UFO nad Jerozolimą i III wojna światowa

 

Wielu z nas zapoznało się już z wiadomością o pojawieniu się 28 stycznia tajemniczego światła nad Jerozolimą. Nieczęsto w światowych mediach pojawiają się informacje o UFO. Tyczy się to również mediów polskich, dlatego zaskoczyło mnie gdy znajomy powiedział mi że jedno z tych nagrań zobaczył w TVN 24.

Do tej pory w sieci pojawiły się 4 nagrania:

1.

2.

3.

Nagranie numer jeden możemy już uznać za fake. Filmik ten pokazuje nieruchome zdjęcie wzgórza świątynnego z dorobionym komputerowo świetlistym ‚ufokiem’. Porównaj nagranie z tym obrazem: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Jerusalem_night_7088.JPG

Pozostałe jednak wyglądają na autentyczne i to właśnie one pokazywane były w programach informacyjnych. Nie zostały nakręcone przez rzekomych amerykańskich turystów lecz przez mieszkańców Jerozolimy i to z różnych punktów miasta.

Te 3 nagrania przedstawiają zstąpienie kuli światła nad islamską Kopułę na Skale i meczet Al-Aqsa. Po przybliżeniu okazuje się że nie jest to kula a jakiś bliżej nieokreślony kształt (ja osobiście miałem wrażenie że widzę skrzydła). Następnie widzimy rozbłysk i błyskawiczną ucieczkę przybysza do góry.

Co mi się kojarzy z tajemniczymi kulami światła?

Czy to było UFO? Zależy co przez to rozumiemy. Jedne z najbardziej znanych osób zajmujących się tzw. spiskową teorią dziejów, jak Bill Cooper czy Fritz Springmeier, twierdziły że wszystkie historie o pozaziemskich cywilizacjach i obcych to szwindel. Szwindel zapoczątkowany przez tajne stowarzyszenia które zaplanowały nam fałszywe spotkanie z cywilizacją pozaziemską. Wydarzenie to pomoże im w uworzeniu Rządu Światowego.

https://radtrap.wordpress.com/2011/01/23/maskarada-ufo/

Nagrania z Jerozolimy i wiele innych wcześniejszych i pózniejszych, jak to z Peru czy Berlina mają nas systematycznie przyzwyczajać do faktu istnienia obcych. Dlatego pokazują to w kontrolowanych przez siebie mediach. Możemy być pewni że takich newsów będzie coraz więcej i że gdy nastąpi już kontakt z kosmitami, ludzie naprawde w to uwierzą.

Wydarzenie z Jerozolimy ma jednak większe znaczenie. Bliski Wschód stoi obecnie na krawędzi wojny. Rewolucja w Egipcie, który do tej pory wspierał Izrael, doprowadzić może do wojny świata islamskiego z Żydami. Co jest w pełni zgodne z planami Illuminatów! Jak pisał Albert Pike:

Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.

Z http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Dodatkowo, lucyferianie pragną zbudować trzecią wersję Świątyni Salomona, po to by móc osadzić w niej fałszywego mesjasza, przyszłego quasi-władce świata. By to zrobić najpierw muszą się pozbyć jednego z najświętszych (obok Mekki) obiektów kultu muzułmanów- świątyni Al-Aqsa. Właśnie nad tą świątynią i pobliską mu Kopułą pojawił się niedawno tajemniczy obiekt, co dla mnie jest wyrazną zapowiedzią zniszczenia tego miejsca. Wydarzenie to pchnie rozsierdzone kraje muzułmańskie przeciwko Izraelowi, pozbawionego wsparcia z Egiptu. Ostateczny Dżihad.

Radtrap

 

 

Reklamy

2 comments on “UFO nad Jerozolimą i III wojna światowa

 1. Świadomość to nie mózg.

  Mózg jest kwantowym odbiornikiem duchowej świadomości.
  Teoria dualizmu interakcyjnego John Carew Eccles’a,
  oraz kwantowa teoria świadomości Orch-OR
  Rogera Penrose i Stuarta Hameroffa – są prawdziwe.
  Neuronalna transmisja synaptyczna w mózgu
  – nie tworzy świadomości ani naszych myśli.

  Przeczytajcie ten artykuł i poznajcie prawdę:

  http://radioamator.elektroda.eu/swiadomosc.html

  lub wpiszcie w wyszukiwarkę: świadomość to nie mózg

Możliwość komentowania jest wyłączona.