Jak Rockefellerowie zmienili współczesną kobietę

 

Tłumaczenie: Radtrap

Feminizm jest jednym z przykładów na to jak potężny kartel rodziny Rockefellerów wykorzystał siłę mass mediów oraz propagandy do manipulacji społeczeństwem.

W ciągu 40 lat wiele kobiet straciło kontakt ze swoimi naturalnymi instynktami. W konsekwencji rodziny zaczęły się rozpadać a przyrost naturalny gwałtownie pikuje w dół.

Zanim omówię jaką w tym wszystkim rolę odegrali Rockefellerowie, musimy przypomnieć sobie czym dla kobiety jest miłość.

Jest to instynktowny akt samo-poświęcenia. Poświęca ona siebie dla męża i dzieci, rodziny od której otrzymuje miłość, szacunek i wdzięcznośc. Kobieta dokonuje tej swoistej ofiary dla tylko jednego mężczyzny, mężczyzny który zapewnia im byt i jest pewną głową rodziny. Tak samo mężczyzna powinien instynktownie czuć potrzebę wypełnienia tego obowiązku. To jest esencja heteroseksualnego związku (małżeństwa): siła kobiety w zamian za siłę mężczyzny, swoista transakcja wyrażona jako miłość. Symbolem tej ekskluzywnej więzi jest seks. Małżeństwo i rodzina może nie być dla każdego, ale niewątpliwie jest naturalną drogą dla większości.

Feminizm trenuje kobiety tak, by odrzucały ten model jako staromodny i opresywny stereotyp, nawet jeśli odzwierciedla on ich naturalny instynkt.

Pewien brytyjski pisarz opisał podsłuchaną rozmowę dwóch młodych kobiet:

„W dzisiejszych czasach wszyscy faceci są beznadziejni” powiedziała jedna z nich. „Problem w tym, że oni nie dorośli jeszcze do wyzwań feminizmu. Nie rozumieją że potrzebujemy by byli bardziej męscy, a oni kompletnie sobie z tym nie radzą.

To jest ich logika? Jeśli kobiety będą mniej kobiece, to mężczyzni staną się bardziej męscy? Mężczyzni nie zostali stworzeni po to by walczyć z kobietami. Oni muszą wiedzieć że mają w kobiecie kogoś kto w nich wierzy i akceptuje. Kiedy natomiast kobieta ciągle szuka konfrontacji, mężczyzna w końcu rzeczywiście sobie nie poradzi ani z małżeństwem ani z rodziną.

W momencie kiedy dezkrydetujemy pojęcie miłości i małżeństwa, kobietom zostaje już tylko jedna karta przetargowa w walce o uczucie – seks. Wiele jest nienaturalnie skupionych na swoim wyglądzie i … nieświadomie zaczynają kupczyć samą sobą. Prawdziwa miłość nie jest oparta na kobiecym sexapilu, nawet nie na jej osobowości czy dokonaniach. Jest oparta na samo-poświęceniu. Powinniśmy kochać tych którzy kochają nas.

WIĘKSZY OBRAZ: BANKIERZY

Ludzie nie zdają sobie sprawy iż feminizm jest masową indoktrynacją, ponieważ nie mogą zidentyfikować sprawców, środków ani motywu. Niedawno Aaron Russo (artykuł ma swoje lata, dlatego wspomina o jeszcze żyjącym Aaronie Russo – zobacz dlaczego nie ma go już wśród nas) producent filmów Bette Midlera oraz reżyser dokumentu „America: From Freedom to Fascism” zidentyfikował wszystkie trzy, co potwierdza wszystko to o czym wiem i piszę.

Nicholas Rockefeller, w czasie gdy starał się zwerbować Russo do CFR, opowiadał mu o tym, że to fundacja jego rodziny stworzyła ruch wyzwolenia kobiet używając do tego mass mediów. Jest to jeden z elementów długoterminowego planu zniewolenia ludzkości. Przyznał również że zamierzają w przyszłości wszczepić nam pod skóre mikrochipy. Sprawdz w Google „Fundacja Rockefellerów” i „Women’s Studies”.

Ukrytym celem feminizmu jest zniszczenie rodziny która stoi w oczywistej sprzeczności z ideą rządowego prania mózgu dzieciom. Dodatkowymi korzyściami dla nich są depopulacja i większe możliwości opodatkowania. Destabilizacja roli mężczyzny jako głowy rodziny destabilizuje również samą rodzinę.

Rockefellerowie są częścią większego konglomeratu potężnych bankierów kontrolujących światowe media, koncerny farmaceutyczne, zbrojeniowe itd. Aby chronić swój monopol bogactwa i władzy starają się stworzyć Rząd Światowy, policyjną dyktaturę dla której ustanowienia wykorzystują pretekst 11 września i serię niekończących się wojen. Rockefeller opowiedział o tym wszystkim Aaronowi na rok przed wydarzeniami 11 września.

Poeta Charles Peguy powiedział kiedyś „Wszystko zaczyna się od wiary a kończy na polityce”. Kartel banksterów potrzebuje filozofii dla usprawiedliwienia zniewolenia ludzi. Tą filozofią jest satanizm. Kartel ten kontroluje świat poprzez sieć okultystycznych stowarzyszeń związanych z masonerią, komunizmem, Watykanem oraz zorganizowanymi grupami żydowskimi (Bnai Brith, ADL, AJC,  Syjonizm). Najwyższym szczeblem w tej okultystycznej mieszańce są Illuminati.

Współczesna zachodnia kultura jest w pełni masońska. Opierając się na założeniach lucyferianizmu, masoni nauczają że to ludzie, a nie Bóg, określają naszą rzeczywistość. Naturalnie muszą przy okazji unieważnić prawa naturalne i duchowe, aby usprawiedliwić swoją kontrolę nad nami. Wiedzą że ludzie są dośc niepewnymi siebie stworzeniami które wolą wierzyć w to co się im powie, zamiast zaufać swojemu rozumowi i samodzielnemu postrzeganiu otaczającej ich rzeczywistości. Przykładem są media promujące i usprawiedliwiające homoseksualizm, mimo że stoi on w konflikcie z naszym naturalnym instynktem.

MEDIA ELIMINUJĄ MIŁOŚĆ

Każdy aspekt mass mediów (filmy, TV, magazyny, muzyka, reklamy, wiadomości) jest używany do propagandy i kontroli społeczeństwa w drodze do ostatecznego podporządkowania sobie mas. Jest coś co łączy wydarzenia w komunistycznej Rosji z tym co dzieje się teraz w Ameryce. W obu tych przypadkach kartel bankierski narzuca ludziom swoją wizję państwa totalitarnego. Media są po to, by odciągnąć nas od tego co dzieje się naprawdę, od nadciągającej wojny z Iranem i ustanowienia unii pólnocno-amerykańskiej. Obecnie głównym elementem ich dywersji jest farsa znana jako Globalne Ocieplenie.

Aby zniszczyć ideę rodziny, media przekonują kobiety że nie mogą one polegać na heteroseksualnych związkach (dobrym przykładem telewizyjnej indoktrynacji jest np. serial „Bracia i Siostry” z Calistą Flockhart, emitowany obecnie w TVP 1 -Radtrap). Myrna Blyth była redaktorem Ladies Home Journal w latach 1981-2002. W swojej książce „Spin Sisters” (2004) oznajmia że media sprzedały współczesnym kobietom „karierę w identyczny sztuczny sposób w jaki sprzedano kiedyś idee „Happy Honeymaker” ich matkom.” (38)

Illuminati deprecjonują naturalne instynkty kobiety przy użyciu następujących haseł:

1. Mężczyznom nie można już ufać. Dla przykładu Blyth przypomina stwierdzenia „wszyscy mężczyzni są 1) niewiernymi szczurami 2) opresywnymi potworami 3) kłamliwymi szujami 4) wszystkim powyżej. Kobiety natomiast… są zwycięzcami którzy triumfują, mimo działań jaskiniowców próbujących utrzymać ich tam gdzie ich miejsce.” (62-63)

2. Kobiety są ofiarami swojej własnej płci. Blyth stwierdza że media wysyłają jasny sygnał do wszystkich: Ponieważ jesteśmy kobietami, stajemy się ofiarami w naszym prywatnym życiu, pracy, w społeczeństwie całościowo. (156) Więc co za tym idzie kobiety muszą mieć poczucie krzywdy, uprawnień i buntu. Ta sama taktyka stosowana była przy manipulacji Żydów, czarnych, robotników i gejów (zobacz artykuł Makowa „Victim as Moral Zombie”).

3. Kobiety powinny być samolubne. „Wyzwolenie i narcyzm połączyły się” mówi Blyth. Rozrywka oznacza teraz „czas dla siebie, spędzony samotnie lub z jedną przyjaciółką, lecz definitywnie bez partnera czy dzieci… Nieskończona ilość artykułów naucza tej nowej feministycznej ewangelii, która ma zapewnić ci bycie zdrową, dobrze funkcjonującą kobietą.” (65)

4. Seks nie jest zarezerwowany dla miłości i małżeństwa. Magazyny typu Glamour czy Cosmopolitan nauczają młode kobiety być „otwartymi na pierwszej randce” i zachowywać się w łóżku jak prawdziwa atletka. Nie ma tam żadnej dyskusji na temat rodziny i małżeństwa. (160) Takie kobiety nie mogą zaufać mężczyznie wystarczająco by się w nim zakochać.

5. Samospełnienie się leży w karierze a nie w posiadaniu męża i dzieci. „Akceptacja społeczeństwa wyrażana w utrzymaniu swej pracy jest podstawowym warunkiem kobiecej godności i wiary w siebie” pisała Betty Friedan. Tak naprawdę „większość z tych zajęć jest wyjątkowo przeciętna”, jak zauważa Blyth (35-36). (Nie twierdze że kobiety nie powinny pracować, tylko że nie powinny się nabierać na kategoryczne odrzucanie posiadania rodziny, jeśli chcą ją posiadać.)

W efekcie wiele kobiet zachowuje się wręcz schizofrenicznie próbując pogodzić swoje naturalne instynkty z nawoływaniami do robienia kompletnie odwrotnie. Pokłosie: rozbite rodziny i dysfunkcyjni ludzie dookoła nas. W tym samym czasie Playboy i inne podobne „media” wysyłają podobny sygnał do mężczyzn. Nie musisz być żonaty by uprawiać seks. Małżeństwo i dzieci są nudne.

KONKLUZJA

Te ciągłe nawoływania mediów są częścią szczegółowo zaplanowanego prania mózgów. Ludzie zostali podporządkowani kartelowi bankierów, wykorzystujących kult Szatana i masonerię jako swoje podstawowe narzędzia. Większość wolnomularzy jest nieświadoma prawdy w przeciwieństwie do właścicieli mediów.

Zwykliśmy mawiać „tak amerykańskie jak macierzyństwo i placek z jabłkami”. Tylko sataniści mają interes w tym by zniszczyć macierzyństwo. Nie wspominając już o zniewoleniu kobiet, feminizm wyczyścił wiele z nich ze swojej naturalnej kobiecości. Odsunął je od bezpiecznej i zaszczytnej roli matki i zredukował do roli obiektu seksualnego oraz łatwo zbywalnego pracownika.

Lucyferianie promują rebelię ponieważ przeciwstawiają się z założenia wszystkiemu co naturalne i zaprojektowane do bycia szczęśliwym. Tak jak ich symbol(władca), Lucyfer, chcą bawić się w Boga.

Natomiast miłość Boga można zobaczyć w kobiecie kochającej swego męża i dzieci. Czy jest coś czego zniszczenia bankierzy pragnęliby bardziej?

Henry Makow, 2007

http://www.savethemales.ca/001904.html

 

Reklamy

24 comments on “Jak Rockefellerowie zmienili współczesną kobietę

 1. Pingback: Feminizm TO WYTWÓR rodziny Rockefellerów « Alexirin's Blog

 2. Kiedyś kobieta zajmowała się domem i wychowywaniem dzieci ale dobrotliwa demokracja spostrzegła, że można sposobem feminizacji wyciągnąc babę z domu i zaprząc do roboty..i odtąd żondy mają 2x tyle podatku! kasa po 100kroć kasa.

 3. teraz to juz sie beczka przelala. co to za brednie??
  a wiesz ze mezczyzni UBEZWLASNOWOLNILI 1wsi KOBIETY!? DLACEGO O TYM NIE PISZESZ to nie jest tak, jak mialo byc. teraz kobiety tez chca zyc tak jak CZLOWIEKOWI PRZYSTALO. autora najwyrazniej boli fakt, ze wszystko idzie w zupelnie innym kierunku i niestety faceci nie beda mogli juz rządzić kobietami, ich ego juz im w niczym nie pomoze, i ukaze sie prawda ze sa w rzeczywistosci slabsi od kobiet i niestety, taka jest prawda drodzy panowie. ile ja znam samotnych mezczyzn ktorzy zyja? plataja sie po smietniskach saczac tanie wino a reszta lezy w ziemi poprzez samobojstwo. zas co do kobiet jest odwrotnie . zabijaja sie czesciej, przy facecie. a facet bez kobiety ni huhu taka jest ostra, bolesna zimna jak lud prawda, przykrywana przez wieki. jak bym mogla to ym wiekszosci tym niedojda wlasnorecznie jaja poodcinala. pozdro slabeusze

   • I o tym kolega pisał, że media zrobiły kobietom z mózgu wodę. Nie inaczej jest też z mężczyznami i Tobą. Poza tym ,jak ty wiesz co w ogóle piszesz? Mężczyźni i kobiety są tak samo „mocni” różnimy się wyglądem, cechami, rolą jaką odgrywamy, ale nie stawia to mężczyzn, ani kobiet na lepszej pozycji. Cechy obu płci się naturalnie równoważą, media zaburzają ten proces co doprowadzi do wielkiej katastrofy, bo żadna strona płci nie może „być”. My się po prostu dopełniamy, jak w tym znaku tao. A co do meneli, to widzisz samotnych mężczyzn jakich chcesz widzieć, tak samo kończą kobiety. Media do Twojego mózgu wszczepiły informacje typu mężczyźni są źli. ONI CHCĄ NAS ZE SOBĄ SKŁÓCIĆ, ROZBIĆ RODZINY, BYŚMY SIĘ POZABIJALI, LUB IM SŁUŻYLI. NIE POZWÓLMY IM NA TO. MUSIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ. INACZEJ ZAŁOŻĄ NAM HOMONTO I BĘDĄ ORAĆ NAMI POLE. Chcesz naprawdę do tego doprowadzić. Chcesz, by Twoje dzieci musiały harować dzień i noc zniewolone? Tylko przez to, że ty uwierzłeś/łaś, w bzdury głoszone przez Iluminatów. Wątpie, więc pomyśl czasem.

 4. Pingback: 10 współczesnych metod kontroli umysłu « Dziennik gajowego Maruchy

 5. Jako kobieta muszę absolutnie zaprotestować przeciwko nawoływaniu do POŚWIĘCENIA SIĘ dla faceta i dzieci. Poświęcanie się to składanie siebie w ofierze, to rezygnacja z własnego szczęścia i godności. Tego nie pragnie żadna kobieta, chyba, że ma wyprany przez religię mózg i sama nie wie, czego chce. W małżeństwie i rodzinie nie ma miejsca na składanie w ofierze kogokolwiek. Takie ujmowanie tematu może tylko kobiety wkurzyć i zagnać w objęcia feministek.

  Prawda wygląda inaczej. Od początku świata istniał naturalny podział ról w każdym społeczeństwie. Zadaniem kobiet była produkcja żywności i żywienie społeczności. One uprawiały ogród, gotowały i dbały o dom. Nadwyżki płodów rolnych sprzedawały. A mężczyźni, jako silniejsi, wykonywali ciężkie prace fizyczne, np. w polu lub polowali. Nikt się dla nikogo nie musiał poświęcać, to był zdrowy model, który po prostu dobrze się sprawdzał, bo każdy robił to, co do niego należy.

  W tym modelu kobiety były chronione przed molestowaniem i wykorzystywaniem.

  Oczywiście, żaden model nie jest idealny i zawsze może dojść do patologii. Na przykład, jeśli wdowy nie maja zagwarantowanej pomocy ze strony społeczności grozi im i ich dzieciom śmierć.

  Kobiety pracujące nie mają czasu wychowywać dzieci. Dlatego wychowuje je telewizja lub ulica. Nie mają czasu gotować, więc przemysł spożywczy wyręcza je, dając im gotowe świństwo, w którym nie wiadomo co jest (to znaczy wiadomo, że jest w tym pełno niepotrzebnych dodatków, które nie sprzyjają zdrowiu). Poza tym ich praca jest z reguły beznadziejna. Przekładanie papierów w biurze nie jest żadną karierą, lecz ogłupiającą harówą. Wyścig szczurów również kobietom nie służy. Do tego należy dodać powszechne molestowanie seksualne. Jeśli kobieta się nie zgodzi, wylatuje z pracy. Żadne prawne przepisy nie są w stanie zagwarantować kobietom bezpieczeństwa.

  Kiedy matki pracują rodzina stoi na głowie. Dzieciaki zrywane są o świcie, zanim się wyśpią, bo rodzice muszą iść do pracy, a one do żłobka lub przedszkola. Jest to straszne, szczególnie w zimie, kiedy jest ciemno i mroźno. Przedszkole wcale im nie służy, bo są w obcym środowisku i wiecznym hałasie. Wychowawczyni zajmuje się grupą, a nie każdym indywidualnie. Dziecko nie może odejść i posiedzieć w ciszy, bo nie wolno. Bo pani musi mieć wszystkie na oku i musi je nauczyć tego, co władza nakazała. To nie jest życie w rodzinie, to jest obóz. Przy okazji można dzieciakom wyprać mózgownice ideami, które są obce rodzicom.

  Może się oburzysz, ale dla mnie idealny jest układ, jaki panuje w cywilizowanych krajach muzułmańskich. Tam pracują panny i kobiety, które już odchowały swoje dzieci. Młoda kobieta, która wychodzi za mąż rezygnuje z pracy i musi ją utrzymać mąż. A kiedy dzieci już są duże może wrócić do pracy. Większość kobiet korzysta z tej możliwości.

  • Dlaczego miałbym się oburzać? Ten model muzułmański jest dobry w OBECNYM systemie. Niestety, ale w przypadku małżeństw często oboje małżonków muszą pracować. Czasami więc-siła wyższa, ale jak sama zauważyłaś obecny system, wyścig szczurów, wstawanie w ciemny, zimowy poranek.. (to jest nieludzkie, zgadzam się) jest stworzony na szkode rodzaju ludzkiego.

   Wcale nie musi tak wyglądać, ale tak jest – gdyż swiat rządzony jest przez myśl lucyferiańską. Zwykli ludzie nie ogarniający całości tego nie zrozumieją. Im od dzieciństwa mówi się że „taki już świat jest”. Ale nie powinien być, nie musi być.

   Jednakże – jeśli świat miałby wyglądać „normalnie” (lub jest normalny, jak w społecznościach np. amiszów) nie ma żadnego problemu dla kobiety by nie harować w biurze – zajmuje się domem , dziecmi, mężem… to jest to „poświęcenie”. Czy to naprawde jest poświecenie? Przecież Makow w tym artykule nie mówi o niczym więcej. Czy to jest niewolnictwo?

   To jest miłosc. To jest Boski porządek.

 6. Oboje MUSZĄ pracować, nawet jeśli nie chcą tego systemu, bo jedna pensja nie wystarczy na utrzymanie rodziny. To jest właśnie perfidia – ludzie muszą się podporządkować, czy chcą, czy nie. Do tego robi się dziewczynkom pranie mózgu od przedszkola, jakie to szczęście, że mogą się „uwolnić” od obowiązków domowych i to działa. One w to wierzą.

  Oglądam czasem filmy dokumentalne i widzę, jak ludzie dają się złapać w ten system. Kobieta ma alergiczne dziecko (pewnie przez szczepienia), więc biega po supermarkecie i szuka czegoś bezpiecznego do jedzenia. Gdzie szuka? Wyłącznie w gotowych mrożonkach. Np. kurczak w panierce. I kurczak niezdrowy, bo napakowany hormonami i antybiotykami, i panierka, bo z kukurydzy, być może GMO. Nie przyjdzie takiej do głowy, żeby sobie kupić książkę kucharską i ugotować coś kupionego na ekologicznym bazarku. To jest pranie mózgu!

  • Przyznam Ci się bez bicia… wypiłem dzisiaj pół red bulla. Tak wiem, tam jest jakiś gluko coś tam i e coś tam… no co poradzić…

 7. Nie wiem, co tam jest, ale chyba kofeina w dużej dawce i dlatego daje kopa. Młodzi przeżyją, ale podobno starym grozi atakiem serca. Tak mówią, ale nie sprawdzałam. W krajach skandynawskich to zakazane, ale to akurat nie jest żaden argument, bo dziś dorosłych ludzi traktuje się jak nieodpowiedzialne dzieci i zakazuje się wszystkiego.

 8. To jest zaledwie jeden element zbrodni popełnianej na ludzkości. Jest to zbrodnia ludobójstwa, która spowodowała po II WŚ ponad 60 mln ofiar w samej Europie. Ofiar, które się nigdy nie urodziły.

  W zamian sprowadza się Islamistów, dla których rodzina jest największą świętością i rozmnażają się jak króliki.

  Jest to świadoma akcja wyniszczania Chrześcijaństwa. Znacznie więcej w linku –

  http://www.zbawienie.com/wojna.htm

 9. Dokładnie tak jest, związek to samopoświecenie obydwu stron. Ale w obecnym świecie nastawionym na czerpanie korzyści jednej stronie się wmawia, iż kobietę fajnie mieć ale w postaci kochanki, sprzątaczki etc bo taka w domu to tylko problemy a z drugiej wypoczwarza się kobiety sugerując im ze jak się naćpają anabolikami by stać się bardziej babochlopskie to odzyskają to co tracą nienawidząc mężczyzn. Niestety Świat przez Boga jest tak skonstruowany, ze największą radość daje tym którzy potrafią godzić przeciwności a nie próbują na siłę łączyć „na zwarcie” jednoimienne bieguny. Ale jakby ludzie byli szczęśliwy to kto by kupował tysiącami te harlekiny, kto by korzystał z „usług” psychoanalityków, kto by uciekał w pracę dla zapomnienia o własnej samotności, …. Przecież na tym polega kapitalizm,, osobnika wyodrębnić ze stada i wydoić do ostatniej żywej komórki a potem zastąpić nowym frajerem czy frajerką ze zlasowanym bolszewicko-nazistowskimi dogmatami mózgiem. I nowym i nowym. I śmiać się z problemów robotniczego bydła.

  PS. Kiedyś dawno temu nakręcono film MECHANICZNA POMARAŃCZA. Do takiego modelu świata jaki jest w tym filmie illuminati za wszelka cenę dążą.

 10. Pingback: Jak Iluminaci zmieniają społeczeństwo ? « strange is this world

 11. Dotąd czytałam artykuły na tym blogu z którymi mogłam się w pełni zgodzić, czytajac Biblię i obiektywnie oceniając rzeczywistość, natomiast ten mnie zbulwersował.
  Ten artykuł ostrzega przed działaniami, które mają na celu mi wmówić, że chcę czegoś zupełnie innego niż… stara się mnie przekonać autor, motywując swoje słowa moimi „instynktami”. A gdzie moja wolność wyboru?
  Bullshit.
  Kiedyś kobiety musiały być w pelni podporządkowane mężczyznom, kiedyś nie było samochodów i kiedyś mieszkało w jaskiniach.
  Skoro nauczyliśmy się budować wieżowce, to czemu nie możemy się nauczyć, że każda żyjąca jednostka ma prawo do wyboru swojej ścieżki życia?
  According to the article, fakt, że chcę realizować swoje pasje, że je w ogóle mam, wynika ze światowej manipulacji i gdyby jej nie było, to nie odważyłabym się tak dalekosiężnie myśleć a moim największym marzeniem życiowym byłoby poświęcanie się dla mężczyzny, żeby to ON mógl spełniać swoje.
  To, że kobiety nie widziały kiedyś alternatywy nie oznacza wcale, że nie są za nią wdzięczne.
  Nie jestem feministką, nie uważam, że w ogóle idea powinna istnieć, bo racjonalna równość płci w życiu społecznym powinna być oczywista.

  Wychowało mnie dwoje pracujacych, lubiących swoja pracę rodziców, pracujących na zmiany w taki sposób, żeby jedno z nich zawsze mogło być z nami w domu. Żadne z nich nie chciałoby w nim zostać na stałe. Oboje umieją gotować, nie pamiętam żadnych mrożonek z czasów dzieciństwa. Chodziłam do przedszkola, dzięki czemu dziś łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi i jestem wystarczająco niezależna, żeby spełniać swoje marzenia i sięgać po rzeczy, które czynią mnie szczęśliwą.

  Małżeństwo może być stworzone przez równorzędnych partnerów, którzy dzielą się pasjami, razem wychowują swoje dzieci i żadne nie musi się poświęcać kosztem drugiego.

  Nawet jeżeli moja dzisiejsza wolność wyboru to skutek uboczny jakichś większych działań – cóż, cieszę się, że nawet ze złych pobudek mogą wyjść jakieś pozytywne elementy :)

 12. redtap – jestem kobietą i całkowicie się z Tobą zgadzam. Świat jest mega pokręcony więc wyłączyłam TV i cieszę się z tego co mam i jak wyglądam-dbając przy tym o siebie jak mogę. Muszę mieć czysty dom i nie zaniedbywać siebie ani swojej rodziny. A „po godzinach ” serfuję po necie by wiedzieć o Bogu coraz więcej, mam nadzieję, że Bóg podeśle mi kiedyś faceta, stworzonego tylko dla mnie, który będzie mnie kochał i rozumiał i przyjmie Boski Plan na nasze życie. I pozdrawiam Cię serdecznie i niech Ci Bóg błogosławi za ten wspaniały blog! :D

 13. zjednoczmy się,wyślijcie to info na wszystkich znanych Wam stronach z tą tematyka,spotkajmy się! Nie ma na co czekać,trzeba działać!!!!!!!! mój meil cafebiba@poczta.onet.pl ,ustalmy termin i porozmawiamy. Nie wiem czy jestesmy w stanie przeciwdziałać tej machinie ,która ma policje i wojsko ale mozemy wspólnie przetwać.Moim zdaniem kwestią 5-10 lat jest wprowadzenie stanu wojennego na terenie UE,jeśli nie myślisz o sobie ,myśl o dzieciach!!!!!
  http://www.poznajprawde.net/aktualnosci/156-jak-iluminaci-zmieniaja-spoleczenstwo.html

  http://www.poznajprawde.net/wywiad-z-aaronem-russo.html

 14. Podpisuję się pod poniższym, CO TO ZA WYPOCINY? Autor wymyślił sobie we własnej głowie co przeżywa i czuje kobieta (miłość=poświęcenie? od kiedy?) i próbuję to swoich chorych wymysłów dopasować ideologię.
  Rozmowa dziewczyn na przystanku (o ile jej też nie zmyśliłeś) dotyczyła tego że polscy mężczyźni nie chcą tworzyć z nami domu. Poszłyśmy do pracy, zarabiamy pieniądze tak jak wy, a mimo wszystko dzieci są kobiety, tak jakby ona sama sobie te dzieci zrobiła i jakby mężczyzna w ogóle nie był ojcem. Tak jakby dziecko było wyłączną własnością kobiety, jej sprawą, jej problemem. No to skoro tak panowie, to może zalegalizujmy aborcję, bo dziecko to nie wasza brocha?

  A poza tym kobiet nikt siłą z domu nie wyciągał, same pojechały (pierwsze robotnice) ze wsi do fabryk. Wtedy jeszcze nie było telewizji, internetu, „tych złych mediów”, które wciskają rzekomo kobietom bzdury. Za pójście kobiet do pracy możesz winić np. Wattsa – wynalazcę maszyny parowej. Czy innych panów, którzy przyczynili się do postępu technicznego. To ich autor powinien wymienić w tytule, skoro już lubi tworzyć teorie spiskowe.

  Kobiety pracują nie dzięki temu że „żond” chciał je zaprząc do roboty i wyciągnąć z nich kasę, tylko dlatego że praca nie wymagała już takiej siły fizycznej, jakiej kobiety nigdy nie miały.

  I mimo że kobietom zawsze płacono mniej, a początkowo nawet połowę męskiej pensji (obecnie 0,77), to jednak chcemy na tym rynku pracy być.
  To naprawdę nie jest mordęga posiedzieć w pracy i zrobić coś pożytecznego i zostać za to pochwalonym… Ale co ja mówię, przecież wy o tym wiecie najlepiej, w końcu sami za nic byście nie rzucili swojej kariery dla siedzenia w domu i pieczenia ciast.

  • Dawno już nie czytałam większego bełkotu! To nie prawda w nim w oczy kole ale zwykły brak zrozumienia sensu istnienia płci i ich zasadniczych ról. A co za tym idzie – nagromadzone kompleksy, których w Twojej wypowiedzi aż nadto. Nic dziwnego, że ten niezdrowy i sprzeczny z naturą feministyczny bunt został wykorzystany i rozdmuchany w celu zniszczenia wszystkiego, co zgodne z Bożym porządkiem.

 15. Nie wyśle tego nikomu, bo po jaką cholerę wstawiono tam Watykan jako jednego ze zniewalaczy kobiet!!! Same feministki twierdzą, że religia ogłupia kobiety i dlatego une są wrogami religii i Kościoła katolickiego. A zresztą w tym ruchu te „Une” są tak tylko po to by zwalczać religię katolicką i rodzinę przy pomocy ogłupiałych kobitek. Nie wiem jak u innych ale mnie ogarnia obżydzenie (sic!!!) , gdy patrzę jak na ringach kobitki, z niebywałą wściekłością, okładają się po gębach, cyckach, jak kopią się nawzajem. Kiedyś, przed laty, uprawiałem szermierkę, ale jak dziś patrzę na szablę kobiecą, to ogarnia mnie to samo uczucie obżydzenia (sic!!!) – takie to prymitywne, bezmyślne. To nie walka, to wzajemne okładanie się. A te florecistki noszące floret w pobliżu kolan, to parodia parodia postawy szermierczej. A popatrzcie na piersi pływaczek, biegaczek. Czy one mogą być kiedykolwiek matkami? Czy takie coś wykarmi dziecko? A już te Murzynki, wieczne medalistki, szczyt napompowania testosteronem. Baron Coubertin przewraca się w grobie. To już nie sport – to geszeft, brudny wstętny geszeft!!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.