To Kabała odpowiada za to co dzieję się z naszym światem

Powyżej mężczyzna oglądający skale zniszczeń dokonanych po zrzuceniu bomby atomowej na Hiroshime. (AP Photo)

 Henry Makow, tłumaczenie: Radtrap

 

Kabalistyczna doktryna zniszczenia jest kluczem do zrozumienia wydarzeń na scenie światowej.

Wg. Kabały, sekretnej doktryny Judaizmu i Masonerii, „Zło i katastrofy są odwiecznymi czynnikami w procesie kreacji. Bez zła nie byłoby dobra, bez destrukcji nie mogłaby dokonać się kreacja.” (Kabbalah: An Introduction to Jewish Mysticism, by Byron L. Sherwin, strona 72.)

Kabaliści wierzą że stary system (Chrześcijaństwo) musi zostać zniszczony aby oparty na Kabale Nowy Światowy Porządek, NWO (Satanizm) mógł powstać.

Motto Illuminati: „Porządek z chaosu”. Przypomnijmy że np. ich manifest komunistyczny popiera zniszczenie narodów, religii i rodziny, oraz odebranie własności prywatnej aby przekazać ją międzynarodowym, illuminackim bankierom, ukrytym za fasadom państwa.

Ich Doktryna Destrukcji wyjaśnia dlaczego wojny i rewolucje charakteryzują się zdumiewającym terrorem, ludobójstwami i cierpieniem.

Wyjaśnia dlaczego publiczna dyskusja o Bogu stała się tematem tabu podczas gdy powszechnie akceptuje się nieprzyzwoitośc, pornografię i okultyzm. Wyjaśnia atak na znaczenie płci i promocję homoseksualizmu.

Wyjaśnia dlaczego ludzkośc czuję się przeklęta przez nigdy nie kończące się kryzysy, wojny i katastrofy -ekonomiczne, polityczne, naturalne. Wierzę że są one tworzone przez Illuminatów aby atakować i niszczyć wszystko co związane jest z naturalnym porządkiem – duchowym i naturalnym.

ILLUMINATI

Illuminati wyrośli z żydowskiej herezji sabatarianizmu, satanistycznej doktryny przyjętej przez nich w XVII i XVIII wieku (zobacz korzenie Zygmunda Freuda). Bankierzy i połowa europejskich Żydów przejeła te herezje i rozpowszechniła je wśród elit poprzez Masonerię.

To Żydzi skupieni wokół Illuminatów charakteryzują „żydowską” rolę w planie zniszczenia cywilizacji.

Dla przykładu w książce „You Gentiles” (1924) Maurice Samuel pisze:

„We wszystkim, jesteśmy niszczycielami – nawet w instrumentach destrukcji do których kierujemy się by poczuć ulgę… my Żydzi, my niszczyciele, zostaniemy nimi na zawsze. Nie ma takiej rzeczy którą mógłbyś zrobić by zaspokoić nasze potrzeby i wymagania. Będziemy zawsze niszczyć ponieważ chcemy tego świata tylko dla siebie.” (strona  155)

W 1928, Marcus Ravage, żydowski biograf Rotschildów napisał esej zatytułowany„The Real Case Against the Jews.”

„Nie zacząłeś doceniać prawdziwego wymiaru naszej winy. Jesteśmy najezdzcami. Jesteśmy burzycielami. Jesteśmy panami. Wzieliśmy twój świat, twoje ideały, twoje przeznaczenie i sprowadziliśmy tam spustoszenie. Sprowokowaliśmy nie tylko ostatnią wielką wojnę ale prawie wszystkie twoje wojny, nie tylko rewolucję w Rosji ale wszystkie ważne rewolucje w historii ludzkości. Wprowadziliśmy zamieszanie i  frustracje w twoje życie personalne. Ciągle to robimy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak długo będziemy to kontynuować.”

(THE CENTURY MAGAZINE, styczeń 1928, Vol. 115, No. 3, strony. 346-350.)

Większośc Żydów (oraz liberałów/lewaków ogólnie) jest nieświadomych tego kabalistycznego zródła. Zostali zmanipulowani i oszukani przez dumne apele i idee „sprawiedliwości społecznej” i „równości”.

DLACZEGO KABAŁA JEST SATANISTYCZNA

Religijny oznacza „znający i przestrzegający praw ” Boga. W każdej prawdziwej religii  Bóg oznacza najlepsze idee – miłośc, prawda, sprawiedliwośc, boskośc, piękno, harmonię – czyste i niezmienione.

Zło jest brakiem Boga, tak jak ciemnośc jest brakiem światła.

Kabała jest doktryną satanistyczną ponieważ głosi że zło jest częścią istoty Boga: „Bóg ma dwie strony, obie są praktycznie tym samym; to co postrzegamy jako zło jest tak samo boskie jak to, co uznajemy za dobro”.

Egzegeza Kabalistów:

„Wiele tekstów Kabały, włączając Zohar, mówi że celem nie jest zniszczenie zła ale przywrócenie go do jego zródła – „zawarcie lewa w prawie” w zoharycznej metaforze i „uniesienia spadających iskier” w luriańskiej. W Chasydyzmie głosi się że zło jest częścią boskości. Zaiste, myśleć że zło jest czymś oddzielnym od Boga, jest esencją zła, to jest właśnie iluzja separacji.”

„Porzucenie myśli o złu jako czegoś nie-boskiego i prawdziwe zaakceptowanie tego że sitra achra (nieczystośc, okultyzm, zło) jest częścią boskości, jest łatwe na papierze i bardzo trudne w rzeczywistości… jednak biorąc pod uwagę że jest to możliwe, zrozumienie tego naprawdę zmienia nasze życie. Wszystko jest odcieniem boskości.”

Kabaliści wierzą w zbawienie poprzez grzech, specjalnie sprzeciwiając się Staremu Prawu poprzez czynienie zła (cudzołóstwo, kazirodztwo, pedofilia). Destrukcja cywilizacji (chaos) sprowokuje przybycie Mesjasza (antychrysta) który odbuduje świat według przepisu Kabały, świat w którym Illuminaccy bankierzy dostaną rolę bogów.

W prawdziwej religii nie sprzeciwiasz się Bogu czyniąc zło.

Kabaliści wierzą również że Bóg nie ma żadnej formy i jest niepojęty. Dla kontrastu prawdziwa religia uznaje że Bóg jest obecny w ludzkiej duszy. Jesteśmy ludzmi dlatego że słuchamy się jego głosu (sumienia).

WE WŁADZY SATANISTÓW

Nazywaj to illuminizmem, sekularyzmem, lucyferianizmem, humanizmem, pogaństwem… wszystko jedno. To wszystko Kabała.

Zachodnia cywilizacja nie ma prawa istnieć (nie ma też żadnej przyszłosći przed sobą) ponieważ jest oparta na rebelii przeciwko Bogu, który reprezentuje ścieżkę naszego duchowego rozwoju.

Ludzkośc została porwana przez psychopatów pragnących zniszczenia starego ładu (naszej rzeczywistości) i zbudowania zdeprawowanej, brutalnej, absurdalnej dystopii.

Kontrolują nasze rządy i media. Mają więc możliwości by zyskiwać sobie naszych przywódców i ogłupiać społeczeństwo, szykując nam bolesny upadek.

Powiązane  „Liberals are Unwitting Shills for Communism, Satanism”

Kabała jest oszustwem
http://www.henrymakow.com/whats_wrong_with_the_kabbalah.html

Livingstone- Satanistyczna Biblia NWO
http://www.henrymakow.com/david_livingstone.html

 

Advertisements

9 comments on “To Kabała odpowiada za to co dzieję się z naszym światem

 1. Pingback: Info 2.05.2011 « Stop Syjonizmowi

 2. Witam serdecznie,
  Dr Helen Caldicott – Fukushima Nuclear Disaster [PL] napisy

  Przetłumaczyłem dla was nagranie z konferencji z doktor Helen Caldicott, jej wypowiedz obejrzało w Internecie w ciągu kilku dni kilkaset tysięcy osób na różnych kanałach

  Jako, że nikt nie przetłumaczył tego na język polski, więc ja się poczuwam do tego aby was poinformować

  Możecie ściągnąć ten film poprzez wtyczkę do przeglądarki mozilli firefox dostępną pod adresem https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/video-downloadhelper/

  Pozwalam na umieszczanie tego tłumaczenia na waszych kanałach na youtube, proszę was również o to, abyście pokazali ten film 10 minutowy całej waszej rodzinie, waszym dziadkom, kuzynom itd. a jeśli nie będą słuchać to ich zmuście… film jest tak przetłumaczony aby nawet 10 letnie dziecko mogło zrozumieć czym jest „atom”

  Również pozwalam, na ściąganie innych moich filmów- FILM O STUXNECIE JEST DOSTĘPNY NA KANALE

  Fragment:

  „Jednym z najbardziej niebezpiecznych pierwiastków jest Pluton, Pluton był bogiem świata podziemnego

  Jedna milionowa grama, jeśli go „wdechniesz” może spowodować raka.

  Hipotetycznie, jeden funt (prawie pół kilograma- 453 gramy )równomiernie rozprowadzony, może spowodować raka u każdej osoby na globie ziemskim

  Każdy reaktor (w FUKUSHIMIE) posiada 250 kg Plutonu

  Potrzebujesz 2.5 kg aby wyprodukować jedną bombę atomową (mocy tej, która wybuchła w Hiroshimie.”

  Pani Doktor również sugeruje, że elektrownia nie została zniszczona przez tsunami, ani przez trzęsienie ziemi, ponieważ elektrownia musiała być zbudowana jako konstrukcja odporna na działania przyrody

  Na moim kanale będzie więcej takich „smaczków”…

  „w każdym rdzeniu reaktora, jest tyle promieniowania, ze każdy z nich wyprodukuje TYSIĄĆ BOMB, które spadły na Hiroszimę”

  „Obecna sytuacja jest największym zagrożeniem dla życia ludzkiego na ziemi jakiego świat nie widział

  Oprócz codziennej groźby wojną nuklearną…”

  WIRUS STUXNET ATAKUJE LEKTROWNIE ATOMOWE – DEPOPULACJA

  Ralph Langner: Cracking Stuxnet, a 21st-century cyber weapon [PL] napisy

  Dr Piotr Bein – Fukushima – cz 1. To jest ogromny zamach na życie, 15-04-2011

  Dr Piotr Bein – Fukushima – cz 2. Izraelski wirus stuxnet przyczyną katastrofy?

  elektrownia Onagawa:
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/326688,Pozar-w-elektrowni-atomowej-Ona… — 11 marca

  Fukushima — TO WSZYSCY WIEMY

  Kanada – http://www.wprost.pl/ar/236078/Radioaktywny-wyciek-w-kanadyjskiej-elektrowni/ 17 marca

  Pensylwania w USA – http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pennsylvania-maly-wyciek-pary-w-elektrowni-… 26 styczeń

  Słowenia http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,81048,9345018,Slowenia__Elektrownia_… — 23 marca

  Kanada – http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/326613,wyciek-wody-z-elektrowni-… 17 marca

  Czechy – http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/350966,Czechy-wyciek-w-elektrowni-atom… 14 marca

  http://www.gazetagazeta.com/artman/publish/article_30388.shtml – Wyciek z elektrowni atomowej w Ontario 18 marca

  http://ciotolubka.blog.pl/152011,15363169,n – 30/4/2011 Nowy wypadek w centralach atomowych: Hiszpania, Katalonia, wypuszczono do rzeki 25m3 skażonąej wody u 14 ludzi się zmoczyło.

  Adolf Hitler:

  „prawda jest, że w wielkim kłamstwie zawsze jest pewien element wiarygodności, albowiem szerokie masy narodu w głębi emocjonalnej sfery swej natury nie tyle są świadome i celowo złe, ile łatwo ulegają zepsuciu; tak wiec w swoich prymitywnych umysłach łatwiej padają ofiara wielkiego kłamstwa niż drobnego, bo same często uciekają sie do małych kłamstewek, w drobnych sprawach ale wstydziłyby sie posługiwać wielkim kłamstwem. Taka nieprawda nigdy by im nie przyszła na myśl i nie uwierzą, ze ktoś inny miałby czelność haniebnie przekręcić prawdę… Najbardziej bezczelne kłamstwo zawsze zostawia po sobie ślad, nawet gdyby je przygwożdżono”

  Proszę o umieszczanie tych 4 nagrań wszędzie w Internecie,

  pozdrawiam „gallus”

 3. Obserwując po owocach każdy może ujrzeć iż dzisiejszy porządek świata służy trzymaniu ludzi w nie pokoju za pomocą wojen i terroryzmu. Wedle idei, jeśli chcesz rządzić ludźmi musisz ich podzielić, posługuje się strachem i szczuje zachód przeciw islamowi. Z islamistów czyni się terrorystów by w ramach obrony przed nimi pacyfikować kraje islamskie, oraz zawłaszczać należące do nich złoża ropy naftowej. W tym względzie nie widzę żadnej zmiany na gorsze w porównaniu z poprzednimi wiekami gdy Papierz wysyłał kwiat europejskiego rycerstwa na krucjaty ku bliskiemu wschodowi. Kościół katolicki był etapem dla sił ciemności w podporządkowywaniu sobie cywilizacji zachodniej. Dziś te siły nie potrzebują już organizacji religijnych gdyż kończą tworzyć rząd światowy i aby doprowadzić dzieło do końca muszą usunąć wszystkie inne ośrodki władzy. Nie dziwi mnie że administracja kościoła katolickiego broni się przed likwidacją swych intratnych posad. Rozumieją że spełnili już swoje zadanie i nie są potrzebni w nowym porządku światowym, lecz próbują pokazać że jeszcze mają wpływ na część społeczeństwa europy po to by NWO (rząd światowy) się z nimi liczyło. By mienić się dobrymi i utrzymać przy sobie ludzi udają, że nie mieli nic wspólnego z ukrytymi panami świata, którym służyli. Naprawdę administratorzy kościoła zostali już zmarginalizowani w strukturach światowej władzy i nie chcą się z tym pogodzić. Po prostu walczą o te ostatki dusz, które im jeszcze zostały. W tej grze liczy się ten kto ma pod swoją kontrolą więcej duszyczek bo wedle tej ilości szatan będzie rozdawał nagrody.

 4. Ludzie przejrzyjcie wreszcie na oczy, nie ma żadnej walki z kościołem jak od tysięcy lat jest przez Iluminatów opanowany. Opanowali wszystko czemu nie mieli by religii. Tylko ślepiec tego nie widzi, Trochę kłamstwa, trochę prawdy i tak to jest przemieszane, To jest taka gra by zachować złudzenie biegunów których tak na prawdę niema. A ludzie uwierzą we wszystko co im pseudo autorytety mówią, Historia i Religie zostały od początku sfałszowane, by z was wielkich potężnych istot zrobić swoich niewolników.

  • Bo pseudo-rywalizacja pozwala na osiągniecie maksymalnej wydajności a wzajemną nienawiść na swobodną eliminacje zbędnych jednostek.

 5. „Kabalistyczna doktryna zniszczenia jest kluczem do zrozumienia wydarzeń na scenie światowej”
  ponieważ
  Kabała = religia = Kłamstwo
  albowiem
  „…Kabalistyczne „drzewo życia” tak naprawdę jest Kluczem do śmierci…”

  cytat z komentarzy selera:
  https://radtrap.wordpress.com/2012/01/13/co-laczy-rok-2012-i-wydarzenia-911/

  KK – klucz kabały – Kabalistyczny Katolicyzm – Księga Kaina
  pogardzono
  Księgą Ocalenia – film PL – polecił PokójWam na stronie
  https://radtrap.wordpress.com/2012/01/01/symbolika-marry-the-night-lady-gagi-kontrola-umyslu-i-narodziny-gwiazdy/

 6. „W Chasydyzmie głosi się że zło jest częścią boskości. Zaiste, myśleć że zło jest czymś oddzielnym od Boga, jest esencją zła, to jest właśnie iluzja separacji.” – bo małe żydowskie móżdżki nie ogarniają iż na diagramie YIN- YANG YIN nie jest złe tylko pasywne. Innymi słowy łatwiej dopasować religie do swoich chuci niż zrozumieć to o co w niej biega pomijając to, ze cały judaizm to copy-paste z braminizmu.

  Masońskie szachownice to tez diagramy YIN-YANG tylko rysowane w innej perspektywie. Cała zresztą ich wiedza to popłuczyny po Chińczykach.

Możliwość komentowania jest wyłączona.