie obchodzi, nikt wam nie wierzy!”

  • Sówka – nie bądźmy aż tak bardzo nadgorliwi bo zwykły przeciętny człowiek pomyśli ze osoby które tropią teorie spiskowe i czują ze coś bardzo śmierdzi zostaną uznane za głupich fanatyków i durni którym nie należy dawać wiary – sprawdzajmy i wydajmy „osądy” powoli. Z reguły wszystkie teledyski sporządzone przez masonów, iluminatów itp czcicieli „czornego” przesiąkają do szpiku kości „symbolami”. To że tam jakiś „Janusz” pokazał piramidkę lub se tańczył na szachownicy to czysty przypadek.

 5. Sory, nie wiem czemu nie działa.Jeszcze raz. http://youtu.be/NLzx3kmLgsA
  Jak dalej nie śmiga to na tym kanale pierwsza pozycja w przesłanych
  http://www.youtube.com/user/nowikusss- Okultyzm w piosence ‚Man Down’ Rihanny (Rihanna Man Down PL) .
  I też ciekawa seria z Beyonce

  http://youtube.com/_-QwUhRf-0s
  http://youtube.com/ZYrck80u9E8
  http://youtube.com/zdyXiogh-Iw
  http://youtube.com/Oj97tK3HMt4
  http://youtube.com/6XbW6eifhTY

  Była jescze jedna część ale w Polsce zablokowali.

Możliwość komentowania jest wyłączona.