Komunizm Nowego Wieku: Zeitgeist

 

Powyżej oszołom odpowiedzialny za serię Zeitgeist,  Jacques Fresco

Idea Zeitgeist to znany nam komunizm, przepakowany w nowe pudełko, podarowane jako  prezent dla tzw poszukiwaczy prawdy XXI wieku.

 

Richard Evans (Henrymakow.com), tłumaczenie radtrap

„Nigdy nie dawaj ludziom prawa do własnej opinii!” – JACQUES FRESCO

Po szeregu negatywnych recenzji filmu Zeitgeist i jego anty-chrześcijańskiej zawartości napisanej przez „Acharye S”, mieliśmy nadzieję że to już koniec tej agendy.

Jednak rok później, w roku 2008, Peter Joseph powrócił z „Zeitgeist Addendum”. (Prawdziwe imię Josepha to P.J.Mercola) Tym razem P.J. przyprowadził ze sobą pana Fresco.

Joseph powiedział wtedy „Zeitgeist jest ramieniem Projektu Venus”. Projekt ten został stworzony przez 94-letniego Jacquesa Fresco, urodzonego w Bronxie w roku 1917. Jest on powiązany z ONZ i pomaga w forsowaniu komunistycznego planu Illuminatów: skoncentrowania na zawsze władzy i bogactwa w rękach syndykatu Rotschildów. Tutaj znajduje się szczegółowe porównanie filozofii Zeitgeist z komunizmem.

Ernst Fischer powiedział: „Fresco przemawiał podczas 10tej rocznicy UN’s Earth w zeszłym roku oraz uczestniczył w kongresie Michaiła Gorbaczowa, o czym przeczytać możemy na thevenusproject.com w sekcji holenderskiej. Do diabła nawet z tym jeśli niektórzy z was, z niewyjaśnionych przyczyn, wzruszają ramionami na wieść o jego współpracy z tymi elitami – co powiecie o jego towarzyszu Ervinie Laszlo (z którym „wspólnie spędza czas”), fundatorze Klubu Budapesztańskiego, klubu który tworzył razem z Aurelio Peccei, fundatorem KLUBU RZYMSKIEGO, pełnego uroczych globalistów Illuminati, pragnących światowego porządku i wielbienia Ziemi pod egidą nowej światowej religii New Age. Co powiecie też na to że został zaproszony na obiad do pałacu holenderskiej rodziny królewskiej? Na spotkanie z królową Beatrix, regularną uczestniczką spotkań klubu Bilderberg.

Fresco, były członek partii komunistycznej, napisał książkę z Kenem Keyesem. Nie piszę się książki z kimś kogo ledwo się zna, więc wspomnę tylko że jego dobry znajomy i kolega Keyes napisał kiedyś ujmującą książkę zatytułowaną Planethood, sprawdzcie ją. Książka opisuje nie tylko to jak ONZ naprawi naszą planetę ale również w jaki sposób utworzą oni jeden Światowy Rząd. Eee, nie, dziękuje, a co z ludzmi? Czyżby Skynet widział w nich tylko zasoby którymi trzeba rozporządzać?”

„JACQUES FRESCO”

Fresco zaczynał jako projektant samolotów pracując dla rządowego kontraktora w latach 30-tych. Po wojnie stworzył Ravell Plastics. Jeśli kiedykolwiek zajmowałeś się modelami samolotów, prawdopodobnie kupiłeś kiedyś jakieś ich produkty. Jeśli zajmowałeś się nimi w latach 1950-1960, pamiętasz zapewne silny klej do modeli, powodujący ogromne bóle głowy a nawet utraty przytomności.

W Zeitgeist Addendum, Fresco pokazuje swój plastikowy model Utopii. Wyjaśnia tam że wszystkie problemy społeczne będą rozwiązywane za pomocą technologii. Dla przykładu, jego rozwiązaniem dla siadających po pijaku za kółkiem mają być samochody które nie odpalą jeśli wyczują alkohol. To brzmi nieźle… dla owładniętych manią kontroli oszołomów. W rzeczywistości gdy projektuje się coraz więcej technologicznych rozwiązań pojawiają się nowe, wynikające z nich problemy. Żeby zrozumieć o czym mówię obejrzyj film o technologicznej utopii, „Brazylia” (1985).

W prawdziwym życiu bycie projektantem nie jest takie zabawne. 50 lat temu firma Fresco, Ravell, wypuściła na rynek silnie toksyczny klej do modeli. Klej ten został po czasie wycofany z rynku gdy udowodniono że jego wdychanie niszczy komórki mózgowe. Jeśli ten projektant jest nieomylny, to czy obniżanie inteligencji młodych chłopców w latach 50 i 60-tych było zamierzone? Jednym z kaprysów Republiki Platona jest ustanowienie nad ludźmi ‚Strażników’, którzy pilnują społeczeństwa przed korzystaniem z wolnej woli.

Fresco powiedział że w tej techno-utopii nie będzie rządu. W takim razie kto będzie podejmował decyzje w tym świecie?

Państwo Platona jest 2,5 tysiącletnim pierwowzorem dla NWO. Platon przedstawił to jako fikcyjny dialog proponujący ludzkości przyjęcie zwierzchnictwa specjalnej klasy ludzi, ‚Strażników’. Powodem dla ustanowienia takiego tworu jest dla Platona to, że większość ludzi nie jest uprawniona do swoich opinii i dla dobra społeczeństwa powinni być oni kierowani przez całe swoje życie, od kołyski aż po grób. Proponował on również by ludzie byli hodowani dla swych przyszłych ról, jak psy lub konie. W tej Republice prywatna własność, małżeństwo i rodzina nie są dozwolone. Illuminati przejęli później te poglądy.

W swoim eseju, „Ponad Utopią,” Fresco  podziwia Republikę Platona, Karola Marxa i nowele H.G.Wellsa, The Shape of Things to Come, gdzie masoneria przejmuje kontrole nad światem. Fresco ukrywał się w cieniu podczas realizacji pierwszego Zeitgeista w 2007. Reżyser Peter Joseph posłużył jako figurant jego Projektu Venus.

FAŁSZYWA GLOBALNA REWOLUCJA

Media pieją teraz pochwały nad „prodemokratycznymi zmianami i protestami obalającymi rządy” opisywanymi jako „spontaniczny fenomen”. Mamy uwierzyć że oto po raz pierwszy w historii, wszystko co musimy teraz zrobić to wyjść na ulice i zmusić militarne dyktatury do uległości – armię, tajną policję itd.

Jak to możliwe? Skąd taka zmiana? Media prezentują zwyczajowe pogawędki z ‚ekspertami’ mówiącymi coś o potędze profilów i platform społecznościowych. To Facebook i Twitter. Nieważne że Facebook jest narzędziem w rękach CIA.

Co ma to wspólnego z trzecią odsłoną serii, Zeitgeist Moving Forward? Struktura i przekaz wszystkich trzech filmów opiera się na znanej wszystkim formule „problem-reakcja-rozwiązanie”.

(Peter Joseph)

ZEITGEIST IDĄC NAPRZÓD

Oto streszczenie ostatnich 11 minut. Pamiętaj że ta duża produkcja wyszła 20 stycznia 2011, przed tzw jaśminowymi rewolucjami w Afryce Północnej. „Rozwiązanie” z tej części Zeitgeist pokrywa się z rozwiązaniami przedstawionymi w książce Klubu Rzymskiego z 1991 roku, Pierwsza Globalna Rewolucja. Rozdział V: Próżnia.

„PROBLEM”

ZEITGEIST:  „To nie jest recesja. Miejsca pracy już nigdy nie powrócą. Stany nie będą w stanie płacić zasiłków dla bezrobotnych gdyż nie będą mieć pieniędzy.”

VENUS PROJECT, JACQUES FRESCO: „Kiedy rzeczy potoczą się tak źle że ludzie stracą wiarę w swoich wybranych liderów, zażądają zmiany, o ile się wcześniej sami nie pozabijają.”

KLUB RZYMSKI:  „Demokracja będzie postrzegana jako główny winowajca odpowiedzialny za zniszczoną ekonomię i niepewność. Koncept demokracji zostanie wtedy poddany w wątpliwość co umożliwi przejęcie władzy przez różnorakiej maści ekstremistów.”

ZEITGEIST:  „Jasnym jest że znajdujemy się w przededniu wielkiej zmiany w naszym życiu, które już nigdy nie będzie takie same”.

KLUB RZYMSKI:  „Poszukując nowego wspólnego wroga dojdziemy do wniosku że przeludnienie, globalne ocieplenie, brak wody i inne zagrożenia tego typu będą dla tego celu wystarczające.”

ZEITGEIST: Kadr pokazuje gazety z nagłówkami o ludobójstwach, braku wody, bezrobociu, przestępczości. Wall Street Journal pisze: ONZ OGŁASZA GLOBALNY STAN WYJĄTKOWY.

Wielokulturowy tłum zbiera się na ulicach przed gmachem banku centralnego w Północnej Ameryce. Ludzie ci oglądają z przerażeniem sceny ukazujące rozgrywającą się właśnie globalną rewolucję, na ustawionym tu ogromnym ekranie. Napisy na telebimie mówią: światowe protesty spowodowały ZNISZCZENIE ŚWIATOWEJ GOSPODARKI!

Ludzie dostają jasny przekaz…(yes we can!)

Pokazywane są protesty w Londynie, Pekinie, Moskwie, Hiszpanii, RPA, Kanadzie, Arabii Saudyjskiej…

„REAKCJA”

ZEITGEIST:  Nad głowami podburzonego tłumu pojawiają się helikoptery a bataliony białej, amerykańskiej policji pojawiają się przed wejściem do banku centralnego, oddzielając go od ludzi.

Widząc to wszystko z górnego piętra gmachu, złowieszczo wyglądający bankier siada w pokoju zebrań. Wygląda na załamanego i pokonanego. Przewodniczący zebrania siedzi, pali cygaro i zajmuje mu chwilę zanim podniesie słuchawkę telefonu i przekaże szefowi policji by się poddali- złożyli broń przed ludźmi. Dowódca ściąga swój hełm.

„ROZWIĄZANIE

Czas na przyjemną muzyczkę.

Były już pracownik (niewolnik średniej pensji) rzuca w powietrze swoją aktówkę. Pokazane są w zwolnionym tempie ziemie i ulice  na których leżą pieniądze. Następnie widzimy tłumy ludzi rzucających swoje portfele i książeczki czekowe na wielki stos. Na końcu mały chłopczyk rzuca tam swoją skarbonkę.

Napisy na telebimie głoszą: MILIARDY DOLARÓW ZOSTAŁY WYCOFANE Z BANKÓW I WYRZUCONE NA ULICĘ PRZED SIEDZIBĄ ŚWIATOWYCH BANKÓW CENTRALNYCH.

Widzimy napis głoszący KONIEC HISTORII.

Gdy źli kapitaliści oddadzą kontrolę nad światem, ludzie wyrzucą swoje oszczędności. Nagle wszystko staje się darmowe a nad światem pojawia się niebiańska poświata. Nie ma już starych ludzi ani bezdomnych.

utopi.jpg

JACQUES FRESCO: ” Kiedy próbujemy wyobrazić sobie świat bez rodziny, pojawia się strach, dlatego w naszych filmach umieszczamy obrazy rodziny. Ale w rzeczywistości ich nie będzie. Ci ludzie nie będą chcieli dzieci. Zajmiemy się problematyką zaludnienia Ziemi i będziemy mówić ludziom jak wiele osób nasza planeta będzie mogła pomieścić.”

Zastanawialiście się dlaczego po obrazach przedstawiających tak różnorodny multi-kulturalizm film kończy się puszczaniem oczka do eugenicznych planów nazistowskich Lebensborn?

KLUB RZYMSKI:  „W ten sposób przygotujemy scenę pod ostatnią potyczkę ludzkości z planetą.”

KONKLUZJA

Nie ma w tych filmach żadnych nowych ani oryginalnych pomysłów. Jeśli nie oglądaliście poprzednich części, to dobrze. Nie marnujcie na nie swojego czasu. Wystarczy byście obejrzeli ostatnie 11 minut Zeitgeist Moving Forward.

Zeitgeist to nie aktywizm ani ruch. Powodem pracy Petera Josepha jest stworzenie u ludzi przyzwolenia na bezgotówkowe społeczeństwo które elity bankierów-kabalistów przygotowują dla nas od ponad wieku.

Lord Bertrand  Russell napisał w 1951 w swojej książce „Wpływ nauki na społeczeństwo”: Elektroniczne i bezgotówkowe społeczeństwo będzie formą kontroli społecznej.

Środki płatnicze będą ci dawane co tygodniowo, trzeba je będzie wykorzystać przed końcem następnego tygodnia i nie będzie ich można oszczędzić. Jeśli będziesz przeciwko systemowi i nie będziesz wykonywał rozkazów, nie będziesz jadł. Nikt nie będzie w stanie nikomu pomóc gdyż wszyscy będą zależni od systemu.

Tak jak lord Russel, Fresco jest plutokratą którego hobby na starość to projektowanie nowego społeczeństwa i powiększanie armii pożytecznych idiotów.

Pierwszy Zeitgeist powiedział ludziom by stracili wiarę w swoją religię (atak na chrześcijaństwo).

Zeitgeist nr 1,2 i 3 ogłosił że własność prywatna, oszczędności, demokracja i prawo do własnej opinii spowodowały ekonomiczną zapaść, wojnę z terroryzmem i ‚globalne ocieplenie’.

Teraz Jacques Fresco i jego Venus Projekt mówią ci aby wypłacić wszystkie swoje pieniądze, oszczędności i wyrzucić je. Jeśli ktoś miał wątpliwości co do agendy i wstępnego programowania przez tą serię, ostatnie 11 minut w Moving Forward wyjaśniają wszystko.

Venus Projekt jest jednym z wielu punktów propagandy która rozmiękcza umysły i oszukuje ludzi przygotowując ich do wielkiego kłamstwa Przebudzenia 2012. Innym z takich kłamstw jest nonsens majańskiego kalendarza. Teraz gdy widzimy wypełnianie się ich planu i coraz więcej planowanych rewolucji… oby tylko ludzie się na to nie nabrali.

Wizja ateistycznej Utopii osieraca ludzi w tym świecie New Age. Uważajcie na osobę Petera Josepha, który pracuje teraz nad nowym filmem promującym 2012, „Ziemia 2.0”.

Będzie on promował te samo bezgotówkowe, kolektywne społeczeństwo, jednak otwarty ateizm z Zeitgeistu będzie niczym przy ich opisie zbiorowej, boskiej świadomości ludzkości. Kwantowa metafizyka i zamaskowana pod nią kabała zastąpi w tym filmie dotychczasowy atak Jacquesa Fresco na wiarę.

Przypisy ———————————————————————————-


[2] CIA Gets in Your Face(book)  WIRED Magazine  Jan. 2007
Since December 2006, the Central Intelligence Agency has been using Facebook.com, the popular social networking site, to recruit potential employees into its National Clandestine Service. It marks the first time the CIA has ventured into social networking to hire new personnel.
http://www.wired.com/techbiz/it/news/2007/01/72545

Why the Future Doesn’t Need Us.  WIRED Magazine April 2000
Our most powerful 21st-century technologies – robotics, genetic engineering, and nanotech – are threatening to make humans an endangered species.
http://www.wired.com/wired/archive/8.04/joy_pr.html

Ravell Plastics http://www.revell.com/

 

Reklamy

8 comments on “Komunizm Nowego Wieku: Zeitgeist

 1. Proszę Pana, myli się pan co do demokracji. Otóż Zeitgeist nie stara się obwinić demokracji, o ‚całe zło’ tylko właśnie jej brak! Demokracja jest wymysłem Platona… Jak mówił Arystoteles – zagorzały przeciwnik pierwowzorów komunizmu Platona – „Demokracja jest rządem hien nad osłami.” A tak oto rzekł swego czasu Karol Marx: „Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm, wystarczy wprowadzić w nim demokrację.”
  Proszę Pana, widzę, że jest Pan zwolennikiem Narodowej Demokracji „eNDecji” – czyli popiera Pan NOP, ONR i innych Narodowców, opierających się na filozofii politycznej Romana Dmowskiego. Narodowa Demokracja jest bardzo zbliżona do Narodowego Socjalizmu…
  Niech Pan przemyśli cytaty, które przytoczyłem powyżej.

  • Nie jestem żadnym zwolennikiem NOP, ani żadnej partii, idei politycznej i (już)polityka. Prawica, lewica, centrum, libertarianizm i co kto jeszcze wymyślił nie mają dla mnie znaczenia. Jak i dla innych starających się wzrastać w Słowie Bożym.

   Natomiast próby obrony ruchu Fresco, który proponuje bandzie wspomnianych osłów prawdziwy socjalizm NWO, nie wymagają żadnego przemyślenia.

   • Szanowni panowie zarowno Pan iksigrekzet ma po czesci racje jak i Pan radtrap. Blad Pana iksigrekzet poleglatki na doczepianiu kryptofaszysty Panu radtrap ( poprzez narzucenie mylnego zreszta pogladu, ze ruchy takie jak ONR musza byc faszystowskie, to kompletna bzdura zwlaszca w odniesieniu do potocznego ujecia faszyzmu ), a blad pana radtrap polega na utozsamianiu kazdej ideii globalistycznej z tzw. NWO czyli najgorsza alternatywa porzadku swiatowego. Jestem musze sie przyznac bylym zwolennikiem porzadku globalnego. Idea , ta zostala po prostu jak wiele zreszta innych ideii i pomyslow utytlana w blocie polityczno-finansowym. Wyglada na to, ze za co sie ludzie nie wezma, np. relgie , to musza to spieprzyc i zdefraudowac. Sam pomysl swiata bez granic z jednolitym porzadkiem, bez wojen zly nie jest pod warunkiem, ze nie chodzi tu o globalne wiezienie. Mysle, ze globalizacja wydaje sie byc nieunikniona w dluzszej perspektywie problem polega na tym, co rozumiemy pod tym pojeciem.

 2. I co panowie od marca nic nam wiecej nie podsuniecie w dyskusji nad obluda moznych tego swiata ?

  Jako wolny czlowiek uwazam ,ze pieniadz (gotowka/cash) nie zniknie z rynku, co marzy sie tym co chca podporzadkowac sobie caly swiat.
  Obecnie nie sa w stanie policzyc kto i ile posiada wydrukowanych papierkow bez pokrycia , dajmy na to w sejfie domowym czy w skarpecie lub w puszce pod drzewkiem w ogrodzie.
  Wiedza ile tych papierkow nadrukowali i pewnej polnocy obwieszcza,ze te papiery stracily juz wszelka wartosc !
  Trzeba wiec nam WOLNYM LUDZIOM ( od wszelkich systemow) byc na to przygotowanym i posiadac nie tylko gotowke czy zloto i srebro ( na gwalt teraz skupowane), ale POSIADAC wartosc majatku trwalego,w postaci chocby wlasnej ziemi ,ktorej za zadne skarby nie wolno nam sie pozbyc !

  Wlasnie nasza ziemia,nasza dom i wszelka posiadlosc stanowi dla nas gwarancje ,ta ziemia/natura z POMOCA NAJWYZSZEGO NAS UCHRONI i WYZYWI !!!

  Co i jak czynic doradzajcie ludziom,bo jak czytam swietnie myslicie i macie dobre wyksztalcenie.
  Spozytkujcie je do dawania rad „maluczkim” i wspolnie (nie przeciwstawnie) dzialajcie , przynoszac PRAWDE i DOBRO NA POLSKICH PORTALACH oraz w realu tam gdzie zyjecie .
  NIESCIE KAGANIEC WIEDZY JAK ZYC i NIE DAC SIE NASZYM WROGOM !

  POLAKOW STAC NA MADROSC !

  • Czy myślisz, że „oni” tego nie przewidzieli ? że będziesz chciał sobie hodować na własnej ziemi buraczki, ogórki i brukselkę ? Zapomnij nawet jak Ci się to uda ludzie Cię okradną i będzie tak jak pokazują to w filmach.. Jeżeli wprowadzą system bezgotówkowy to mogą również wprowadzić podatek od nieruchomości tak duży że nie będziesz w stanie go zapłacić.. prawda w tym co mówisz że tylko w Bogu nadzieja i za długo ten bajzel nie potrwa.. pozdro

 3. Najzabawniejsze jest, to że ludzie potrafią w jednym filmiku/wypowiedzi pluć na Iluminatów, a jednocześnie zachwycać się Zeitgeistem.

  Żeby zrozumieć cel danego projektu, należy spojrzeć kto za nim stoi i komu on służy.

  Dwa szybkie ciosy:

  Rothschildowie są źli, prawda?

  David de Rothschild – drugi w hierarchii po sir Evelynie, na Zeitgeist Europe 2007:

  :)

 4. Autora pogielo zostal przekupiony…. zwal jak zwal… ale swiat bez polityjow pieniedzy i wojen … cokolwiek by sie mialo dziac ja popieram i kropka panowie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.