LCD Soundsystem Pow Pow: Pierwszy teledysk wyprodukowany za pieniądze MTV

 

Vigilantcitizen Tłumaczenie: Radtrap

Teledysk ten nie zasługuje na pełnej długości artykuł, warto jednak coś o nim wspomnieć. MTV ogłosiło niedawno że chce tchnąć trochę życia w świat muzyki, więc zacznie sponsorować produkcje teledysków. Tak oto powstał teledysk LCD Soundsystem do ‚Pow Pow’, pierwszy w całości sfinansowany przez stacje muzyczną a jednocześnie pierwszy z tak wyrazną symboliką sił które stoją za MTV. Wyrazną i bardzo oczywistą. Tak oczywistą że nie będę tracił czasu na jego opisywanie ale mam kilka uwag.

W skrócie: dziewczyna odwiedza dwóch jegomości i proponuje im podpisanie kontraktu. Mężczyznom się to nie podoba i odmawiają, po czym dziewczyna pokazuje im klasyczny, masoński  i magiczny symbol taki jak ten

Oko Horusa w trójkącie

a pozniej ten

Masoński kompas i ekierka

Mężczyzni ci w finale przenoszą się do wnętrza loży masońskiej, razem z ludzmi wyglądającymi na polityków, dowódców wojskowych i szeryfów (reprezentujących „elity”) .

Mistrz ceremonii, ubrany w masońskie regalia, nakazuje im stanąć w szeregu z innymi
Odbicie masońskiej czarno-białej szachownicy na JEDNYM oku

Na końcu teledysku dziewczyna wychodzi z „komnaty światła”, w rytaulnym stroju- białej sukni ślubnej. Jesteśmy gotowi na inicjację nowych członków?

Co ludzie od teledysku chcą nam przekazać? Co to za kontrakt się im ofiarywuje? Dlaczego są rekrutowani? Kto wie (Kogo to obchodzi)…

Czy ta historia nie mówi nam że jest jakaś cena za sławe i sukces?

Na koniec klipu widać że mężczyzni ci zaczynają rozumieć swoją sytuacje.

Pierwszy teledysk sponsorowany przez MTV jest przesiąknięty masońską propagandą.  Jeśli czytaliście już o The 2009 VMAs: The Occult Mega-Ritual, pewnie was to nie zaskoczyło.  Jeśli widzieliście kiedyś główną siedzibę MTV Canada, pewnie zaskoczenie jest jeszcze mniejsze.

MTV Canada, Toronto

 

Reklamy

3 comments on “LCD Soundsystem Pow Pow: Pierwszy teledysk wyprodukowany za pieniądze MTV

  1. Ciekawi mnie strasznie, czemu taka tajna organizacja tak oficjalnie obnosi się ze swoim istnieniem, ze swoimi planami. Może o to chodzi? Może to jest coś w rodzaju marketingu?
    A może kpią sobie z nas, mówią nam że mają nas w garści i nic na to nie poradzimy?

  2. Powtarzam istotny fragment listu generała Alberta Pike’a z 1889 roku z zaleceniami dla illuminatów za: William Carr „Pionki w grze” http://www.michaeljournal.org/Pionki.htm

    „…O ile jestem zorientowany studia nad konspiracją lucyferiańską w świetle wiedzy zawartej w Piśmie Świętym, przekonały mnie, że uwiązanie szatana i zapanowanie nad szatańskimi siłami na tej ziemi może nastąpić znacznie szybciej, jeżeli CAŁA PRAWDA dotycząca istnienia trwającej konspiracji lucyferiańskiej będzie znana tak szybko jak to możliwe WSZYSTKIM ludziom ze WSZYSTKICH krajów…”

    Jak się zna tę zasadę, to łatwiej zrozumieć, że potężni ujawnianiem „tajemnic” chcą nas wręcz sparaliżować i pozbawić nadziei na wyzwolenie się z tej matni.

  3. Gorszego teledysku nigdy w życiu nie widziałam. Ale daje do myślenia. Wydaje mi się, że oni chcą nas przyzwyczaić do takowych symboli, chociaż tak jak poprzednik nie rozumiem po co pokazują to tak wyraźnie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.