Czy narzeczona księcia Williama podzieli los księżnej Diany?

 

Wbrew pozorom poniższy artykuł nie należy do gatunku tych „pudelkowatych”. 29 kwietnia odbędzie się ślub brytyjskiego następcy tronu, księcia „Szczery biały uśmiech” Wiliama z Kate Middleton. Brytyjska rodzina królewska jest brytyjską tylko z nazwy, tytuł Windsor przyjęli dopiero na początku XX wieku. Rodzina Sachsen-Coburg-Gotha powiązana jest prawdopodobnie ze wszystkimi obecnymi europejskimi rodami królewskimi. Ci ludzie wierzą że pochodzą od legendarnej linii Dawida, tej samej z której pochodził Jezus Chrystus.

Ich podobieństwa do Zbawiciela są raczej wątpliwe jeśli przyjrzymy się ich postępowaniu i mrocznym tajemnicom, jednak przodków czysto żydowskich odmówić im nie można. Dodatkowo wielu badaczy uważa że to właśnie książe William jest najbardziej prawdopodobnym materiałem na przyszłego Antychrysta (Sprawdź artykuł Czy żyjemy u końcu czasów? ) Nie wiemy czy nim będzie, ale na pewno przygotowano go do czegoś ważnego.

Rodziny które rządziły nami setki, tysiące lat rządzą nami dalej. Dawniej arystokraci dzisiaj politycy, nie wyłączając Polski. To jest najprostsze wytłumaczenie słowa ELITY. I właśnie ta elita, dla której my jesteśmy tylko głupimi gojami, zwierzętami, bydłem, tworzy dla nas przyszłe piekło na Ziemi. Stworzy chaos i sprawi że uwierzymy w nadchodzącą Erę Wodnika, która wprowadzi nas do ich globalnego systemu kontroli. Fałszywej utopii o której pisze Biblia. W tym systemie przygotowano już rolę dla naszego uroczego księcia Williama.

Nie do końca zgadzam się z uznaniem obrączki jako chrześcijańskiego symbolu małżeństwa, biorąc pod uwagę że był to zwyczaj kultur pogańskich, w tym rzymskiej, tak mocno powiązanej z historią pierwszych chrześcijan. Nowy Testament nic nie mówi o nakazie czy nawet możliwości noszenia jakichkolwiek symboli związanych z małżeństwem. Przykłady tu i tu.

Artykuł pokazuje jednak więcej ciekawych faktów związanych z tym ślubem. Mogę się mylić ale na dzień dzisiejszy wydaję się że William odmówił włożenia obrączki nie dlatego że chce sprzeciwić się chrześcijańskiej tradycji, lecz dlatego że rozumie jej rytualne znaczenie i nie chce naprawdę związać się z Middletone. Los Diany która zginęła w tunelu (nad którym prowadzono wykopaliska związane ze świątynią pogańskiej bogini… Diany) znamy wszyscy.

Radtrap

*     *     *

Sataniści obserwują chrześcijańskie rytuały tylko z jednego powodu – aby je parodiować i niszczyć. Wszystko co robi przyszły król jest przykładem dla jego ludzi.


Byron Molynieux, tłumaczenie: Radtrap

(henrymakow.com)

Książe  William nie będzie nosił obrączki symbolizującej małżeństwo z Kate Middleton. Zródła w pałacu poinformowały Daily Mail że „jest to dość częste dla mężczyzn z tej warstwy społecznej by nie wkładać obrączki.”

Obrączka jest symbolem małżeństwa, instytucji którą „warstwa społeczna”, Illuminaci, chcą zniszczyć. Łącznie z całą funkcją rodziny.

Czy William sygnalizuję nam że praktykuje satanizm tak jak reszta illuminatów? Na pewno robił to wcześniej, pokazywał się już z dziwnym logiem na swoim uniformie RAF-u.

Inne znane osoby uwikłane w ich praktyki również nie noszą obrączki. Tony Blair nie nosi! Tak samo Sarkozy i Obama.

W niedawnym artykule w Guardian zatytułowanym „Twój za 150 funtów: Wspomnienia Toniego Blaira niczym Ewangelia”, dobrze widać bluźnierstwo Blaira. Wydał nową wersję swojej autobiografii, pisanej w stylu biblijnym.

Nie noszą też premier Kanady Stephen Harper ani jego żona, ostentacyjni chrześcijanie. Oto wspólne zdjęcie rodziny Harpera i papieża Benedykta XVI. Jego żona jest ubrana całkowicie na czarno. Co to ma być? Czarna msza?

Symbolika pierścionka zaręczynowego Kate

Mimo rezygnacji ze swojego, William zadbał o odpowiedni symbolizm pierścionka zaręczynowego dla Kate. Dał jej ten sam pierścionek z niebieskim szafirem który otrzymała jego matka. Szafir jest przypisany planecie Saturn. Fritz Springmeier w swojej książce The 13 Illuminati Bloodlines pisze o nim:

Saturn jest ważnym elementem w zrozumieniu dziedzictwa całej tej konspiracji. Miasto Rzym znane było w dawnych czasach jako Saturnia, Miasto Saturna. Kościół rzymsko-katolicki kontynuuje w swoich rytuałach kult tego bóstwa. Saturn jest utożsamiany z Lucyferem, również w wielu traktatach okultystycznych jest powiązywany ze złem.

Czy widziałeś już kiedyś  biegun południowy Saturna?

(…) Grace Powers z helpfreetheearth.com wierzy że data 29 kwietnia dobrze wpasowuje się w astrologiczny cykl Saturna:

Książe William i Kate Middleton pobiorą się gdy Saturn będzie w Wadze, tak samo jak przy ślubie jego rodziców. Książe Karol i Lady Diana Spencer pobrali się 29 lipca 1981. 30 lat pózniej ich syn pobierze się z Kate podczas kolejnego ‚powrotu’ Saturna. Obie królewskie pary będą miały w swoim małżeństwie ten sam wpływ ze strony Saturna/Venus.

W przeciwieństwie jednak do rodziców, małżeństwo Williama będzie miało Saturn w zaniku, w odwrocie. Wg. astrologów oznaczać to będzie powrót do przeszłosci i wyjaśnia podobieństwa między obiema parami i ich zaślubinami.

Biorąc pod uwagę cierpienia które przeżywała Diana podczas swojego małżeństwa zanim ostatecznie zamordowały ją brytyjskie służby specjalne, noszenie jej obrączki i bycie z nią astrologicznie powiązaną, nie jest dla Kate powodem do celebracji. Powinna się raczej bać. Obrączka jest symbolem wiecznej miłości, związania się z drugą osobą, a jej narzeczony nie będzie jej nosił!

Święta satanistyczne 29 kwiecień

Warto wspomnieć że data 29 kwietnia znajduje się w samym środku trwającego wtedy satanistycznego karnawału. ‚Wielki szczyt’ (lub też kilkudniowa orgia jak kto woli) odbywa się między 26 kwietnia a 1 maja. Noc Walpurgi to 30 kwietnia –  odprawia się wtedy rytuały składania ofiar ze zwierząt i/lub ludzi. 30 kwietnia mamy też Święto Beltaine, święto płodności.

Świętem o najciekawszym powiązaniu z królewskim ślubem jest Feast of the Beast (uczta bestii). Wg. Fritza Springmeiera jest to całoroczny rytuał odbywający się cyklicznie co 28 lat, podczas którego zjeżdzają się przywódcy Illuminati z całego świata. Jest to obrządek o wielkim znaczeniu, mimo to tzw. doły sekty mogą o nim nie wiedzieć.

Ostatnie dwie Uczty odbyły się w latach 1954 i 1982. Ostatni powinien zacząć się w 2009 lub 2010, więc jest prawdopodobne że zakończy się właśnie w okolicach daty ślubu. Fritz Springmeier pisze o tym:

Podczas Uczty Bestii prezentuje się Szatanowi piękną i odpowiednio „wytrenowaną” nałożnicę, prawdopodobnie dziewicę. Ceremonia ta odbywa się w zamku lub pałacu  w Europie, ze względu na tradycje. Pomniejsze ceremonie mogą jednak odbywać się tutaj w Stanach. Świadkowie do których dotarliśmy twierdzą że przyzwany zostaje sam Szatan który komunikuje się z przywódcami sekty i daję im instrukcje tego co mają zrobić do czasu następnej Uczty. Innymi słowy prezentuje najwyższej hierarchii Illuminati swoje dalekosiężne plany.

Czy to jest takie dziwne że królewskie wesele odbędzie się pośrodku tego okresu?

Konkluzja

Wiemy że pary królewskie są w głównej mierze pozbawione prawdziwego uczucia, celem ich małżeństw jest zachowanie królewskiej krwi (Kate i William są dalekimi kuzynami) jednak odmowa przyjęcia obrączki jest czymś więcej. Miliony ludzi będą oglądać ślub na żywo w TV i zobaczą księcia odmawiającego przyjęcia symbolu związku małżeńskiego.

Rozważmy ich satanistyczne powiązania. Illuminati nie pobierają się dla uczucia czy szczęścia które ma dać rodzina. Są drapieżnikami które za cel obierają sobie zadawanie cierpienia dla zadowolenia swego bóstwa.

Brutalną prawdę o tych związkach możemy ujrzeć w rytualnym zabójstwie księżnej Diany. Decyzja Williama jest znakiem kolejnego dramatu.

Morderstwo Lady Di:

Tu, tu i tam

 

Reklamy

19 comments on “Czy narzeczona księcia Williama podzieli los księżnej Diany?

 1. pozdrawiam autora, równiez uważam, że dobry artykuł ponieważ mogę potwierdzić wszystkie domysły autora, co do tych powiązań rodowych, satanistycznych, falicznych symbolach, ponieważ sam po częsci interesuje sie satanizmem i uważam, że jak pozna się ich ideologie smieszną, to zupelnie człowiek inaczej patrzy na tych zwyrodnialców.

  oni nie są ludzmi…

  czytałem w paru ezoteryczno-okultystycznych ksiażkach o nocy walpurgii, i podejrzewam, że po ślubie – jesli mozna to nazwac slubem, poprostu pojda razem z całym klanem rodzinnym do jakiegos lasu czy na górkę, i tam ksiaże wiliam zapłodni swoją ukochana w ceremoni,

  nic nie jest przypadkowe, przeciez oni dobrze wiedzą ze planety wplywają na zachowanie ludzi, ze slonce wplywa i stąd znaki zodiaku i to jest prawda

  • Ciekawy artykuł, ciekawe artykuły. Różni nas jedynie podejście do katolicyzmu – no ale przynajmniej nie udajemy falszywego ekumenizmu, który zrodził się po soborze watykańskim II. Pozdrawiam autora.

 2. …ale kiedy oni zaczną…no tą wojnę czy jak to nazwać? W 2012? Ludzie, jestem za młoda by umierać! Co się wtedy dokładnie stanie? A…(uwaga, głupie pytanie…) w Polsce też już są? A zawsze myślałam, że Polska to taki spokojny stan…
  ___________
  Boże, widzisz i nie grzmisz…

  Artykuł świetny!

  • …a Lady Gaga śpiewała przecież o księżnej Dianie w piosence „Dance in the dark”:
   „Znajdź swoją wolność w muzyce
   Znajdź swojego Jezusa, znajdź swojego Kubrick’a

   Nigdy się nie rozkleisz
   Diano, wciąż jesteś w naszych sercach
   Nigdy nie pozwolę ci się rozkleić
   Będziemy razem tańczyć w ciemności” – tak to bynajmniej brzmi po Polsku. A w ostatnim komentarzu miało być: „Polska to taki spokojny kraj…” – przepraszam za pomyłkę.

 3. Chyba spokojny jest teraz, w Polsce nigdy nie było spokojnie , Rozbiory , Zabory, I wojna II wojna i niedługo III, NWO i koniec :D

 4. CIA Web of disinfo.

  Reminder: Truth (FULL STORY) about Diana murder and Prince was exposed first 1999 by MattM
  Remider: Truth (FULL STORY) about William refusing the Mark of the Beast was exposed first 2001 by the same one
  Google it

  http://www.google.com/#hl=en&q=princess+diana+murdered+by+illuminati
  http://www.google.com/search?sclient=psy&hl=en&q=prince+william+illuminati

  TRUTH reads:
  Princess Diana – The puzzle of her death explained
  In the case of Diana, the very same people who murdered the mother of … (3) July 2007: Illuminati Media – coverage of concert for Princess Diana vs. …
  http://verdade.no.sapo DOT pt/destruction/diana.html

 5. Pingback: Czy narzeczona księcia Williama podzieli los księżnej Diany? « Dziennik gajowego Maruchy

 6. Ceremonia trwa, dla przykładu, kiedy wypowiedzieli przysięgę i „kapłan” wypowiada sekwencje o błogosławieństwie obrączek, robi znak krzyża nad księgą, zwróćcie uwage jaki znak krzyża zrobił ten „kapłan”, czyż nie odwrócony??? Drugie spostrzeżenie – ujęcia z góry/lotu ptaka, pokazywane są tak, aby aleje w kościele tworzyły odwrócony krzyż.

 7. RADTRAP jak zwykle solidnie,solidarnie i nie na marne-tak jak to myśli wielu tych co ,,wiedzą” a nie chce im się nic z tym robić………ŚWIETNA ROBOTA ŻOŁNIERZU………..PODPISANO ŻOŁNIERZ

Możliwość komentowania jest wyłączona.