Godzina dla Ziemi: Oszczędzaj energię, zabij się

 

 

Henry Makow, tłumaczenie: Rad

26 marzec 2011, o godzinie 20.00 na całym świecie prosi się o zgaszenie świateł, w ramach akcji WWF „godzina dla Ziemi” – zaplanowana, piorąca mózgi inicjatywa mająca przypomnieć wszystkim nam że jesteśmy wrzodem na skórze planety Ziemia. Organizacje tego typu są sponsorowane przez rządzącą elitę, stanowiącą ok. 1% całej populacji, a posiadającej ponad 40% wszystkich  zasobów ziemskich. Z ich perspektywy większośc ludzi jest zbędna. Oto cała prawda o przesłaniu Godziny dla Ziemi. Czy ludzie ci kiedykolwiek celebrowali życie ludzkie?

Jeśli istnieje jakiś problem ze źródłami energii, to tylko dlatego że Illuminaci blokują dostęp do patentów na darmową energię od prawie 100 lat. W tym samym czasie, ten sam ścisły kartel kontynuuje serię niepotrzebnych i okrutnych wojen. Dlaczego nie promować zakończenia wojen, Dnia bez wojen? Dlaczego ich nie zakończyć dla dobra cierpiącej Ziemi? Co na to Al Gore, który nie miał nic przeciwko używaniu broni z rozszczepionym uranem?

Miliony ludzi z 26 krajów obchodziło 26 marca. Całe miasta pogrążyły się w ciemności. Co za doskonały symbol Nowego Ładu! Korporacje bez problemu pokierowały masami, nawet Google ściemnił swój baner.

„To szansa dla ludzi by zrobić coś pozytywnego, zamiast czuć się ciągle winnym”, wyjaśnił Josh Laughren z WWF Kanada (w polskich mediach też promowano rzecznika z WWF).

„Ale jeśli to wszystko zakończy się tylko na Godzinie dla Ziemi i nie zrobimy nic więcej… to nie osiągniemy sukcesu. Jest tyle rzeczy które możemy zrobić by ograniczyć emisję dwutlenku węgla i upewnić się że każda godzina jest Godziną dla Ziemi.”

PROPOZYCJA

Jeśli ludzie są takim brzemieniem, to czemu się nie zabiją? Czy jest bardziej efektywny sposób na ocalenie planety? To na pewno ograniczyłoby emisję CO2!

Potrzebujemy trochę czasu by zakończyć nasze sprawy, pożegnać się z ludźmi, ale możliwe że następnej wiosny WWF zasponsoruje dzień „Zabij się dla Ziemi.” Rodziny, zakłady pracy, całe miasta i kraje mogą się poświęcić dla Środowiskowego Boga. Przy odpowiedniej promocji będziemy mieć miliony ochotników, ci ludzie łykają wszystko.

Po co się rozdrabniać dla symbolicznych gestów, skoro możemy naprawdę zrobić różnice?

Były vice-prezydent USA Al Gore powiedział w zeszłym roku gdy odbierał Nobla: To my jesteśmy problemem i my musimy ten problem rozwiązać!

Nie, Al. To ty i twoi kumple Illuminaci jesteście problemem. Proszę, rozważcie dla siebie moją propozycję.

Admin strony chciał zaznaczyć że również obchodził wczorajszy dzień, na swój sposób – włączając wszystkie światła w mieszkaniu, w duchu hasła „Dzień Wolnego Człowieka”.

—–

Ukrywanie technologii wolnej energii

Spokojnie, Ziemia ma się dobrze – naukowcy z MIT:  Al Gore „Cynical or Crazy”

19,000 naukowców mówi  Globalne ocieplenie to szwindel

Koneksje Ala Gore z  Occidental Petroleum

Kościół Eutanazji

 

Reklamy

7 comments on “Godzina dla Ziemi: Oszczędzaj energię, zabij się

 1. Pingback: Info 28.03.2011 « Stop Syjonizmowi

 2. Kilka cytatów:

  Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej pla­necie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250 – 300 milionów ludzi, czyli redukcja 95 procent obecnego poziomu, byłaby ide­alna. – Ted Turner, właściciel stacji CNN /„Communist News Network’/.

  Człowiek jest zarazkiem, rodzajem wirusa powodującego choroby naszej planety, globalnym nowotworem rozrastają­cym się w sposób niekontrolowany… – Al Gore

  Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą od­powiedzialnością, aby dopełnić tego dzieła? – Maurycy Strong, nieformalny członek nieformalnego Globalnego Sanhedry­nu, były podsekretarz generalny ONZ, sekretarz generalny tzw. „Szczytu Ziemi”; specjalny asystent Sekretarza Generalnego ONZ Kofi Annana

  • Biegałem dzisiaj :D

   Daj spokój, też miałeś siedzieć, zapasy zrobiłeś hehe. Będzie pylić tym szajsem miesiącami(latami?) a działać trzeba. Bogu dziękujmy że nie ma nas teraz w Japonii…

   Całym sercem z nimi…

 3. „Godzina dla ziemi” akcja w Polsce i tu link MICHAŁ PIRÓG dla WWF | GODZINA DLA ZIEMI – ZGAŚ ŚWIATŁO (VIDEO) – kolejny autorytet w temacie

Możliwość komentowania jest wyłączona.