Jesteś facetem, nie zachowuj się jak ciota

 

Z dedykacją dla spadochroniarzy.

Henry Makow, tłumaczenie: Radtrap

 

Pewien młody mężczyzna o nicku „Zmieszany Intelektualista” umieścił żałosny apel o miłośc  na jednej z popularnych witryn internetowych.

” Tak wielu mężczyzn po prostu zwija się z duchowego głodu by zaznać trochę życzliwości ze strony kobiet ale… zamiast tego otrzymują tylko sarkazm i cynizm.”

Mówił o ” klimacie wrogości kobiet wobec mężczyzn”, gdzie kobiety „manifestują niezależnośc” z którą faceci „nie mogą wygrać”.

„…rewolucja seksualna zniszczyła to wszystko. Mężczyzni mają potrzebę być  podziwiani przez kobietę którą kochają, tacy już są. To z tej admiracji mężczyzni czerpią swą siłę.  Poszukiwanie tej admiracji jest czymś co budzi w nas  inspirację i motywację do dalszego życia.”

„Wiele kobiet, prawdopodobnie jest to efekt feminizmu, nie potrafi wyrazić tego podziwu dla płci przeciwnej. Mówią: Nie zamierzam karmić jego wydumanego ego!”

„Ale może właśnie to karmienie jego ega raz na jakiś czas, nie trzymałoby go w stanie ciągłego duchowego głodu który umniejsza faceta i kieruje go w stronę zachowań których kobiety nie tolerują. Widocznym rezultatem jest ten niekończący się cykl pretensji i pernamentnej kary.”

” Mężczyzna potrzebuje bycia potrzebnym… zaś współczesne kobiety wysyłają mu wciąż ten sam przekaz „Jestem silna i niezależna! Nie potrzebuję mężczyzny!”

„Mężczyzna może respektować niezależność kobiety, ale będzie też kochał ją za docenianie jego osoby  i istoty jego męskości.”

„Czego mężczyzna szuka w kobiecie? W skrócie, domu. Dla małego dziecka kobieta (zazwyczaj matka) jest domem. Nie chodzi o to że jej praca polega na wychowaniu człowieka – to nie tak – ale ta ostoja emocjonalna którą mu daję, w której może być sobą, zmienia go w kogoś silniejszego, lepszego, mężniejszego. Inspiruje go, pozwala mu otoczyć ją opieką, pozwala mu poświęcić dla niej życie.”

ZAPROGRAMOWANY BY PRZEGRAĆ

„Zmieszany Intelektualista” przedstawia stan umysłu typowy dla faceta który nie odnosi sukcesów z kobietami. Ten stan umysłu zmarnował moje własne życie, podczas którego goniłem za „miłością”. Kluczowe słowo – stan umysłu. Mężczyzni (oraz kobiety) zostali zaprogramowani by przegrać.

Tak bardzo bym chciał żeby ktoś mi to powiedział gdy miałem 20 lat. Zapytaj się samego siebie dlaczego tak pożądasz miłości, seksu i kobiety. Niezależnie od tego co sobie myślisz, NIE POTRZEBUJESZ ICH do tego by dojrzeć, rozwinąć się lub być szczęśliwy. Przeciwnie, ten stan umysłu „ale ja chcę” trzyma cię właśnie z dala od tych rzeczy.

W czasach gdy mężczyzni pozwolili feministkom zwieśc resztę kobiet, muszą oni wziąśc się w końcu w garśc. Mężczyzni muszą w końcu stać się mężczyznami. „Zmieszany Intelektualista” jest typowym młodym człowiekiem szukającym kobiety która „uwierzy w niego”. Czy ktoś widzi jakie to jest żałosne? Czy on nie widzi jak wiele władzy oddaje jakiemuś nieznajomemu tylko dlatego że ma cycki?

Większośc kobiet jest niepewna i szuka prawdziwego faceta. Jak ma respektować, a już tym bardziej pokochać kogoś kto szuka jej akceptacji? Mężczyzni szukają szacunku u innych mężczyzn, szacunku z uznania dla ich pracy, umiejętności i osiągnięć.

Kobiety nie są najlepszymi ludzmi od oceniania mężczyzn. One mają swoją własną agendę. Większośc naszych wyobrażeń o młodych kobietach, seksie i miłości jest uwarunkowanych socjalnie. Nie są prawdziwe. Są od tego by nas kontrolować i odciągać uwagę od naprawdę ważnych rzeczy. To ważna częśc tzw. humanizmu, który jest wielkim oszustwem stworzonym przez satanistów kontrolujących nasz świat, oszustwem które ma stać się naszą religią.

Jednym z pionierów humanizmu był filozof August Comte (1798-1857). Pisał on o potrzebie idealizowania kobiet jako dobrej drogi do sekularyzacji społeczeństwa:

„Kobiety muszą stać się boginiami”, napisał w „System of Positive Polity” (1854). „Poprzez zastąpienie bogów boginiami, usankcjonujemy i uznamy wyższośc kobiet.” (Vol. 4, strona 446.)

„Nowa doktryna nakaże uwielbienie Kobiety, publicznie i prywatnie, w sposób tak perfekcyjny jak jeszcze nigdy dotąd. To jest pierwszy ważny krok do otoczenia czcią całej Ludzkości.” (SPP, Vol. I, strona 205.)

Czczenie kobiet lub mężczyzn jest bałwochwalstwem. To jest pasożytniczy typ miłości. Chcesz posiąśc na własnośc to co najlepsze u partnera, nieważne czy jest to młodośc, piękno czy rozum (komuś się już zapala żaróweczka z napisem: zazdrośc?).

SEKS

W ten sam sposób w naszym społeczeństwie zaimplementowano idealizację seksu. Rok 1960, poglądy kabalisty-psychologa Abrahama Masłowa (1908-1970) wychodzą na światło dzienne.

Wg. Masłowa (na lewo) zródłem pewności siebie mężczyzn jest ich penis. Ponieważ jest on mężczyzną, jest również tym który trzyma „święte berło”, przedmiot którego nie może mieć żadna kobieta.

Zbliżenie seksualne wg. filozofii Masłowa jest przeżyciem religijnym. Orgazm jest tym co nadaje sens życiu i w jego dążeniu do jedności upodabnia człowieka do Boga. Kobieta zaś uzyskuje poczucie wartości gdy zrozumie swoją moc w przyzywaniu „sztormów swej seksualności… oraz w jej mocy do uciszania tych sztormów”.

Jest to moc dostępna boginiom a zapewniająca „podstawę do znalezienia prawdziwej, biologicznej pewności siebie jako kobieta.”

Gloryfikacja „szczytowania” poprzez osiągnięcie orgazmu i traktowanie seksu jako „doświadczenia transcendentalnego” jest podstawą filozofii Masłowa, filozofii która dominowała w całej filozofii, psychologii, socjologii, religii i planowanym nauczaniu przez ostatnie pół wieku. (Religion, Values, and Peak Experiences, Abraham H. Maslow ; Kappa Delta Pi, 1960; Viking Press Inc. New York, 1970 strony 115-116.)

Jak widzicie seks jest fałszywą religią naszej dekadenckiej, neo-pogańskiej ery. Poprzez sztuczne zwiększanie znaczenia seksu i kobiet, heteroseksualizm jest destabilizowany a społeczeństwo słabe. Mężczyzni i kobiety oddalają się od siebie, nie mogąc zapewnić przywództwa czy też otrzymać miłości której szukają.

W rzeczywistości przygodny seks nie jest żadnym doświadczeniem. Andy Warhol nazwał to „największe nic na świecie”. To już dobra marihuana jest lepszym środkiem do osiągnięcia transcendencji.

Co do miłości; feminizm przeinaczył poczucie wartości kobiet. Są zaprogramowane do bycia „silnymi i niezależnymi” a jednocześnie grania poszkodowanych. TV i filmy są pełne modelek o tym podejściu. Te kobiety nie nadają się do małżeństwa, zestarzeją się samotne i zgorzkniałe, niektóre zostaną lesbijkami.

Mężczyzni muszą mieć władzę. Kobiety muszą być kochane. Heteroseksualna miłośc i małżeństwo jest wymianą władzy kobiety na władzę mężczyzny, wymianą oznaczającą miłośc. Poświęca swoje życie dla męża i dzieci, a jej poświęcenie wynagradzane jest szacunkiem i prawdziwą miłością. Kariera jest rzeczą drugoplanową. Feminizm odwraca to wszystko do góry nogami.

Miłośc oparta na zaufaniu, lojaności i uczuciu rośnie w siłę wraz z upływem czasu. Generalnie nasze oczekiwania wobec miłości i małżeństwa są zbyt wygórowane.  Większośc kobiet w obecnych czasach nie potrafi się już poświęcić, dlatego mężczyzni muszą oznaczyć je nalepką z dużym napisem „IGNORUJ” i szukać tych które wciąż podążają za swoimi kobiecymi instynktami. Patrz na te które spełniają te wymagania, pozbądz się reszty.

Chłopie, przestań zachowywać się jakbyś potrzebował kobiet, seksu czy miłości do życia. To jest społeczne uwarunkowanie, pranie mózgu. Na każdego mężczyzne którego życie jest pełniejsze dzięki małżeństwu, przypada jeden mężczyzna którego życie legło w gruzach.

KONKLUZJA

Zostaliśmy zaprogramowani do upadku przez naszych politycznych przywódców, przez autorytety ze świata kultury wybierane za nas przez Illuminatów, kabalistów-bankowców. Społeczeństwa które trzymają seks, miłośc i kobiety na miejscach im należnych to społeczeństwa działające zdrowo i rozwijające się. Mężczyzni mogą skupić się tam na służbie Bogu, co jest właśnie tym co Bóg zaplanował, jest sensem naszego życia. Ich kobiety nie walczą z nimi, nie powodują ich zniewieścienia. Zamiast tego wzmacniają siłę mężczyzn, wychowują dzieci i otrzymują za to wszelkie należne im honory.

Powiedziałbym dla „Intelektualisty” aby zamiast miłości kobiety poszukał raczej swojego poczucia wartości. Szukaj celu który da ci tą utraconą pewnośc siebie. Żyj poświęcając się swoim duchowym ideałom. Kiedy ktoś osądza siebie, to znaczy że osądza go Bóg. Jeśli czujesz się niekochany, to znaczy że jeszcze nie znalazłeś miłości do Boga.

A Bóg mówi: Jesteś facetem, nie zachowuj się jak ciota.

________________________________________________________________________________

Zobacz też:

Daj kosza swojej wymarzonej dziewczynie

To Kabała odpowiada za to co dzieję się z naszym światem

Jak Rockefellerowie zmienili współczesną kobietę

 

Reklamy

9 comments on “Jesteś facetem, nie zachowuj się jak ciota

 1. Moim zdaniem, bycie mężczyzną to podejmować męskie decyzje. Jakby ktoś nie wiedział co to są męskie decyzje to polecam dobry poradnik „Nowy Testament”. Oczywiście od normalnych ludzi nikt nie wymaga aż takiej epickości, ale wzór tam lepszy jak Chuck Norris.

 2. Dużo prawdy, ale też i nie ma złotego środka w tym artykule, jak powinny w obecnych czasach wyglądac stosunki/relacje na lini – mężczyzna/kobeta. Kobiety to przebiegłe lisy. Facet natomiast jak wspomniałeś, chciałby być akceptowany, szanowany itd… coś w tym jest.

  Nie każdy myśli członkiem, chociaż w obecnej erze… niestety robi się tego bydła co raz to więcej.

  Dużo kobiet teraz obserwuje mężczyzn przez pryzmat tego, nie w jaki sposób może oddać jej uczucie itd, tylko – Kasa, fura, zakupy, komóra, samochód.

  • Mała poprawka- pierwsze cytaty w tekscie nie należą do autora, to tylko cytaty jakiegoś młodego chłopaka. Sensem artykułu jest właśnie zbesztanie takiego myślenia, o szacunku, akceptacji… to są rzeczy które w związku ma otrzymać przede wszystkim KOBIETA.

   Facet ma inne zadania. Jego szacunek i akceptacja nie ma pochodzić od kobiety, jeśli ktoś nie potrafi „być facetem” bez kobiety to nie powinien nawet zaczynać. Inaczej zrobi krzywde i sobie i jej.

 3. Rola faceta też nie polega na dowartościowywaniu kobiet i ich wielbieniu. Bez przesady. Też nie można „lasek” zagłaskać na śmierć, bo popadną w jakąś paranoje. Szacunek i akceptacja musi iść z obydwu płci, żeby relacje mały status „równy”.

 4. no kolego radtrap bardzo mi sie podoba ten artykuł i trafny!!! wiesz czemu?

  dzisiaj przez pół godziny jak jechałem samochodem, to jakieś żydówki w radiu gderały o tym, że kobieta jest „boginią” i gloryfikowałły swój biust, co więcej wychwalały się, że chodza nago po domu aby siebie zaakceptowac i swojego cycuszka…
  hahaha

  przez 30 min. rozmawiały o biuscie aby zaprogramować młode dziewczęta 13 letnie którym rośnie biust kompleksy, aby nie myślały o niczym innym jak tylko o wyglądzie

  co za niski poziom moralny, takie audycje radiowe w radiu zet, czy innych to na pewno prowadza z pochodzenia żydówki typu kazimiera szczuka, albo użyteczne idiotki na potrzeby konsumpcji spolecznej

  powiedzcie mi jak te plemie żmijowe wytępic? gazem? nawet czerwony krzyz nie potwierdził gazowania żydów, hmhmh

  oj ale manipulują podziałami spolecznymi, oj oni to lubią, ale kat już czeka na syjonizm,
  wprowadzili lezbijstwo aby rozbic rodziny, kobieta mysli, że w ten sposób, będzie zaspokojona, hahah, przede wszystkim zawsze będzie wrogiem publicznym wśród mężczyzn

  I TO JEST ŚWIAT ORWELLA – NIE MOZNA BYLO W TEJ KSIAZCE CHODZIC NA RANDKI, I OKAZYWAC UCZUĆ

  hahaha, no co za wstrętne zmijowe plemie

  Pwt 22, 5

  ” 5 Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego. ”

  zatruli umysły tych idiotek radtrapie, tylko 0,000001 % spoleczenstwa wie co jest grane!! i to na szczescie my z tych blogów

  • Zgadzam się w 100%, ale nie gloryfikujmy siebie jako „tych z blogów”. Zauważ że to my będziemy mieć najbardziej przej*bane ;)

   Już mamy?

 5. do radtrap
  ” Mała poprawka- pierwsze cytaty w tekscie nie należą do autora, to tylko cytaty jakiegoś młodego chłopaka. Sensem artykułu jest właśnie zbesztanie takiego myślenia, o szacunku, akceptacji… to są rzeczy które w związku ma otrzymać przede wszystkim KOBIETA.”

  tak myślę i myślę skoro iluminaci czy jak tam zwał wielbicieli rogatego gada pragną wywrócić do góry nogami właściwy porządek to…czemu ja na to wcześniej nie wpadłem na to co wyżej napisałeś tylko rozkminiałem to jak ten facet z forum godlajka.
  btw. dzięki za dobry blog wchodzę poczytać co parę dni ;-)
  to ang forum też dobre jeśli odfiltruje się panikarzy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.