Pokrótce o wystawianiu się na radioaktywną chmurę

Krótki wpis i mój punkt widzenia na temat bardzo popularnego ostatnio w sieci tematu radioaktywnej chmury z Japonii. Wg. różnych zródeł pierwsza fala powinna być u nas nawet dzisiaj, niektórzy podają konkretne daty związane z dośc wysokim promieniowaniem. Np. 26 marca.

http://www.globalnaswiadomosc.com/polskaskazenie.htm

Problem nas wszystkich to mnóstwo niejasnych informacji jakie znajdujemy w sieci. Do tego dochodzi brak naprawde rzetelnych relacji z tego co obecnie dzieję się w Fukushimie. Dezinformacja była tam uprawiana od początku, a teraz nawet to mamy zdawkowe. Cokolwiek jednak się dzieje, na pewno nie jest to nic dobrego. Akurat w tym przypadku nie zastosowałbym powiedzenia: brak wiadomości to dobra wiadomośc. Dlatego powinniśmy pamiętać, że nawet jeśli dzisiaj czy jutro nie zaczniemy świecić w ciemności to:

– w Japonii mamy katastrofe atomową. Te reaktory wypuściły w atmosfere masy radioaktywnego materiału, to naprawdę się stało. Więc się z tym kurwa pogódz, bo bagatelizowanie tej sytuacji nie świadczy dobrze o żadnym człowieku. Nawet gdyby nie miało to w ostatecznym rozrachunku żadnego wpływu na Polskę i na nasze zdrowie, ma na Japonię i naród który zawsze bardzo ceniłem, mimo że nie jest to kultura chrześcijańska. Ten kraj już się z tego nie podniesie, nie ma już Japan- a my co?  Co na to miłosierna, ponoć chrześcijańska Polska? W tym momencie ludzie zapuszczają wąsy na facebooku dla Małysza. Jebać Małysza!

– skażenie i ewentualny opad pyłu z naszym ulubionym cezem, uranem czy czymkolwiek co tam mamy, nie zabije nas. Od razu…

nie macie wyjscia: albo przyjmiecie na zasadzie ostroznosci opinie „alarmistow” (np. naukowcy cytowani na biezaco na moich blogach) i podejmiecie wymienione tam srodki ostroznosci (na pewno pugulka nie pomoze) albo jestescie skazani na skazenie PRZEZ POBRANIE MACIUPCIEGO PYLKU Z ODDECHEM, KTORY W JAKIMS % LUDNOSCI (NIEZNANY JEST „WYBÓR” OFIAR DO TEGO JEST LOSOWY, ZALEZY M.IN. OD ODPORNOSCI, ALE NIE MA ODPORNYCH NA PLUTON CZY URAN!) SPOWODUJE NAJPIERW BIALACZKI ZA OK. 2 LATA, POZNIEJ AZ DO SMIERCI ROZMAITE RODZAJE RAKA (W TYM WIELOKROTNEGO)

http://grypa666.wordpress.com/

Więc jakby kto się pytał o mnie, to ja mogę sobie pozwolić na to żeby przesiedzieć teraz kilka dni w mieszkaniu przy zamkniętych oknach. I nie widzę w tym nic głupiego. Przezorny ubezpieczony,ostatecznie to i tak od Boga zależy czy coś wpadnie np. przez szczeline lub z wodą  z kranu. Zgodnie jednak z dowcipem:  Panie, Panie, daj mi w końcu wygrać na loterii. Odpowiedz: Żydzie, Żydzie, daj mi szansę. Zagraj na loterii.

Nie powinniśmy nie doceniać również naszych mieszkań.

Promieniowanie wykazuje różny stopień przenikliwości przez materię. I tak do pochłonięcia promieniowania alfa wystarczy cienka warstwa materiału np. kartka papieru, ponieważ cząstki alfa są dużo cięższe niż pozostałe nośniki promieniowania i dużo bardziej energetyczne. Te własności pozwalają cząstkom alfa silnie oddziaływać z napotkaną materią, nawet z powietrzem, wywołując jonizację na bardzo małych dystansach. Cząstki alfa przebywają w powietrzu drogę nie dłuższą niż kilka centymetrów. Promieniowanie beta pochłaniają grubsze materiały np. folia aluminiowa, a do pochłonięcia promieniowania gamma należy użyć grubszych osłon z ołowiu. Inaczej jest z neutronami, które ulegają rozproszeniu w ciałach stałych. Do ich pochłonięcia stosuje się więc osłony wodne tak jak w przypadku reaktorów jądrowych. Najbardziej przenikliwe są neutrina, ponieważ przenikają przez każdą materię i niezmiernie rzadko oddziałują z materią.  Oczywiście powoduje to bardzo poważne problemy przy próbach ich detekcji.

http://atomistyka.pl/promien/zjawprom.html

Jest beton? No to jest całkiem w porzo.

– Śledzenie informacji na temat promieniowania jest bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli już zdecydowałeś się siedzieć w domu na dupie. No i masz zamiar kiedyś z niego wyjśc. Śledz również prognoze pogody, ma to duże znaczenie. Np. teraz w Polsce północnej przewidywane są opady i to w ciągu tych kilku dni. Nie wiem jak to jest z tym pyłem dokładnie, ale taka pogoda nie napawa mnie optymizmem…

– To jest pierwsza fala z Japonii. Pamiętajmy że sytuacja ich reaktorów raczej nie idzie na lepsze, więc tego typu chmur może być więcej. Nauka tego by się przygotować na ciężkie sytuację zaczęła się dla nas już teraz. Odróbmy tą lekcję dobrze bo niedługo czekają nas nie tylko kolejne radiacje ale również puste półki w sklepach, kataklizmy w niektórych częściach świata, problemy z prawem (jak już będą Ciebie próbować zachipować na wszelkie sposoby)… więc tak, to już jest ten czas. To właśnie zaczęła się twoja walka z NWO.

– Pytasz się: a co z moją rodziną i bliskimi którzy mi nie wierzą z tą chmurą? Słuchaj, ja to rozumiem, ale niestety wszyscy wokół to zbagatelizowali. Teraz kiedy pyły fruwają gdzieś tam wysoko nad nami… co my możemy? Pomodlić się do Boga. Pamiętajmy że modlitwa ma moc, ona naprawdę potrafi zdziałać cuda. Nigdy w to nie wątp, jeśli inni stracili wiarę… to ich sprawa. Ty dawaj im tylko i wyłącznie dobry przykład.

Ewentualny czas wolny poświęćmy na obmyślanie planu i przygotowań do zagrożeń które niedługo przypłyną ze strony polityków. Od 1 kwietnia w naszym kraju zaczyna się wojna ludzi z powstającym Rządem Światowym, tyle tylko że ludzie jeszcze o tym nie wiedzą. Ktoś będzie musiał im to uświadomić, kiedy już chleb stanie się towarem luksusowym , w Azji szaleć będzie III wojna światowa i będą szukać wyjaśnienia dlaczego to wszystko się dzieje, wyjdzie do nich osoba która jest przezorna, ostrożna i poświęciła te kilka tygodni (niektórzy z nas lata) aby przygotować się na ten moment.

Mam nadzieję że tą osobą będziesz Ty.

 

Advertisements

5 comments on “Pokrótce o wystawianiu się na radioaktywną chmurę

  1. „mimo że nie jest to kultura chrześcijańska”

    Nie szanuję chrześcijan, wręcz przeciwnie. To banda tępych baranów z popsutą umiejętnością logicznego myślenia. Banda manipulatorów – dokładnie jak Ty.

Możliwość komentowania jest wyłączona.