Zygmund Freud i diaboliczne zniewolenie

 

Henry Makow, Tłumaczenie: Radtrap

Kariera Sigmunda Shlomo Freuda ilustruje jak satanistyczny kult, Illuminati, rzuciło swój zły czar na ludzkość.

Illuminati powstali na bazie żydowskiej, sabackiej herezji w XVII wieku. Zygmund Freud (1856-1939) był sabatarianinem który przekazał swoje chore, satanistyczne wierzenia dla świata pod płaszczykiem odkryć naukowych i medycznych. Kontrolowane przez agendę Illuminati światowe media i system edukacyjny ogłosiły że jest on swoistym prorokiem świata nauki.

Sabatarianie byli kultem, odłamem Judaizmu który hołdował każdej możliwej seksualnej perwersji jako dobremu sposobowi na znieważenie Boga. To samo robią sataniści: pedofilia, orgie, homoseksualizm, wszystko co nienaturalne i zdeprawowane. Freud i wspierający go B’nai Brith przekonali świat iż seksualne pożądanie (libido) jest podstawową motywacją dla każdego człowieka, sensem życia i że seks jest uniwersalnym remedium. Nauczał że powstrzymywanie pożądania jest szkodliwe i może skończyć się nerwicą. Uczył również że mężczyzni odczuwają lęk przed kastracją a kobiety podświadomie zazdroszczą im penisa (może akurat w  przypadku kastracji stary zboczeniec miał rację- przyp.tłum).

Według niego dzieci również mają swoje seksualne pragnienia wobec rodzica płci przeciwnej i odczuwają niepewnośc w relacjach z rodzicem tej samej płci. Okreslił również tzw. kompleks Edypa (Oedipus Complex) działający u młodych chłopców, którzy ponoć posiadają podświadome pragnienie zabicia ojca i zgwałcenia matki. Filozof Karl Popper powiedział kiedyś że psychoanaliza Freuda ma się tak do nauki jak wróżenie z rąk. Stwierdził że Kompleks Edypa wg. Freuda nie ma żadnych naukowych podstaw.

Co jest typowe u satanistów, Freud negował istnienie u człowieka wymiaru spirytualnego oraz głód istnienia Boga wyrażanego w takich wartościach jak harmonia, miłośc, prawda i piękno. Podobnie w wyobrażeniach Kabały gdzie Bóg nie posiada żadnej specyficznej charakterystyki. Zainspirowany Kabałą Freud uczył że Bóg jest tylko i wylącznie  zobrazowaniem naszych lęków jako ojca który ma nas zniewolić i zabronić wyładowywania naszych seksualnych żądz.

Zgodnie z Wikipedią, Freud jest postrzegany jako jeden z największych myślicieli pierwszej połowy XX wieku.

Nauki Satanistów

Zaraz po wstąpieniu do masońskiej loży B’nai Brith w 1897, raczkująca jeszcze  kariera Freuda zaczęła rozwijać się w zawrotnym tempie. Profesor psychologii David Bakan opisał jego psychoanalize jako zapożyczenie wniosków z Luriańskiej Kabały. Luriańska Kabała jest formą gnostyckich wierzeń powstałych w drugim wieku naszej ery i rozwiniętą pózniej przez żydowskiego heretyka Sabbataja Cwi. [Sigmund Freud and The Jewish Mystical Tradition, (Beacon Press, Boston 1958)]

Freud dyskutował z rabinem Chaimem Bloch w 1920 roku. Rabin ten powiedział pózniej prof. Bakanowi że wywiązał się spór gdy Freud wysnuł teze że Mojżesz był egipskim faraonem a nie Żydem. To wtedy Bloch zobaczył książki na półce Freuda które identyfikowały Freuda jako praktykującego nauki Sabbataja Cwi (twórcy Sabatarianizmu).

Sam Freud dziękował członkom B’nai Brith za ich wsparcie. Kilku z nich zapewniło mu bowiem rozwój i popularnośc jego tez i psychoanalizy. Według E. Michaela Jonesa, Ruch Psychoanalityczny Freuda miał strukture tajnego stowarzyszenia. (Libido Dominandi, strona 122) Prawdopodobnie miała ona cele podobne do tych z B’nai Brith – zniewolenia i eksploatacji. Listy Freuda ujawniły że traktował on swoich klientów jak frajerów. Porównywał siebie do lwa którego widział w jednej z kreskówek. Lew ten sprawdzał swój zegarek w porze obiadowej i pytał „Gdzie są moje czarnuchy?” Freud pisał o swoich pacjentach jako o „czarnuchach”. (Jones -strona 116) Jako powód dla swojej odmowy na zaproszenie korenspondenta i niechęci do podróży, Freud napisał że pewna zamożna klientka „mogłaby wyzdrowieć w czasie mej nieobecności”.

„Mój humor zależy od moich zarobków. Pieniądze są moim gazem rozweselającym”. (strona 116)

Pisał również że jego praca z klientami gdy ci relaksowali się i opowiadali o swoich problemach jest oszustwem. Zgodnie z książką Michaela Jonesa, w zamian za pieniądze bogaci ludzie otrzymywali rozgrzeszenie ze swoich grzeszków i zachęcani byli do ich kontynuacji. Jones wierzył że psychoanalizy oparte były na rytuale inicjacyjnym Illuminatów i mogły być formą kontroli nad pacjentem.

„Obie formy oparte są na zdobyciu zaufania pacjenta (adepta), rodzaju spowiedzi znanego jako badanie sumienia w czasie którego opowiadają oni psychoterapuecie (oświeconemu) o swoich mrocznych tajemnicach które mogą być pózniej wykorzystane przeciwko nim. W obu przypadkach, czy to psychoanalizy czy rytuału, spowiednik otrzymuje możliwośc manipulacji adeptem poprzez poznanie jego największych żądz. (strona 127)

Idąc dalej można stwierdzić że sami psychiatrzy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, są częscią tego satanistycznego tajnego stowarzyszenia. Prawdziwym celem Illuminatich jest spowodowanie by ludzie byli chorzy i by zabrać im pieniądze. To wyjaśnia dlaczego psychiatrzy przepisują milionom ludzi (w tym dzieciom) psychotropy. Zobacz także  „The Soviet Art of Brainwashing.”

Model sekretnego stowarzyszenia może odnosić się też do innych profesji, nie tylko medycznych. Freud był prekursorem badań Alfreda Kinseya, człowieka który zmarł w trakcie masturbacji. Kinsey opisał zachowania swoich ziomków homoseksualistów w raporcie sponsorowanym przez Rockefellerów. Przekonywał w nim Amerykanów że dewiacje są czymś zupełnie normalnym. W podobnym duchu zachowywał się Freud, mający np. romans z siostrą swej żony, Minną Bernays która zaszła z nim w ciąże. Jego psychiatryczne teorie na temat seksu były próbą wybielenia jego własnych żądz. Ironią losu jest że Adam Weishaupt, twórca Bawarskich Illuminati, także zrobił dziecko swojej szwagierce.

Konkluzja

Postać Zygmunda Freuda pokazuje że współczesna kultura kontrolowana jest przez ideały satanistycznego kultu, który chce zdegenerować i zniewolić ludzkośc. Zostaliśmy oszukani pod pozorem rozwoju nauki i medycyny. Satanizm promuje dewiacje i seksualne ekscesy. „Rób co chcesz” jest tego wyrażeniem. Freud dał społeczeństwu pozwolenie na ulżenie swym perwersjom.

Wolna miłośc godzi w małżeństwo i rodzine, instytucje potrzebne dla stabilności i rozwoju społeczeństwa. Sprowadza każdy związek do najprostszego mianownika i wywyższa go ponad wszystko inne – seksu. Stwierdza że związek i seks jest jedynym sposobem na rozwój i osobiste szczęście. W ciągu ostatnich 200 lat nasz progres mierzony był w wyzwoleniu seksualnym. Dopiero niedawno uznaliśmy za normalne relikt antycznej nieprzyzwoitości czyli parady Gay Pride.

Według satanistów to rzeczywiście jest „postęp”. Jesteśmy ofiarami diabolicznego, wielopokoleniowego spisku który rozwija się z każdym dniem coraz bardziej.

 

Reklamy

18 comments on “Zygmund Freud i diaboliczne zniewolenie

 1. Pingback: Zygmund Freud i diaboliczne zniewolenie « Poliszynel's Blog

 2. Świetny tekst i bardzo prawdziwy, chętnie bym go rozpropagowała, ale ten „dopisek tłumacza” (nie gniewaj się) pokazuje, jak bardzo udało się narzucić ludzkości ten freudowski, seksistowski i zboczony sposób sposób myślenia.

  Jakie są dowody na tę zazdrość o penisa? Czy znasz choćby jedną kobietę, która przebiera się za faceta? Ja nie znam żadnej. Widuję natomiast mnóstwo transwestytów i dość często słyszę o kobietach, które przyłapują swoich mężów w swojej garderobie – gdy przymierzają żonine staniki i sukienki. Mam nieodparte wrażenie, że to chyba mężczyźni czegoś zazdroszczą kobietom. Podobnie sprawy się mają jeśli chodzi o operacje zmiany płci – poddają się jej przede wszystkim mężczyźni. Kobiety stanowią mały ułamek pacjentów takich klinik. Zapewniam cię, że żadna ze znanych mi kobiet nie pragnie posiadać penisa. Nawet do głowy by jej to nie przyszło. (Każda kobieta może mieć tyle penisów, ile zapragnie).

  Zazdrość o penisa to mit, w który wierzą niektórzy mężczyźni. I ci mężczyźni charakteryzują się tym, że gardzą kobietami. A to znaczy, że nie czują się mężczyznami.

  • Tylko że ja nie wiem czego mogą zazdrościć kobiety. Ja im nie zazdroszczę żadnej części ciała. Choć bardzo te części lubię :)

   „Uczył również że mężczyzni odczuwają lęk przed kastracją a kobiety podświadomie zazdroszczą im penisa”

   Chodziło mi w tym tekście o KASTRACJĘ. Tak, my naprawde boimy się KASTRACJI. Tutaj miał rację, jedną jedyną. Nie przyszło mi do głowy że ktoś się przyczepi tej drugiej części. Następnym razem postaram się umieścić nawias przed końcem zdania, ale nie gwarantuję ;)

   • Hehe, nie tak prosto kolego, zapomniałeś, że ten tekst znalazł się (wraz z tym co w nawiasie) na wielu innych blogach i portalach, np. na NewWorldOrder i u Poliszynela, a tam stoi jak wół: „Uczył również że mężczyzni odczuwają lęk przed kastracją a kobiety podświadomie zazdroszczą im penisa (może akurat w tym przypadku stary zboczeniec miał rację- przyp.tłum)”. Uwaga jest wpisana zaraz za słowem „penisa”, więc wychodzi, że odnosi się do niego.

    A czego mogą zazdrościć kobiety? Zapytam raczej: a czy muszą czegoś zazdrościć? Moim zdaniem, jesli już zazdroszczą czegoś mężczyznom to wyłącznie tego, że za taką samą pracę mężczyźni dostają znacznie wyższą płacę i że nic z tym nie można zrobić, mimo rzekomego równouprawnienia.

    Nie kłóćmy się, mam nadzieję, że wyrazisz zgodę na opublikowanie tego tekstu (bez tego, co w nawiasie) na moim blogu? To naprawdę wszyscy powinni przeczytać i poznać całą prawdę o tym starym oszuście.

    • …łeb mnie zaczyna boleć…
     Napis w nawiasie zmieniłem specjalnie po Twoim komentarzu, na innych portalach tego edytować nie muszę bo i mi się nie chce. Tylko winny się tłumaczy jednak powtórze że chodziło mi o kastrację. Przyczepiłaś się zbyt szczegółowo tego że postanowiłem umieścić przypisek na końcu całego zdania a nie w środku. Koniec „kłótni”.

     Oczywiście że mozesz umieszczać co chcesz, po to nad tym siedziałem żeby ludzie to czytali. Będzie mi bardzo miło.

 3. Pingback: Zygmund Freud i diaboliczne zniewolenie « Przebudzony's Blog

 4. :-)
  Jedna uwaga: w języku polskim od dawna utarło się określenie „sabataizm” i ‚sabataiści”.

  <Przyczepiłaś się zbyt szczegółowo tego że postanowiłem umieścić przypisek na końcu <całego zdania a nie w środku.

  Nie uważam, żeby Astromaria się przyczepiła. Imo miała rację.

 5. Kobiety odzwierciedlają w trdycji chińskiej Ziemie. Niszcząc ich szczęście, płodność …. wpływa się w ten sposób na urodzajność planety. Tak wiem, to kretyńsko brzmi ale taka jest siłą powiazań ich energii.

 6. Pingback: 10 współczesnych metod kontroli umysłu « Dziennik gajowego Maruchy

 7. Pingback: To Kabała odpowiada za to co dzieję się z naszym światem « strange is this world

 8. Tak, parady gejów to spisek illuminatów, wypaczają nasze postrzeganie moralności i przyzwoitości. Ludzie, myślcie – homoseksualizm nie jest kwestią wyboru „perwersji”. Nie rozumiem traktowania gejów jak podludzi, niezdolnych do miłości zboczeńców szukających tylko przygodnego seksu. Niektóre prawdy zawarte w tych notkach trzeba zaakceptować, ale myślmy też samodzielnie, nie pierwszą już głupotę i kompletną bzdurę tu wyczytałam.

  • Nie parady, tylko ich nachalna promocja i finansowanie poprzez rozmaite „społeczne” organizacje. I nikt nie mówi, że „geje” to podludzie. Myślmy samodzielnie, ale uczmy się też czytać to, co jest napisane, a nie to, co nam się wydaje, że jest.

 9. Już pierwszy akapit wskazuje na nieznajomość psychoanalizy.
  Psychoanaliza się rozwijała – w późniejszych pismach podkreślał, że psychoanaliza NIE MA BYĆ NAUKĄ MEDYCZNĄ, a nauką o duszy.
  Stwierdzenie, iż Freud negował istnienie u człowieka wymiaru spirytualnego jest największym kłamstwem. Właśnie na aspekt spirytualny zwracał uwagę. W psychoanalizie wszystko krąży wokół duszy, a dopiero w np. przekładach angielskich tłumacze zmienili niemieckie określenie die Seele (najgłębsza istota duszy) na intelekt i myśl, aby nadać psychoanalizie naukowy charakter, co nie jest zgodne z sensem, jaki chciał przekazać Freud.
  Spłaszczanie jego twierdzeń do „zabić ojca i zgwałcić matkę” jest wyrazem ignorancji, niewrażliwości i powtarzaniem pewnego utartego schematu związanego z hasłem „kompleks Edypa”.
  Aż przykro czytać.

Możliwość komentowania jest wyłączona.