Julian Assange i nazistowska sekta

 

 

Richard Evans  (henrymakow.com) Tłumaczenie: Radtrap

(Zobacz także Wikileaks to farsa)

 

Julian Assange urodził się w roku 1971. Jego rodzice prowadzili objazdowy teatr, po pewnym czasie rodzinę opuścił ojciec. Gdy Julian miał 8 lat jego matka Christine wyszła za mąż za członka „Białego Bractwa” – sekty znanej jako Rodzina lub Santiniketan Park Assocation – prywatny szpital psychiatryczny ulokowany na przedmieściach Melbourne.

W latach 1960-1980 instytucja ta pozyskała narkotyk stworzony przez CIA i firmę Sandoz (obecnie Novartis), LSD-25.

Szpital był częścią kolonii New Age liczącej około 200 członków. Wszyscy mieszkańcy byli wykwalifikowanymi pracownikami: psychiatrami, lekarzami, pielęgniarkami (25%), prawnikami, pracownikami społecznymi lub urzędnikami.

Organizacja ta była oskarżana o niemoralne działania i wykorzystywanie swoich kompetencji do „kolekcjonowania” (porywania) dzieci. Kolekcja ta obejmowała 28 dzieci zabranych rodzinom za czasów urzędowania Anne Hamilton-Byrne , dyrektorki placówki oraz członkini ruchu teozoficznego.

Sekta ta była dobrze znana australijskim sądom i śledczym, a jej działania były udokumentowane i nagłośnione w mediach.

Wg relacji Assanga,  jego rodzice zerwali z sektą w roku 1982 i do roku 1990 żyli na walizkach, zmieniając miejsce zamieszkania wiele razy. W tym okresie Julian został oskarżony przez australijską policję o hakerstwo. Tak twierdzi Assange, dodając również, że nie pamięta pani dyrektor Hamilton-Byrne, ani niczego z czasów przynależności do kultu.

Członkowie kultu przyznali później, że dzieci były zbierane do eksperymentu naukowego. Sama Hamilton-Byrne zachowała milczenie (na zdjęciu obok), ale członkowie sekty utrzymywali, że pani dyrektor zapowiadała globalny holokaust który zabije większość ludzkości. Przygotowywała więc dzieci na rolę spadkobierców Ziemi.

Wg relacji prawdziwej córki Hamilton-Byrne, Sary Moore, dzieciom o tym nie mówiono. Mówiono za to, że Anna Hamilton-Byrne jest ich biologiczną matką, mimo że ich liczba i przedział wiekowy pokazywały że jest to niemożliwe. Wszyscy pozostali członkowie sekty byli dla nich „wujkami i ciotkami” – a trzeba dodać, że część z nich była ich prawdziwymi rodzicami.

„Rodzina” była powiązana z nazistowską organizacją „Lebensborn e. V.” która powstała w grudniu 1935 roku, jako legalnie zarejestrowane stowarzyszenie, rzekomo w celu wspierania wzrostu aryjskiej populacji w Europie.

Lebensborn e. V znajdowała się pod skrzydłami specjalnej komórki SS, biura do spraw rasowych. Lebensborn znana jest przede wszystkim ze specjalnego programu rozrodczego dla „stadniny” SS, zajmującego się wyszukiwaniem i selekcjonowaniem aryjskich kobiet. Projekt ten wykorzystywał wolontariat pracujący dla biura ds. rasowych, tak by ten wyszukiwał w szkołach i szpitalach, tak w Niemczech jak i w krajach okupowanych, kobiety i dzieci pasujące do ich eugenicznego programu.

Tysiące „wybrańców” było zabieranych, często siłą, do mobilnych  szpitalów gdzie poddawano ich programowi kontroli umysłów. Takich placówek było w Europie ponad 30.

Dodatkowo wiele ze starszych dzieci zabranych z innych krajów było wysyłanych do placówek w celu przeprogramowania i „arianizacji”. Najlepszym źródłem informacji o tych placówkach są archiwa ósmego Procesu Norymberskiego, USA v. Ulrich Greifelt albo procesy RuSHA.

Niesławny Dr. Josef Mengele znany jest głównie z zabójczych eksperymentów dokonywanych na dzieciach w Auschwitz. Często pomija się fakt, że celem tych rzeźnickich praktyk było ulepszenie istniejących już iluminackich metod kontroli umysłu dzieci, opartych na traumie i zadawaniu bólu (patrz: Wywiad ze Svali), a jego metody wykorzystywano również w placówkach arianizacji kierowanych przez Lebensborn.

Mengele był prawdziwym twórcą projektu MK-Ultra. Po wojnie chroniony był przez amerykańskie Biuro Spraw Strategicznych (OSS) w czasie operacji „paperclip”, następnie rozpoczął pracę dla CIA przy programie MK-ULTRA.

Białe Bractwo Hamiliton-Byrne było najwyraźniej kontynuacją idei Lebensborn. Jej obsesja na punkcie białych włosów (do tego stopnia, że czasami używała do tego wybielacza), tego samego stylu ubioru i dziecięcych uniformów, jest bardzo bliska tamtej nazistowskiej organizacji.

OSKARŻYCIELKA ASSANGE

Anna Ardins, która oskarżyła Juliana Assange o gwałt, zniknęła sprzed nosa szwedzkiej i feministycznej pani prokurator (AWOL-nieobecny bez usprawiedliwienia) 9 grudnia tegoż roku, i wyjechała na granice terytoriów palestyńskich jako członek „Bractwa”, podającego się za międzynarodową organizację chrześcijańską, oprotestowującą izraelskich osadników.
http://www.the-peoples-forum.com/cgi-bin/readart.cgi?ArtNum=21830

W sieci pojawiły się głosy oskarżające Ardin o bycie powiązaną z CIA, pseudo-chrześcijańską nazistką.

Zachowanie Ardin (na lewo) jest tak dziwne, że należy się zastanowić czy jej mocodawcy rzeczywiście są związani z lewym skrzydłem szwedzkiej (narodowej) partii socjalistycznej. Najwyraźniej nie są.

Czyż nie jest kuszące, by połączyć teraz wszystkie fakty… Elementy układanki, Wikileaks i udostępniający jej serwery Pirate Bay (torrent P2P) w Sztokholmie, który należy do Carla Lundstroma, szwedzkiego neo-nazisty i finansowego sponsora szwedzkiej partii faszystowskiej, Socialististiska Partiet.

Przed II Wojną Światową partia ta nazywała się szwedzką partią komunistyczną, Sveriges kommunistiska, ale zmieniła nazwę w czasie wojny i została przy niej aż do dzisiaj.

Szwedzka Partia Socjalistyczna nie powinna być mylona z lewicową Partią Socjal-Demokratyczną, która zatrudniała Anne Ardin jako sekretarkę prasową. Najwyraźniej Anna jest podwójną agentką. Jej poczynania godne są samej bogini Eris, bogini chaosu i niezgody, która rzuciła jabłko niezgody (dla najpiękniejszej) na weselu Peleusa i Tetydy prowokując wojnę trojańską.

http://www.democracynow.org/seo/2010/12/20/naomi_wolf_vs_jaclyn_friedman_a

Tutaj sprawa staje się jeszcze dziwniejsza. Rodzina Lundstromów (Pirate Bay) była powiązana z firmą farmaceutyczną Sandoz (dziś Novartis). Sandoz była dywizją w nazistowskim korpusie I.G. Farben działającym podczas II Wojny Światowej. Firma ta opatentowała również LSD.

Mamy teraz więcej dowodów na powiązania Assanga z illuminatami. Rodzina Hamilton-Byrne była najwyraźniej jedną z wielu komórek w post-wojennej historii Lebensborn, programie w którym pomagała CIA i jej program MK-ULTRA.

Przypisy:

Fragmenty książki Sary Moore

Anne Hamilton-Byrne „The Family” cult.
http://www.rickross.com/groups/thefamily.html

Anne Hamilton-Byrne, Leader of The Family unrepentant but ready to die.
http://www.news.com.au/national/anne-hamilton-byrne-leader-of-the-family-unrepentant-but-ready-to-die/story-e6frfkvr-1225762020614

Der Lebensborn – Pramen života ( Czech film festival, 2000)
http://www.youtube.com/watch?v=DtrUYbyVQFw&feature=related

Great White Brotherhood, Blavatsky, Aryans, VRIL & SS
http://www.youtube.com/watch?v=kv6Lg5qj8F4&feature=related

c. 2010 http://www.henrymakow.com

*  *  *

Czy ktoś pamięta jeszcze kradzież tablicy z Auschwitz, do której przyznali się szwedzcy neo-naziści?

 

Reklamy

5 comments on “Julian Assange i nazistowska sekta

  1. O tych programach MKULTRA, HAARP i dziesiątkach innych … wiadomo juz od dawna ale teoretycznie. Bo praktycznie mimo petycji pisywanych do roznych organizacji nic sie nie zmieniło. No chyba tylkko tyle ze wie o tym juz bardzo wiele ludzi na swiecie – tylko NIKT NIC nie moze zxrobic a władze oficjalne udają ze o niczym nie wiedzą i nic nie moga zrobic ….

  2. Pingback: CYBERWOJNY I DEZINFORMACJA – TO RZECZYWISTOŚĆ, WŁAŚNIE SIĘ DZIEJĄ ! « MuzycznaMedycyna i Okolice

    • Assange robi za sankcjowanego oszołoma, wypuszczają faceta do mediów, robią z niego takiego alternatywnego celebrytę, a równocześnie w mediach pojawiają się „przecieki”. Do tego „przecieki”, które się opłacają.

  3. Pingback: Eksperyment MK-Ultra | sportowefaktywpplkibice103378blog

Możliwość komentowania jest wyłączona.