Dlaczego śmierć Bin Ladena ogłoszono 1 maja?

Setki osób skandujących „USA! USA!” zebrały się pod Białym Domem po ogłoszeniu śmierci Bin Ladena.

Vigilant citizen, tłumaczenie: Radtrap

To właśnie w momentach takich jak ten zarysowuje się wyrazna linia pomiędzy ludzmi myślącymi racjonalnie a tymi którzy chłoną wszystko co im media podstawią na talerzu; Pomiędzy tymi którzy rozumieją złożonośc sytuacji a tymi którzy nie rozumieją nic; Pomiędzy tymi którzy wiedzą o długoterminowych planach elYt a tymi którzy wychodzą i skandują „USA! USA!”

Wieczór 1 Maja 2011, Barack Obama tryumfuje. Mówiąc o śmierci Osamy Bin Ladena wspomniał że „sprawiedliwośc została wymierzona”. Media podłączyły się pod jego entuzjazm: „To wspaniały dzień dla Ameryki i dla świata”, „Największy news od czasów 9/11”, „Wszyscy będziemy pamiętać to gdzie po raz pierwszy o tym usłyszeliśmy”. Wydarzenie te zostało starannie zaplanowane, rozdmuchane i gloryfikowane.

Czy śmierć człowieka powinna wywoływać taką euforię i celebracje? W którym momencie zamieniliśmy się w taką bandę barbarzyńców? Dlatego że podobno zniszczył wieże WTC? Czy to też on zburzył budynek WTC7? Niech cię szlag Osama, ciebie i twoją drużynę inżynierów i wyburzaczy…

 

Daruję sobie całą przemowę że 9/11 to była wewnętrzna robota, ponieważ domyślam się że większośc czytelników doskonale o tym wie. Dlaczego więc powinno nas obchodzić czy Osama żyje czy nie? Naprawdę nie żyje? Może zginął 9 lat temu? Kto to wie? Żyjemy w czasach wyreżyserowanych i zaplanowanych wydarzeń medialnych. Pytanie powino brzmieć: Dlaczego ogłoszono śmierć Bin Ladena 1 maja? Ponieważ elYta wymagała ofiary w czasie „najbardziej magicznego okresu w roku”.

Sprawdz opis karnawału satanistycznego, „majówki”.

Beltane

‚Wicker Man’, palenie kukły w czasie festiwalu Beltane 2004

 

1 Maja był uważany przez wiele kultur za wyjątkowo ważne święto – szczególnie w środowiskach okultystów ze względu na układ planet. Dla Illuminatów jest to drugi w kolejności najważniejszy z dni roku. Zakon Bawarskich Illuminatów został założony właśnie 1 Maja 1776.

W Europie nazywamy to Beltane festiwal, starożytne święto Gaelickie, celebrujące płodnosc, seks i… ofiarę z człowieka.

“Zazwyczaj w czasie świąt Beltane składano w ofierze zwierzęta aby zapewnić sobie obfite zbiory, jednak co 5 lat Celtowie składali w ofierze ludzi, przestępców i jenców wojennych. Zakłada się że zabijali ich Druidzi jednak nie ma pewności co do rodzaju ich śmierci. Wielu podobno było zabijanych przez strzały z łuku, natomiast przekazy o galickich Celtach mówią o paleniu ich żywcem w środku wielkiej kukły – wicker mana.”
– zródło

Zródła festiwalu Beltane możemy odnalezć w sumerskich rytuałach na cześc boga Enlila – który pózniej czczony był pod imieniem Baal. Nazwa Beltane wg. wielu badaczy wywodzi się właśnie od imienia Baal. Oba festiwale są do siebie bardzo podobne.

“W przekazach blisko-wschodnich Baal był zabijany i schodził do świata podziemnego, skąd wracał do życia dzięki swojej siostrze Anat. Baal był kojarzony z końcem i początkiem sezonu, wiosną i zbiorami. Ma to odwzorowanie w festiwalu Beltane, gdzie gwozdziem programu były symboliczne zaślubiny boga Zimy z boginią Wiosny (lub Królem Zimy i Majową Królową). Królowa ta to matka Ziemia. Samo słowo Baal oznacza władce lub męża. Po połączeniu się Króla i Królowej, łączyło się również niebo z ziemią a płodnośc i życie symbolicznie odradzało się w zwierzętach, ludziach i naturze.”

– Jane Adams, Selected papers of Jane Adams

“(…)poprzez analogię i wiarę w to że ktoś może kontrolować lub wspomagać siły natury poprzez praktykowanie magii, to głównie seksualna magia związana jest z kultem Baala i Astarte. Historie powstałe po uwięzieniu narodu żydowskiego  przez Babilończyków a mówiące o kulcie Ba’al Pe’or, sugerowały że opierał się głównie na orgiach seksualnych.  Praktyki te odbywały się na wzgórzach, wsród gór i „pod każdym drzewem”, miały zapewnić dobre i żyzne plony. Zaliczały się do nich ofiary z ludzi, palenie kadzideł, brutalne zawody, ceremonialne ukłony i pocałunki, przyrządzanie świętych ciast- wszystko opisywane przez proroków żydowskich. Wiemy więc że kult Baala (i Astarte) zawierał wiele zachowań i rytuałów powtarzających się w czasach pózniejszych u innych narodów, przybierając inne nazwy.”
– W. Robertson Smith i George F. Moore, Baal

To właśnie starożytne wierzenia i rytuały są najważniejszą częścią dzisiejszych praktyk Illuminatów. Podczas gdy ich symbolizm i modus-operandi przenika powoli do społeczeństwa, ich niegdyś sekretne rytuały teraz są przeprowadzane na masową skalę. Społeczeństwo nieświadomie uczestniczy w ich festiwalach, nieświadome faktu że ich emocje i energia dodają mocy tym rytuałom.

Konkluzja

 

Muhadżedini zostali zrekrutowani w latach 70-tych przez Zbigniewa Brzezińskiego, doradcę prezydenta USA Jimmego Cartera (Brzeziński dzisiaj jest jednym z doradców Obamy, nieoficjalnie- to on namaścił Obamę na prezydenta). Byli szkoleni przez USA aby wypchnąć Rosjan z Afganistanu. Bin Laden był szkolony przez CIA a sami Talibowie to nic więcej jak produkt armii USA.

Brzeziński i Bin Laden, Afganistan

Po upadku ZSRR , Bin Laden i jego Talibowie przysłużyli się nowej agendzie: inwazji zachodu na kraje muzułmańskie pod przykrywką „wojny z terrorem”. W 2001, jakieś 15 minut po uderzeniu drugiego samolotu w budynek WTC, w telewizji pokazano zdjęcie Bin Ladena.  Stał się idealnym kozłem ofiarnym i straszakiem jednocześnie. Dzięki temu wybiegowi administracja Busha przeforsowała inwazje na Afganistan, inwazje na Irak a nawet uchwaliła zdradziecką Patriot Act.

W 2011 roku postać Bin Ladena nie była już tak użyteczna dla Agendy, tak więc administracja Obamy postanowiła odkurzyć skromnego Osame dla poprawienia swoich notowań przed wyborami. 1 Maja 2011 ogłoszono śmierć Bin Ladena, zapanowała euforia. Poprzez CNN, NBC, CBS, ABC i FOX network miliony widzów świętowało i przeżywało śmierć ludzkiej istoty, w taki sam sposób jak antyczne kultury pogańskie świętowały ofiarę z ludzi na cześć Baala. W tej upolitycznionej i marionetkowej wersji Beltane, Illuminaci dopięli swego: niczego nieświadome masy przyłączyły sie do celebracji jednej z najważniejszych nocy dla okultystycznej elYty.

Beltane Fire Festival, 1 Maja
Hurra Osama nie żyje! 1 Maja.

_________________________________________________________________________

Śmierć marionetki

Sfałszowane zdjęcie Bin Ladena

Reklamy

22 comments on “Dlaczego śmierć Bin Ladena ogłoszono 1 maja?

 1. Pingback: Info 4.05.2011 « Stop Syjonizmowi

 2. Dodałbym zapytanie, dlaczego ogłoszono 1 maja beatyfikację Jana Pawła II. Zbyt to symboliczna data, by stało się to „tak przypadkiem”. Może i to się kiedyś wyjaśni.

  • Pewnie z tego samego powodu dla ktorego zaczeli całą tą farse z Bin Ladenem ;) To jedne z ich (lucyferian) ostatnich świąt przed planowanym zwiedzeniem i propagandowym 2012.

   Upchnęli więc w kalendarzu i żyda Wojtyłe.

   • Myślałem, że to poważna strona i warto ją dalej polecić.Ale ten ohydny kłamliwy wpis o Janie Pawle II i liczne inne antykatolicke wyskoki blogerów – przychylnie odbierane przez admina – świadczą, że jestescie takimi samymi neopoganami i nihilistami jak ci, o których tu piszecie. Zaraziliście się od nich szatańską chorobą. Szkoda, bo parę tu zamieszczonych tekstów przeczytałem z dużym zainteresowaniem. Dobrze, że tak szybko obnażyła się prawda o was: wasz nihilizm i ten pokrętny chorobliwie antychrzescijański alterglobalizm. Już tu nie zajrzę i będę przestrzegał innych.

     • Z tego co wiem, to Wojtyła był papieżem kościoła katolickiego, który z Chrześcijaństwem ma tyle wspólnego co Bóg ze swoim starym znajomym Lucyferem(Mają rzeczywiście coś wspólnego, ale są w przeciwnych drużynach). kościół katolicki jest wyrafinowaną obrazą Chrześcijaństwa, tak samo jak wyrafinowany jest w swoim okrucieństwie jego twórca i jego sługi.
      Czyny i słowa Wojtyły były publicznie piękne. (prawie)Wszyscy Polacy go kochają bo był Polakiem. Sam dążyłem go sympatią i nigdy nie złorzeczyłem na niego i nie zamierzam. Może działał nieświadomie, nie wiadomo.
      bardo, obecny papież też zachwyca swoimi przemówieniami. Czy kochasz papieża Niemca tak samo jak papieża Polaka?

   • ja się nie zgodzę, beatyfikacja to jest kolejne zboczenie z biblijnej drogi, kto czyta Pismo Święte ten wie o co chodzi.

  • Ja to sobie tłumaczę tak: 1 maja to symboliczny dzień i jeśli mowa jest o wielkim udziale zła w obrzędach, zwyczajach i tradycji tego dnia, to dla przeciwwagi dobrze stało się, że 1 maja będzie też symbolicznie dniem wielkiego dobra, jakie stało się faktem oficjalnym: beatifikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Wiadomo, że od zarania dziejów toczy się nieustanna walka dobra ze złem i każdy człowiek może decydować i wybierać, po której stronie chce stanąć, więc dla mnie odtąd 1 maja będzie dodatkowo kolejnym dobrym dniem w kalendarzu ważnych wydarzeń i rocznic. WYBIERAM DOBRO, BO W TEJ GRZE ZWANEJ ŻYCIEM, POSTAWIŁEM NA JEZUSA. ALLELUJA!

 3. Ej no, weźcie, bo ja już nie wiem, w co wierzyć ;( Jak beatyfikacja nie jest czymś chrześcijańskim? Jan Paweł II był z Illuminatami? To wg. mnie to wszystko jest bezsensu. Światopogląd mi się wali! Znowu się zamknę w pokoju, znowu się zacznie od nowa…

 4. ich niegdyś sekretne rytuały teraz są przeprowadzane na masową skalę. Społeczeństwo nieświadomie uczestniczy w ich festiwalach, nieświadome faktu że ich emocje i energia dodają mocy tym rytuałom.
  =========
  A to ciekawostka. Dodają mocy, czyli? Jakiej mocy?
  Śmierć Osamy ogłoszono w poniedziałek 2 maja a nie w nocy z 30 kwietnia na 1 maja. No, ale kto by się takimi drobnymi niezgodnościami przejmował. Jakie są jeszcze ważne daty dla Iluminatów? Sprawdzimy, żę różne radosne wiadomości dla opinii publicznej były ogłaszane właśnie wtedy.

  • Przywłaszczył sobie bo był w mocy nauk kilku potężnych okultystów jak np. wymieniona wcześniej Bławatska, jej ruch teozoficzny i jej idea super-rasy

 5. Nigdy nie wierzyłem w żadnego oszołoma głoszącego tg. prawdę objawioną. Ciekawy filmik, do kolekcji dorzucił bym David Icke – Alex Jones i cała resztę oszołomów związana z UFO. Najbardziej rozwalił mnie film Jonesa z Bohemian Grove – prywatny teren naszpikowany kamerami, czujnikami ruchu i innymi cudami na kiju. A Alex robi z ekipą rekonesans po okolicy rozpytując sie przypadkowo napotkanych osób. Natomiast, po Bohemian Grove chodzi jak po swoim folwarku, przez nikogo nie zatrzymany a to jest teren tak samo ważny jak – strefa 51 -. Widziałem dobrych parę lat temu na youtube filmik na żywo przesył kamera internetowa. Otóż facet z zainstalowana kamerą internetowa wybrał się do Bohemian Grove. Podziemnymi przejściami doszedł do samego ołtarza gdzie odbywała sie ceremonia. Finał tego był taki, że wykasowano mu całkowicie pamięć [ totalne warzywo ] i obcięto palec. I za każdym razem gdy ma spojrzeć na niego, będzie wiedział co zrobił.- [ przekaz budził napięcie i grozę ] Odnośnie New Age – zrobiłem wcześniej wpis. [ Wielka Świątynia ]

Możliwość komentowania jest wyłączona.